Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

doberek :) Angel nosz kurcze to zes niezle wywinela fikola, zeby tak sie zasrubowac :o wracaj do formy szybciutko 😘 wkurzylam sie i zanioslam tel do naprawy :classic_cool: jeszcze mi wmowic chcieli, ze jak to mozliwe, ze przeciez od sciagniecia simlocka nic sie nie psuje :o spartolili i tyle i zeby tylko gorzej teraz nie bylo :o Fill tez mowilam, ze im wiecej udziwnien tym gorzej te komorki dzialaja :o moja to juz dzis tak fiksowala, ze nie dalo rady nawet smsa napisac :o dobrze, ze mam jeszcze druga, bo bez tela jakos tako cicho :D a wogole to u mnie slonko swieci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie chwaląc się to już drugi dzień jest milusio, słonecznie i cieplucho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no to ładnie ... szybko wracaj do zdrowia i składaj się w całość :) A poza tym witajcie drogie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.:D Ekuś masz u siebie tą reklamę Miss Mazowsza ?:D Może się zgłosimy:D oczywiście wszyscy :classic_cool: Phill(ipinka )też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Miss :) dlaczego Miss Mazowsza :O jaką reklamę w ogóle :O ja bym obejrzała jakiegoś Mistera, niekoniecznie z Mazowsza zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wyświetla reklama ta na prawym boku jako Miss Mazowsza:D Weź udział w konkursie Miss Mazowsza:D Popcorn serowy też się przerobi :classic_cool: dawaj co masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss widzę, że podzieliłaś się naszą tajemnicą z koleżanką :D Teraz Ekusia wie ,dlaczego taki piękny humor mamy zawsze:D Szczerze powiedziawszy, żaden z tych chłopaczków nie jest w moim guście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooobry wieczor 🌼 osz Ty nie dobra ryjku...ja tu cierpie a Ty sie nabijasz:/ T o jest złamanie kości łódeczkowatej nadgarstka ...nie wiesz co to jest szyna czy tylko tak sie nabijesz z biednej Edytki:( :P malpeczko nie dobra:P reszcie dziekuje za wsparcie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misss moze jakiegos wira Ci dali do tel.jak chcieli Ci sciagnac tego sim-locka......nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss no zobaczysz co Ci tam porobia ja juz mykam odpoczac:) dobrej nocki zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel :( ja tylko żartowałam :( kurde no :O współczuję ci :O Chociaż nieźle musiałaś zaszaleć skoro tak się pokaleczyłaś :O matko boli zapewne jak cholera :O Miss:classic_cool: jeszcze wszystkiego o mnie nie wiesz kochanie :classic_cool::D Oczywiście Phill siedzi cicho :P co będzie nam tu o zboczeństwach pisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk no cos Ty, jakie szalenstwo....wypilam u znajomych 3,4 piwka,nie raz sie szalalo na maxa i nic nie bylo.... ale to nie o to chodzi.....po prostu mialam dlugie spodnie i nogawki tez dosc dlugie i lewym obcasem zachaczylam o prawa nogawke i buuum na lewa reke......ok.serio ide bo rwie mnie reka a tabletki juz nie moge wziasc bo wczesniej bralam...w sumie to dopiero drugi dzien po operacji.....no ide i milego wieczoru zycze i snoooow :D PS.Przewalone jest pisac jedna reka do tego jednym palcem bo kilkoma nie potrafie...co innego jak obiema dlonmi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zle napisalam...prawym obcasem zachaczylam o lewa nogawke :P musialam sproistowanie napisac he he milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie siedzi tylko był na spacerze:) Pogoda wyśmienita to sobie łyknąłem świeżego powietrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ja wiem swoje :classic_cool::D Angel :D witay w klubie :D ja wczoraj obcas złamałam w bucie :D ale rękę mam całą :D Kuruj nam się :D Pamiętaj:classic_cool: nawet jednym małym paluszkiem, można zrobić wiele... ......np.dłubać w nosie ,w uchu,obgryźć paznokcia :classic_cool:wcisnąć paluszek do kontaktu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×