Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Dzień Dobry. Witam przy porannej kawce Onfi a to dobrze jak człowiek trochę potęskni, ale ja też dłużej niż na kilka dni nie rozstawałam się z Moim a to i tak bardzo rzadkie było. Elfik a czemu to mówisz, że nie wiadomo czy dzieci będziesz miała? Poprostu nie wiesz czy chcesz je mieć czy myślisz sobie, że możesz mieć problemy z zajściem? Bo ja np nie wyobrażam sobie żebym mogła nie mieć dziecka, jak coś to zaadoptuje, bo wiem, że nie zawsze w życiu bywa tak jak chcemy, tego się obawiam, że może nie będę mogła mieć dzieci...... ech dobra nie myśle o tym bo zaraz ciary mnie przechodzą.... Jadzik i co dalej zimno w pracy ja sobie na 5 rozkręciłam i jest cieplusio, jak z kredytem? Bajka a co będziecie porabiać w weekend? Naemka no w końcu!!!! bardzo tęskniłyśmy za Tobą, no jestem ciekawa co tam u Ciebie skoro tak intensywnie żyłaś przez ostatnie dni Rewelka zaraz sprawdzam pocztę ciekawe czy będą fotki od Cibie???? Strzyga a to gdzie on tak wyjeżdza? Soma Namea dziękuję za słowa otuchy co do obrony, wczoraj popołudniu facet miał mi odesłać poprawioną całość pracy a tu do dzisiaj nic, wkurzona jestem. Tak samo miałam dziś jechać z Moim na uczelnię ale nie jadę bo okazało się , że nie mam jeszcze jednego wpisu a ten facet dopiero jutro będzie i to z rana, także jutro jadę. Madziaczek a Ty gdzie poznałaś tego informatyka? Na jakimś portalu randkowym? Wczoraj przyjechała kumpelka i wyobraźcie sobie, że wypiłyśmy jedną butelkę wina i jeszcze nam mało było to Mój pojechał po drugą, lekka faza była a najgorzej dziś z rana.... Pożyczyłam jej sukienkę i buty i taki pasek bo na bal Andrzejkowy idą i nawet my z nimi chcieliśmy iść ale już miejsc nie było, a w sumie to rzut beretem od nas, trzeba zobaczyć czy sylwestra tam organizują bo może tam byśmy poszli. Kurde jeszcze z fazką obydwie same szłyśmy koło 22 na przystanek ją odprowadzić zimno jak nie wiem co ululane haha jaja jak berety. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się pytał o ten żółty ser light już doszłam do tego, to jest ser bez jakiejś tam zwierzęcej podpuszczki( np wegetarianie mogą go jeść) i dlatego ma obiżoną zawartość tłuszczu ogólnie w serach jest około 30% tłuszczu a w tym około 13 % to taka ciekawostka dla dbających o linię hahah tylko jest dosyć drogi 28 zł / kg. Wczoraj nie zdążyłam odebrać butów od szewca, ale za to załatwiłam sobie buciki brązowe(takie chciałam właśnie sobie kupić), okrągły czubek, kozaczki, niska szpileczka nowiutkie za 35 zł fajniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć milusińskie:) Przyznaję się bez bicia, że fotek nie wysłałam, bo mam tylko część, to po pierwsze, a po drugie nie miałam wczoraj czasu, bo późno poszłam spać i siły mi zabrakło. Może dziś uda mi się choć tę jedną cześć wrzucić. Lecę do pracy, bo jestem zawalona robotą przeokropnie. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Tyle się opisałam i nic :( wcięło :( Słuchajcie, byłam wczoraj w kinie na bajce \'Piorun\' (ang.tytuł Bolt). Normalnie masakra :D Tak się uśmiałam że nie wiem, wszystkie Shreki i cała reszta epok lodowcowych się chowa :) Jeszcze teraz jak o tym pomyślę to mi się gęba cieszy :) onfim 🌻 wracając do imion, mi się np. Staś nie podoba :] Ale każdy ma inny gust 👄 jadzia 🌻 ja już jestem, trzeba było mnie wołać :] a jak się czujesz, przeszło już to osłabienie? elfik 🌻 kolejny raz zaciskam kciuki w sprawie pracy. A teraz ciekawostka od Little, właśnie napisała mi smsa że jest w drodze do Krakowa na badania, i przejeżdżając przez Kielce zatrzymała ją służba celna i dawaj kontrolować wszystkie jej bagaże :] myśleli, że jak jadą ze wschodu, to bankowo mają cały samochód zapakowany wódą i fajami, i na dodatek z przemyty :D strzyga 🌻 kurcze, u mnie się strasznie zawalony ten tydzień robi, w czwartek idę na koncert, a a piątek jadę do rodziców. za to mam dziś albo jutro wieczorem wolne... może udałoby się spotkać? Chyba że masz swój czas zarezerwowany dla fizyka ? :] reewelka 🌻 skarbie, a jak u ciebie z czasem? kiedy