Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Angel ja też nie mam fb:) dostałam jakieś tam zaproszenia na skrzynkę od znajomych z kafe itp ,ale nie ma mowy abym tam profil założyła :O nie mam czasu na to :(z resztą nie interesuje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff ta mysza wczoraj to tak ni z gruchy ni z pietruchy wczoraj wyskoczyla, ani sie nie przywitala ani nic i tak miala szczescie ze Angel swoich kotow na nia nie naposcila :classic_cool: sie chyba wypada przywitac jak sie wchodzi 🖐️ Angel no to zaloz jakies seksowne jeansy rurki, np. takie jeszcze podziurawione, zeby seksownie troszke nozki bylo widac :D do tego koszule dluzsza jak lubisz i sciagnij ja paskiem szerokim i szpile szpile koniecznie :D nie wazne ze przemokna, wazne zeby byly seksi! :D a co do fb to spoko Ryjek tez nie ma :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam :( ty bandyto jeden ,ty nam zawsze takie chłody zamawiasz :( Ładnie o nas dbasz ,ładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho :classic_cool: widzicie ten matrix ?:classic_cool: walnęłam dwa posty w tej samej minucie:classic_cool:aż nierealne jak na kafeterię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien 🌼 Faktycznie...zimno jest;/ Leginsy,rurki podziurawione?hehehe to nie dla mnie:) "P"?:)Brzmi intrygujaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"P" to narzędzie zbrodni :D każdy mężczyzna to urodzony zbrodniarz ,rodzi się z narzędziem zbrodni baa można by posunąć się dalej z tym stwierdzeniem :D oni już w łonie matki stają się zbrodniarzami :D Nie to co my kobietki ,takie delikatne od maleńkości jak te rusałki ,syrenki morskie ,córy Neptuna ,które przysłał na świat ze swoimi "M":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no to ja Ci chyba nie pomoge w kwestii stroju, bo nie wiem co Ty lubisz nosic :D ja uwielbiam moje podziurawione mega obcisle rurki :classic_cool: do tego zakladam tuniczke i obowiazkowo szpile :D a tak swoja droga to Ci faceci maja przesrane, caly czas musza nosic przy sobie swoje narzedzie zbrodni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka ,ale taka broń to ci powiem jest ciekawa i bardzo zastanawiająca po części bo...bo niby wiesz potrafi zrobić krzywdę ,ale z drugiej strony ile potrafi dać przyjemności to inna bajka :classic_cool: Weź na ten przykład siekierkę ,potrafi zabić i nic innego no chyba że mozna dodać iż pożyteczna przy rąbaniu (rąbanie to coś wspólnego z tą bronią u mężczyzn :D) no i nic poza tym ,zero przyjemności no nul ..:D Phill rumiane dziewczęce lica to ja miałam jakieś 12 lat temu :D teraz to bardziej profil buldoga francuskiego :D troszkę pomarszczony z zbita mordą :D wiem wiem ładna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill się chyba jakiś grzybów najadł :Dja tam żadnej wiosny nie widzę :D a w sercu to ja mam maj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba jasne że wiosna :) ale u mnie się mówi ,że w sercu maj :) w maju najbardziej lubię jak kwitną kasztanowce :) szkoda że tych drzew coraz mniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ponoć to ja jestem na grzybka ;) Śnieżek sypie jak szalony a ja mam rundkę po mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się do świąt przygotowuję :) michu ubrał choinkę w sobotę (((sam))) cud nad Wisłą :Da ja dzielnie robiłam bigos :classic_cool: tylko pojawił się mały problem bo wyszedł chyba za dobry i chcieli mi go zjeść całego :O z ledwością uratowałam pół garnka :O Chce ktoś cukierka karmelka ?:classic_cool: mam kilka sztuk to się mogę podzielić :classic_cool:zaznajcie mojego dobrego serca na święta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemutakjestnoczemu
odradzam szczerze nawet jak przetrwa dojdzie do slubu a potem dzieci i co jedni dziadkowie maja wnuka a drudzy nie, zale nie zale jednej strony, gdzie spedzic swieta a w razie rozwodu to z kim dziecko i gdzie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera to ja musze zrobić sobie jeszcze jednego dzieciaka żeby można w razie "w" podzielić się na pół :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz pani popatrz. Zawsze spędzamy świta razem z Małżką. U nas. Kurcze to faktycznie może być problem bo trzeba się zdecydować czy Małżka spędzi święta ze mną u nas albo ja spędzę święta z Małżką u nas. Kurcze lepsze niż "być albo nie być" :) No i kurcze rozwieść to już w ogóle się nie da. Tragedia normalnie. ;) Ryjku ale problem z podziałem to można jeszcze bardziej podzielić. No bo dziadków jest czworo (standardowo) i jak się dziadkowie rozwiodą to jak dzieci podzielić w taki m związku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×