Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Jadzia🌼ja też nigdy nie byłam we Wrocławiu i jadę tam pierwszy raz, więc będzie intensywne zwiedzanie, bo tylko 1,5 dnia będziemy mieli. Niestety dłużej się nie da, ale i tyle dobrze:) Ofim🌼cóż to za sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼za mleko dziękuję już, bo samego nie tykam, a sen faktycznie dość dziwny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przepraszam Was,ale ja nie mam czasu zeby usiasc przy kompie i poklikac z Wami:( nie poszłam na jedne cw., bo nic nie umiem,a wole nie ryzykowac! wyskakuje mi febra na ustach i w nosku-boli😭 i chyba mnie przeziebienie bierze:o oj spada mi odporonosc:( wysłalam wczoraj fotki,jak ktos nie dostał, prosze krzyczec;) ita🌼 sie pytała czy to było piano i tak bylismy w piano w Kwidzynie na kreglach:) pozniej obok na bilardzie, a okolo 2.30 na gyrosie:D życze milego dnia:) moze dzisiaj poczytam co u Was i popisze wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 reewelka🌻 ciekawe co to znaczy , jeśli coś znaczy reewelka🌻 dobre mleko nie jest złe :] bajeczka🌻 ja krzyczę .... że doszły i dziękuję ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim mi przyszło na myśl, że wyruszacie razem, czyli wspólna droga, może to być małżeństwo, potem rozchodzicei się mogą to być jakieś nieporozumienia, potzrebujecie siebie, więc się szukacie, i są jakieś przeszkody, rozpadający się telefon... taka luźna moja własna interpretacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 ja absolutnie nie straszę :D jadzia🌻 to chyba był sen proroczy jak to u mnie bo rano się okazało że mojemu się dodaj do obserwowanych z kup teraz pomyliło i właśnie sobie zakupił telefon i normalnie wziąć wałek i bić po głowie ale mu wybaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 nie fajnie bo tak duży wydatek nie jest przewidziany na ten miesiąc dzieciaczki dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... nic się nie wyjaśniło. w ZUSie mi powieidzieli, żeby nie byli tacy mądrzy, bo im nic nie przysłali w ustawowym terminie i mnie z ZUsem wbrew temu co mówią nic nie łączy. właśnie o to chodzi, że poszłam na pierwszy dzień szkolenia. wyszła taka sytuacja, że tam siedziałam parę godzin, bo miało się zacząć 8:30, a dopiero o 10 przyszła babka, która powiedziała, że inna babka, która miała je poprowadzić utknęła w korku i dojedzie i powiedziała coś ogólnie o firmie, potem przyszła ta druga babka i omówiła warunki i co i jak i ja się natychmiast po tym zebrałam, bo zobaczyłam, że to co innego niż mi mówili. I teraz oni mówią, że muszą mi za ten dzień zapłacić, bo byłam tam parę godzin i dlatego muszę pisać wypowiedzenie i obowiązuje mnie tydzień tegi wypowiedzenia, czyli do końca przyszłego tygodnia... ja teraz z nimi walczę o to, żeby to było za porozuemieniem stron jeśli już, bo tak mi nie chcą dać, bo facet powiedział, że będzie miał przez to problemy, jeśli mi tak pójdzie na rękę. ja powiedziałam, że mnie to nie obchodzi i żeby mnie w takim razie pokierował mnie do kogoś kto może mi to podpisać, bo to oni wprowadzili mnie w błąd i gdybym znała od początku warunki to bym tam nie poszła. Ma się teraz skonsultować i do mnie odezwać. byłam wczoraj u matki i jestem w złym stanie psychicznym. wziełam parę rzeczy, ale po kolejnym praniu mózgu nie wziełam w sumie to, co chciałam, tylko to, co było pod ręką, bo już chciałam stamtąd wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 powiedz że byłaś w ZUS-ie i że nic takiego możliwego nie jest i zapytaj czy oni kiedyś słyszeli o czymś takim jak Państwowa inspekcja Pracy weż sobie do inspekcji nr i zadzwoń co tam co masz robić? Ale jak dla mnie chcą cię po prostu wkręcić bajka🌻 co to za zaproszenia mi wysyłasz? co to jest? ita🌻 tobie też miłego elfik🌻 co dostałaś radosne nowiny i świętujesz tak ostro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 strzyga🌼 Po tym co napisałaś to przecież ewidentnie widać, że Ty z nikim żadnej umowy o pracę nie nawiązywałaś i Twój były pseudopracodawca nie ma żadnej podstwy prawnej do tego żeby z Tobą jakąkolwiek umowę o pracę rozwiązywać, bo taka nie istniała. To, że Ty się znalazłaś na jakimś szkoleniu przez chwilę nie ma nic w wspólnego z umową o pracę. A tam do tej pracy byłaś z urzędu pracy skierowana czy jak? Ja tutaj nie widzę podstaw do jakiegokolwiek wypowiedzenia, bo umowa obowiązuje dwie strony, a Ty z tego co piszesz od razu w pierwszy dzień się wycofałaś jak usłyszałaś o warunkach. jadzia🌼 z Sz. cisza, bo tak jak pisałam mamy 2 tygodnie przerwy żeby się wszystko uspokoiło zwłaszcza u niego ale nie wiem czy taki krótki czas wystarczy. Zresztą narazie mi jest dobrze samej. namea🌼 już zamówiłam sobie wczoraj 3 książeczki Osho i czekam na dostarczenie:) Dziękuję za szukanie 👄 dla wszystkich🌼 Udanego dnia! Aaaa! Wiecie co? U mnie wczoraj spadł pierwszy śnieg :) Tak około godziny 22 giej i dosyć dużo napadało, było biało ale do rana stopniało. I teraz znowu napadało i dachy są białe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻śnieg