Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lineaaa

czy pomoże schudnąć rowerek treningowy?

Polecane posty

Gość sabinkkadd
Każdy ruch jest wskazany dla naszego organizmu, dodatkowo odpowiednia dieta i połowa sukcesu. Na pewno trzeba zachować regularność w działaniu .Ja staram się ćwiczyć codziennie a dodatkowo wspomagam się zieloną kawą max, waga idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Powoli się wdrażam w trening typowo crossfitowy, choć początki lekkie nie były...zakwasy po każdym treningu, ale w końcu organizm się zaadaptował do takiego wysiłku;) W przypadku sprzętu to parę rzeczy zamówiłem przez serwis www.bushido-sport.pl . Tu mają praktycznie wszystko co do crossfitu potrzebne. Worki bułgarskie, sandbagi, xbagi, kamizelki z obciążeniem, drążki...tyle wystarczy, żeby się porządnie sponiewierać na treningu ;) Zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamieniłem rowerek treningowy na trenera personalnego i pod jego okiem realizuje swoje założenia. Moim zdanie to najlepsza forma, która prowadzi do upragnionych celów. Bierzcie bo warto szczególnie panów z http://www.elitesportfood.pl/#onas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaHaw
Ja mam rowerek i steperek i pomaga bo już mi poszło cm z nóg, a na tym zależało mi najbardziej. Jeśli chodzi o mnie to jestem leniwa, aby wyjść z domu, a więc wolę ćwiczyć w swoim pokoju. Zachęcam też do wspomagania... ja biorę Raspberry Bio 5 i efekty są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord4sportPoznań
Prowadzę salon ze sprzętem fitness w Poznaniu. W swojej ofercie mam produkty renomowanych producentów takich jak FINNLO, HAMMER, KETLER, BH FITNESS. Zakupione urządzenie możemy wysłać w dowolny zakątek na terenie Polski:) Chętnie pomogę dobrać odpowiedni sprzęt do użytkownika i zasobności jego portfela:) Zapraszam do kontaktu! poznan@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowery do ćwiczeń firmy WEBBER sa bardzo dobre. Fajny wygląd i cena też przystępna polecam :)) telezakupy.tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się pytam jak rower za 200 zł może być dobry?! W produkcji małe chińskie rączki robią go za 5 zł? Masakra jakaś. Kiedyś kupiłam taki badziew w markecie. Po tygodniu piszczał, a po dwóch nie dało się nim kręcić. Bądźmy poważni, są granice rozsądku i poczciwości. To nie lata '90, że ludziom można było ciemnotę wciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na jaki rowerek się trafi. Te z Webbera sa dobre moim zdaniem. Kto co lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zależy na jaki rowerek się trafi." , rozumiem rosyjska ruletka? :D Fenomenalna rekomendacje, zwłaszcza jak piszą je pracownicy... hahaha dajcie sobie spokój SPAMERZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupiłem ten rower Webbera z telezakupów. tv i wszystko jest okej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower stacjonarny to dobry wybór. Na mojej siłowni w Warszawie dostaliśmy rowery Smart BIke III SĄ PO PROSTU ŚWIETNE. Dobrze i solidnie zrobione . Polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulioMargento
Smart BIke III ?!?!?!? Na siłowni?! Nie żartuj sobie, że na siłowni się ćwiczy na zabawkach dla dzieci!?!?! Która to siłownia? Daleko do Wawy nie mam, sprawdzę :) hahaha rozbawiłeś mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndyBKulka
przecież to chiński s**t z allegro za 200 zł. widać, że to jakiś troll spamerski pisze, który nie ma pojęcia o sporcie i handluje chinolami. każdy średnio inteligentny nie uwierzy w taką bajkę, że zabawki są na siłowniach :) no chyba, że "dostawaliśmy rowery" dot. tego, że dostawaliście je za darmo np. w ramach jakiejś promocji za wykupienie karnetu na rok z góry czy coś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest Chińskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha. Nie rozumiem po co mam wydawać 1000 zł czy nawet 400 na rowerek skoro można go mieć za 200 zł :) Ludzie to bez sensu żeby kupować coś tak drogiego nie robicie siłowni czy jakiegoś klubu fitness. Po prostu do ćwiczeń jest idealny każdy rowerek dlatego wybieram te tańsze. I mam SMART BIKE III i polecam go wszystkim wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulioMargento
