Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Phill ,podam cię chyba do biura ochrony praw konsumenta bo ten wehikuł to ni hu hu ,nie rusza ani do przodu ano do tyłu a ja czekam od wczoraj :( Ciastko po części się zgadza co do niektórych z nas ,że mamy nasze połówki przy sobie ,ale niektórzy mają połówki już całkiem inne i chyba nawet nie na odległość :) i muszę przyznać ,że temat związków na odległość rzadko poruszamy ,raczej jak ktoś nowy zapyta itp :) tak to sobie piszemy o pogodzie ,żarciu itp ,wiesz same ciekawe życiowe tematy :D ps.uważaj na Philla ,on w jakieś konszachty wszedł z pogodą i strasznie nam tu nią manipuluje :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słucha Ryjka :) Jarek Kret łże jak pies. Dlatego sam sobie robię prognozy. Skutkiem czego często udaje mi się zgadnąć jaka będzie pogoda, a Ci co słuchają Jarosława są zdziwieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Kretów to ja znam tylko taki środek udrażniający rury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry i śniegowy :( Tak sobie pomyślałam ,że jakbym tak zrobiła już teraz marzannę i ją spaliła i utopiła to myślicie ,że przyjdzie szybciej ta wiosna ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam i jeszcze raz witam:D U mnie tez sypie i sypie i koncaaaaa nie widac:P Przynajmniej mrozow juz nie ma:P Ryjku-- marza Ci sie lata 80-te? To kiedy do nich wyprwiamy Cie?Moze wszyscy tam z Toba pojdziemy?Jakis wehikul pasowalo by zmontowac;) A co do marzanny to mozesz sprobowac:DW koncu proba nie strzelba hehe;) Aaaaa i apropos koloru scian Twojej kuchni to z jakiej firmy mialas farbe? W dzien zolty kolor a wieczorem wpada w zielen?:/:/:/ Moze Tobie misza sie w oczkach;) Moj pokoj wyglada booosko:D:P truskawkowe_ciastko -- tak jak Phill napisal.....dlugie zwiazki i dlugi watek:) "Jestem już 9 miesięcy w związku na odległość, widzimy się co 2 miesiące na kilka dni" zakladam,ze oboje mieszkacie w PL? Dlugo jestescie ze soba? 9 m-cy czy dluzej?Pytam sie z ciekawosci bo mozna byc z ki9ms na odleglosc 9 miechow ale mozna znac sie dluzej,byc ze soba dluzej:) Gdzie czekoladka i misska podzialy sie?moze zasypalo je;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ,bo tak jakoś wyszło ,że postawiłam na swoim i chyba źle postawiłam :O farba była firmy made in ryjek :D sama sobie zrobiłam kolor pigmentem bo nie mogłam znaleźć odpowiadającego mi :O i tak ładnie spartoliłam sobie kuchnię :( ale co tam w sobotę jadę do supermarketu budowlanego i sobie kupie farbę już zabarwioną :) mam nadzieję ,że coś mi wpadnie w oko :) Chcę taki kolor ścian http://bi.gazeta.pl/im/9/2233/z2233439X,Kuchnie-od-jadalni-oddziela-wysoki-barek-.jpg albo taki http://www.rtm-meble.pl/public/images/offer/lightbox/kuchnie-mini-1227912959.jpg chociaż taką zieloną ma już moja mama :(no i oko mam białe a nie ciemno brązowe i inaczej to będzie wyglądało chyba lepiej wygląda ta żółta ,tylko nie wiem co to za odcień ,może jakiś kogel mogel ??? A ty na jaki kolor pomalowałaś pokój ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pokoj na fioletowo--zielono i z firmy Dekoral:):):):)Zdeczka moj R.za slabo rozrobil fiolet ale ujdzie:) 1wszy link mi nie wchodzi ale drugi ladny jest:)Kuchnia musi byc w jasnych i cieplych kolorach:) Ja mam tapete w kuchni :) Milego dnia i weekendu!Udanych zabaw w sniegu i lepienia balwana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowalam,usunelam spacje i nadal null:P Nie od dzis mam net:) Bajka:) Moja mićka wrocila :D Nosi super elegancki kaftanik!Koloru rozowego:)W koncu to jest kotka hehehehe:) Smiesznie to wyglada ;) Udanego wieczoru:D PS.Po raz drugi pytam sie gdzie jest reszta ekipy??:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, zasypana sniegiem tak na wpol :( czy ja juz kiedys mowilam, ze nie lubie zimy? 😭 a wogole to brak mi czasu ostatnio, mam egzaminy do zaliczenia zalegle, bo sie akurat w sesji pochorowalam, do tego pracy rozdzial musze oddac na nastepny weekend a nie napisalam 😭 kto napisze za mnie magisterke? :( bo mi sie nie chce 😭 w pracy mam zapieprz i w ogole do dupy mowie Wam 🖐️ Ryjek fakt faktem, monologi nie najlepiej Ci jeszcze wychodza, ale mysle, ze jak troszke pocwiczysz to bedzie git majonez, a nawet i pasztet :classic_cool: a pamietaj, ze ja tu ciagle Cie podczytuje z ukrycia :D aaaa sie moge pochwalic, ze za tydzien ide zrobic nowy tattoo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Angel jezeli o Czekolade chodzi to ona juz od pewnego czasu opanowala facebooka i do nas to juz nawet nie zajrzy 😭 jak ja dorwe, rzuce w jej strone bulke z pasztetem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym ci napisała tą pracę ,ale nie umiem:( w ogóle to jestem chodząca tragedia ,zacofaniec i cholera wie co jeszcze i mam dzisiaj wery wery ała brzuch i włosy wery wery afro kurde i twarz jak