powiadasz no to jak mamy taki nastrój świąteczny tusz tusz to myślicie już o prezentach pod choinkę ja mam zawsze z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim ja jeszcze nie myślę a dziś najchętniej połozyłabym się do łożeczka, strasznie mi zimno, dreszcze mi po plecach przelatuja... brrrr a jeszcze 3 h w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼ja też mam straszn problem z prezentami i znowu się zaczyna wielkie myślenie, tym bardziej, że chciałam kupować stopniowo, żeby podem mnie z kasy nie wypłukało, ale jak zero pomysłów to na dzień dzisiejszy stoję w miejscu z zakupami. Madziczek🌼 Ita🌼a co Ty dziś taka milcząca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 to może ciepłej herbatki podesłać? reewelka🌻 no to ja mam tak jak ty też wolę zacząć wcześniej zwłaszcza że tuż przed świętami ceny tylko pozornie idą w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼ja to się zbieram od jakiegoś czasu, żeby w ogóle usiąść i porządną listę osób, które muszę obdarować zrobić. Jadzia🌼wycieczka do banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka kończę pracę mgr bo chce jeszcze w tym tygodniu złozyć, ale cos końca nie widzę, najgorsza ta cała obróbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ale ponuro :( Strasznie mi się dziś nie chce pracować, a tu trzeba do 19.00 siedzieć, jeszcze się z siostrą pożarłam i jakoś mi tak na nic :( reewelka 🌻 i jak teraz wyglądasz w nowej fryzurze? jadzia 🌻 no to ja zyczę powodzenia w banku bajka 🌻 a tobie życzę więcej czasu ita 🌻 a tobie życzę szybkiego skończenia pracy mgr onfim 🌻 a tobie życzę dużo pieniążków, żeby ten tel. za bardzo nie nadszarpnął domowego budżetu:) elfik 🌻 i jak idzie szukanie pracy? little 🌻 nie ma cię? madziczek 🌻 tutaj też podobno w nocy był śnieg, ale jakoś nie dane mi było tego zarejestrować :) czarna 🌻 złocista 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼jestem cały czas, ale próbuję wyczołgać się z bajzlu papierowego na biurku i tylko zerkam. A co do fryzurki to jest prosta-włosy na prosto obcięte do ramion, czyli trochę krócej, niż miałam i grzywka jest taka jakby prosta, ale wystrzępiona, więc na bok będzie się układać.A o co się z siostrą pokłóciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 idziecie podpisać umowę? Kciukam reewelka🌻 ja narazie wymyśliłam ze dla mojego książka o fotografii dla siostry duza paleta cieni dla taty na pewno zestaw ulubionych kosmetyków oli chce kupić talerzyki i filiżaneczki do zabawy stasiowi chciałam jakies klocki lego ale są strasznie drogie:/ a dalej brakuje mi weny emi🌻 u mnie prawie cały czas tak ponuro i pada wiec też to nie nastraja za ciekawie, i tak go trzeba bedzie sprzedać albo inny jeśli mu się spodoba na żywo bedzie dobrze coś wymyślimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no to ja cię muszę obejrzeć teraz :) a z siostrą poszło o głupote... wczoraj miałam jakiś zły dzień, a właściwie wieczór narzekania, i narzekałam, że przez to prawko, święta itd to zupełnie sie z kasy wypłuczę, no i że ona mi wisi kasę, to uniosła się honorem, a dziś rano zostawiła mi kasę na stole i poszła do pracy bez słowa :( wiem, że ona sama nie ma, a głupio wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze już mam dosyć normalnie tej mgr mojej i tak nie skończyłam wszystkiego, muszę jeszcze dwa wykresy zrobić i scharakteryzować je i wnioski, ale to już w domku zrobie i z domu mu wyśle, także trzymajcie kciuki żeby mi jutro to sprawdził żeby nie było za dużo porawek i żebym tą prace w piątek w dziekanacie złożyła. Jadzia trzymam kciuki za kredyt!!!! Ok spadam już z tej roboty, jadę do domku, bo podobno czeka na mnie już obiadzik ciepły a potem psiap ma przyjść tylko jeszcze tą pracę muszę skończyć beeeeee Miłego popołudnia i wieczorku życzę Panią!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---a gdzie tam radosna nowinę.Tak jak mówiłam paranoja jakaś.To była praca poniżej moich kwalifikacji do tego jeszcze wisiało nade mną widmo ze może będę chciała się aplikować to już w ogóle.Nie odezwali się nawet żeby powiedzieć że mi jednak podziękują :-O Kolejne cv ślę i ślę ale jakby w jakąś czarną dziurę.Podejrzewam że z tego samego powodu każdy myśli że to praca poniżej moich kwalifikacji i że długo nie posiedzę :-( Wczoraj Miskowy już chyba w końcu przejrzał na oczy trochę i powiedział że jak tak dalej pójdzie to trzeba się będzie poważnie zastanowić nad wyjazdem z tego debilnego kraju.Wreszcie. Załatwiam sprawy z jednym mieszkaniem i drugim mieszkaniem i ziemią i wszystko na raz i mama siedzi w domu przyczepia się już o takie drobnostki jak brudny obcas... echhh nie ma kobieta co robić nudzi jej się a do tego tez się denerwuje tym całym załatwianiem sprzedawaniem itd itp ale przecież ta cała biurokracja znana jest jej nie od dziś więc ja nie rozumiem czemu ona jest taka zaskoczona??? Za to Sarcia pocieszna caly czas, coraz większa i mądrzejsza i kochańsza :-) Moj pysiorek kochany :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×