Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

bry :classic_cool: kurde kurde ja juz w pracy, dopiero w domu obejrze filmiki :( wojna polsko - ruska to film dla wytrwalych jak dla mnie, bo ja mimo ze staram sie zawsze obejrzec do konca film ktory ogladac zaczelam to tej wojny no nie dalam rady po prostu :o ale moze Tobie sie spodoba :) ja obejrzalam tak z polowe filmu, moze troszke wiecej i wymieklam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Miseczko a dlaczego wymiękłaś ?:) Nudny czy smutny ?:) W ogóle to chciałam się zapytać :dlaczego dzisiaj jest tak zimno 😭 która to nie chce topić marzanny ?:D Dzisiaj pierwszy raz od miesiąca odpaliłam skrzynkę :D no spamu to troszkę było ,oj było :D najbardziej podobają mi sie takie nawoływania do nawrócenia :D[ Nick ] dlaczego cie z nami nie ma ?:D Zauważyliśmy ,że dawno się nie logowałaś :D tęsknimy za tobą :Dbłeheh :D szkoda ,że nie można odpisywać bo bym napisała "Wejdę jak będę coś potrzebowała ":D No i z gg zobaczyłam dzisiaj pączki z tłustego czwartku :D hehe :D jest się na bieżąco nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niby komedia jest, ale dla mnie nuuudny i niesmieszny film to byl :o sceny jakies niczym z matrixa z latajacymi kobietami przez caly bar :o no jakos moja wyobraznia nie mogla tego ogarnac :D ja tez przez te studia zaniedbalam troche zycia internetowego :( nie myslalam, ze bedzie tak ciezko to raz, a dwa ze jestem juz starsza i bardziej sie wszystkim przejmuje i powazniej do tego podchodze. niby sesje juz zakonczylam, a lada chwila czeka mnie kolo polowkowe i znow nauka :o a jak jade na zjazd to musze spac w pozku, bo mam zajecia po 12 godzin :o kurde z angielskiego musialam zrezygnowac, bo nie wyrabialam czasowo, a jak wracam z pracy to juz mi sie przewaznie nic nie chce pozytecznego zrobic :o no to sie wyzalilam :classic_cool: 🖐️ aaa wracajac jeszcze do filmow... ogladaliscie "dziewczyny do wziecia"? taka stara polska komedia z 72 roku bodajze. nosz kurde wymiata, ja bylam poplakana, jak ja ostatnio ogladalam, choc widzialam ja juz kiedys, ale z czasem coraz bardziej mi sie podoba :D szkoda, ze juz teraz nie robia takich komedii jak byly kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarl mój kolega...:( moja Żaba, z którą się wyglupialam na obozach i szkolnych korytarzach w liceum...Żaba, która nosila mnie na barana po plaży...mial 28 lat...:( nie mogę dojść do siebie... może to jakiś znak...nie ma na co czekać, trzeba iść dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E jak takie matrixy to nie lubię :Onajlepsze są proste komedie bez ulepszaczy typu zwisający ninja :Oa tej polskie to nie widziałam :) muszę poszukać dawniej oglądało się polskie filmy w tzw starym kinie i Bajbusa pamiętam i inne fajne polskie filmiki :) Misska Uważam ,że na własne duperele trzeba mieć czas :) na spotkanie się ze znajomymi ,na jakieś swoje hobby i inne bajery :) myślę ,że z angielskim i tak sobie poradzisz ,daj sobie luzu troszkę :) te studia i tak chyba zajmują dużo czasu a jeszcze masz pracę :) wszystko dążysz zrobić ,nauczyć się :) tylko nie wolno zapomnieć o świecie rzeczywistym i o sobie :) Niedzielko ,no cóż można napisać ....przykro .Moja koleżanka z klasy również szybko umarła ,kiedy ja pieleszowałam moje dzieci ona umierała i pewnie całe życie miała przed oczyma to co udało sie jej dokonać i to co mogła by jeszcze zrobić :)to znak ,że nie znamy ani dnia ani godziny ,to znak ,że trzeba czerpać z życia pełnymi garściami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielko przykro :( to prawda, ze z zycia trzeba brac pelnymi garsciami i najwiecej ile sie da, bo ono tak szybko ucieka. to mnie czasami przeraza, ze dzien jest taki krotki, ze czasami tak brakuje czasu na wszystko, wszystko kreci sie wokol pracy, pieniadza, a kiedy brak czasu na przyjemnosci to staje sie ono tylko szara egzystencja. czasami