Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

He he Ryjku no nie takie młode wilki. Ale firma działa od kwietnia i racze nie ma bogatej historii. Jak chodzi o certyfikację to też jest w toku. Za jakiś czas będzie to uzupełnione bo nie można pisać nieprawdy. Powstaną też prezentacje zespołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem troszkę zawiedzona filmem myślałam ,że nóżką potuptasz w rytm a ty brzuchola wypinasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś była wróżką to wiedziała byś jaki mam stosunek do spamerstwa. Ryjku bo nawet nie wiedziałem że ktoś kręci z tej strony :) Poza tym to nie ja byłem głównym obiektem. Ja się tam tylko pałętałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włóżka podana na śmietnik . Phill no ,ale żeby nóżka nic a nic nie drgnęła ?No nic ani centymetr ?:D Teraz za to będziemy mogły z Misską obrzucać cię śnieżkami ,bo już taki szczypior to ty nie jesteś :Dnie ma już wymówek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku jak stanę bokiem to żyletki się tną bo są za grube:) Poza tym byłem w pracy. A to trudne zadanie. trzeba być skupionym bo jeszcze coś umknie. Skupienie.... szybkość..... jestem szybki..... ;) Profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, ewidentnie jesteś szybki co widać na filmiku :Dtrzeba stop klatkę włączać bo inaczej tylko dym widać :D ale ,ale ....masę twoją już mniej więcej znamy i na stówę trafiony będziesz :D coś grube te żyletki muszą być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ Ryjek o jakiej Ty masie piszesz, przeciez to nadal szczypior :classic_cool: :D Phill kurde ale za wiele to Cie na tym filmie nie widac :D ej a dlaczego u mnie leje caly dzien znow a u Was nie? :o zaczynam podejrzewac ze robicie mi to specjalnie :o podsylacie mi deszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ja zawsze patrzę pod dobrym "kontem ":D Miseczka u mnie znów pada także ja mam alibi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie z kosmosu : Dlaczego komputery firmy Dell są takie tanie ?:)Niektóre z nich są nawet mocne a cena dorównuje biedronkowym laptopom :)dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max.dwa czterysta to chyba tanie ?:)ciekawi mnie to słyszałam ,że to dobra firma ,fajne komputery ma ,ale żeby takie takie tanie ? Nie mówię o używanych of kors :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Dell troszkę wtopił na rynku, potem próbował wejść mocniej na rynek serwerów, ale wprowadzili za dużo ograniczeń fabrycznych i też popłynęli i muszę teraz odzyskać pozycję. Kosztem ceny. Ja bardzo lubiłem Dell'e bo tam wszystko pod każdym systemem działało. Miss w takim razi jakiej ty się masy spodziewałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ,raczej pochlebne opinie słyszałam o dellu i tak ostatnio sobie myślę czy nie sprzedać chłopaków kompa i kupić im della :) Miałam im kupić nowa płytę główną do kompa ,mocniejszą troszkę no i ram bym musiała też dokupić bo nie wszystkie gry im wchodzą a ja znów nie we wszystkie gry im pozwalam grać .więc nie wiem czy nie lepiej zainwestować troszkę i sprzedać ich kompa a kupić im mocniejszego della ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ryjku ?? Tak mi przyszło do głowy właśnie. Koniecznie sprawdź gwarancję. Bo przy serwerach też robili jakieś dziwne warunki. Sprzęt ogólnie był dobry ale właśnie problemy były z gwarancjami. Ja pamiętam że do jednego włożyłem dysk innego producenta i poszedł kontroler dysków. Próbowali naciągnąć mnie na płatny serwis bo niby dałem zły dysk. A dysk był dobry tylko innego producenta. Oddałem wszystkie 12 sztuk bo mnie zdenerwowali. Bo jak pisze że kontroler SCSI to znaczy że każdy dysk tego systemu ma działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piknie bo mnie jutro też nie będzie za dużo :( no piknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie :)w końcu mam pogodę aby tak dalej a będzie pięknie :) pięknie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) a u mnie szaro i brzydko... dobrze ze juz nie pada. ale dzisiaj to sie za nauke biore juz, przypomnijcie mi jak co :P bo jutro juwenalia w katowicach i bym sobie poszla, modlmy sie co by nie padalo, cos trzeba miec z tego studiowania :D chociaz juz zaliczylam w tym roku koncert Dzemu :classic_cool: i bylo boooosko :classic_cool: nie ma to jak blotko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma to jak błotko :) U mnie wczoraj lało. A ja 3.06 jadę na Łabski Szczyt w Karkonosze. Będzie pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pięknie :) Ależ mnie pięknie cały dzień głowa boli :) no cud malina :) jeszcze mój mężulek nasmrodził w chacie lakierobejcą i odpadam pięknie :) pięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie. Mnie też niestety pięknie czaszka nawala:) Chyba jakieś bum w pogodzie. Pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie i ciebie to dorwało :) Piękna pogoda dzisiaj u mnie była po południu ,słońce ,ciepło no jak prawdziwa wiosna :) gdyby nie to ,że poszłam nad rzekę ,która mieściła w sobie masakryczne hektolitry wody po ulewnych deszczach i widok zalanych pól to bym nawet nie powiedziała ,że było tak deszczowo w naszym pięknym kraju :)wiosna idzie ,oby doszła chociaż do niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×