Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

No to pojechałyście :) Na razie uczymy się co i jak. Jak będziemy już uświadomieni to będziemy ustalać z lekarzem co i jak. Termin mamy na 25.01. Hugo bardzo fajny jest i bardzo silny. I bawi się ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to pojechałyście :) przecież na topicu panuje pełna kultura i savoir-vivre w najlepszym wydaniu i takie tam :D;) Jak dobrze, że w styczniu mam ferie zimowe. Będziemy opijać Hugona i trzeźwieć na zmianę ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he zrób wątrobie niespodziankę. Napij się wody ;) A jak Wam się podoba potencjalne imię ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory, ale nie podoba mi się :( Wystarczy byle jaki mankament np. w postaci lekko odstających uszek albo niesfornych włosów i dzieci będą miały polewkę z twojego syna :( Masz ochotę spędzić cały okres wczesnoszkolny na tłumaczeniu synowi, że to tylko imię i jest ładne i jedyne w swoim rodzaju, to nie wiesz na co się szykujesz :( Może jako drugie ?:) W ogóle to macie jakieś inne propozycje na imię dla synka ?:) O moją wątrobę ty się nie martw ;) trzeba opić zdrowie mamy i syna :D jakoś tego kaca przeboleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testowaliśmy kilkanaście. Na to fajnie reaguje. A o okres wczesnoszkolny to jestem spokojny bo: 1. i tak prędzej będą mu dokuczać od nazwiska 2. każdemu dokuczają w tym okresie chyba jest chamem i mocno bije 3. słyszę jak chrzczą inne dzieci, przecież ktoś kogo ochrzcili Xavier, Alan nie odważy się dokuczać Hugonowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Mi sie tez nie podoba imie Hugo:/ Sadzilam,ze zartujesz z tym imieniem! Mi sie podoba imie Dominik:D Wiecie co.....w ta niedz.co byla powiesila sie moja znajoma z pracy:/....na klamce od drzwi:/ Co w jej glowie siedzialo skoro takie cos zrobila:/Taka tragedia:/Do dzis nie moge w to uwierzyc;/ Osierocila trojke dzieci:/Cyrk,cyrk,cyrk:( Tak z innej beczki...wczoraj robilam placuszki z.... kaszy mannej wysly pyszne!Przepis prosty :D Jak chcecie to moge Wam podac:D U mnie dzis jest szaro:( Musze isc do miasta kupic jakis prezent dla dziewczynki jednorocznej bo jutro ide na jej ur.Jak zwykle wszystko zostawiam na ostatnia chwile:P Wiecie co moge jej kupic?? Milego dnia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala la la la moje słoneczko dzisiaj przyjeżdża :classic_cool::D możecie mi zazdraszczać ;) Phill- nie rozumiem dla czego niby miałyby dzieci dokuczać synkowi z powodu nazwiska ?:) Widziałeś moje ??:O:D Dwa: Hugon kojarzy mi się z jakimś bogiem w wianku z liści laurowych i kuszą :D nie jest złe jak dla dorosłego, ale Hugo dla dziecka to takie ... inne, troszkę ośmieszające :) To tak jakbyś nazwał syna Hefajstos albo Herkules .Z resztą mniejsza z tym, ważne żeby mały był zdrowy i nie dał sobie w kaszę dmuchać w przyszłości ;) Z tymi dobrymi reakcjami na wywoływaniem imienia to ja bym była ostrożna :)widziałam zdjęcie usg 3D dziecka, gdzie maluch pokazuje " fack you ":D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetescape
