Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

gosiunia...wydaje mi sie,ze w pasmanterii....koraliki itp.:) nie robie bizuteriiii to nie wiem...jedynie ja sobie naprawiam sama ...w miare mozliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W chacie jest zawsze coś do roboty:D Gosia Google ,Allegro szukaj a znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym już nie wspomnę :D ale ja to pikuś w porównaniu do dzieci czy tez samego tatusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
:)dziewczyny wrocilam juz z zakupow u mnie pogod okropna nadal jest:(przepraszam ze was tak zameczalam takimi problemami.poprostu musze uwazac na slowa.tymbardziej przy moim misiu on jest po wielkim przezyciu,jego brat umarl spadl przy nim na budowie:(i trzeba bardzo sie kontrolowac on mi zabardzo nie chce sie zwierzyc powiedziec wiem to od mojej siostry meza bo razem pracowali...ale raz juz mnie zabral na cmentarz:(ale mowic nic nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia tym bardziej badz delikatna w stosunku do faceta swojego...przezyl traume i jak sama napisalas nie chce poki co o tym mowic..........kupils cos?:P ja juz ide............milego dnia i klikania :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
dziewczeta wybieram sie dzis ze znajomymi na karaoke do kubu:)zaczynam zyc swoim zeciem:)bedzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nasz rodzynek wszak niegrozny :D ja zaraz na anglika spadam kurde :o Ryjek to chyba cos psuje w chacie dzis, a przynajmniej tak zapowiadala :D a jak u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dobrze, spędziłam 2 dni na kontrolach lekarskich i choć czuję się wydrylowana na wylot przez lekarzy i rozmaite urządzenia, to nastrój niezły :) i wyniki też dobre oprócz jednych no ale bywało gorzej w ubiegłym roku :) czyli idzie ku lepszemu! a poza tym mój Luby przyjeżdża już za 3 dni :) Najadłam się dziś zapiekanego makaronu z sosem szpinakowym i zaraz chyba wybuchnę... :) Tylko ten koszmarny śnieg grrrrrr:/ (żeby ne było zbyt pozytywnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekaterini wiiitaj:D eee to elegancko,ze wnet Twoj przyjezdza:D hehe to mi smaka narobilas na ten sos szpinakowy:P Luzik-guzik...ogladalam dzis pogode i jutro ma byc samo sloneczko i nawet cieplo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Angel! Sos pyszny, dodałam oprócz cebulki, czosnku i przypraw śmietankę i majonez - bomba kaloryczna ale co mi tam, coś mi się od życia należy :P a i kupiłam sobie sukienkę, czerwoną, eeech, więc humor dopisuje. A co do pogody, oby było tak jako rzekłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekatarini.....ooo sukienka czerwona.....super:D ja mykam...zmeczona jestem .....milego klikania,wieczoru i erotic snow zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja nie wiem :D nie lepiej to sobie w wyrku poleżeć ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby siedzę w chacie a i tak wstaję pierwsza a kładę się ostatnia :O A nie mówiłam wam :classic_cool: jestem z mężulkiem pogodzona :classic_cool: (znaczy już mu przeszło )ach...co to łóżko potrafi zdziałać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce świeci ,cieszą się dzieci :D Wczoraj sobie porobiłam w domku troszkę rzeczy :D zakleiłam dziurę przy karniszu:D miałam nie robić ,ale takie nudy były ze szkoda marnować czas :D Byłam właśnie na mieście :classic_cool: straciłam nieco gotówki :O boże jedyny ,co by człowiek nie kupił to zawsze dużo straci :O ach...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×