Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość malinkaaa_25
czesc moj facet wlasnie wyjechał do pracy do holandii i cos czuje ze jak wroci to bedzie po zwiazku i co z tego ze pisze do mnie eski dzwoni i gadamy przez neta jak i tak ciezko jest mi uwiezyc ze nic tam sie nie wydarzy tymabrdziej ze pojechal; tam z 6 kolegami i to na pół roku załamka totalna co mam zrobic sama zakonczyc ten zwiazek juz teraz ????? prosze o rade dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka skończ ten związek. Chłop zasługuje na mądrzejszą kobietę. Zrób u tę przysługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju 😭 myślałam ,że mi neta odcięli :D a to chwilowa awaria :D Wróciłam z niezbyt miłego spotkania :Opowiem wam ,ze moja córa pójdzie do szkoły do zerówki :O o ja pierdole ,ze tak ładnie się wyrażę :O nie wiem jak jej przetłumaczyć ,ze tam też będzie fajnie :O najgorsze jest ze nie ma placu zabaw takiego co w przedszkolach :( choroba muszę ją jakoś ugłaskać ,że będzie super w szkole :( A ja z jednej strony się ciesze bo będzie juz przyzwyczajona do przebywania w szkole a z drugiej strony szkoła to duuuuża nie :O a przedszkole to ja w domciu przytulne i miłe :( no cóz i tak bywa :D O malince sie nie wypowiem bo no wiecie.... szkoda słów :D A Katrince no niestety mogę tylko współczuć :) A tak w ogóle to jest fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerówka w szkole to troche dziwne... szczególnie, że wg nowej podstawy programowej dzieci mają siedzieć 15 min dziennie przy stolikach, a reszta to mają być jakieś zabawy zorganizowane itp, ale wiadomo, że jak jest ciepło to się z nimi dużo siedzi na dworze i tak przy szkole bez placu zabaw to nudzić się będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam się :D słonecznie i ciepło :D oby tak dalej było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydało by się parę stopni więcej bo idę na imprę do amfiteatru:) Ale sun daje daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ty to masz dobrze :D to ja trzymam kciuki za te stopnie :D ile to ma być więcej z 10 stopni więcej wystarczy ?:D 🖐️ to mój kciuk trzymam go na szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma być kuwetka (czyli Piasek i kupka) i Velvet. No i może coś tam jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyyyyyyyyyyy:) Mialam doczytac do konca co naskrobaliscie ale po tym jak weszlam w link,ktory ryjek wkleila z tym duchem to az podskoczylam do gory i serce zaczelo mi kolatac :P:P:P:P:P ...a ja wczoraj troszke zazylam slonecznej kapieli jak bylam nad woda...a pozniej ((pod wieczor)) burza rozpetala sie na dobre i zmoklam jak kura:P:P:P PS.Ryjku,nasteopnym razem jak wyslesz taki link jak poprzednoi z tym niby duchem to napisz LUDZIE O SLABYM SERCU WSTEP WZBRONIONY:P:P:P...zawalu przez Ciebie bym dostala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill rozumiem zbiorowe sranie sie szykuje :D nie no sory :O Angel :D nie sory nie mogę :D chyba popuszczę zaraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku....nie pooszczaj, trzymaj mocno:P:P:P Philozoph, gratulacje dla zonki i ona licencjata robi czy mgr.?Nie wiem jak pozniej zwracac sie;););) Misss Ty nie dobra zakupoholiczko....kup i mi cos:D Widze jakies orange nicki, troche koloru wprowadzono tutaj bo same "czarnuchy" tutaj sa:P:P:P Czekoladko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO kochani ,czas wziąć się za gotowanie jakiegoś żarełka :D Angel czy znalazłaś swoją druga połówkę pomarańczy ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ćwiartke znalazlam hehe...tak na powaznie to CHYBA tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok...mykam.Milego dnia Wam zycze:D Trzymajcie: Po małżeńskiej kłótni mąż kładąc się do łóżka mówi do żony: Dobranoc matko ośmiorga wrzeszczących bachorów. Na to żona nie pozostając dłużna odpowiada: Dobranoc ojcze jednego. O co tak się wczoraj twoja żona awanturowała? To z powodu listu. Zapomniałeś wysłać? Nie, zapomniałem zniszczyć :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaa jeszcze pare wrzuce:P Uradowana żona wraca do domu i chwali się mężowi: Mam prawo jazdy! Teraz zwiedzimy cały świat! Na to mąż odpowiada: Ten, czy tamten? :D Przedłużająca się kłótnia małżeńska, w końcu mąż zmęczony mówi: - No dobra, niech będzie po twojemu. - Za późno! Zmieniłam zdanie! Mąż mówi do żony: Podaj mi obiad! Żona: A magiczne słowo? Biegiem!! Spotyka Nowak kolegę a kolega się pyta: No i co darła się na ciebie żona gdy wróciłeś narąbany o 1:00 nad ranem? Nie odpowiada Nowak. O, to dobrą masz żonę mówi kolega. Nie wiem czy dobrą bo ona wróciła narąbana o 3:00 Żona do męża: - Zobacz, ja muszę prać, prasować, sprzątać, nigdzie nie mogę wyjść, czuję się jak Kopciuszek. Mąż na to: - A nie mówiłem, że ze mną będzie ci jak w bajce? Siedzi facet u kochanki. Późno trzeba wracać. Mówi do kochanki: - Daj trochę wódki, ochlapię się, to nie będzie czuła twoich perfum. Wchodzi do domu, a żona go po mordzie... - Za co? - Myślałeś, ze jak się wyperfumujesz to nie poczuję, że wódkę piłeś?? hehehehe dobre sa te dowciApy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre, szczególnie ten z perfumami i prawem jazdy :D u mnie słoneczko pięknie świeci, a ja chora w domu... i makaronik wcinam carbonara, bo makaron to ostatnio jedyne na co mam ochote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: Angel dobre dobre! usmialam sie, szczegolnie z tego o wodce i perfumach :D :D Kochana chetnie cos Ci kupie tylko wymiary swoje podaj :classic_cool: :D u mnie dzis slonecznie aczkolwiek wietrznie :D wcinam sobie ulubiona czekoladke - biala z drazetkami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe no to goooood,ze Wam sie spodobaly dowciApy:P:P:P Misss...wejdz na NK, tam mnie widac od dolu do gory:D ...u mnie tez sloneczko wyszlo, nawet dzis w telexpresie mopwili,z4e u mnie w miescie byla tak ogromna burza,ze konary drzew pozgniataly pare aut:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca fix :O ale sie naprasowałam :O nosz choroba :O jakbym, przedszkole odprasowała :D Zabieram się do biedronki :classic_cool:ciasto francuskie zakupić :classic_cool: i chyba skusze sie na tą czekoladkę z ryżem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w biedronce :classic_cool: zakupiłam : jeden bochenek chlebka z sezamem za 1,49?:D jeden serek waniliowy duuuży za 3,45 :classic_cool: i czekoladę z ryżem 1,09:classic_cool: tylko coś mała jest :O nie wiem czy zaspokoję mój głód słodyczy :D Wyszłam futrem i wyniosłam plastiki i szkła do segregacji :classic_cool: teraz sobie zjem kolacyjkę numer 1 :D bo o 21 będzie kolacyjka numer 2 :D Lubię sobie zjeść :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku hehehehe coz za dokladnie sprawozdanie, nawet ceny podalas:) Podaj jescze ile zawieraja cal., tluszczow nasyconych i nie nasyconych itp.;););) Ja sama dzis duzo jem i rosnie mi z tluszczu brzuch i moze z piwka no i od jutra biore sie za siebie ostro.....ale do soboty bo mam chate wolna w weekend wiec......:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to dobrej nocy ?:O u mnie jeszcze jasno jest :D A tam tłuszcze i kalorie :D ważne ,że dobre :D ja pifka nie pijam więc mi brzuch nie rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×