Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

do niczego sie nie przyznaje :classic_cool: musicie sami zajrzec w moje majtki :classic_cool: :D a w ogole to ja tez nie lubie sauny, bo robi mi sie slabo i to samo z goracymi kapielami w wannie i z jackuzzii :o w jakuzi jest mi niedobrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zaglądam obcym osobnikom w majty :Dcholera wie co tam można zobaczyć :P jeszcze bym się wystraszyła i zaczęła jąkać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ,ale faux pas ;) prof.dr hab.Phill Philladendron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę spojrzeć proszę Pana , kolejne faux pas;)och ja niewychowana dzikuska w świecie nauki zagubiona :)wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra Panie Philladendron to na kiedy date wizyty Pan wyznacza? :classic_cool: Ryjek no kurde no, jakie tam obce te moje majty :( moje majty to przecie jak Twoje wlasne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ,ale nie noszę używanych gaci:D ja używam tylko jednorazówek :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie używam chusteczek ,szkoda papieru ,smarkam w powietrzu:classic_cool: jestem za ekologią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też jestem w związku na odległość. On mieszka w: Dołcholiska a ja w: Lublin. Ale dla niego często uciekam z lekcji i jak jest w Lublinie to do niego idę, a niedługo zamierzam do niego pojechać. Dla niego zrobię wszystko, ciągle piszemy ze sobą, gadamy. Ale czasem jest naprawdę ciężko. Bardzo. Tęsknię za jego ustami, za jego dłoniami. Ale jakoś leci. Moja cała paczka jest rozsypana po Polsce. Poznaliśmy się w sanatorium. Za rok też tam jedziemy. Kocham mojego tygryska nad życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no to bede zyc nadzieja, ze nie wyskoczysz mi nagle gdzies zza zakretu podczas ekologicznego wydmuchiwania nosa :D nie chce dostac glutem w czolo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój żaby , w mieście smary wcieram w rękaw :D nie chciałbym komuś zakleić oko niespodziewanie :Dhłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( oparzyłam się blaszką z piekarnika :( będzie blizna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz ?:( to ja już nie będę :( ja nie "kciałam ":D ale boli ,oj oj oj :( kto podmucha ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty dmuchasz czy plujesz bo nie wiem czy rękę wyciągać :D ale wiecie jaką mam sznytę ?:( no masakra chyba z 5 cm długa :( a chciałam tylko placek upiec :( ale to jeszcze nic zamówiłam dla chłopców tego kompa z della i klawiaturę z myszką nowe i kurcze komp przyszedł wczoraj a klawiatury ni chu chu :(to jak ja mam im zainstalować system ?:(ołówkiem wpisać czy co ?:( ładnie się wkopałam,dobrze ,że pogoda na dworze to o kompie nie myślą nawet siedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 🌻 RYJKU WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO!! 🌻 DUŻO ZDRÓWKA, SPORO SZCZESCIA I JESZCZE SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN DO TEGO 😘 😘 🌻🌻🌻 czekamy az postawisz jakas dobra flaszeczke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja sie tak glupio przyznam, ze nie wiem co nasza Ryjek ma dzis za swieto :( wiem wiem wstyd jak nic :( za kare nie bede sie czestowac tym mlekiem, zostawie wiec dla Was :( no i wszystkiego naj... naj... Ryjeczku 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka ,dzisiaj mam 18 0ste urodzinki :classic_cool: jutro odbieram swój pierwszy w życiu dowód :classic_cool:już nie mogę się doczekać :classic_cool::D No dobra tam ,polewamy :classic_cool: http://barmani.net/public/styles/plik/arty/1231156495ist2_5655690_whisky.jpg :classic_cool: nie to jak łiskacz :classic_cool: i jeszcze coś słodkiego http://kreatywnycukier.pl/tortydladoroslych/wp-content/uploads/2009/06/zdjecie1109.jpg proszzzz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada no juz nic nie chcialam mowic :P Ryjeczku no to jeszcze raz wszystkiego naj na te osiemnaste! 😘 :D whiskaczem nie gardze nigdy - chlup w ten glupi dziob! :classic_cool: a tortu to az zal jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×