Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

O żesz jaka bestia :D a nie próbował atakować ?:D Kurde ale nudy :O michu pojechał ledwo trzy godziny temu a ja juz chodzę z kąta w kąt :O Misska jesteś kurde no:Oprzecie żartowałam z tym browcem :O Idę z futrem na dwór ,niech bestia pobiega troszkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieokiełznana szumem wiatru
dzieli nas 500 km...dziś ode mnie pojechał...tęsknie cholernie tęsknie,widyjemy sie co 2 weekend ...a jeszcze za 3 mesiące ma wyjechac na 6 na misje:O nie wiem jak to przezyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna z tymi robalami :O cała byłam w czarnych muszkach nawet rowery chłopakom i małej obsiadły :O Nasze życie to ciągłe czekanie na coś ,na miłość ,na szczęście ,na dziecko ,na śmierć :O tylko w niektórych przypadkach mozna sobie odrobinę dopomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jestem Ryjku, ale wczoraj pilam winko a nie piwsko to raz, a dzis juz nic nie pije, bo jutro ide do pracy i prosze mnie tu o pijanstwo nie posadzac :P :D ja tez chodze z kata w kat przez caly weekend, bo nie jestem przyzwyczajona do takich samotnych weekendow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :( nie jesteś sama 👄 masz nas :) a mnie to nawet możesz mieć na cały długi tydzień :D Wypiłabym sobie jakieś coś alkoholowe :D takie do pocyckania :D o kurde advokata bym pociumciała :D ech... ze też nie kupiłam wczoraj :O A jutro zrobię te placuszki od Angel z truskawkami :D micha nie ma to i mięsa nie muszę robić na obiad :Djakby ktoś chętny na szamanko jutro w moim towarzystwie to zapraszam do mnie :D mam chatę wolną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh dolaczam sie do watku. za pare dni zaczynaja mi sie wakacje , wiec dla mnie to rozstanie z moim misiakiem, mimo ze nie pierwsze z kolei, to jakos zawsze sie tego boje:( od 3 lat tak mam, osobne wakacje, jego praca, moja praca w dwóch osobnych miastach, odwiedziny co jakis czas, telefony smsy... i mimo ze to trwa 2 miesiace, owszem podbudowywuje nasz zwiazek, ale zawsze sa jakies obawy, spada moja wiara w siebie a co za tym idzie w nasz zwiazek i jestem zagubiona:( a wakacje to taki faaaaaaaajny czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyeees witaj :) Ryjek trzeba bylo mnie zaprosic na weekend to bysmy popily i pojadly, a tak to musialam sama :P :D kurde tak jakos nie moge sie odnalezc... po tylu latach taka nowa sytuacja :( no kurde czuje sie nieco zagubiona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska nie dziwię ci sie :( znamy się może kilka miesięcy a samą mnie zatkało a przecież nie znam sytuacji ani powodów :O a sama mieszkasz czy z mamą ,bo kiedyś chyba pisałaś , coś o mamie ,ze ci obiadki gotuje :D A tak w ogóle to ja cię nadal tulę ,wiesz i kurde szkoda no ....kurde no złoszczą mnie takie sytuacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem na gygy :D michu jedzie nad morze właśnie :) To z jednej strony dobrze ,ze nie jesteś sama tyle ,ze ktoś inny powinien być teraz przy tobie :( kurde no jakby mi ktoś w pysk strzelił, mówię ci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz nawet podrywać :Dja tam cały czas jestem tylko ze za chmurką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest moją pierwszą miłością, a ja jego. Jestesmy ze sobą 4 lata. Mieszkam w Polsce, a on w Holandii. Widujemy sie srednio co 3 miesiace. Ufam mu i wiem, ze mnie nie zdradza i nigdy nie zdradzi. Niedlugo opuszczam dla niego kraj, ktory naprawde kocham (on nie moze ze wzgledu na prace). Jak sie kocha to najwieksza rozlake jest sie w stanie przetrwac. Wiem cos o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️:D Kto chce jogurt waniliowy albo migdałowy ?:D dużo mam mogę się podzielić :D jeny jak mnie głowa swędzi :O albo mam wszy albo kurde nie wiem :D Robi sie ciepło :classic_cool: słonko wychodzi pomału zza chmur ,chyba pogoda bedzie ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczaczki ,to żeś mnie dobił :D a może rurki waflowe ,takie suche bez nadzienia ?:D właśnie sobie je chrupię i zasypałam cała klawiaturę okruszkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien @ll :D🌼 Hmmm widze,ze Misss ma jakiegos problemitos:O ryjkkku tu obzartuchu;) ja zaraz ide na slonko :) U mnie juz jest 28 stopni do cienia:O czekoladko podziekowal za wpis na nk:) Milego dnia i pozdrawiam cieplutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss pociesz sie,ze nie tylko Ty masz problemitos:O:O:O:O...ale ja sie staram czasami o tym nie myslec (problemach) chociaz tyle moge:P no ok...dzis jest poniedz..i nie pozwole dolowac sie:):):):)::) no oki ide.......glowa do gory!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno dodam.....ja kiedys dzien w dzien jadlam te rurki,co pokazalas ryjku do kawy z kolezanka i nie chce pisac ile przytylam i jak wygladalam:O:O:O:O....smacznego a ja podziekuje za nie...w ogole to od dzis dietka przynajmniej na tydzien bo opychalam sie ciagle ostattnio:P:P:P:P no i trzeba jakos sie na plazy pokazac hehe chociaz u mnie woda jest duza,brudna to pewnie nikt nie chodzi a ja ide do siebie sobie polezec i moze pospac ;) Milego dnia 🌼 😘 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bosko z tymi rurkami ,to ja wszamam za kilku :D z resztą ja mam suche bez nadzienia to mogę wciągać do woli :classic_cool: Kto mnie podrapie po głowie :O kurde jak swędzi no :O wszy jak nic mówię wam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×