Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Rzepq🌼---podaj Ty mnie swojego maila co i by do Ciebie dotarła dokumentacja choroby psychicznej mojej i moich przyjaciół :-P tylko proszę nie pokazywać wszem i wobec i osobom poniżej 18 roku zycia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---ha no widzisz w poniedzialek moja droga to ja sie bedę pocić w izbie celnej ale za to jutro ide sobie pazurki zrobić no bo jak juz sie bedę z prezesem takiej firmy widać to nie moge takich ogryzków podać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼to zabierz mnie ze sobą jutro, a ja w poniedziałek przetrzymam koleżankę dłużej, zebyś zdąrzyła dojechać:P Jejku...ja ciągle o tym naszym spotkaniu myslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq 🌻 ty nie wiesz, jakie zdjęcia Elfik pokazywała. Uwiersz, że ona i jej znajomi mają większą chorobę psycho :) A co,też chcesz się tak obciąć? Reewelka 🌻 a pewnie że przyjdę :) Tylko może ja uprzedź, że będzie nas dwie. A ja najwyżej przyjdę z własnym woreczkiem na włosy :D Młoda napisała mi, czy przyjadę dziś po nią do pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane próbuje nadrobić zaległości.. u mnie sporo się dzieje dziś odbieramy klucze, czekam na męża właśnie i jedziemy taka szczęśliwa jestem, co prawda 2 materace będą tylko i nic więcej żadnych mebli ale co tam chcemy dziś tam spać ;D Jutro przyjedzie teść z bratem i mają malować dla każdej po 🌻 Bajbajka ciesze sie że dobrze między Tobą a D. :* Ita jak piesio? Elfik trzymam kciuki we czw za rozmowę Emiulka, Rewelka :) strzyga jak się masz? postanowiłas co i jak z mieszkaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia 🌻 jestem jestem , tylko mi się nic nie ładuję, już Cię zaprosiłam , ktoś jeszcze jest na nk? Nic przez cały dzień nie zrobiłam , taki mam okropny dzień. Na dodatek jestem głodna muszę coś zjeść , bo mi słabo. rewelka 🌻 dawaj swoj profil :) soma 🌻 to uwierz , bo nie pisałabym jak bym tak nie uważała. :) Szkoda , że z Lublina , daleko. Soniu 🌻 Rzepki to twarde stworzenia , nie tak łatwo je usmiercić jakims zawałem. Elfik 🌻 olenka9988@op.pl , ok ok :P , czemu do izby celnej ruszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 no hej, dawno cię nie było :) Ależ ci zazdroszczę tego mieszkanka!!! I grzecznie mi tam dzisiaj :) na tych materacach, zeby na podłogę nie pospadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadziu 🌻 hej my się jeszcze nie znamy miło mi. Emilka[ kwiat] to ja nie wiedziałam , że Elfik to taka wariatka, to dobrze :) a taki nieśmiały i wdzięczny nick :> to tylko pozory widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luby sie przyczlapal :D podroczylismy sie troszke i wrocilam :D moze popisze troszke pracy ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼ale fajnie:D Rzepq🌼na maila namiary napiszę, ale to też z domu, bo w pracy mało co mi działa. Emilka🌼napisz siostrze, żeby do Arkadii do nas dojechała:)A z Elfikiem to ja planuję od dawna...zanim Ty się tu pojawiłaś, więc nie za plecami, tylko żeś nie doczytała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 czyli co przeprowadzka postępowanie kredytowe zakończone sukcesem super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzapq🌼---buahaha no wiesz ja wszystko moge byc tylko nie niewinna :-P poleciało :-) Sonia🌼---wybacz o pani milosciwa mej ślepocie do Cię rownież posłałam linka Rewelka🌼---no patrz jaka Emi wscibska jedza no :-P A z tym fryzjerem to luzik tylko jeden mankament jest czy ona dokleja wlosy bo jak na razie z mojej dlugości za piotrusia pana się nie da takiego obciachanka zrobić. A co do spotkania to na razie mi auto zamarzlo :-O Emi🌼----a co cię to :-P nie no nie martw sie łosiu jakby co się działo to i Ciebie nie ominie nie bój żaby. Jadzia🌼----a dziekuję ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jak zwykle skleroza Sonia🌼---Ty to mi jak w morde strzelił na jessice parker wyglądasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 dałniku kochany. Ja cię bardzo proszę, ale wypraszam sobie określenia typu "wścibska jędza" lub "łoś". A łoś to ty jesteś :P No ja myślę, że nic mnie nie ominie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---Ty cholero to ty nie wiesz ze u mnie awansowac do nazwy loś to największy zaszczyt?? No chyba wysyłałam foty z pocztem moich łosi nie pamieta się co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼weźmiemy taśmę, albo jakiś super glue i będziemy działać:) Moje białe włosy dokleimy do Twoich ciemnych i będziesz piękna:P Emilka🌼jesteś jędza wredna i chamowata tak samo jak ja i Elfik, więc nie wymiguj się tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia🌼---bo to z wszystkich aparatów wyjazdu bylo.No i racja zapomniałam ktora to ja jestem a to ci dam zagadkę ja jestem Victoria beckham ciekawe czy odganiesz Emi🌼---a no coś we wten deseń jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 ach och ojej, zapomniało mie sie no.... :) w takim razie dziękuję ci o łaskawa za dostąpienie mi zaszczytu bycia łosiem :) twoim łosiem :) kochanym łosiem :) reewelka 🌻 za chwilę nowe dziewczyny zwątpią i powiedzą, ze my naprawdę normalne nie jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼a kto powiedział, że my normalne jesteśmy?! Przecież są różne wymiary bycia normalnym:P Ja jestem normalna na swój sposób...a np sucz na swój:D Głowa mnie boli i zmęczona jestem, mam nadzieję, że zwłok mnie nie zaraził jakąś cholerą, bo on zdycha w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się , ja tam lubię zakręconych ludzi , także dla mnie to co piszecie to tylko na plus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×