Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Wstyd mi bo nie umiem trzymać języka za zębami :O trudno raz się żyje :O tak się podnieciłam przybyciem Ekusi ze musiałam się wyżalić :O Phill zapewne mnie zabije ,ale powinien mi bardziej podziekowac chyba :O przecież najgorsze ma za sobą ,nie :O ja powiedziałam A on powie B i po krzyku :O po co tak się męczyc w tajemnicy wszystko :O A Angel łze jak cholera :O biła sie na meczu jak kibol jeden z najlepszych :O teraz zgrywa głupa ze niby cienie na plazy zgubiła :O przecie ja taka głupia nie jestem ,wiem dobrze ze bejsbola zgubiła :O a bez pały kibol to martwy kibol :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale że co ?:O Dobra przyznam sie i odkryję rąbek tajemnicy :O jestem wróżka Leokadia :O poznaje przeszłośc i przyszłośc ludzi po ich nickach :O Wiem nie mozliwe ,trudne do zaakceptowania ,ale już z takim darem się urodziłam :O przecie się tego nie wyrzeknę :O tosz to błogosławieństwo jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no widzę właśnie :O a przecie nic nie brałam :O Przejebałam dzisiaj kasy jak lodu może dlatego :D teraz będę żarła chleb z cukrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ryjku to jest super sprawa jak jedna laska powie innym że facet jest gejem:). Od razu jest kolejka lasek chętnych żeby to sprawdzić :) Dzieńdobry wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko uwierz na słowo:) Ryjek to nie jest mój pierwszy przypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek🌼 Noo w koncu noc przespalam jak male beybe:P ryjku--hahaha dzieki za poprawienie mi humorku,Twoje wczorajsze wypowiedzi prawie,ze doprawidzily mnie do lez ze smiechu hehehe:D:D:D a wczoraj bylam szukac kasetki i juz jej nie bylo buuu:P Missss--\"\"Angel a no sorry, pomylilo mi sie myslalam, ze napisala, ze sie schlalas i polamalas\"\" ehehe dobre dobre....prztznam sie bez bicia (ale ciiiicho szaaa),ze wtedy bylam po piwku tlyko prosze sobie juz nie wyobrazac nie wiadomo co;):P;) Czekoladko--masz zwolnienie jeszcze caly tydz. i widze,ze Cie ciagnie do pracy:P philozoph witaj i gdzie herbatka badz kawka na dobry dzien?:) PS.Twoja zona wie,ze zakochales sie w kumplu z wojska jak twierdzi ryjek?;););) hehehehe...."wariatka" z niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo 🖐️ Phill jeny tak se napisałam :O co kurde miałam napisać ,że w ciąży jesteś :D połowa topicu byłaby wtedy w ciąży :D Widzę jednak ,że ci sie podoba :D raczej nóżkami sie nie zapierasz :D Naskarżę zonie :classic_cool: Wiecie co :O wczoraj mojej siory córa była na karuzeli z koleżanką ,maja po 10 lat takie szczypiory z nich :O i wiecie co się stało :O aż mnie dreszcze przeszły :O wiecie sa takie dmuchane zamki itp duuuze jak cholera :O nie i u nas był taki kogut zamek wysoki jak jasna cholera :O najczęsciej zjeżdżają tam dzieciaki male bo niby bezpieczne :O No tak było bezpiecznie ze szok :O zamek był słabo dopompowany i zagniatał sie ostro i ta córa mojej siory z koleżanką zjezdżały i trzymały sie za rekę i jakoś jedna drugiej usiadła na rękę pomiedzy łokciem i dlonią :O i kurwa złamanie otwarte ta koleżanka miała :O czujecie :O kość jej wyszła na wylot przez skórę i stała jak badyl :O Szybko do szpitala pojechałay z moją siorą i operacja w ten sam wieczór :O masakra jakaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku o boshe!!!! masakra!!!! nie wiem co napisac!!...wspolczuje tym bardziej,ze jest to dziewczynka mala!!!! booshe:O:O:O:O Zlamanie otwarte:/ Wiem co moze przezywac bo sama to przeszlam chociaz zlamania otwartego nie mialam ale poznalam osoby,ktore mialy otwarte zlamanie:O Poza tym na oddziale na ktorym ja lezalam byl maly chlopczyk to z Nim mama ciagle byla,dzien noc......daj pozniej znac jak dowiesz sie co dalej z małą!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ty wiesz że siora do mnie dzwoniła z rana chyba 7 była i ta mała dzisiaj wychodzi :O zrobili jej operację a ona jest na chodzi jakby nic się nie stalo :O powiem wam szczerze ,ze ja to bardziej przeżyłam z siora i jej córa niz ta dziewczynka :O albo była w szoku albo taka jaest nie do zdarcia :O O jeszcze nie mówiłam wam :D własnie czytałam gazetę taka nasza tutejsza i ktoś wygrał piątkę w totka z naszego miasta :D ciekawe kto to :O podzieliłby sie z biednym dzieckiem :O Phill dzięki :classic_cool:jestem laska :classic_cool: oby nie laska wanili albo dynamitu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku szok szok ale wydaje mi sie,ze byla b.dzielna skoro tak nie przrzywala badz w sobie wszystko dusila...no nie wiem. Szybko wyszla ze szpitala!!!! No