Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

naemka🌼 kochana tak mamy podobny nastrój 😡 Mnie mój już pewnie nie opuści do czasu jak dostanę ten okres i wszystko mnie tak wkurza, że zabiłabym, zniszczyła i w ogóle! W dodatku najgorsze rzeczy mi się w takich chwilach przypominają no ale staram się z tym walczyć. Co do tych 22 tyś to koszmar, przytulam Cię mocno! Ehh ja na swoich funduszach inwestycyjnych przez spadki na giełdach światowych nie wspomnę ile straciłam 😠 😭Ale ponad połowę oszczędności, które miesięcznie przez kilka lat wpłacałam. Oszczędzałam, nie kupowałam sobie ciuchów nowych i w ogóle szkoda gadać, a tu taka przykra niespodzianka. Wolę o tym nie wspominać. Mam nadzieję, że wszystko się u Ciebie wyjaśni i będzie ok i nic nie będziesz musiala im płacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 miło się czyta jak coś takiego piszesz :) cieszę się razem z tobą elfik🌻 wszyscy mówią że 5 sezon to już nie to samo no ale z racji tego że wiernie oglądałam poprzednie 4 ten też sobie obejrzę namea🌻 he he no zobaczymy jak sie zaprezentują na żywo:) madzczek 🌻 i jak podobały się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka🌼 a właśnie, że tak! :D namea🌼 może to nie jest dobry moment żeby zapytać ale czy miałabyś możliwość sprawdzić w swoich tajnych zbiorach;) czy znajdują się tam jakieś książki pisarza OSHO? np. Odwaga. Radość życia niebezpiecznego. Mogą być też inne, bo jest ich sporo. Jedną jego mam ale chodzi mi o wszystkie inne, a najbardziej o tą powyższą:) Z góry wielkie dzięki. reewelka🌼 oooo fajnie, a w jakim celu odwiedzisz stolicę Dolnego Śląska?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam kochane dziewczyneczki :) ja sie wlasnie znieczulam winkiem i juz mi lepiej. muza + alko robia swoje :P madziczek 🌼 pierwsze poszukiwania ksiazki na razie bez rezultatu, jeszcze pokopie troche :) onfim 🌼 na pewno beda palce lizac ;) emilunka 🌼 pedze lece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
names🌼ok cEkam cierpliwie Pisze teraz z komórki i robię błędy ale chciałam się z Wami podzielić wiadomością jaka mi wysłał przed chwila kolega z podsatowki który jest misjonarzem w afryce.opisał pokrótce wojnę domowa w kongo:( jak widzę jego zdjęcia i te biedne bose siedzi które straciły rodziców a za nimi jezdzace czołgi to mi sie płakaćchce.zaraz dalej poczytam bo człowiek to nic nie wie co sie na świecie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 no czekam na paczuszkę zobaczymy madziczek🌻 eh nawet nie mów ja już psychicznie nie mam siły na takie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼dziękuję za miłe słowa Namea🌼my piłyśmy Bługarski likier, ale Emilka już zwiała do domu:) Madziczek🌼jadę zwiedzać, bo to ostatnia szansa jak pewien osobnik tam mieszka i mogę za cenę biletu tam jechać:) W piątek w późnym wieczorem tam będę i mam plan wracać w poniedziałek. Jutro jazdy przesunięte na 6:45:O Nie wiem jak wstanę na taka porę, bo o 6:45 to ja dopiero tyłek z łóżka zwlekam, ale coż-mus to mus:) Ale się stresuję:O Ale plusem jest to, że chłopak praktycznie pod mój blok przyjeżdża. Miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a no piłyśmy likier, piłyśmy, i herbatke mi reewelka dobrą zrobiła :P I obgadałyśmy was wszystkie :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) juz na poczatku mowie,ze nie wiem co u