Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

OOOO Ryjku to mocno zmieniłaś sposób postrzegania świata. Ekaterini smacznego obżarstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo mamuniu ale się objadłam... i uśmiałam też... w sumie miło było , o dziwo :) ale przybyło mi ze 3 kiloski. A co tam, tylko 2 razy do roku ma się wigilię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ekaterini, dzisiaj wyprzedziłaś Ryjka:) A paczy jak pracy 60 płyto do skopiowania:( Dobrze że jest herbatka, kanapeczki i coś słodkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) philozoph taak,wyslales ale.....ja szukam czegos innego:) Wczoraj wyszukalam fajna oferte w Angli, kontrakt na 8 mcy o ile dobrze pamietam...dzis przeswietle ta oferte dokladniej ...wczoraj tyle oczytalam sie w necie ,ze mam \"misz-masz\" w glowce - makowce hehhehe ryjekkk no widzisz...mi starsi mowia abym przeniosla sie np.do Wawy badz Rzeszowa ale ja chce najpierw wyjechac aby miec cos na tzw.start:) Ps. oc do mnie umyc okna;) Damy rade:D ekatarini - zlosc pieknosci szkodzi...zwlaszcza na swojego faceta hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rykju, Cześć Aniołku:) To napisz co Cię dokładnie za oferta interesuje, to poszukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph za granica:) Najpierw musze miec "wkład" aby wyjechac i zaczac zycie od nowa w innym miescie:D Poza tym tylko wyjade ze swoim R. sama na bank nie:) Po prostu musze miec sprawdzpone miejsce...mam takie jedno w Hollllandi ale moze cos innego:) Juz po kawce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk tak z ciekawosci luknelam ile masz postow i juz 992!!! Wiecej ode mnie a jestes to krocej.....hehehe ... chyba musze czesciej lukac na net....na kaffe:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk nie od dzis zyje i wiem,ze w necie jest mnooooostwo oszustow;/ Okna mam czyste...tak tylko napisalam hehehe philozoph glowa do gory...jestes tu czesciej ode mnie to pewnie i Ty mnie wnet przegonisz:) Ja tu od ponad 3 lat jestem.....rzecz jasna z duzymi przerwami i widzisz jak mnie "w try miga" ryjekkk przegonila:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe pamietam..pamietam:) Ja poprosze ale sam,czysty barszczyk:) Z fasola bleee :P Mykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam 120km od chlopaka jest ciezko ale dajemy rade.. za 6 miesiecy bedziemy mieszkac juz razem wiec tym zyjemy ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luiabarth - miło Cię poznać.:) Jest superowo jak widać moment kiedy będziecie razem:) Aniołku w takim razie raz czysty:) Proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mnie to intryguje Ryjku, ta kapusta i coś wędzonego??? Ja nie znam takiej wersji barszczu?? O co tu biega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 2487612985
jaa.. byłam miałam dość. Miałam chłopaka z którym chodziłam 3.5 roku. W tym czasie spotkaliśmy sie tylko 2 RAZY!! W szkole wogóle nie gadaliśmy. W pewne wakacje pomyślałam ze to trzeba zakonczyc i zerwałam z nim;( Czasem jak ze sobą chodziliśmy wstydziłam sie do niego podejść i pogadać normalnie;/ teraz sobie pomyślałam ze nie musiałam z nim zrywać lecz mogłam to zmienić zacząć sie z nim spotykaż i bardzo załuje ze zerwałam z nim :( Bo tesknie;( Strasznie mi sie podobał i podoba:( Ale juz powoli o nim zapominam i mam innego na oczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna, to co najlepsze zawsze przed nami:) Trąba do góry. Ryjku no ukraiński to spoko. Ale ja dzisiaj zrobiłem taki zwykły z tym że zamiast klusek czy ziemniaczków dałem fasolkę jaś.:) Pychotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bed news, we wtorek kolejarze grożą że się będą wygłupiać na Śląsku. Tak to jest że najlepiej jak rodzice są w komplecie:) I tak dajesz się nad miarę:) Jestem pełen podziwu dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ryjkkku, do wtorku już niedaleko, wytrzymasz :) Philosophie, ten news o kolejarzach na Śląsku to mi się nie podoba bo jadę wtedy do rodziców na Święta:/ mam nadzieję że obejdzie się bez zbędnych szopek, a może pojadę nocnym pociągiem? hmmm... A poza tym nagle się pojawiły 3 różne propozycje sylwestrowe a mnie się...odechciało imprez;) raczej bym chętnie zaszyła się daleko od wszelkiej cywilizacji. Zobaczymy, może się to uda :) A w ogóle to życzę wszystkim miłego piątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×