Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Ja się chętnie napiję ale nie chcę mi się schodzić z łóżka. No ale chyba muszę się w końcu odważyć i wziąć za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 no hej. spotkałyśmy się na chwilę i migiem pojechałyśmy tylko do jednego sklepu bo Reewelka się baaardzo spieszyła. I w sumie nawet się nie nagadałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 podobno tak ita🌻 no ja rozumiem ale sama widzisz my to olaliśmy po 3 dniach był spokój chociaż też było żal no ale dzięki temu nie było problemu poproszę o kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok madziczku zaraz poszukam jakiegoś zdjęcia, a wasze są? Chętnie bym zobaczyła jak wyglądacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeszcze jedno- strzyga🌼 słuchaj, jakby na to nie patrzeć to wszystko jest dziwne z tym fizykiem, a już najbardziej zdrowy rozsądek podpowiada takie pytanie- po co on jeździ do swojej byłej a w dodatku dlaczego wyłącza komórkę? Jeśli by jej chociaż nie wyłączył to by nie było całkiem podejrzane, a tak to wiesz..różne rzeczy tam się mogą dziać. Niestety ale to nie wygląda dobrze na moje oko. Poza tym Ty dziewczyno potrzebujesz spokoju, psychicznego przede wszystkim, bo jak Ty chcesz skończyć studia i uczyć się normalnie? Ja bym nie dała rady jak nie mam spokoju i coś się dzieje to chodzę poddenerwowana i nijak nie mam głowy do uczenia. Także Ty pomyśl o sobie i swoich studiach może na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq najpierw nowe wysyłają starym kafeteriankom a potem stare odsyłają nowym mój mail ita3-84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zastanawiaam się co zrobić z włosami najchętniej bym je jakoś ścieła bo ta fryzura jakas taka nijak jest, macie może jakieś fajne fryzurki na linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok wysłałam ,a le się nie przestrasz :). Teraz mam czerwone , kręcone włosy. Naturalnie mam proste jak drut, więc chciałam zrobić sobie trwałą , ale babka mi powiedziała , że trwała to przeżytek i że zrobi mi "skręt nowoczesny" ;/;/;/. Super teraz mam puch i zero loków, chyba ,że umyje nałożę tonę kosmetyków wy sucze suszarką ze specjalnym dyfuzorem to mam lekkie loki . ;/ To był mój błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 to mówiłam: pojechał, bo jej jeszcze rzeczy odwoził, o których sobie przypomniała, że je jednak chce. Aha. Wrócił. okazało się, że odwiózł jej te rzeczy, pokłócił się z nią i pojechał do znajomych /faktycznie cośtam wspominał/ i z nimi pił i w Wawie nocował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł Joł Joł:) Wiem, że tęskniłyście, więc już jestem:) Rzepq🌼witaj:) Mój mail w niku zaraz będzie i proszę o zdjątko-odeślę z chatki. Ofim🌼 Madziczek🌼dobrze mówisz:) Czarna🌼:P Strzyga🌼ja po domu bym się źle czuła chodząc w takich ciuszkach:) Emilka🌼a dziś po 18 cóż porabiasz? Bo ja muszę odwiedzić Arkadię w konkretnych sprawach:) I więcej czasu dziś będę miała chyba:) Pasiasta🌼 Ita🌼u nas -18 stropni. Powiem wam, że hard core na drogach. Jeździłam 3 godziny i miałam cały czas śmierć w oczach. Ale na szczęście Lukasz wytrzymały chłop:) I kazałam mu się już wczoraj wieczorem na ekstremalną jazdę nastawić, więc daliśmy radę-żyjemy oboje:) O kim zapomniałam, to bukiety ślę:) A gdzie Kasiula się podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga dziwne to to co on ci nagrał na poczte? Rzepq fajne focie, Ty to jesteś ta rudwa na Majorce? Fajny fryz a długo układać musiałaś/musisz? A to o jakiej porze roku byliście tam na Majorce, bo chyba za gorąco nie było? Emi no właśnie mi tez odrastają i taka długość beznadziejna, niby zapuszczam ale mam ich dosyć i coś mnie nęci żeby ściąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co myślisz , że tak było? Uspokoiło Cię to trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 mała, ja dzis do 19 w pracy, Miałam plan do młodej wyskoczyć na jakieś małe zakupy, ale w sumie mogę przejechać się z tobą do arkadii, i tam po Croppie połaże, wybiorę coś, a młoda mi u siebie odłoży. Co potrzebujesz z Arkadii? ita 🌻 no w sumie mnie