Jejku dziewczynay ja też jestem daleko od swojej miłości,chociaż u mnie to cholernie skomplikowane,ale mimo tego jeszcze 31 dni i się z nim zobaczę. Matko jak ja to przeżywam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill szczerze mówiąc to ja myślałam, że to żart z tym imieniem Hugo, a teraz widzę, że Ty tak na poważnie... :( mi się też nie podoba, kojarzy mi się z tą grą hugo co leciała w tv i grało się z klawiatury telefonu :o uważam tak samo jak Ryjek, że rodzice wymyślają swoim dzieciom co raz to dziwaczniejsze imiona, a potem dzieci na tym cierpią, ja pamiętam ile się przezwisk w przedszkolu i podstawówce wymyślało i już widzę, jak wszystkie marki tomki i łukasze będą się naśmiewać. ja jestem za normalnymi polskimi imionami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tych Xawierów ,Natanów itp też od zasrania :O jak w bolywoodzkiej telenoweli :O o Dżesikach nie wspomnę :O Mi się podobają polskie imiona z tych starszych, rzadko używanych :) A na przykład mojemu starszemu nadałam imię po takim chłopaku, w którym się podkochiwałam kilka lat w podstawówce :classic_cool: był taki mądry , miły , uczynny i ładny :) :D Najlepiej zrobić takie małe rozeznanie.Pomyśl sobie jak powiesz do dziecka zdrabniając jego imię, jak powiesz w czasie gdy ci podniesie ciśnienie i jak powiesz gdy go komuś przedstawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu muszę naprostować Wam dwa błędne poglądy. 1. Właściwie całą młodość byłem outsiderem. I wynikało to z tego że zamiast grać w piłkę, podpijać dorosłym wódkę, pluć i przeklinać robiłem coś innego. W dodatku nie potrafiłem w żaden sposób panować nad relacjami z grupą rówieśniczą. A w przypadku outsidera obowiązuje zasada że "jak chcesz uderzyć psa to kij się znajdzie". Także imię, nazwisko, ubranie, zabawki nie mają znaczenia. Sposób zawsze się znajdzie. :) 2. Pawły, Michały, Macieje, Jany, Dawidy, Krzysztofy itp itp to nie są imiona polskie. Najwięcej jest hebrajskich, łacińskich i greckich. Co najwyżej można określić jej jako tradycyjnie chrześcijańskie. Choć to też nie jest ścisłe bo w sumie chyba żadne nie powstało po Chrystusie więc mają tradycje co najwyżej biblijne (w przypadku imion hebrajskich) lub całkowicie pogańską. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już widzę jak podczas pisania tego postu, naprężał ci się ze złości mięsień dwugłowy ramienia :classic_cool:;) Mniejsza z tym. Nieważne czy nam się podoba czy nie, ja tam z miłą chęcią będę przyszywaną ciocią Hugona ;) Aha. Cechy charakteru twoje i małżonki, które oddacie w genach małemu będą tylko kroplą i swój charakter w większości będzie budował z własnych doświadczeń życiowych i atmosfery jaka w domu panuje . Każdy człowiek jest inny, dzięki czemu tak bardzo się wszyscy od siebie różnimy ;)nawet jako bliska rodzina :) A teraz dla rozluźnienia atmosfery, napijmy się Yerba Mate ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obaw :) z wiekiem łagodnieje :) A tak nawiasem nie wiem czy się chwaliłem. Jak wyprowadzałem tatę udało mi się przechwycić founde :) Już były dwa udane testy z czekoladą :) Takie truskaweczki, jabłuszka, gruszeczki w gorącej czekoladzie :) mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Widze tutaj goraca dyskusje na temat imienia HUGO:P founde kocham:D Chce sobie klupic do domu rowerek i wiecie jaki jest lepszy...magnetyczny czy mechaniczny? Zadalam nawet takie pyt.na ogolnym forum ale nikt nie odpisal:/ Pozdrawiam i milego dnia zycze:D DAjcie troche slonca bo u mnie jest ciemno....szaro i zimno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Widze tutaj goraca dyskusje na temat imienia HUGO:P founde kocham:D Chce sobie klupic do domu rowerek i wiecie jaki jest lepszy...magnetyczny czy mechaniczny? Zadalam nawet takie pyt.na ogolnym forum ale nikt nie odpisal:/ Pozdrawiam i milego dnia zycze:D DAjcie troche slonca bo u mnie jest ciemno....szaro i zimno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam wrze, wrze :) nic nie