Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość aaalllle konkurs
Nagrody za Darmo, weż udział w losowaniu! Raz w miesiącu: TV Plazma 42" Raz w tygodniu: Laptop Raz dzienie: masa nagrod do wygrania o wartosci do 1000zł!!!!!! http://tnij.org/wygraj_laptopa_co_tydzien Sprawdz sam, zajmie Ci to pare sekund, a jak Ci sie nie spodoba to zamkniesz stronke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) Widze,ze humorki dopisuja a jak zdroweczko?U mnie kiepsko a mam isc dzis na zastrzyk....kto pojdzie za mnie?...ale jak jestem troche przeziebiona to chyba go nie zrobia prawda??:):) U mnie -10:)Snieg lezy ajc....super:):) Jutro Sylwester...trzeba bedzie opic sie szampana chociaz ja nie przepadam za tym trunkiem philozoph no zdradz co to za prezent...jak sie powiedzialo A to trzeba i powiedziec B:) Umnie tez byl Mikcio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nie powiem:) Tajemnice alkowy:) Humorki świetne, wygląda że będzie słoneczko. Tylko śniegu nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez slonce jest..pewnie dlatego tak mroznie za oknem:/ Moge podzielic sie sniegiem z Wami hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou! U mnie też -10, śnieżek ale taki niewielki (wyżej w górach już bardzo śnieżnie), a w ciągu dnia było słonecznie i ślicznie. Taką zimę jestem w stanie tolerować ;) Jutro przybywa mój Luby i mkniemy na sylwestrową zabawę :) Humorek dopisuje a jak widzę Wam także! Mikołaj u mnie też spisał się dobrze choć prezenty mniej fikuśne niż te u philosopha ;) A wiecie co, dziś kupowałam trunki wyskokowe i pani ekspedientka nie poprosiła mnie o dowód! Pierwszy raz od..... wieeeeelu lat! Pierona, starzeję się chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synsyleczek
oh najgorsze co może być =/ A jeśli są dzieci to wogule takie rodziny mają tragicznie =\ Wiem coś o tym, ale niechce się wypowiadać żal mi poprostu tych dzieci, zwłaszcza jak dorstają i stają się pwłnoletni =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) 1wsza jestem:) Qrwa(za przeproszeniem) chora jestem:(:(:( Wczoraj prawie 40 stopni, dzis prawie 39:( I co...sylwek w lozku?:(:(:(:( Lece do wyrka........SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2009 zycze Wam 🌼 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku- masz to jak w banku, wytańczę się za wszystkich a znając siebie po procentach również pośpiewam ;) AnGel- współczuję, przerobiłam to rok temu więc znam ten ból...trzymaj się cieplutko, ślę mnóstwo wirtualnej witaminy C. Udanego Nowego Roku wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) Aniołku polecam okład z młodej piersi, albo na trzy zdrowaśki do piekarnika:) Ekaterini ja miałbym jedną sprawę do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame22philozoph
uuuuuuu widzę trzeba chodzić na paluszkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. I ja dołączam do grona stesknionych... Mój mąż pracuje w Irlandii, 27 grudnia 2008 wzięliśmy ślub... 11 stycznia przyjdzie mi się z Nim pożegnać na miesiąc aaaaaaaaaaaa :( Chyba nie dam rady... przedtem te rozstania były takie wiecie zwyczajne, bez fajerwerków.. Teraz nie wiem jak ja sobie poradze, wczoraj leżeliśmy sobie wieczorkiem i po prostu wybuchnełam płaczem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×