Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

hehe a on byl tworzony pod wplywem emocji, nie ma jakiegos konkretnego znaczenia:), wczensiej bylo nieszczesliwa, niedawno go zminielam na szczesliwa:), a sajlomunka, bo chyba kiedys lubilam czarodziejke z ksiezyca:), w oogole takie troche lubie mange:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku wojna jak wojna:) Ja w sumie mam bardzo złośliwy charakter i czasem muszę mu pofolgować:) A na starcie było wiadomo że to skasują:) I facet jest bardzo podatny na takie zabawy:) No to sobie z lekka poszalałem. Dziś już grzeczny jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Besztać jak besztać:) ponabijać się z gościa:) podokuczać troszkę:) a że miałem wczoraj swój wisielczy humor to gościu mi go poprawił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie sajlomunkaszczesliwa jak Ty czarodziejką jesteś to co się mnie o czary pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano dopisuje:) nawet słoneczko się troszkę pouśmiechało do mnie:) Fajnie tak troszkę słonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Ryjku mam pomysł, może poprosimy wybranka sajlomunkaszczesliwa (kurcze palce sobie połamie na tym niku) i przemyci nam troszkę czorizo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) jak samoopczucie wszystkich? ja właśnie wróciłam z \"leczenia\" u mamy. Trochę pomogło, nawet na zbolałą duszę;) od jutra koniec L4 i wracam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słoiczek Ryjku:) jak słoiczek:). Ja czujnie sypiam dlatego kiepsko dni mi się oddzielają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że się doczekam:), ale wiesz jak to jest:) Jak sobie pomyślę o takich małych szkodniczkach to od razu się chce żeby już biegały po domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas też była trójka w domu z tym że siostra najstarsza, ja w środku:). Królewny to się nie boję, kaszki troszkę się uzbierało:), a poza tym jestem bardzo kreatywny więc nie będzie chyba tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie trudna sytuacja. Widzę że stara się cieszyć dzieckiem mimo wszystko. Ale troszkę się boję czy ta cała sytuacja jakoś się nie odbije na dziecku i na ich relacjach. Poza jakimiś poradami prawnymi nie mam pomysłu jak jej pomóc i bardzo nad tym boleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×