Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

O matko i corko.....nie moge zostawic DEMOTYWATOROW....to jest gorsze niz jakis malog haha:P:P:P Ryjku co taka jetses zmeczona??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna demotywacja :) Necik mi się popsuł :) Ryjku to musi być pyszne jak jesteś taka zmęczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech narobiłam się jak głupia :(ale potem sobie usiadłam i zrobiłam dużą część sweterka dla małej:) może uda mi się skończyć do niedzieli :)fajnie by było ,do szkoły by miała :) Musze jeszcze zrobić pastę z makreli bo tak za mną chodzi ,że szok w trampkach i kolację i wooooolllllnnnnneeeeeeeeeeeeee:Doł jeeee:D Zrobiłam lukier na pączki i starłam skórkę z limonki na wierzch :) bosko pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a gdzie DZIEN DOBRY?:P Dziendoberek:) Mnie nie zasypalo:) Matko i corko,jestem dzis taka zmeczona jak bym nie spala caly tydzien....w sumie to zle sypialam bo spac wjednym pomieszczeniu z mmoja sis to jst sztuka ale na cale szczescie za 2 dni wraca do akademika:D Mnie nie zasypalo:D Mamy koniec karnawalu.....3eba to jakos wykorzystac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to mi sie udal reeeeplay z tym zasypaniem:P To jest wina zmeczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :D okno mi zapadało, więc nie wiem na ile łopatka się przyda :D i tez jestem jakas niewyspana... a karnawal to sie chyba dopiero we wtorek konczy, wy juz zaczeliscie konczyc czy jak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis bede miala goscia w w domu...fagasa mojej sis:P Ojoooj ale Go dzis wybadam:D hehehe;) Co do karnawalu to przez caly karnawal 3eba sie bawic a nie tlyko jak sie konczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wlasnie ja 23
szukalam takiego topiku, bo budze sie kolejny dzien i nie chce mi sie zyc... moj mezczyzna jest za granica ja tutaj. bardzo ciezko mi z tym i nie wiem jak sobie poradzic by nie wpasc w jakas depresje! jest tam juz 4 i pół miesiaca. na swieta byl, teraz wraca za 2 miesiace moze posiedzi 2 tygodnie. i tak moze przez poltora roku. ja wiem ze dla niego to dobra oferta pracy, jakis pieniadz i szansa. ale jest mi tak zle tak ciezko. prosze was pomozcie mi poradzcie cos zeby mi bylo chcoiaz troszke lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI ja lece....milego dnia zycze i weekendu:D Pa wariaty;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuppppssss koleżanka w trudnym stanie. Trzeba szybko zorganizować pomoc. Ryjku masz jeszcze coś słodkiego?? Ja lecę po herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wlasnie ja 23
help :'o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wlasnie ja 23
czemu zycie jest tak skomplikowane... czemu.... JESZCZE TA POGODA TEN SNIEG NIC TYLKO BIEL I BIEL JA ZWARIUJE ZARAZ... JES TAKA PUSTKA TYLKO SNIEG ... CZY TO ZALAZEK DEPRESJI? NIC NIE WYWOLUJE U MNIE USMIECHU JUZ ... RATATUJ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wlasnie ja 23 - na początek ciepła herbatka :) hm trudno coś powiedzieć, ale nie dobrze że tracisz motywację do życia. Opowiedz coś więcej (jeśli to nie tajemnica).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no kobieto ,otrząśnij się :) to nie koniec świata :) Przeżyjesz tą zimę i wiosnę przeżyjesz :) tylko kochaj i czekaj cierpliwie :) A wiecie ,że dzisiaj w kawie czy herbacie był temat związków na odległość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wlasnie ja 23
PIJĘ ciepła kawkę :) jestem zagubiona. nie wiem co tak na prawde mam robic. czy rzucic wszystko i leciec do niego ( usa), ale mam tu szkole , dostalam prace.. i to mnie tu trzyma. a z drugiej strony ON ! On tez tam dostal oferte dobrą, zarobienie kasy... ale to za długo ! :( wraca za 2 miesiace na pare dni.. moze 2 tyg... nie wiem... On wie ze ja tu musze zostac ze wzgledu na szkole i prace. mowi ze sobie poradzimy jakos, ale to jest dla mnie tak ciezkie ... :( !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wlasnie ja 23
wiecie... nie mam sily sie nawet uczyc .... chyba sobie kupie Deprim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×