Was:( i nie wiem czy nadrobie. w piatek rano wyjezdzalismy do Kwidzyna:) bylo super, malutki jest boski, taaaki kochany, slodziutki:*ma dopiero 4 miechy, a jest tak sztywny, grubiutki:) chyba odzywa sie we mnie instynkt macierzyński;) droga zajeła nam 5godzin, na szczescie mielismy spoko pogode.udało nam sie jechac nad morze,ale bylismy tylko jakies 5 min, bo tak lało:(a poza tym Kamilek byl z nami i juz marudził troszke.wieczorem popilismy sobie:) a wsobote troszke zwiedzalismy miasteczko,nawet fajnie tam, takie nieduze miacho.bylismy na zamku, suuuper:) a wieczorem imprezka,hihi:D znowu popiłam, pierwszy raz grałam w kregle i bilarda(po pijanemu;)), zdecydowanie lepiej mi szlo w kregle:D no a w niedziele powrot do domku:(a dokladnie do Kalisza.ehhh, szkoda ze tak szybko:( trzeba to powtorzyc! a dzisiaj miałam wejsciowke z negociacji i mediacji nie za duzo napisalam,ale cosik jest. to tak z grubsza co u mnie. postarma sie wysłac jakies fotki, juz mam cosik na NK. milego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wkur.... byłam w tym pieprzonym biurze w sprawie wypowiedzienia /nadal nikt mi nie potrafił wytłumaczyc czemu mam składac wypowiedzenie jak nie podpisałam umowy o pracę/, czekałam godzinę aż ktoś łaskawie do mnie zejdzie. Była to trzecia osoba, z którą rozmawiałam o warunkach pracy i jednocześnie trzecia wersja, którą słyszałam! facet powiedział, że mi nie podpisze wypowiedzenia za porozumieniem stron, gdyż będzie miał z tego powodu problemy! jutro mam jeszcze do niego w tej sprawie zadzwonic. normalnie jestem tak najeżona, że jak mi jutro powie, że mi tego nie podpiszę, to tam aferę zrobię. Bałwany, kur.... byc tak niepoważnym w takiej niby wielkiej firmie. wrrrrrrr 😠 😠 😠 I jeszcze na odchodne dostałam tekst, że teraz to już nigdy w grupie tp pracy nie dostanę. no i niestety jutro moje i mamy negocjacje za pośrednictwem księdza odwołane, bo ksiądz w szpitalu jej, pal licho naszą sprawę, ale bardzo chciałabym, żeby szybko wrócił do zdrowia taki charyzmatyczny, dobry, mądry człowiek... nie spotkałam jeszcze nikogo podobnego... _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Umowa przyrzeczenia sprzedaży podpisana... oczywiście bez nerwów się nie odbyło ale podpisana.Wczoraj dwa razy w banku byłam, już mnie tam znają. dla każdej po 🌻 namea mam nadzieje ze szybko sie wyjaśni sprawa tej kasy... Elfik trzymam nadal kciuki za wyniki rozmowy! Bajbajka fajnie że Kwidzyn Ci się podobał, szkoda że się nie spotkałyśmy ale może innym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:D milego dnia Wam życze. ja glowe myje i ide na zajecia. jadzia🌼a na jakiej ulicy mieszkasz? tez zaluje,ze sie nie spotkałysmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻miło to się to czyta :) emi🌻 bajka🌻no to super filmiki z bilarda bedą na śmiechu warte:P strzyga🌻 a w tym zusie byłaś się dopytać o to co podpisałaś i właśnie jak można wypowiadać coś czego nie ma i czego się nie podpisało? zapytaj elfika ona jest tu specem od prawa jadzia🌻 super :) namea🌻 zapracowujesz się? elfik🌻 i co przyszło ci coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Naema ale o co chodzi z tymi 22 tyś co oni Ci niby za dużo wypłacili a teraz chcą zwrotu bo nie czaje tego??? Ok jak nie ma to nie ma tej książki może za jakiś czas się coś znajdzie. I tulam mocno mam nadzieję, że to jakaś pomyłka