wrze, tak sobie dywagujemy i wymieniamy poglądami :) Moje dzieci nie mają jakiś tam wyszukanych imion, ani nawet nad nimi nie myślałam szczerze mówiąc:) było mi to zwyczajnie obojętne aby tylko dziecku przykro nie było . Najważniejsze aby dzieci rosły w zdrowiu, były szczęśliwe i wyszły na porządnych ludzi :) Founde fajna sprawa :)ja jadłam coś innego :) kostkę sera o smaku słodko-gorzkim (prawie jak orzechowym ) polanym czekoladą :D to jest coś ;) Banany w czekoladzie są równie dobre o reszcie owoców nie wspomnę :) Angel ja się w ogóle nie znam na takich rowerkach, w życiu nie miałam z tym do czynienia :) niestety nie pomogę . To ja się też pochwalę :) a co . Przemalowałam sobie dwie ściany w pokoju na kolor (wrzosowe wzgórza) a wygląda jak sutanna biskupa :D myślicie, że dzięki temu stałam się bardziej święta ?:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Czy u Was tez jest do vbani pogoda:/U mnie pada snieg a raczej zamarzniety deszcz i nadal nie mam butow na zime:/ Ryjku - fakt faktem Ty jestes taką chudzinką,ze zadne rowerki,stepery nie sa Ci potzrebne:D Napalilam sie na hula-hop...moje z dziecinstwa poszlo ... nawet nie wiem gdzie ale zaginelo:P Na allegro super wynykalam.... http://allegro.pl/kolo-hula-hop-anion-1-z-masazem-100-oryginalne-i1896430394.html Co do koloru sciany to chyba nie stalas sie bardziej swieta:P:P hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja jadłam coś innego kostkę sera o smaku słodko-gorzkim (prawie jak orzechowym ) polanym czekoladą to jest coś" ciekawe polaczenie smakow:D "Banany w czekoladzie są równie dobre o reszcie owoców nie wspomnę" ja staram sie nie jadac takich bomb kalorycznych:P Wczoraj pieklam ciastka kawowe:D W sumie za duzo kawy dalam hehehe ale ogolnie ujda:D Milego dnia zycze Wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja preferuje rowery turystyczne bo dymanie w pomieszczeniu mnie nie kręci. Także też nie pomogę w tej kwestii bo nie mam praktycznie żadnych doświadczeń. Ale jak byś szukała jakiegoś ładnego rowerku na zakupy i takie tam to się polecam :) Jeśli chodzi o founde to na razie pracuje nad czekoladowym. Bo nie mam jeszcze odpowiedniego paliwa a czekolada wymaga najmniejszej temperatury. Jak zdobędę paliwo to się zajmę serowym, burgundzkim i może nawet pokuszę się o wersję azjatycką. Azjaci gotują bulion a potem wkładają i krótko obgotowują kawałki mięsa, ryb, warzyw itp a na końcu pije się bulion bo jest najlepszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja wczoraj zrobiłam ?:O Wymieszałam kompot z bani własną kitką !:O To się nazywa kaleczniak roku 2011 :D Phill ten ser to nie był z founde serowego tylko czekoladowego :) Były kawałki sera na wykałaczkach i polewałeś sobie czekoladą, można było jeszcze nabić do tego winogrono :) pychaaa Widziałam te azjatyckie potrawy/zupki gotowane na founde w pewnym programie kulinarnym :) taki rosołek bulgoce, wrzucają kawałki mięsa albo jakieś krewetki, chwilę bulgoce i takie gorące w miseczce podają.Posypują makaronem z pociętych naleśników albo ryżowy .Bardzo fajna sprawa :) pewnie też super smaczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione dzień dobry :) Fakt, słonecznie dzisiaj było :) Kurcze jeszcze trochę i święta będą a dopiero co wakacje się skończyły . W tym roku kupuję żywą choinkę.Ta moje sztuczna lafirynda jest już taka stara, że można by ją pomylić z słupem przydrożnym :Dtaka łysa jest :) Taką małą bym chciała 150 cm max. :) a pod nią bym chciała dużo prezentów tylko dla mnie :D Muszę wam się pożalić, że Mikołaj