masz drugą pracę? Ja ciągle czekam, aż instruktor się do mnie odezwie... bajka 🌻 a ty cos strasznie rzadko no nas zaglądasz... namea 🌻 no heeeejjjj :) ja też tęskniłam :) czarna 🌻 a ciebie to prawie wcale nie ma... żyjesz?? ita 🌻 kurde, weź nie opowiadaj o tym, że prawie pracę mgr skończyłaś, bo ja nie mogę się do mojej zabrać :o Życzę wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Emilka tylko, że ja powinam się obronić do końca tego września hahah a Ty dopiero w następnym roku. A na jaki koncert idziesz? Ja chyba sobie zaraz odpale seks w wlk mieście a potem tu blisko do sklepu spożywczego skoczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---wszystko jest możliwe o adopcji na razie nie myślałam poza tym w naszym kraju to nie jest takie proste.Róznie bywa chyba kazda ma jakieś obawy czy aby ze zdrowiem wszystko ok czy partner zdrowy.My na razie nie robiliśmy badań więc nic nie wiemy.Zaraz po ślubie pewnie zrobimy i wtedy będziemy myślec dalej.Ale to moje luźne rozważania nudzi mi się po prostu i myslę o rożnościach. Emi🌼---no patrz jakbym dostala ta prace to kto wie czy nie ze mna by miala doczynienia :-) ale ja chyba raczej za biurkiem bede siedzieć zawalona kodeksami. Wkurzylam się i jade do tej firmy Pretorius o ktorej Wam pisałam na samym początku ze super praca tam jest do tej pory ogłoszenie jest na stronie a rekrutacji ani widu ani słychu.Niby caly czas zbieraja cv.To wzięłam paiery wszystkie bo niektorych nie mam na kompie w formie elektronicznej i zawiozę im kolejny komplet moich dokmentów co by im się na pewno nie zagubiło :-P i zapytam czy ja mam sobie nimi głowe zawraca czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 no, i spróbuj jeszcze kiedyś na pracę narzekać, skoro możesz tam Seks oglądać :D Ja w mojej to czasem z Kafe muszę się kamuflować :) A idę na koncert Akurat :D Już dwa lata czekałam na możliwość posłuchania ich na żywo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼dziś mam babcię i później ma ktoś przyjechać, a jutro po pracy mam dzieciaki, ale jak rodzice nie pójdą do kina, to jak człowiek powinnam skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 dziś to raczej nie. na zajęcia nie poszłam, to mi się tyłka do Wawy nie będzie chciało ruszyc, ale jutro to myślę, że możemy się spotkac. Fizyk pewnie dziś albo jutro pojedzie w cholere i wróci niewiadomo kiedy. elfik 🌻 pewnie, zrób z nimi porządek ;) ita 🌻 do rodziny przeważnie. a dziś gdzieś do znajomych ma jechac... jadzia 🌻 no jeździ, jeździ, a ja nie to, że mu chcę zabronic czy coś, ale po prostu się o niego martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 no to wstępnie możemy się umówić na jutro. ale jeszcze się zgadamy :) reewelka 🌻 ty też sobie rezerwuj wieczór w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważam Kochane że tak po 10 się uaktywniacie a ja tu czekam od 7 Ita czekamy na decyzje 2 tygodnie, wczoraj babka dzwoniła do męża z banku że wysyłają gdzieś dokumenty..i wczoraj dzwoniła też właścicielka mieszkania, miła babka :) Elfik no masz racje, myślę że póki się czlowiek nie zacznie starać o dziecko,to nie wiem czy czasem problemów nie będzie. Koleżanka z pracy właśnie niestety ma takie problemy, są 2 lata po ślubie i najpierw czekali bo remont omu i takie tam a teraz okazuje sie że są problemy. Trzymam mocno kciuki żeby udało im się pokonać te problemy... Emiulka to będę mocno krzyczeć następnym razem. A jestem ciekawa tej bajki bo Epoka bardzo mi sie podobała :) Rewelka ale Ty zapracowana jesteś, ale tak właśnie jak czytam Twoje posty to widać że jesteś zaradną Kobietą--podba mi się to! Onfim co do imion to w sumie mi się np Tymoteusz podoba :D Namea ja też tęskniłam za Tobą,mam nadzieje że wszytsko w porzadku u Ciebie, powiedz rozwiązał się problem z kasą? Madziaczek jak się dziś miewasz? strzyga--- a jak na studiach u Ciebie co? dajesz rade? na którym roku Ty jestes? Powiedz jak sie czujesz? jesteś już spokojniesza? i dla każdej po 🌻 a ja sobie wczoraj wypożyczyłam \"Trędowatą\" i dziś zamierzam spędzić popołudnie