Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Co ty gadasz ?:O Jak kilku naśladowców ?Myślałam ,że jeden :O To na prawdę poważna sprawa :( z tego co nam kiedyś wklejałeś to mieszkacie w skupisku domów ,wiec chyba tyle dobrze .Najlepiej nie chodzić w ustronne miejsca a najlepiej parami . U nas dawno temu grasował pedofil ,na jego pech i niestety dziecka ,jedną z ofiar była córka komendanta i ona była niestety zgwałcona jako jedyna pozostałe uszły z tego wszystkiego z urazem psychicznym . Co to się robi na tym świecie ,to się w łowie nie mieści ,ale tak zawsze było od dawien dawna tylko nikt wtedy takich spraw nie nagłaśniał . Aż ciarki przechodzą .:( Pilnuj jej ,bo babki to często mówią że facetowi by jaja urwały w takich sytuacjach a co do czego to są bezbronne ,taka jest prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy zaatakował nocą (wieczorami lub nad ranem) przeważnie we wtorki i piątki (raz sobota z rańca) w okolicach osiedli koło zalesionych terenów. Wybierał dość młode laski wracające dłuższy dystans samotnie na gazie z dyskotek itp. A nagle zjawia się ni z gruchy ni z pietruchy 40 km na północ i atakuje starszą babkę na przystanku o godzinie 15-tnie w charakterystyczny sposób piersi i uda (tamten okaleczał w inny sposób). A potem pojawia się 30 km na południe atakuje bardzo młodą laskę w godzinach popołudniowych korzystając z tego że się na chwilę oddaliła od grupy wracającej z treningu. No i co najważniejsze pomiędzy zdarzeniami przeszedł operację plastyczną twarzy, zmienił posturę i takie tam rzeczy. Co nie zmienia faktu że trzy przypadki wskazują na jednego sprawcę. Reszta została doklejona przez lokalną gazetę do tej historii no i razem jest chyba dziewięć ofiar. I w taki oto sposób powstał kolejny geniusz zbrodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał to rzeczywiści człowiek Joker jak z batmana :D ale powiem ci ,że jakieś gnoje robią na czyjeś konto i ich pewnie nie złapią chociaż ....powinni ich wszystkich złapać i równo ukarać jak jeden brat .zboczeńce zasrane e dupę kopane nie dość że kobity okalecza psychicznie to i cieleśnie i na tym zakończymy na dzisiaj jakże" miły" temat zboczeńce cholerne ,powinni ich w dupę ten tego nauczka by była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) A u mnie śnieżek pada:) pada śnieżek :) I zbliża się święto Małżowinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Phill ,pamiętam :) święto twojej małżowinki i chyba mamy ?:) U mnie także pada ,ale cukier puder :) Zamówiłam wczoraj dla brata czapkę uszatkę białą :D hehe :D będzie wyglądał jak bałwanek bo i kurtę ma białą :Dpedancik cholera jasna :D Mam dzisiaj naleśniki z serem to moja wywalczona potrawa na dzisiaj po wczorajszych sporach z mężulkiem o pierogi ruskie :O najlepiej jakby pierogi były co dzień :O och ci faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie to nikt pierogów nie robi :( strajkuję :( się ta nie bawię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisz pierozki Ryjjku..
..?? jak ladnie poprosisz to dla ciebie zrobie..:D..jestem dosc dobra ..uwielbiam robic pierozki ..i sa..(bez przechwalek)pyszne:!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziendoberek 🌼 Widze,ze temat tego gwalciciela stal sie 1wszym tematem i dobrze. phill czyzby ur.miala Twoja zonka??:) Ajajajjjjj w niedziele jest sweto...no wiecie to takie komercyjne co sie zwie WALENTYNKAMI:O:P Rykkiu ja Ci moge zroic pierogi tlyko z czym je chcesz?:PDzis w sumie mialam je robic ale postawnowilam,ze zrobie paluszki badz kopytka inaczej zwane pierogami leniwymi:) A wczoraj po raz 1wszy w zyciu zrobilam krokiety i wyszly o dziwo jak na 1ewszy raz ehehehe:P:P Aha nie zasypalo mnie ale duuzo sniegu jest i cos nie chce stopniec:P:P Za to sloneczko swieci i jest booosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ok lece:P Milego dnia :D Aha robicie paczki,faworki itp.??:D Ciaooo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę pierogów 😭 na samą myśl odbija mi się pierogami :O ale naleśniczki to ja zjem :classic_cool:a mężulek to niech sobie czeka na pierogi :O nie wszystko można mieć :O Ja chyba zrobię oponki z serem jutro :) ale kurcze nie wiem dzisiaj naleśniki z serem jutro oponki z serem ?Chociaż oponki to nie obiad :Di pączki zrobię z budyniem bo mnie rodzina molestuje i molestuje :O no to jutro piekarnia familijna jestem :D miałam zrobić to mrowisko ,al