ostatnimi laty mam mnie głęboko w dupie i nawet zasranej rózgi mi pod choinką nie zostawił :( czuję się pokrzywdzona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Wlasnie skonczylam obiad gotowac.....ufff :P Ryjku - nie dostawalas prezentow prez pare lat?Jak to mozliwe???:P Ja wlasnie planuje co komu kupic ... u mnie daje sie prezenty na Wigilii,pod choinke....na Mikolaja raczej nie.Nie ma dzieci w domu to dlatego tak jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się pochwalę :) Byłem w banku BPH i tam dają takie fajne łosie do kredytu:) Wysępiłem jednego :) Jak się Małżce spodobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się wieczorkiem :)🖐️ Angel- Mikołaj chyba sprawdza moją cierpliwość :) tak mniemam :D Phill- Ten łoś to chyba niezupełnie gratis :) już oni sobie go odliczą od prowizji od kredytu albo tych ukrytych kosztów, które podobno nie są ukryte :D Trzeba było napomknąć coś o łosiach, dałabym wam za free poroże z jelenia, które kurzy się w skrytce :) prawie jak łoś :D Mam pytanko do was :) Zagdaka roku.Kto wie, istnieje takie miasteczko/osada chyba w Norwegii.Położona u podnóży fiordów(tak mi się wydaje..hm.. raczej tak) Cała osada leży na wodzie, nie wiem czy to jezioro, czy zatoka jakaś, ale domki stoją na takich jakby wysepkach .Miałam takie zdjęcie z neta z tym miejscem, przepiękne.Robione chyba z lotu albo fiordu i takim jakimś obiektywem jakby panoramicznym, bo obraz był zaokrąglony czy coś, albo to taka soczewka jakaś nakładana na aparat ??? Jak kto zgadnie jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku najwięcej takich rzeczy jest na Alandach. To są wyspy pomiędzy Szwecją a Finlandią. Mogą to też być okolice Sztokholmu lub Turku. Tam są tzw szkiery czyli zespół kilku(natstu) tysięcy drobnych skalistych wysepek. Mogą też to być okolice Bergen w Norwegii albo Lofotów. Jest w czym wybierać. Jak znał bym dokładniejszy rozkład (czy widać zbocza, czy akwen wygląda na zamknięty itp) to można by próbować dopasować. Nawiasem to wziąłem tylko łosia:) Także ktoś inny sponsoruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm najbardziej podobne są te Lofoty, tylko budowa wysp jest inna . Tamte były takie okrągłe, na zdjęciu było dużo zieleni pewnie w cieplejszym okresie robione . Wyglądało bardziej jak zatoka opatulona fiordami albo wysokimi skalistymi wzgórzami .No miodzio było. Jest jeszcze taka sprawa, iż zdjęcie mogło mnie zmylić bo tak jak pisałam było jakby zaokrąglone, coś jak panorama :) Ogólnie to ci powiem Phill, że jesteś wielki :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze może być podejrzana Nowa Zelandia. To jedno z nielicznych miejsc gdzie poza Europą są fiordy no i roślinność jest też bogatsza. Poza tym często taki zdjęcia są feak'owane. Gość w fotoszopie przesadza miasteczko na inny kontynent wykorzystując podobieństwo jakiegoś fragmentu.:) No i tu podejrzewam Może Diabelskie. Z tym że przy nich nie ma za wiele miejsca na budowę miast. Dlatego może to być połączone zdjęcie Morza Diabelskiego ze Skandynawią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobne do miasta Alesund w Norwegii, tylko na moim poszukiwanym, była mniejsza aglomeracja .Podobne jest też Queenstown w Nowej Zelandii :) Kiedyś ktoś pisała na kafeterii o tym miejscu, które poszukuję także chyba raczej odpada fotoshop :) To było takie ładne miejsce jak z baśni, kolorowe domki, wysepki zielone, bardziej skupione i nie duże.Prawie jak jakaś osada albo małe miasteczko :) Zimno dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×