Tak samo możesz powiedzieć - po co jeść ser jak można kupować produkt seropodobny? Po co jeździć normalnym samochodem, jak można kupić malucha za 400 zł? Po co mieć produkt dobrej jakości, jak można kupić za grosze S**T? Typowo PolskoŻydowskie myślenie. Nie mierz wszystkich swoją miarą, niektórzy mają większe potrzeby lub aspiracje i nie wystarcza im badziew o zerowej jakości. Tak więc, w której siłowni masz se "smart bajki"? Oj ściema jakich mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GerwazyGDA
Nie masz racji @gość, cytuję "...Po prostu do ćwiczeń jest idealny każdy rowerek dlatego wybieram te tańsze..." w domyśle - kupuję ich dużo, bo cały czas się psują. Nie lepiej kupić jeden, wygodny, stabilny i cichy? Zejdź na ziemię. Ja porównywałem taki szroty za 200 zł, z rowerkami droższymi z marketu i sprzętami ze sklepu sportowego (nie marketu). Niestety za 200 zł nie ma co oczekiwać za cudów. Niskiej jakości materiały, chwiejna rama, wszystko takie zabawkowe i niestety tylko na krótką metę, albo dla bogaczy, którzy mogą sobie pozwolić na wymianę rowerka co miesiąc - mnie na to nie stać. Urządzenia marketowe trochę droższe, ale i poprzeczka jakościowa jest wyżej. Są dużo stabilniejsze, a w dotyku nie czuć jakby miały zaraz się rozpaść. Urządzenia markowe w sklepie są zdecydowanie najwyższej jakości, ale też cena ich jest najwyższa. Natomiast tutaj musimy sami zadecydować, czy chcemy coś na krótki okres czasu, za grosze, czy chcemy trenować i mieć z tego efekty. Sprawdziłem to i nikt mi nie wmówi, że rower za 1500 zł , za 600 zł i ten za 200 zł są tak samo dobre, bo to jest kłamstwo. Skądś te oszczędności muszą się brać, no i biorą się w jakości. Tak jest nie tylko w przypadku rowerków, ale wszystkiego co kupujemy. Jak wspomniał przedmówca, jednemu wystarczy wyrób seropodobny, bo jest najtańszy, a drugi chciałby zjeść prawdziwy ser. Co więcej, wspominasz o rowerkach na siłownie. Tutaj po raz kolejny obnażasz swój brak wiedzy, ponieważ rowerki do wykorzystywania na siłowniach to rząd od kilku/-nastu do kilkudziesięciu tys. PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ROZUMIEM DLACZEGO WSZYSCY SIĘ TAK TU UNOSZĄ . Gość poleca tańsze rowerki dla ludzi którzy nie mają od tak hajsu żeby kupić sobie np rower firmy Kettler. Człowieku otwórz oczy. Większość osób chodzi na siłownie i tam ma profesjonalny sprzęt. Ale jest gro osób które ćwiczą nie tylko na siłowni ale i w domu i wolą sobie jak Ty to mówisz kupić "smart bajka za 200zł". W Polsce jest wolność słowa więc każdy może powiedzieć co chce. Wiele osób szuka tanich zamienników. A jeżeli jesteś takim "bananem" to kupuj sobie te rowerki po 1000 zł i nie udzielaj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreass
kupujmy goowno i jedzmy goowno, miliony much nie mogą się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LollyPup
