Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lineaaa

czy pomoże schudnąć rowerek treningowy?

Polecane posty

Gość gość
Racja lepiej karnet kupić ale z drugiej strony inni wola w domu ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak reklama siłowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam rower za 400 zł i jeździ się super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie 400zł czy 200 zł czy 1000zł jeździ się tak samo.... . Moze ten droższy ma więcej bajerów itp ale po co to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Service_AGD_RTV
Nie opowiadaj głupot skoro nie porównywałeś. Na rowerze za 200 zł / 400 zł / 1000 zł NIE jeździ się niestety tak samo!!!! Po pierwsze im tańszy rower, tym jakość mechanizmu, jakość wykonania + odczucia estetyczne pozostawiają co raz to więcej do życzenia. Druga sprawa to waga koła zamachowego, gdzie przy tanich szmelcach z allegro pedałujesz na największym obciążeniu, a czujesz jakby go prawie nie było. No i trzecia sprawa to żywotność. Buble za 200 zł nie podziałają Ci długo (góra kilka miesięcy) i zaczynają piszczeć, pasek trzeszczy, w końcu wszystko się rozsypuje - W końcu kosztowało 200 zł (taka wersja testowa prawdziwego roweru treningowego), więc się nie ma co dziwić, ż zaraz się rozpada. A jako takich serwisów producenckich nie ma, bo się nie opłaca tego naprawiać. Serwisuję RTV / AGD i nie raz ludzie proszą, aby coś tam zaradzić. Jak otwieram te buble to wtedy użytkownicy przekonują się, że dali się nabrać i dlaczego cena była taka niska :( Co do bajerów, to niby o jakich bajerach mówisz? Każdy rozsądny rower pokazuje jedynie podstawowe wartości treningowe: czas, dystans, spalone kalorie, puls + ew. obrony/min. Kolejny raz Ty z kolei, pokazujesz kompletny brak wiedzy w temacie, na który się wypowiadasz. Próbujesz za wszelką cenę udowodnić, że badziew jest super, jednak choćby słońce miało zgasnąć, bubel będzie bublem i nie zmienisz tego nawet najpiękniejszymi wpisami na forach. Dla porównania YORK C Quest nie jest rowerkiem wysokich lotów, a kosztuje 749 zł. Co dopiero można powiedzieć o czymś co kosztuje 4 x mniej, czyli 200 zł? Widzę, że nikt nie wierzy w Twoj***ajki o cudach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulioMargento
Dajmy spokój tej bzdurnej dyskusji wywołanej przez handlarzynę. Chciał troszkę pospamować, zrobić sobie reklamę i myślał, że ktoś będzie głupi i da się nabrać. A tu ZONK! Czasy, gdzie wciskało się na bazarach ludziom ciemnotę, minęły. W dzisiejszych czasach ludzi nie stać, aby kupować tanie imitacje. Ja proponuję, podajcie sobie dłonie i niech każdy idzie w swoją stronę :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei mam rower za 1000 zł i nie ma rewelacji. Myślę nad czymś po 1 - mocniejszym, po 2 - wygodniejszym, po 3 - większym. Strach pomyśleć jak działają te najtańsze z najtańszych. Co do karnetu na siłownię, jak nie chcesz ćwiczyć na siłowni (innymi słowami wynajmować urządzenia), to płać i kupuj sprzęt do domu, za luksus ćwiczenia w domu :) Kijem Odry nie zawrócisz, a na tanich podróbkach to się jedynie możesz nabawić kontuzji. Raz to przechodziłem. Chytry dwa razy traci, to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, miałem to samo. Myślałem, że oszczędze, a tu klops. Nie polecam taniochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech każdy robi co chce... . Również miałem rower za 1000zł i hmm po 2 miesiącach musiałem kupić nowy jeszcze bardziej lepszy, a co za tym idzie droższy. Myślę że tu nie ma reguły można trafić na wadliwy model który rozsypie się jak wiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, do 1000 zł nie ma nawet co patrzeć na rowery. Od 1000 zł powoli zaczynają już już konkretniejsze modele, które są już sensownie solidne i wytrzymałe. Ten koleś od tych zabawek za 200 zł mnie rozbawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze tak, rowerek treningowy w polaczeniu ze zdrowym odzywianiem na pewno przyniesie efekty, ale nie zamykałam bym się na inne aktywności fizyczne. Ja sama układam sobie posiłki, gotuje, dodatkowo ćwiczę 5 razy w tygodniu. Bazową wiedzy co do tworzenia posiłków i sportu nabyłam w poradni COiO a później wprowadzałam ja do codziennego zycie. Rezultaty są widoczne gołym okiem, schudłam w 3 miesiące 10 kg i czuje się o wiele lepiej. nie mogę powiedzieć, że było banalnie łatwe, ale przyszło mi to bez męczarni. Jadłam regularnie, brałam określone przez nich suplementu i obyło się bez zmiennych nastrojów, głodówki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio ktoś na takim rowerku ćwiczył na plaży naturystów.Śmiesznie to wyglądało i malutkiego miał fiutka co mu się majtał miedzy nogami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord4sportPoznań
