Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dzieki :) sciagi wolalabym unikac, natomiast internet w miare juz przekopalam i linkow mam sporo ale nie moge wszystkiego oprzec na necie bo bibliografia bedzie conajmniej nieciekawa. Chodzilo mi raczej o cos poza netem i poza gazetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada zobacz na You tubie czy coś jest ,powinny być jakieś odcinki z reportażami przeca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: zyje tak dla Waszej informacji i mam sie conajmniej niezle :classic_cool: 🖐️ :D z tesciowa wszystko si, na razie mnie jeszcze nie podtruwa ani ja jej :classic_cool: :D za to pogoda mnie tak wkurwia ze szok!!! 😡 zalal mi deszcz dzis moje ukochane balerinki :( Czekolada ja sie ucze ale jak widac nic na pogode to nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz Ryjek, z tym jutubem dobry pomysl :) Miss cieszymy sie bardzo ze ofiar jeszcze nie ma, no moze poza balerinami ale to nie wina tesciowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się wydaje ,że teściowa uprawia jakieś modły i ten deszcz to nie przypadek :classic_cool: to jak ta mgła robiona przez ruskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie że u mnie od piątku nie padało ?? Słońca w prawdzie nie ma ale nie pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam deszcz nie przeszkadza :) A mieszkam na górce to źle nie będzie. Gorzej z tymi nad odrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss tak na serio to polecałbym jednak porządne skórzane buty. W gumiaczkach wykrapla się woda która paruje ze sopek. Ciągnie z tej gómy aż boli. A teraz są świetne impregnaty do skóry choć lepszy jest wosk pszczeli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill przepraszam ,ale się nie zgodzę z tym co napisałeś :D Mam patent na nieprzemakalne gumiaczki i jest to patent moje dziadka rybaka :classic_cool: Wystawiasz stopki do przodu ,gumiaczki grzecznie czekają obok ,zakładasz skarpeteczki ,na skapeteczki owijasz gazetę najlepiej biało czarną ,polecam gazetę wyborczą :classic_cool: na gazetę jak już poczytamy co w świeci zakładamy woreczki foliowe ,zaciskamy brzegi gumką recepturką i znów wkładamy ,ale tym razem bardziej wyjściowe skarpetki i zaciągamy do kolan :classic_cool:na koniec wciągamy piękne gumiaczki w kolorowe kwiaty tudzież żabki tudzież biedronki tudzież Barbi i żadna woda ,żaden mróz nie jest nam straszne :classic_cool: sprawdzone und potwierdzone przez starego rybaka ,który w większości przynosił do domu płocie i karasie z okolicznej rzeki :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rejsach stosowałem bawełniane skarpetki, na to wełniane skarpetki a na to wełniane onuce. Ale zawinąć onuce to trudna sprawa żeby nie obcierały. Dlatego na lądzie wolę skórzane butki i dwie pary wełnianych lub bawełnianych skarpetek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze za tyle można kupić buty z mmbramami. :) Ale ok każdy lubi to co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil kogesz ,kogesz :D tylko trzy warunki stawiam :D -ma nie boleć :D -masz nie popsuć mi lapka:D -i abyś mi dzieciaka nie zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Ryjku to nic groźnego. Potrzebuję opinii o stronie. www.grupa-r.eu Wiesz jak coś się robi to nie ocenia się tego obiektywnie :) Potrzebuję świeżego spojrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ,że motto gubi się pośród reszty ,jakieś takie niezauważalne może by czcionkę inną albo nawet bym wywaliła to motto z tego folderu "O nas "a może dać je tam na górze koło tych zielonych ludzików chyba ,bo to chyba ludziki jakieś ?I tam dać to motto taką ładną czcionką a pod nim mniejszymi literkami "Nasze motto" Bo ja jak weszłam to wcale tego motta nie zauważyłam :) Podoba mi się bo jest prosto z odczytaniem wiadomości ,te foldery są jasno ułożone ,nie tak jak na niektórych stronach ,klikasz w jedno wyskakują jeszcze inne ,które raczej nie powinny być w tym miejscu . I tak sobie myślę ,że mało odznaczone są te nagłówki O Nas Co robimy ,Kim jesteśmy albo większe przerwy albo inna czcionka :)albo nie ...wiem już co ,ten sam kolor nagłówków co te górne tło pod nazwę firmy :)wtedy będzie ładnie się komponować z całością i będzie bardzie zauważalne . No troszkę dziwny ten kolor większości tła taki ni to szary ni to seledynowy ,może lepiej ładny,czysty ,schludny i co najważniejsze przejrzysty biały kolor :) Bardzo fajny pomysł na firmę :) No to ci pojechałam :D A jeszcze jedno to zielone to ludziki tak ?:) tak troszkę mi się nie podobają :)mało mówi to ,wygląda jak zielona szkółka bardziej albo strona nadleśnictwa :) a może by tak dwóch panów podających sobie rękę a jedne a jeden z nich(petent)trzyma w drugiej dłoni dokumenty i podaje ,o kors piękne uśmiechy :D No to było by na tyle ,namieszałam ci ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ryjku postawię Ci jogurcik. Te coś to ludziki. W oryginale logo jest znacznie większe, ale jak się je da w całości to jest takie drobne że go nie widać. Nad banerkiem pracuję jeszcze. Raczej takich stokowych zdjęć to bym nie chciał dawać bo to od razu robi się pretensjonalne. Poza tym wejdą tam też zdjęcia w materiałach i taki baner od razu wymusi jakiś styl tych zdjęć. Chodziło przede wszystkim o prostotę i czytelność. Materiały będą z czasem rozbudowywane. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak sobie potem pomyślałam ,że już kilka razy widziałam takie zdjęcia dwóch panów ,albo pani i pana z uśmiechami chyba takie to ..pójście na łatwiznę :) zwykłe ot co :) a to nie ma być firma jedna z wielu ale jedyna w swoim rodzaju ,profesjonalna itp Troszkę mi tam brakuje jednej rzeczy ,chodzi mi o podparcie konkretnymi argumentami ,że firma jest rzetelna itp coś jak ,ze firma ma duże doświadczenie w prowadzeniu takich spraw i np.jest polecana przez tam ....no kogoś albo inne instytucje :) wiesz troszkę chwalipięctwa :Dczłowiek chce wiedzieć z kim ma do czynienia bo pisać to sobie można :) no chyba ,że to" młode wilki"na rynku to co innego ale też by się przydało napisać ,że w firmie pracują osoby które np.posiadają dyplom coś tam coś tam ,wyróżnienia na najlepszy coś tam coś tam ,każde z osobna głównych członków formy :) ale nie wiem czy to firma twoja i sam piszesz co chcesz czy tylko zlecenie takie masz ;) U mnie znów padało ,ale przestało :) właśnie smażę naleśniki z serem a potem nalesniki na krokiety z mięskiem na komunię ,coś czuję ,że poczęstuję się nimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×