też korci. z tym, że u siebie zapłacę za scinanie 20 zł, a tutaj dużo więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no właśnie, jak się jeździło? Ja aż boję się pomyśleć, jak będzie jutro... :( A jak tam kondycja psychiczna Łukasza po świętach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej powrocilam :D wcale nie jest tak zimno :P ladna wrecz pogoda powiedzialabym :) sloneczko swieci :) emilunka---> no nie znamy ja nowa jestem tzw świeżak ale sie powoli wczuwam bo mi sie tu bardzo pdooba mam nadzieje ze sie szybko zadomowie :D 🌻 all :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emil 🌻 tak to ja ta ruda, ale już mam inny kolor, na rudy położyłam czerwony i jest tkai dziwny czerwony heh. Ale mnie to wszyscy znają z tego , że ja co miesiąc w innym kolorze. :) Dzięki za komplement:* rewelko 🌻 podałam linka i mojego maila , to odeślij mi swoje zdjątko, moje tam możesz zobaczyć. ita 🌻 Dzięki , ale już takiego nie mam , bo zrobiłam sobie gówno na włosach , ;/ i ani się nie kręcą al ni nie są proste, babka mówiła , że 2 miechy to się trzyma ale nie sądze. Co można robić z włosami , żeby się szybciej rozkęciły? Pewnie farbować co? Na majorce byliśmy chyba w listopadzie także u nas lało , a tam była jeszcze ciepła pogoda, były gorsze dni , ale zazwyczaj do opalania i kąpieli. Wstawiłam te zdjęcia dla ludzi z wycieczki ,b o sie domagali a na maila to by się zeszło. Co do układania to mam naturalnie proste i nic z nimi nie robie (nie robiłam bo teraz musze), a żeby było lekko ułożone to tylko susze na szczotce 5 minut. Także nic specjalnego nie wymagają. jejku te odrastanie włosów to katorga , mi szybko rosną do ramion a potem juz wogóle nie, a to najgorsza długość na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu mi wyszły kwiatki :) i przepraszam za "Emil" :* Fajna ta fryzurka , tylko musisz się zastanowić czy masz do neij dobre włosy, żeby Ci się potem układały. Dla mnie największym problemem z włosami jest to , że fryzjerzy nigdy nie robią mi tego co chce, mówie nie cieniuj mi tyłu , nie ona bach , tak jak ona chce ;/ Załamana jestem jak mam iść do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq🌼 dzięki, super fotki. Już odsyłam swoje:) strzyga🌼 aha, no ale przez niego nie poszłaś na zajęcia. I pewnie słodko Ci się nie spało w nocy, jak nie wiedziałaś gdzie on jest, z kim i co robi. Dziwne to takie życie hard rockowe jakieś, jak on pije ze znajomymi z poniedziałku na wtorek, a do pracy jakiejś chodzi chociaż? ita🌼 ja chcę najpierw studia skończyć i z dyplomem szukać już pisałam o tym kiedyś. Idę się uczyć już naprawdę, do później papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia 🌻 a ty swojego zdjęcia to nie masz zamiaru pokazac? :) rzepq 🌻 jej, zazdroszczę naturalnie prostych włosów, bo ja to mam takie nijakie, ani proste, ani kręcone. Kolor na zdjęciach jest boski, ale ja też co miesiąc farbuję innym, niby zawsze między brązem a czernią, ale chyba jeszcze nigdy nie użyłam tej samej farby dwa razy :) Mi do ramion również rosną szybko, a potem jakoś nie chcą :/ ita 🌻 fryzurka spoko, ale ty masz proste włosy? Bo jak ci się kręcą, to przy takim prostym cieciu będziesz musiała je trochę modelować za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zaraz ide na to zaliczenie a umiem tylko co kot napłakał:( raz sie żyje, a pozniej ma sie poprawke:D trzymajcie, prosze kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wasze zdjęcia dziewczynki. No mam proste, a teraz sobie zrobiłam ten skręt i żałuje , bo nic z nimi nie mogę zrobić. Też sama nie wiem czy zapuszczać czy obciąć. Bo niby długie ladne ,a le jak mam takie proste, to nie fajnie wyglądają, po za tym one mi chyba już nigdy nie odrosną. Jeszcze raz sorry Emi, błąd w pisowni 🌻 No ja to już miałam każdy , dosłownie każdy kolor , no poza niebieskim i różowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq---> 🌻 :D emilunka---> no moglabym miec ochote ale gdzie i jak :D a smuce bo nie moge sie nadal wgeac :D ale uparlam sie i dam rade :D a co do wlosow to ja mam kręcone blond :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×