Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

dobry :) ja już moją kromke z pasztetem wcięłam, a potem przeczytałam ile ma kalorii :P totka nie puszczam, bo nie lubię sponsorować innych. za to pytanie jedno mam; wie ktoś gdzie u mnie kasztanowce rosną? tez bym mogła coś zarobić. mp3 mi się popsuło (ale słuchawki mam dobre - mogę sprzedać :D) i jeszcze etui na tel by się przydało itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko zazwyczaj w parkach rosną. W naturalnych ostojach są rzadkością:) Ale na tę listę życzeń to z pół tony będzie potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada tu możesz zarobić z tego co widzę :)http://www.zory.pl/m_gl.php?action=n&id=45&szbl=2&id_poz=1259 Phill ja mam inny styl wychowywania dzieci niż przeciętne matki :) u mnie nie ma czegoś takiego jak komunia i konieczność komputer czy tez nowy rower ,z resztą moje dzieci wiedzą czym powinny sie cieszyć i za co być wdzięczne :) ja dostaje od nich buziaka i prztulasa za ulubiony obiad ,albo super ciasteczka ,które razem upieczemy a nie tylko wtedy gdy dostaną na wypłatę trochę kasy ,z resztą my nie mamy takiego zwyczaju dawać im pieniędzy ,jak już to idziemy do cukierni i dostają wybrane przez siebie mega ciacho albo jakiś bibelot kupimy do ich pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no z leksza :D ładnie mnie chciałaś wkopać, bym biedna zatargała te worki tam, zmachała się jak dzika świnia i jeszcze zapłaciła :D:D a co kasztanów to chodziłam ostatnio sporo po okolicach wiejskich i nie widziałam żadnych, co teraz wydaje mi się dość podejrzane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze chciałam zauwazyć, że wkurza mnie brak możliwości edycji swoich postów, bo ja zawsze coś poplątam albo zjem jakieś literki lub całe wyrazy :D zwykle wszędzie edytuje swoje posty, a tu lipa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada ja chciałam tylko pomóc :D z tymi drzewami to ja nie wiem :classic_cool: Rozważymy wszystkie za i przeciw jeśli chodzi problemy z edycja postów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rykju pełny respekcik. Je też chciałbym tak wychować dzieci. Zobaczymy czy się uda:) A z tymi liśćmi to fajny dowcip wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liitle_Miss_Trouble
to ja tak z innej beczki... o co chodzi z tymi kasztanami liscmi itede? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska no jakże moglibyśmy zapomnieć o tobie i twoich super pośladkach :D Się nie śmiejcie z tych liści :Dchciałam poszukać jakiegoś parku u Czekolady i natknęłam się na te liście :Da że ja szałaput to nie doczytałam ,że to zbieracz liści płaci :Dot nutka humoru nam sie wkradła :D Kupiłam sobie fajne majty :classic_cool:dzisiaj je wypróbuję :classic_cool:hehe:Dszorty to są :classic_cool:zima idzie trzeba jakoś nery ogrzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska pewnie przedobrzyła na solarce ,że taka pomarańczowa wskoczyła na topic :D Nie ma to jak capuczinko z wieczora :classic_cool: ktoś reflektuje na capuczinko ?Wiem ,wiem ,sama chemia ,ale raz na jakiś czas można .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łe no ,ja myślałam wpadnę na topic i nowa strona się pokarze a tu dalej meczymy trzeci dzień jedną :( A wiecie co wam powiem ?:(Chłopaki to nieraz takie głupki są ,że szkoda gadać:((wracam ze szkoły ,stoję na światłach a jakiś czub mnie ochlapał błotem :( i się jeszcze tak zniewieściale uśmiechnął :Okurde oczy, włosy, kuka nowa ,spodnie ,wszytko w błocie :O a potem myślę "pójdę bokami ,bo gdzie taka uwalona po mieście ,mam iść"i se kurde poszłam po zacisznej drodze a tu kurde jak nie tirem zatrąbił to myślałam ,że zgon zaliczę :Otak się dygnęłam a ten czub mi pomachał łapką :( nosz kurde jakbym miała procę i kamyka to bym mu pomachała :O A w ogóle to pogoda piękna :( pada sobie i pada :( ajć kurde :( A na domiar złego gacie trochę za duże kupiłam :( to się nazywa nieszczęście :( ładnie kurde ,kurde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostro zaczęłaś dzień :) Ja pierwszy dzień w pracy i nie powiem, troszkę spraw czekało. Ale takiej opowieści to nie mam w zanadrzu :) Ryjku na pociechę powiem Ci że nie długo zima i błotko zamarznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego zjadłam chyba z pół nutelli :O maluchy mnie zabiją :D Rozpogodziło się ,ciepło nawet jest :) Kurcze chciałam zrobić kopytka a jakieś takie pyry kupiłam ,że się rozpadają i kleją :( powiesz ,że chcesz sypkie to kleiste sprzedadzą i na odwrót :( kurde a kapusta modra czeka i szynka pieczona a kopytek nie będzie :(a kapusty to podjadłam chyba z pół gara podczas doprawiania :O czasem się zachowuje jak jakaś niedożywiona istota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, ale sobie głupiej roboty narobiłem. Ryjku u mnie też się wypogadza, może troszkę biomet się poprawi bo wszyscy (ze mną włącznie) się kręcą jak słoiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill nie teraz to może innym razem :)ale zdjęcia były fantastyczne tak jak i twoje tak samo innych uczestników pewnie :) Z resztą NG ma najlepsze zdjęcia na świecie moim skromnym zdaniem :) No to wypijemy za następny raz i za wygranego a co tam :) A ja już wróciłam od chirurga z Kamykiem :) młody nic nie czuł przy zdejmowaniu szwów a ucho się goi jak trzeba i jest ok :D teraz do ubezpieczalni muszę mu wniosek wypełnić i troszkę kasiury dostanie :Dplanujemy zakup fajnej bluzy ocieplanej :)i może jakieś super trapery musztardowe za kostkę :D jak braknie o się dołoży z kasztanów :D A jeszcze wczoraj moje chłopaki ugniatali puszki po piwie :D dziadek im zawsze zbiera na ogród wywala a oni maja tylko podeptać i na złom zawieść i tak wpadło im 30 zł :D takie 2 w 1 dziadek dba o czystość a chłopaki maja z tego kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to opaaa!!:D Powiedz mi ,co cie wczoraj tak wciągnęło ,żeś napisał "ale sobie roboty narobiłem ":D A Misska chyba zapadła się pod własnym biurkiem i wcina potajemnie paluszki :Da Czekolada wiadomo chleb z pasztetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wcale, że nie, bo z koreczkami śledzikowatymi :D dobry wszystkim :) leniwy dzień mam dzisiaj jak cholera i nawet ruszyć mi się nie chce... ktoś coś poradzi? i jeszcze zobaczyłam swój plan na ten semestr, a tam fiza, mata 😭 na pocieszenie zjem sobie ptysia z bitą śmietaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku głupia sprawa. Jak sobie zrobiłem znaczek na fotki to nie zauważyłem że jedna literka jest w lustrzanym odbiciu. I musiałem to poprawić tylko na 401 zdjęciach. Ale czad :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×