Sęk w tym, że należy odróżnić zabawkowy szmelc, od rowerka domowego i profesjonalnego. Jeśli uważasz, że za 1000 zł kupisz rowerek profesjonalny to powiem Ci, że za 1000 zł niestety nie kupisz rowerka profesjonalnego. Co najwyżej podstawowej, niskiej klasy rowerek domowy. Rowerki profesjonalne to kwota kilku tysięcy. Odrębna sprawa to badziew za kilka stów. Domyślam się, że Twoja niewiedza wynika również z tego, że nie masz punktu odniesienia, nie porównywałeś smarta do innych urządzeń. Widziałeś tylko "smart bajka" za 200 zł i w zasadzie nie wiesz co to znaczy rower. Daleko szukać - takie samo odniesienie jest do rowerów ulicznych. Jeśli masz ochotę jeździć postkomunistycznym starym składaczkiem, jeździj sobie. Jednak porównaj go do podstawowego roweru miejskiego i profesjonalnych "górali" za kilka tysięcy. Na składaczku pokręcisz sobie, będzie piszczał, a ty dalej będziesz nim kręcił aż się rozsypie, a tobie ani nie będzie wygodnie, ani nie będziesz miał z tego przyjemności. Na rowerze miejskim wygodnie i kulturalnie przejedziesz z punktu A do B, a w/w "góral" posłuży Ci jeśli zmienisz się w wyczynowca. Ot cała filozofia. A wmawianie ludziom ciemnoty, że tani = dobry niestety nie jest uczciwe, bo sam dobrze wiesz, że tak nie jest. Czasy głupiego ludu, który kupuje wszystko co tanie, aby było, niestety, albo stety już się skończyły. Ludzie nie chcą już badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GerwazyGDA
Dlatego właśnie o tym również mówię. Mamy wolny kraj, każdy może kupować sobie rowerki nawet i za 100 zł (jeśli takie są), idź żyj w zdrowiu człowieku. Natomiast wmawianie komuś, że to jest "oh i ah" i że niby korzysta z niego na siłowni (haha) nie uważam za uczciwe, bo każdy ma swój rozum i sam to odpowiednio zinterpretuje. Dla przykładu ostatnio kupowałem wnuczce na urodziny malutki rowerek dziecięcy, był to koszt ok 489,99 zł. W związku z tym nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy, że dobry rower stacjonarny dla dorosłego będzie kosztował 200 zł !!!! (a nawet 400, czy 600 zł !!!!) Przepraszam, ale trzeba nie mieć obycia w codziennym życiu, aby w to uwierzyć! A raczej w tą zniewalającą jakość. Zresztą, na potwierdzenie moich słów mogę zamówić go, opisać wszystko krok po kroku, udokumentować jakość i zwrócić w ciągu 14 dni, bo nie lubię jak ktoś robi ze mnie debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jak co, ale macie jednak rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krew
Jestem tu by powiedzieć wam: miłość, dobro i cierpliwość Jezusa do was nie ma granic, to on jest tym czego Ci zawsze gdzieś tam na dnie serca brakowało, to za nim była ta tęsknota kłująca Cię gdzieś od czasu do czasu, to stąd ten smutek gdzieś na dnie radości nie męcz się dłużej, już dziś zacznij modlić się o prawdziwą bliskość z nim, a gdy zostanie to spełnione gwarantuję Ci że oszalejesz ze szczęścia, to jest coś czego się nie da z niczym porównać, jestem wdzięczna za szczęście które eksplodowało w mojej dotąd smutnej i znudzonej, pełnej strachu duszy. On da Ci to czego nie da Ci nikt inny, nigdy, prawda krzyczy do Ciebie właśnie teraz, właśnie po to żebyś od tego, dokładnie tego momentu zaczął nowy lepszy etap, etap który doprowadzi Cię do milion razy lepszego zakończenia niż kiedykolwiek dla siebie przewidywałeś, rozumiesz? Mówię to serio i mówię to do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale spina tutaj.... . Oburzenia, bunty jakieś LUDZIE. "Gość" polecił jakiś tam Smart Bike dla osób które może nie mają kasy. Nie stać po prostu na rower za 1000 zł. Zakończcie ten spór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomMesStos
to nie GOŚĆ, to zwykły naciągacz z allegro. Jak ktoś nie ma kasy to nie kupuje, proste. A jak chce wydać 4 x tyle to kupuj***adziew. Chytry co najmniej 2 x traci. A naciągacze nie śpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem również za kupnem rowerku droższego, są lepiej wykonane i bardziej wytrzymałe, ale jeżeli ktoś chce kupić za te przysłowiowe 200zł niech kupuje. Wolny kraj. Na pewno ten Smart Bike tez nada się do domowej siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i się "nada", ale za długo nie pochodzi. szkoda kasy. za 200 zł masz karnet na 2 miesiące na siłownię, np. do PureFitness. dłużej żywotności "temu roweru" nie wróżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×