Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Nie mam dżaponków :( nic nie było na targu :( a po sklepach mi sie chodzić nie chciało:( jutro ide do sklepu ,maja wyprzedaż letnich butów ,są tam buciory z inblue i inne takie ze skóry :) widziałam japonki po 30 dyszki i takie fajne klapki białe z paseczków :) może któreś z nich kupię :) ja nie lubie tych piankowych klapków i z plastiku :( nogi mnie pieką w nich :( Robię spagetti ,miałam zrobić nowa wersje lecza ,ale mi sie papryki nie chce kroić tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek ale moje japonki to ani z gabki ani z plastiku :) super wygodne za 9 zl kupione w diversie :) plastikowych nie moge nosic, bo zaraz stopy mam obtarte :( teraz jak sa wyprzedaze trzeba troche pokupic :) w sobote sie chyba wybiore tez na zakupy jakas kiecke se kupie albo co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy jest u mnie taki sklep City sie nazywa i maja tam firmową odzież diversa h&m i takie tam ,widziałam japonki ,ale kurde nie wiem po ile są :( wątpie ze po 9 zeta bo tam to chytre lisy są i zawsze zawyżają cenę:( ale przejdę sie jutro ,mam sklep pod nosem i akurat sąsiaduje z tym z klapkami i japonkami od Szewczyka :) szkoda że w biedronce nie ma jakiegoś wysypu japonków :D Jej ja w tamtym roku kupiłam taką fajną sukienkę na ramiączka białą ,tak mi sie podobała 80 dych za tą cholerę dałam i ani razu jjej nie ubrałam :O chyba dam ja na all za kilka groszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :classic_cool: Czekoladko wypraszam sobie! 🖐️ to ogloszenie Philla to Ryjek znalazla, to ona lazi tam gdzie nie wolno, a nie ja :P ale to fakt - sie teraz wystraszylam, ze mi Phill po tylku da i sie ukrywam :( Ryjek a jaki rozmiar tej kiecki? to se kupie od Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się nie gniewam. Ot zrobiło mi się przykro że zrównujecie mnie z takim gościem. Bez obaw nikogo nie zbije. I nie kłóćcie się i nie zwalajcie jedna na drugą :) Dzięki za herbatkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no chyba nie piszesz tego powaznie - przykro? przeciez to byly zarty :o wiem, ze mamy z Ryjek dosc specyficzne poczucie humoru :o ale nie pomyslalabym, ze takie glupoty moga Cie ruszyc w jakis sposob. niech juz Ci nie bedzie przykro Ty nasz Rodzyneczku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( to nie ja złożyłam ten temat:( ja go tylko znalazłam :( Kurde a to wszystko przez ....Ekaterini :O to ona mi kazała :Oja mówiłam ,nie nie Phill się obrazi ,ale ona swoje ,bo niby pustki na topicu i nikt nie pisze :O no to wkleiłam :O ale to nie moja wina ,to wszystko Ekaterini i jeszcze Smutna niedziela w tym palce maczała :O Jak ja bym śmiała :O a gdzież by tam :O Chociaż swoją drogą ten streptes to byś mógł :O tak dla koleżanek na zbicie nudy :O no ,ale trudno nie to nie :O przecież cię do nierządu nie będę namawiać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utożsamienie z facetem który w kiblu w markecie obciąga albo daje facetom troszkę przerasta moje poczucie humoru. Z resztą nie ważne. Zostawcie już ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( no dobra już nie żartuję ,dałam post do skasowania ,żeby ci się już nie przypominało i nie było nie miło :( przepraszam naprawdę jak cie to tak uraziło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam na niej rozmiaru :( chyba 38 lub 36 :( z resztą jeszcze nie wiem czy ja puszczę w przetarg bo tak sobie myśle ,że fajnie by wyglądała z moją kurteczką dżinsową granatową :D a w ogóle to ona jest cala z koronki i biała :D to raczej bardziej wyjściowa :) na all takiej nie widziałam ,bo szukałam by ci ja pokazać :) Musze jeszcze pomyśleć bo ja to mam sto pomysłów na minutę :D Mi sie podoba taka szmizjerka