zastanawiam sie jak ludzie znajduja na wszystko czas, bo ja juz nie pamietam kiedy przeczytalam np. jakas ksiazke dla przyjemnosci, a tak bardzo kocham czytac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja ,nie można zatracić się w tym wszystkim Dążenie do celu aby być mądrym ,wykształconym itp itd nie może sprawić tego abyśmy pewnego dnia obudzili się z poczuciem osamotnienia i tak naprawdę z pustką ,że nic się nie ma ,niczego tak naprawdę się takiego nie osiągnęło co buduje w większości nasze życie czyli przyjaciele (których teraz jak na lekarstwo ,taka prawda ) swoje pasje i uczucia bez których nie da się żyć :)bo czym by było nasze życie bez tego wszystkiego ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialam Wam nasmucić, dziekuję za slowa otuchy. wstajac rano nie spodziewalam sie takiej wiadmosci :-( i tak mnie juz to wszystko dobilo. mając 2 fakultety nie moge znaleźć pracy...teraz ta wiadomość, mój M. daleko, chcialabym aby wrócil, martwię się, czuję, że ciągle nam coś ucieka...że nie zdążymy...to mnie tylko upewnilo w przeswiadczeniu ,że nie chcę czekać, bo to, bo tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa
przykre :( no takie jest zycie niestety :( najgorsze jest to ze czlowiek sobie jakos uklada to zycie radzi sobie zaklada rodzine pracuje ksztalci sie dla lepszej przyszlosci a tu nagle koniec i umiera... i po co to wszystko.. i tak kiedys umrzemy... ja mam tyle kminek na ten temat ale nie bede zanudzala ( mam cos z filozofa) :) Niedzielko ja wlasnie tez sie czasem tak smuce mysląc ze jestesmy mlodzi i to jest najlepszy czas zeby sie bawic i korzystac z przyjemnosci a tu osobno!!!:( to mnie załamuje... ja tak nie chce ... niby za rok ma juz wrocic na stale... ale zanim minie ten rok to masakra jakas.... ja jestem młoda i chce zyc tak zeby pozniej nie zalowac ze czegos tam nie zrobilam i sie nie wybawilam.... chociaz z tym wybawieniem to moj okres gdzie noc byla dniem a dzien noca to juz mam za soba :P i nic nie zaluje, mam piekne wspomnienia i mam nadzieje ze takie przyjemnosci i imprezy mam jeszcze przed soba ... .... bo ja lubie sie dobrze bawic.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mój Kamyk wlał koledze bo się naśmiewał z jego nazwiska :)dostał w nagrodę uwagę na całą kartkę :D a dobrze ,że Kamyk mu wlał :Dco szczeniak będzie za wyśmiewkę robił :O nie jestem za biciem ,ale jak pani ma w dupie to nie wiem co lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ Ryjku ja tez uwazam, ze dobrze, ze mu wlal :classic_cool: jak nauczycielki nie potrafia reagowac, to dzieciaki musza jakos radzic sobie same, podkulenie ogonka i wycofanie sie nie zawsze jest dobrym rozwiazaniem :) ja w szkole i juz nawet w przedszkole sie lalam :o no nie dalam sobie nigdy w kasze dmuchac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja moich chłopaków raczej krótko trzymam i nie pozwalam im się bić w szkole bo teraz to jest większy nacisk na dobre wychowanie w szkołach i dzieci często były przez głupoty lane przez starszaków (coś na rodzaj fali ) no i raczej nie jest to dobre,takie wyładowanie złości w sposób "ręczny ",ale wczoraj młodemu nic nie zrobiłam ani kary ani nic bo uważam że szczeniak sam zaczął :) a dzisiaj byłam u pani i powiedziałam jej ,ze temu drugiemu również ma wpisać uwagę bo uwłaczał godności mojego syna ,naśmiewając się z jego nazwiska :)no i napisała :) A mój Kamyk wczoraj wył jak kojot bo przykro mu było ,że kolega mu dogryzał :)wszak jest to błahostka ,ale pomoc mamy była jednak potrzebna :) Ja również się biłam jak chodziłam do szkoły ,ale to były inne czasy ,człowiek raz komuś wlał a dwa razy dostał od innych i jakoś to zleciało ,teraz to za głupie słowa mamy lecą na policję ,że niby obraza mienia :O a dzieci raz się biją a za 5 minut się bawią :D Dobra tam co było minęło :) Kurczę ale u mnie dzisiaj słonecznie :) a wczoraj było super tylko rano zimno :) a dzisiaj widziałam kaczki jak leciały czyli co wiosna tuż tuż :) Ej a gdzie nasz kaskader ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D niedzielo przykro mi:O Brak slow! "Trwaj,chwilo trwaj,jesteś taka piękna" U mnie jest sloneczko ale za to jaki mroz!!! Prawie -20! Masakros:P:P:P Moj R.wczoraj mial wrocic do domu ((po tym jak wyszedl ode mnie)) a gdzie wyladowal? W barze u siebie na parafi...wqrwil mnie ((i chodzi o to,ze mocno porzadzil i nie wiem o ktorej wrocil, na bank grubo po polnocy)) i wylaczylam tel. Wiecie co...."oliwa zawsze sprawiedliwa" i dzis o 10 idzie pilnowac 3ke dzieci a one sa strasznie niezdyscyplinowane!!!!! haha los jest msciwy:P PS.Jak minal Wam dzien kobiet? Dzis jest dzien chlopaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielo wyrazy współczucia Kaskader ma setki spotkań. Udało się odnieść mały sukces na starcie to teraz trzeba iść za ciosem. A czasu mamy niewiele. Andżel dobre z tymi dziećmi :) Bardzo wychowawcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dobre to :D dzieciaki dadzą mu bobu :D Kaskader leć ptaszyno leć jak cię potrzebują :) tylko już po autach nie skacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale faux pas :O Phill no jakże wszystkie najlepszejszego z okazji dnia chłopaka :D🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt..wszystkiego dobrego phill :D 🌼 Moj R.nadal pinuje dzieci ae juz wrcoila ich matka i wiecie co.....jest tam tz matka R.i jakos dziwnie sie z tym czuje:O Ja tam a oni tam:O hm...moze wydziwiam:O Do tego jej facet siedzi na obcej ziemi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam przesadzasz :) dzieci to są gorsze kapusie od wroga :D jakby coś było na 100 będziesz poinformowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ej dzis jest dzien mezczyzny a nie chlopaka :D dzien chlopaka jest 30 wrzesnia :P wlasnie zjadlam sobie czekoladke aero mietowa - pychotka :classic_cool: tylko pic mi sie teraz chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piatek ide do kolezanki na urodziny jej synka to zobaczymy czy cos powie maly hehe ale R.tez ma byc to..;) W9iem,wiem wydziwiam:P Tylko wqrwia mnie,ze juz dawno ona wrocila,jest juz po 14 a ten zamiast do mnie przyjsc to tam siedzi i jest tez R.matka i tak jakos dziwnie z tym sie czuje:O Ech....wieczorem ide na piwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj na obiad frytki i parówki ośmiorniczki :classic_cool:no wiem chamówa jak nic ,ale co się będę przemęczać a dzieci taaaakie szczęśliwe :D Moi to kiedyś na mnie kablowali na każdym kroku :D a to mam do jakiegoś pana powiedziała cześć ,a to pan przywiózł mamie coś tam (kurier kurde:D) i mam z nim gadała (to urosło do rangi jakbym się co najmniej całowała :D)A w poniedziałek jak poszłam do swojego ulubionego sklepu szefu dawał kobietom tulipana ,tym które robiły zakupy :D ci jak przyszli do szkoły to już domysły jakieś i jak michu dzwonił wieczorem to wszystkie ,cała trójca święta nakablowali ,że dostałam kwiatka :Dszefu ma ok 60 lat :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku hehe ale Twoje pociechy same od siebie mowily czy Twoj mezuek wyciagal to od nich?:P Ech..dzieci nie znaja umiaru;);) W koncu dziecko to dziecko:P Matko....jestem zla i jak nigdy mam ochote na piwko!!:O Powaga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis jadam zupe brokolowa...z proszku:O W sumie dobra byla ale wole jednak sama kupic brokoly i z benderze zrobic zupe-krem i na drugie warzywa z patelni beda:P Chociaz mam jeszcze pierogi....ostatnio jadlam pierogi z miesem,mieso z pucek:D Pycha chociaz ni9e kazdy takie lubi:P I chyba przez te pierogi przytyam:P PS.Parowki osmiorniczki?Ja je nazywam "kopytkami":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku...co moge kupic 6latkowi? Chyba tyle lat ma...w tym roku 1wszy raz poszedł do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×