z tą kasą. Rewelka fajnie do Wrocka mój coś mówił, że może następną wycieczkę tam sobie zrobimy, tylko że to duże miasto i chyba weekend to by nie starczył nam, ale życzę Ci udanego wypadu i czekam na fotorelacje. Emi likier i obgadywanie heheheh a to dobre, u mnie wczoraj była kumpela i też piłyśmy likier czekoladowy ale za dużo nie obgadywałyśmy hahahah Jadzia a czemu nerwowo? Madziaczek to jest bardzo straszne z tymi wojnami i głodem w Afryce, kurcze ja kiedyś taki artykuł czytałam, że można \"zaadoptować \"dziecko stamtąd na odległość, poprostu wysyłasz co miesiąc jakieś pieniądze, ale konkretnemu dziecku i wiesz komu pomagasz. Ciekawe czy takie coś jeszcze istnieje Onfi ja nie oglądałam ani razu gotowych sezonami tylko takie tam pojedyńcze odcinki ze dwa może, ale słyszałam, że fajny a co do seks w wielk.... to wiesz zobaczymy co powiem jak dotrwam do końca czyli obejrze wszystko. Dziś kolejny chce obejrzeć Bajka a to może w Piano byliście na kręglach??? Idę robić kawkę kto chce? Promotor odesłał mi poprawioną pracę i w sumie nic nie poprawił , tylko jedno zdanie dziwne to. Dziś chce skończyć 6 rozdział. Wczoraj po pracy wstąpiłam na lumpy i jedna dziewczyna taką super, ekstra rzecz sprzątneła mi spod nosa a właśnie takiego czegoś szukałam, i w końcu wyszłam z tym po co przyszłam tzn z jeansami dla Mojego do pracy. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ita🌼domyślam się, ale z drugiej strony cieszę i z tego weekendu chociaż, bo tak to nie wiem kiedy bym sie wybrała tam. Jadzia🌼a wy już złożyliście wniosek o kredyt? Ofim🌼 Czarna🌼 Elfik🌼 Bajka🌼 Emilka🌼 Madziczek🌼 I dla wszystkich Pań, o ktorych zapomniałam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita nerwowo bo od notariusza lecielismy do banku jeszcze podpytac i tak polatalismy i dlatego nerwowo.... Rewelka jeszcze nie, Mąż musi z pracy wziąc zaświadczenie, jak mu się dziś uda to jutro składam jak przyjdą Jego wyciągi z banku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 a co, jeśli się okaże że wam nie udzielą kredytu? reewelka 🌻 i wczoraj jednak tego grzańca nie wypiłam :] onfim 🌻 czesc ranny ptaszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka jak pierwsza jazda? Emiulka jak nie to rodzice Męża beda brac albo innego banku bedziemy szukac, no dlatego nerwowo.... złożymy wszytskie dokumenty i czekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nic w sprawie rozmowy jeszcze nie wiem :-O Strzyga🌼---no powiem szczerze ze takiej dziwnej instytucji jak nawiązanie umowy o pracę bez jej podpisania to nie wiedziałam ALE można zawrzeć ustnie umowę o pracę a pracodawca ma prawo potwierdzić to w ciągu tygodnia. Poza tym coś tam podpisywałaś i jeżeli tam był jakiś aneks czy coś drobnym drukiem że stanowi to faktyczne zawarcie umowy czy coś w tym stylu to możliwe.możliwe jest nawet że tam nić nie bylo napisane a było odesłanie do jakiejś ustawy rozporządzenia i w tych przepisach jest że taki dokument stanowi o zawarciu umowy pracy no to musisz dać wypowiedzenie. Jeśli na razie miałaś być na okres próbny to okres wypowiedzenia wynosi chyba 3 dni a jeśli na czas nieokreślony to chyba 2 tygodnie z tego co pamiętam.Można też to zalatwic na zasadzie porozumienia stron i wtedy stosunek pracy możesz rozwiązać nawet natychmiast.Dowiedz się też jak to będzie wyglądało z ich strony czy przypisują Ci