Jeśli chcecie skutecznie i szybko schudnąć polecam wizytę u dietetyka. Ważne również będą ćwiczenia, a w tym temacie chętnie pomogę:) Prowadzę salon ze sprzętem fitness w Poznaniu. W swojej ofercie mam orbitreki , rowery magnetyczne i inny sprzęt renomowanych producentów - FINNLO, HAMMER, KETLER, BH FITNESS. Chętnie pomogę dobrać odpowiednie urządzenie do możliwości finansowych i parametrów użytkownika. Dla zainteresowanych mamy ciekawe promocje oraz możliwość zakupu w systemie ratalnym. Zapraszam do kontaktu:) poznan@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
Już trzeci tydzień mojego rowerkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onyxion
no i........??????????? Piszesz nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i pomoże ale raczej słabo, ja bym Ci poleciła dobrą dietę np na tej byłam http://beactive.pl/diety/dieta-1000-kcal i do tego ćwiczenia czy bieganie i schudniesz szybko ja tym trybem zrzuciłam 15 kg w miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta akurat od tabletek schudniesz. ja bralam 6 miesiecy, mało jadłam, przytylam 4 kg i rozwalilam sobie watrobe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPAD SPAMERZE Z BEACTIVE! Zasypujesz nas swoimi bzdetnymi linkami, za kazdym razem podszywasz sie pod inna osobe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się schudnąć da jestem tego żywym przykładem. Mam stary rupieć zamiast rowerku i jakoś udało mi się pozbyć 9 kg przez półtora miesiąca. Szkoda było mi wydawać kasy na nowy bo bałam się że zapał minie a tu niespodzianka jazda na nim jako taka żadnych rewelacji głosny trochę ale ja na to nie patrzyłam tylko dawaj na niego i wioo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grucia
mnie pomógł, tyle że ja kupowałam z avans.pl nie z jakiegoś sportowego sklepu, ale myślę ze w sumie znaczenia to nie ma, chodził płynnie, mierzył parametry, mnie o cene chodziło. w połączeniu z dietą zdrową, daje efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulek667
sam nie pomoże ale w połączeniu z dietą lub regularnym odżywianiem i jakaś suplementacją to z pewnością efekty będą. Ja stosowałem therm line man, ekstrakt Garcinia cambogia, ekstrakt gorzkiej pomarańczy , kofeina bezwodna, ekstrakt gurmaru , ekstrakt żeń-szenia koreańskiego, ekstrakt pieprzu kajeńskiego jak widzisz skład fajny, odpadają herbatki dietetyczne bo suplement Ci to zapewnia. Do tego zmieniłem przyzwyczajenia żywieniowe, jadam mniej ale częściej i do tego mniej smażonego więcej pieczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia na rowerku treningowym są jak najbardziej polecane osobom, które chcą się odchudzać. O tutaj masz stronkę, na której jest duży wybór rowerków treningowych https://www.hop-sport.pl/rowery-treningowe/ Cenowo to jest różnie, od 230 nawet do 1000 zł. Może któryś model Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela28
Mi pomógł i to bardzo :) Doradzili mi dobry w sklepie sporti.pl i ćwiczy się wygodnie, zrzuciłam już zbędne kilogramy ale wciąż ćwiczę dla kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, serdecznie proszę o pomoc Panie w wieku 35+!!! W ramach pisanej przeze mnie pracy magisterskiej prowadzę badanie dotyczące aktywności fizycznej wśród kobiet 35+ oraz stosowanych przez nie suplementów diety. Liczy się każda ankieta, dlatego serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! usmiech.gif Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/220791/supleme ntacja-diety-kobiet-aktywnych-fizycznie-35.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, serdecznie proszę o pomoc Panie w wieku 35+!!! W ramach pisanej przeze mnie pracy magisterskiej prowadzę badanie dotyczące aktywności fizycznej wśród kobiet 35+ oraz stosowanych przez nie suplementów diety. Liczy się każda ankieta, dlatego serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! :))) Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/220791/supleme ntacja-diety-kobiet-aktywnych-fizycznie-35.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×