i po wakacjach dla małej:O He he he he sama chciala bym wygrac w totka 5tka juz nie wspominajac o 6stce:D Podobno TRZEBA GRAC ABY WYGRAC a ja nie gram a chce wygrac haha:P Noooo czasami poszcze lotka ale sporadycznie:) Hm....za to ostatnio wygralam darmowe 4 piwka haha...tez wygrana a no nie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to tak jak ja :D chciałam bym wygrać, ale kupon puścić to juz nie :D Mojego micha kolega poszedł do baru na obiad (kawaler:D ) i tam są automaty :D czekając na jedzenie ,wrzuciła kilka złoty do automatu i 3.600 wygrał :O nosz kurde ze mnie tam nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaaki cyrk...szczescie trzeba miec i tyle a do mnie mowcie PECH:P:P He he he ja nie cierpie maszyn, jak widze,ze moj R.podchodzi do maszyny aby wrzucic pare groszy to mnie cisnienie sie podnosi bo to srata pieniedzy.....oj,znam takich co zaczynali od wrzucania paru zl.a potem uzalenili sie od tych cholernych maszyn:O Nie cierpie maszyn:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Ja spadam...bede dopiero po weekendzie...milego dnia i weekendu udanego zycze bo ma byc cieply i sloneczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najadłam sie ,ze ho ho :O Miłego łikendu Angel :) ja niestety zostaje sama jak ten palec w d...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tez sie najadlam i naprasowalam:P Dlaczego bedziesz sama? Maz wyjezdza?...a dzieci?:):):) To ja jednak tutaj lukne abys nie byla sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie ,ze mnie odwiedzisz na topicu :D bedzie z kim popisać :D Dzieci są i będa :D ale dzieci to dzieci :O a mój mąż pojechał w zeszłą niedziele i przyjedzie w następną :O\" wczasuje \"sie nad morzem :O Idę na huśtawki :classic_cool: kto chce ze mną iść :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku--postaram sie tutaj luknac:):):):) Hehehehe to ja ide z Toba na plac zabaw:) Ok.zycze milego weekendu i popludnia piatkowego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek :) kurde Phill jest gey, Czekoladka less, to ja... ja moge byc bi :classic_cool: mozecie zglaszac sie chlopcy i dziewczeta :classic_cool: :D Ryjku straszny wypadek :( ale wiesz dzieci jak to dzieci, szybciej dochodza do siebie, mniej to chyba przezywaja niz dorosli i chyba na cale szczescie! teraz oby sie raczka ladnie goila :) a te dmuchane zamki to sa do dupy! nie sa bezpieczne i bardzo latwo o wypadek. ja sama jak bylam mala mialam niemila przygode na tym dmuchanym zamku. skakalysmy i jak ja sie przwrocilam to jedna dziewczynka niefortunnie naskoczyla mi na reke. na szczescie skonczylo sie tylko na zwichnietym nadgarstku. jak widze te badziewne dmuchane zamki to najchetniej bym je wszystkie poprzebijala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Masakra nudy jak cholera :O musze kupić jakies paletki i inne duperele do zabawy bo nie ma co robić na placu :D Wiecie co ,kurde mole :O poczułam zazdrość babską :D WIdziałam gościówkę w takich spodenkach do kolana :classic_cool: wiecie o co mi chodzi :D kurde no jak zajebiście wyglądała :O ze ja mam te ,moje chude giry ,no 😭 ta chcę tak ładnie wyglądać :O A właśnie co do takich spodenek pasuje ,bo ta gościówką to tak apelowo raczej :D można jakąś zwykła bluzeczkę do nich założyć i do tego baleriny czy coś takiego :O wy sie znacie na modzie lepiej niz ja ,to poradżcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku ale to zalezy z czego te spodnie :) czy z materialu takie bardzie eleganckie czy z jeansu :) ja wlasnie licytuje dziny do kolan, ale takie poszarpane nieco :D mi do takich spodni do kolan podobaja sie szpilki jakies delikatne, ogolnie wysokie buciki, ktore ladnie prezentuja stopke :) a jezeli to jeansy to moga byc i balerinki :) przyszly dzis moje rurki LEE :classic_cool: meeega obcisle i seksi :classic_cool: beda do moich nowych cukierkowych bucikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpileczki zajebiście wyglądają :O widziałam :( ale ja kurde sie zabiję na szpileczkach :O więc tylko baleriny i to nawet bym sobie kupiła takie proste bez dupereli ozdób itp >chciałabym takie z materiały moze przetykane zlota nitką i jakies z dżinsu ale jak te wyzej na sportowo :) Tylko problemitos mam :O bo girki mam chuuuuuude na łydkach :O zebym jak szczygieł nie wyglądała :O Tej te dziny musza być zajebiste :D zamawiałaś te z linków co tu były :) a jak materiał gatunkowo dobry ?:) Kurde ja bym chciała kupić ta bluzkę z tymi rękawami w pliskę :) podoba mi sie jak cholera :D i nie droga była ,pamiętasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×