z książką. Obiad mam, pranie muszę zrobić,. Mężuś dziś wraca późno ... więc popołudnie dla mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 chwała że jeszcze ktoś się może nie zgodzić znajomy chciał dać synowi na imię vasco nie zgodzili mu się i ma maćka:] a ich pierwszy ma imię po bohaterze komiksu ale zabij nie pamietam jak się nazywa ita🌻 no to mój pierwszy raz narazie upajam się samotnością :) odpoczywam psychicznie reewelka🌻 no to czekamy emi🌻 mnie Staś też ale Stanisław już bardzo :P jadzia🌻 Tymek bardziej mi się podoba niż Tobiasz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jadziunia🌼 miewam się dziś bardzo kiepsko. Nie chcę narzekać ale boli mnie głowa i rano obudziłam się z kacem, a niby wczoraj wypiłam tylko 2 redsy. Jakaś nerwowa dzisiaj wybitnie jestem. Nawet pokrzyczałam sobie trochę w poduszkę jak nikogo nie było w domu ale znowu poźniej gardło mnie bolało. Żeby wytępić chandrę wysprzątałam łazienkę na błysk, pachnie tam teraz jak w jakimś ogrodzie:D I chyba zaraz dalej wezmę się za porządki, bo to dopiero trochę mi pomogło. Mam dzisiaj bardzo dużo energii, aż za dużo chyba;) Jak mi nie przejdzie to pójdę pobiegać do lasu:) Miłego dnia kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼dziękuję za miłe słowa:) Emilka🌼napiszę Ci jutro smska jeszcze:) Elfik🌼Gabryś-takie sobie, ale coś w sobie w sumie ma. Mi się Wiktor i Wiktoria strasznie podobają:) Ofim🌼a ja wolę Staś, niż Stanisław, jakbym miała już wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onifm 🌻 jak po bohaterze komiksu, to może Tytus? jadzia 🌻 na studiach róznie. muszę się porządnie za wszystko wziąc /dokłądniej za statę i taki jeszcze jeden głupi przedmiot, na który mi się nie chce chodzic, bo jest jakoś strasznie póóóóźno/. na 3 roku jestem. licencjat zaraz muszę zacząc pisac. czuję się nawet dobrze. powoli dochodzę do siebie, choc jakimś super-stanem bym tego nie nazwała. jestem trochę spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 ja lubię długie imiona :) strzyga🌻 nie Tytys to jest komiks o takim facecie i on chyba z wilkami mieszkał jak przez mgłę pamietam bo ten komiks miałam kilka razy w rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼to moje imię Ci się pewnie podoba, bo długaśne jest:P A u mnie nie ma znaczenia długość-imię musi mi się dobrze kojarzyć, mieć w sobie to coś i fajnie brzmieć zdrobnione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 no właśnie jestem ostatnio taka dobra i przykładna, że nie dostałam :) ani wałkiem, ani ścierką, ani fletem, ani nawet gazetą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoho, i oto właśnie w tym momencie odzywają się zboczuszkowe zapędy Reewelki :P Mówiła ci, żebyś nic jej nie mówiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 a czemu ma mi nie mówić? reewelka🌻 skoro to taka tajemnica to niech tak zostanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wróciłam i guzik wiem.Dostać się do ich radcy prawnego jest chyba trudniej niż do prezydenta :-O A w ogole zeby wejśc do firmy trzeba przejść dwie rejestracje dwie bramki i domofon......firma w środku jak nie z tego kraju na zewnatrz też super.Naprawdę zycie bym oddała za pracę tam.Finał jest taki że mam jutro znowu dzwonic może się czegoś dowiem a moze nawet szanowny pan radca uraczy mnie rozmową Rewelka🌼----no własnie ma coś w sobie ten Gabriel.Wiktor i Wiktoria też bardzo mi się podobaja bo ja chyba lubię twarde imiona. I tez chyba wolę Stasia bo to mi sie kojarzy ze Stasiem i Nel a Stanisław to raczej ze starszym człowiekiem.Ale weszłam sobie na jakąs stronkę ze statystyka imion i wiecie jakie imiona sie trafiały w tym roku w Warszawie?? Dla chłopca np Żyraf!!!!!!Roch!!!!Torghual!! Dla dziewczynek Calineczka, Ina, Zoja Cypinia....:-O i to sa autentyczne imiona zarejestrowane :-O biedne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam na Ewelinę . ale czy ono takie długie... :D mi się jeszcze Wojtek podoba i nawet bardzo mi sie podoba. Zawsze to imię mi się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×