Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

pewnie odpoczywa na "plantacji" tyle ,że nie pomidorów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem :) Całkiem ładnie to zrobili z tym że to są dość nowe bloki. Połowa lat 90' ubiegłego wieku. A chatka pod lasem też będzie, a jak się uda to może i całkiem w lesie. Wszystko zależy jak nam się uda zgromadzić środki. Aniołek pewnie dojrzewa gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz ,co się nasiedziałam w kościele to moje :Obite 1,5 godziny prelekcji :O a gdzie tu wytrzymać cały tydzień ?:( U mnie też są blokowiska ,ale takie kanciaste zwyczajne ,w tamtym roku tak fajnie je pomalowali ,że aż chce się koło nich przechodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) byłem ćwiczyć las i udało mi się parę fajnych zdjątek zrobić. Ale to nie dzisiaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha przypomniało mi się pewne zadanie mojego syna "Marek miał w skarbonce 33 metry oszczędności ":D To tak na dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki synku ,wpiszę cię do dowodu jako kolejna moja pociecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba flamastrem :) Bo w plastikach to nie ma rubryczek :) Ale to miłe :) znowu będę dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piórem wiecznym ,żebyś wiecznie tam widniał :D Synu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kłamaj kłamczuchu ty :( ty tu nie łoczing nic bo cię nie było :( ale co tam :classic_cool: kcesz pifoo cytrynofe ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nigdy prze nigdy nie wypiję piwa jak będę sama w domu :( takie małe sobie kupiłam cytrynkowe piwko ,malusie takie a rano dupy podnieść nie mogłam :( gorzej jakbym pół litra czystej wypiła :( wstyd jak cholera :( normalnie jak alkoholiczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Phill :) Ryjku i Miss - witam rowniez :D pifo cytrynofe jest niedobre :P ja pijam tylko zwykle i tylko z butelki :P tak samo kubusia nie wypije ze szklanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada spóźniłaś się :(nic już nie mam prócz butelki :( Phill jak skoncentrowane ,przecież to Redss cytrynowy 4,5 % :D a jaka pojemność 330ml :D to jak większa szklanka herbaty :) ale powiem wam ,że pociumkałabym sobie Sheridan'a:Dmmm dobre to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się jak kobieta pije piwo z butelki :( brzydko to wygląda :( Czekolada ty pijaczko ,jesteś gorsza ode mnie :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku z "cytrynowymi" alkocholami trzeba troszkę uważać. Bo często dodają tam kwas askorbinowy (witamina C). Ona w połączeniu z alkoholem bardzo wzrasta mózgotrzepność. Jak dają kwas cytrynowy to nie ma takiej reakcji. Za to jak ktoś chce się narąbać to starczy odrobina wódy od ruskich i ze dwie witaminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym wypiła wódkę to by mi gardło wypaliło:D a od ruskich to pewnie oślepłabym na amen :D Ja się upić nie chciałam ,tylko zagasić pragnienie i nie było to pragnienie alkoholowe :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIG_SISTER
witam Was alkoholiczki :classic_cool: and alkoholika niepijacego aczkolwiek o piffku marzacego :classic_cool: :D ja tez nie pijam owocowych piw, bo pozniej leb mnie boli :o ale uwielbiam desperados :classic_cool: i pamietaj Ryjek - ja zawsze patrze :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×