jakąś winę za zerwanie stosunku pracy bo to później się może ciągnąc za Tobą w papierach chyba że po prostu ten incydent będzie jako niebyły w Twoim cv.Czy ty w ogóle podjęłaś tam pracę napisz jeszcze raz jak to dokładnie wyglądało ty chyba zanim poszłaś pierwszego dnia tam do pracy się rozmyśliłaś prawda?? Onfim🌼---no nic nie ma no qrcze :-( namea🌼---weź ty mi wytlumacz bo się cholera pogubiłam czy Izzie widzi prawdziwego Dennego??To jest jakiś zmaterializowany duch czy co??Czy jej odbiło??Bo jakoś nie łapę pomysłu na ta akcję :-O Mc Steamy mniamuśny nie ma co Ładną parę z Torres by tworzyli.I chwała za to ze okropną Ericę wykopali i jej krzywe zębiska :-P A jak sprawa w pracy coś się wyjaśniło?? Rewelka🌼---fajniusio.To kiedy wyruszasz??W piatek uda ci się?? Emilunka🌼---plotkara jesteś :-P Ita🌼----jak z Twoim?? Bajka🌼----to co dobre szybko się kończy niestety Jadzia🌼---to kciukam za kredyt.U nas ciagle nic nie wiadomo co z tym naszym mieszkaniem będzie taks ię to wszystko jakos przedłuża :-( ale dzis chyba wykonam pare telefonów zeby się zorientować co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻he he no zobaczymy dużo nie masz niestety sezony nie są długie a szkoda:) emi🌻e tam ranny ptaszku od razu :P elfik🌻 ale strzyga wspominała że podpisywała coś co dotyczyło zusu a nie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼Tu Ci napiszę. Przyjechał 5 min spóźniony, bo musiał szyby skrobać, pojechaliśmy na plac manewrowy i uczył mnie ruszać i stawać. Oczywiście mega stres, ale było miło. W czwartek idę na 2 godziny. Koleś bardzo symaptyczny, ale nie pamiętam jak się nazywa-w razie potrzeby zapytam;) Dobrze tłumaczy i z tego co z nim gadałam ma cierpliwość. A co do przepisów i egzaminu to nikt nic nie wie. Elfik🌼ruszam w piątek o 18:25, a na miejscu będę o 23:33. Może uda się jechać z kolegą-jeżeli jemu uda się zamienić w pracy lub z moją przyjaciółką, której w trakcie namawiania jestem. Boję się jechać pociągiem tak daleko sama. Jadzia🌼a wpłaciliście już jakąś zaliczkę przy podpisywaniu umowy przedwstępnej? Głowa mnie boli, zimno jest i dużo pracy mnie czeka:( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---wlasnie o tym piszę podpisywala coś.I nie wazne czy to dotyczyło zusu czy nie moze byc odeslanie w przepisach albo aneks do tego co podpisywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no ja napisałam maila do tej szkoły, jeśli mi odpiszą to ok. a jeśli nie, to w sob idę na 9 na Grzybowską i nie wiem jak, ale mają mnie zapisać :) W każdym razie jestem zdecydowana elfik 🌻 e tam, ja nie jestem plotkara. To reewelka :P jadzia 🌻a wysoki bieżecie kredyt skoro 10% za mieszkanie już wpłaciliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik z Moim w sumie dobrze, on się zachwuje od niedzieli czy tam od soboty( po tej kłótni) dobrze, zero nerwów, jest ok a w sumie nie miałam już siły na obrażanie się czy pokazywanie , że nie bedę tego tolerować tzn jego wybuchów milczeniem i nie odzywaniem się do niego, pożyjemy zobaczymy na jak długo to starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼to ja się zapytam jak on się nazywa i jak będziesz wypełniać formularz to podasz na niego namiary:) Elfik🌼my tak tylko troszeczkę plotkowałyśmy, bo lepsze tematy były:P Jadzia🌼no to tylko kciukać za kredyt pozostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×