Obcy część 3 i kurde nie wiem i wiedzieć nie chcę co mnie jeszcze czeka i na czym się to skończy ,ale wiem jedno ... na pewno dzisiaj zjem super dobry obiad (trzymam się ku nadziei ,że będzie dobry :O) A czekolada to w ogóle ,bułka z pasztetem ,chleb ze smalcem i pyry ze słoniną i kapustą :O obrażam się na nią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nieee ,jednak czeka mnie coś miłego :) przeca jadę do marketu budowlanego :) jednak jak nie zjadę rolety i farby do mojej kuchni to to będzie PMS roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek ja tez nie umiem :( i do tego ja miec lenia very very :( a Ty miec choc dobry obiad dzis, a ja sie odchudzac, wiec nie jesc :( Ty miec lepiej nawet kiedy miec afro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do marketu jechać :) brum brum beemum :) Z czego ty się odchudzać ?:) Ja ci w pisaniu pracy nie pomóc ,ale jakby ty pisać ankietu to ja móc odpowiedzieć na nieją :):Dof kors anonimowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad Ty miec prawko na brum brum?? [rozdziawiona paszcza na cala szerokosc okazujaca zdziwienie] ja sie ostatnio dowiedzialam (moze i pozno, ale jednak), jaki to jest pracownik jak bmw - bierny mierny ale wierny :classic_cool: :D ja nie robic ankietu, bo mi sie nie chciec Was ankietowac, ja byc za bardzo leniwa [oblewa sie rumiencem ze wstydu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te..ten pracownik to by się zgadzać ,wypisz wymaluje mła :classic_cool: ale moje beemu być jak Adam Małysz tylko ,że moje one'u się nie wypier**lu na stoku :classic_cool: ja jechać jako pasażer ,ktoś inny wyprostował za mnie wszystkie drzewa po drodze,więc ja już tego robić nie muszę :O Ja bym odpowiedzieć na jakieś ankietu :classic_cool:np.jak ryjku zbijaju bąku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ,się nie pochwaliłam ,bo moje beemu to sie zrobiło ostatnio samochodo-statek podwodny :classic_cool:nabrało wody w lampie z tyłu i miała ja podwodną lampę ,takie pełne zanurzenie ,czujesz ?:classic_cool:coś jak karmazynowy przypływ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa czuje czuje czuje to :classic_cool: ja teraz juz wszystko rozumieju, Ryjeczku miec przystojnego szoferu :classic_cool: to pytanie to nawet by pasowac do mojego tematu pracu, bo ja pisac o bezrobociu :D bede miec na uwadze jak mi promotor kazac ankietu robic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe fajnie sie czytalo rozmowe Ryjkowej z Misseczka;) Te koncowki sa na plus 6:D Misss o bezrobociu masz pisac mgr?Czy to jakis "dzolk"?:)Jesli NIE to....jest to prosty temat! Wystarczy spojrzec co sie dzieje w PL:) Ankieta do tego tematu byla dobrym pomyslem:) Ja bym mogla napisac Ci prace;)mgr to juz wyzsza szkola kazdy.... Czekoladka oposcila Nas i jest na jakims FB....pffff;) Ryjku --- zauwazylam,ze czesto jezdzisz do marketow budowlanych!Ja i tak wole inne sklepy:P Milego week.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżdżę do marketów bo lubię :) zawsze wyjdę z jakimś kwiatkiem przy okazji ,jakąś doniczusią nową albo coś tam :classic_cool: a mój misiaczek zbieraczek z kolejnym kompletem śrubokrętów i takich tam :classic_cool: Misska -ja jestem jasnowidzka i wiedziałam ,ze o zbijaniu baków będzie temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel bry :D no o bezrobociu, bo licencjat tez pisalam o bezrobociu to co sobie bede utrudniac :D temat prosty a jak, ale za to taki nudny, ze pije juz trzecia kawe, zeby nie zasnac podczas pisania :D a z ta ankieta to zebys czasami mojemu promotorowi nie podpowiadala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zbjanie bakow fajne jest " "rozluznia i wogole"....a jak pachna haha;) Ja wiem czy taki nudny temat o bezrobociu? W sumie pisalas o tym licencjat a teraz mgr.to co mozesz wiecej dodac do mgr???:P Lece bo mam jakies problemy z pradem w swoim pokoju;/ Gdyby wczoraj o 3 nad ranem nie poszczali fajkerwerkow gdzies w miescie to w zyciu bym tego problemu (z lampa) bym nie zobaczyla!Nie ma tego zlego - jak ja to mowie:D Milego week.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadnijcie :classic_cool: mam roletkę bambusową do kuchni (już wisi w oknie i upiększa moją kuchnię ) i...kwiatka też mam :classic_cool: trującą difenbachię :D Farby nie mam bo nie bardzo było w promocyjnej cenie ,ale kolor znalazłam i poszukam u mnie w mieście tego cuda :) A mój kochany misiaczek zbieraczek kupił sobie klucze do śrubek w aucie i jakieś tulejki termozgrzewalne do kabli :classic_cool: my to zawsze sobie takie prezenty robimy ,że hoho :classic_cool: czuję ,że nam zazdraszczacie ,normalnie czuję to aż tu :classic_cool: :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Miseczka ,że mi zazdraszczasz :classic_cool:ty to potrafisz łechtać moje ego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×