biała do rybaczek granatowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill wiesz co ,mi sie podoba to zdjecie z tym pomarańczowym motylem i z tym kwiatem z osa chyba ,a te robaki to mi się kojarzą wiecie z czym :D z tymi doktorkami co na drzewach łażą :D takie fuj brzydkie :D Ale zdjęcie ładne choć myślę ,że ważki były lepsze w te klocki :D tutaj na zdjęciu to jakaś orgia :D seks grupowy ,matko jedyna :D Misska ty flejo jedna :O tak spódniczkę umorusać :O wstydź się kobieto :D No właśnie ja też nie czemu nie chodzę w tej sukience :O może dlatego że się wstydzę :D tak jakoś mi głupio w takich babskich sukienkach chodzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pa :( Zdjęcie ładne :) chciało by się taki płotek z polnymi kwiatkami :) Jezusie byłam na mieście po takie tam żarełko i w jednym sklepie gościówka zrobiła wyprzedaż bo likwiduje sklep :( i klapki miała po 5 zeta a baleriny i czółenka po 10 :( i kurde żadnego rozmiaru dla mnie 😭a tak bym kupiła nawet po dwie pary z każdych ,do latania jak ta lala by były a jakie ładne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję tu nutkę ironii :Dalbo aronii:D A co ty tu robisz ?Miałeś wybyć na łikend :) Wiesz co ,ostatnio pisałeś ,że zamierzasz sprzedawać foto prawda ?:) i powiem raczej wiekszość)to ja bym sama chciała jako zdjęcia na ścianę :)na prawdę ładne są :) a masz na nie prawa autorskie ?czy to samo od sie jest jak je zrobiłeś to masz prawa ?pytam bo jakby ktoś chciał np,podkraść zdjęcia z galerii to chyba przestępstwo ,nie ? Żeby nie było ,nie mam zamiaru podkradać :Dpytam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w zwiaku juz 5 rok jak z koszalina on z konina (300km) od stycznia mialam sie przeprowadzic do niego , mamy juz wyznaczona date slubu...ale on mi dzis powiedzila ze nie jest jeszcze gotowy na slub...dla mnie to koniec naszego zwiazku bo nie chce zeby mnie zwodizł nastepne 5 lat ...ogolnie maskara jest nie wiem jak sobie z tym rade dam... wiem ze od poczatku zle zrobilismy ze jedno sie nie przprowadzilo do drugiego ale po drodze były studia,praca ...zawsze cos a teraz jest za pozno na wszytsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myhoreku trudno coś powiedzieć. Może tylko tak sobie palnął. Wiesz jak to jest. Czasem coś się powie co w danej chwili do łba strzeliło. Nie feruj na tej podstawie wyroków. Cóż mam nadzieję że wszystko się pomyślnie ułoży. Tego Wam życzę. Ryjku mam taki zamiar żeby je sprzedawać. Piszę stronkę przez którą będzie można pobrać jako tapetę (na komputer) albo zamówić jako obrazek. Z galerii to na stówę podkradają, ale one się do niewielu rzeczy nadają :) A jadę dopiero jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myhorku sadzę ,że za pochopnie podejmujesz decyzje o rozłące :) to ,że tak powiedział może być różnie odebrane :) mógł mieć zły dzień ,dla żartów (choć niesmaczne )no różnie to bywa :) Dobrym pomysłem jest wasze zamieszkanie razem :) nawet jeśli bez ślubu na razie to zawsze więcej będziecie o sobie widzieć ,poznacie swoje codzienne zachowania i zobaczycie czy naprawdę chcecie oboje tego ślubu :) życzę wam jak najlepiej :) Phill tak też myślałam ,że zawsze ktoś sie znajdzie by podkraść zdjęcia :) a nie ma takiej możliwości żeby zablokować pobieranie zdjęć ?no nie wiem jakoś tak ,że nie da sie pobrać linku np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooooooooobry dzien:D Noooo w koncu mam na chwilke laptopa:)Ech....trzeba iscwnet pac....kurcze,nadal nie mam czasu aby poczytac ale nadrobie jak wroce do Polland:)BUZKI 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalony:) Ale mnie wygrzało przez ten łykned:( normalnie jeszcze odchorowuje. Dzięki Bogu jest chłodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×