chyba za dużo tego wszystkiego :) nawet ja chodząca cukierniczka nie dam rady tego zjeść :D Kurde dziergam sweter na drutach i się wkurzam bo co chwilę mam inny pomysł :O matko ta moja fantazja nie zna granic :O Idę smażyć te cholerne naleśniki 😭 Angel a wiesz ,lubię krokieciki z mięskiem i barszczy do tego :classic_cool: Kurde !!!To cholerne "E"mi się zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naleśniki pierwsza klasa :) Mówię dobranoc bo i tak nikogo nie ma a ja dziergam dalej :D ale mnie pogięło z tymi drutami :Djak baba ,jak baba :D No to pa pa robaczki :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę się pochorowałem :( Aniołku święto Małżowinki jest w tę niedzielę :) Ryjku a próbowałaś zrobić naleśniki z takim samym nadzieniem jak pierogi ruskie?? Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:D ulalala zasypalo mnie dzis zdeczka :P:P:P Ale mi taki stan pogody jak najbardziej odpowiada:D Przez ta zime to zapomnialam jak sie chodzi na obcasach bo ciagle chodze w moich misiowatych butach a one sa na plackim.Jak bym zalozyla obsac to penwie z tysiac razy glebe bym zaliczyla przez ta slizgawice i snieg:P Ryjku moze wylalas cos na klawe i dlatego klawisz Ci ciezko chodzi.Ja tak mialam z literka J ale naprawilam juz to...tzn.nie ja ale naprawione juz jest hehe:) Kurczaczki ...nie mam dzis weny do pichcenia a chce paczki i faworki upoiec dla siebie o mojego wariatuncia a tak mi sie nie chce...moze jutro to zrobie bo w sumie paczki mam w domu,kupcze ale sa i juz jestem PO jednym a dokladniej po polowce paczka bo ich nie znosze ale zjadlam bo jak nie mozna skosztowac w tlusty czwartek.Toz to zbrodnia by byla;) KOBIETY wejdzice tu http://nadziany.pl/p,RWRpOil8MQ== a to dla FACETOW http://nadziany.pl/p,RWRpOil8MQ==

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJC MUSICIE SKOPIOWAC LINK I WKLEIC GO DO PASKA ABY ZOBACZYC CALEGO......nie wiem dlaczego tak wyszlo:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ale to są dwa takie same linki :) Czyżby pączek był z ajerkoniakiem ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berek:) Nio Angel paczek jak ta lala ,tylko brzuch to chyba Philla bo ja takiego owłosionego nie mam :D Usmażyłam już pączki :) tylko 40 sztuk :) jeszcze oponki i za obiad muszę się zabrać :) ładnie się wpakowałam :( Phill ,mleczko z miodem i pod koc :) Kurde czekam na gościa z interka ,ma mi wymienić wtyczkę od kabla bo tak założyli ze izolacja na zewnątrz a kabelki latają i internet mi się rozłącza :) dwa dni proszenia a pięć minut roboty sama bym wymieniała ,ale nie mam takiej wtyczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ta ostatnia wiadomosc z tymi linkami jest prawidlowa dla kobiet:P:P:P Przez paczka tearz brzuch mnie boli 😠 i ta pogoda jakos zle na mnie dzis dziala:P:P:P Philll przeziebiony jestes??:O:P PS.A co sie dzieje z Czekoladka i Misss??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam naleśników z farszem pierogowym :)lubię też kiełbaski kabanosy z serem i ketchupem zawinięte w naleśniku i podpieczone :) Misska hmm..jest wszędzie tylko nie tu :) może kiedyś się odezwie :) Czekolada paczki pochłania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudło, bo pochłaniem faworki i to bez pasztetu :D witam wszystkich zimowo :D cholera sesje mam, a ja ciągle robię cos innego i juz czasu nie starcza... a z drugiej strony tak się to ciągnie... masakra :D caly czas was podczytuje i ze wszystkim jestem na biezaco takze nic sie nie martwcie ;) musze sie tylko zmobilizowac troche do czesciejszego :D pisywania :) buziaki dla wszystkich 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko Ty podgladaczko witaj:D:D:D Ucz sie ucz bo podobno nauka to potegio klucz:D Fajny dzis tekst ziobaczylam "Mam wykztalcenie WYZSZE.....niz posiadane umiejetnosci" haha dobre:P:P Czekoladko daj faworka:D Dzis mialam robic ale nie mam weny 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko tez dobre:D Jestem teraz na www.demotywatory.pl i ogladam sobie fotki...hehe dobre sa:P Podziekowal za faworki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Student mowi "Zaliczylem na 3,5. 3 na uczelnii 0.5 w domu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko skad ja to znam:Ohehe;) Moja siostra pokazala mi dzis ta strone i cos nie moge z niej wyjsc:P:P:P Hehehe fajne absurdy tam przedstawiaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×