Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Rzepq wiesz ja mam proste blond, dosy膰 grube i ci臋zkie tak偶e chyba do tej fryzurki spoko, bo ona to chyba tylko wymaga suszenia i tyle, a do do tego ci臋cia z ty艂u jak dla mnie za mocno wycieniowane ma z ty艂u ta kazadi ja bym wola艂a troszk臋 d艂u偶sze i mnie wycieniowane. Ja kupe lat chodzi艂am w d艂ugich po 艣lubie 艣cie艂am na kr贸tko tzn z przodu d艂u偶ej z ty艂u kr贸cej ale bez takiego jakiego艣 cieniowania, tylko na prosto, i tak 艣rednio mi si臋 uk艂ada艂y, ci膮gle mi si臋 wywija艂y i ju偶 sama nie wiem czy zapuszcza膰 czy ryzykowa膰 z t膮 kr贸tk膮 fryzurk膮. Sonia czekam na Twoje fotki, a najlepiej si臋 wgrasz jak b臋dziesz do ka偶dej z osobna cos pisa艂a albo pyta艂a si臋 to na pewno odp ci b臋dziemy. Co艣 o mnie pokr贸tce to tak: mam 25 lat rocznikowo, p贸艂tora roku po 艣lubie prawie jestem, przezd 艣lubem 7 lat z Moim facetem by艂am, od ponad 2 tyg mam psa szczeniaka szale艅ca, my艣l臋 powoli o dzidzi, ale chyba jeszcze nie m贸j czas na macierzy艅stwo no i og贸lnie nerwus ze mnie i w gor膮cej wodzie k膮pana jestem. A i w grudniu zosta艂am mgr jak co艣 to pytaj wi臋cej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czarna馃尲馃憚馃憚 :P :D :) Emilka馃尲to si臋 jeszcze dok艂adnie zgadamy, co? Bo ja do 18 w robocie tkwi臋:) A z Arkadii potrzebuj臋: 偶ar贸wk臋, listw臋 przepi臋ciow膮, pen drive i kurna co艣 jeszcze i zapomnialam co do jasnej cholery:O A wiem, ze ta ostatnia rzecz te偶 istotna by艂a. Oczywi艣cie po wszystkim mi si臋 przypomni co to mia艂o by膰:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ita3---> pogratulowac:) wszystkiego od magistra zaczynajac na mezu konczac :D milo mi poznac ja w sumie juz pisalam o osbie ale moze jescze raz: 21 lat rocznikowo facet od roku (w planach zareczyny gdzies za rok :D ) w tym roku pisze prace licencjacka studiuje dziennikarstwo mam suczke polroczna ratlerke ktora kocham :D no :D i jestem szalona, czasami w goracej wodzie kapana, uparta i niecierpliwa, leniwa i spioch :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka na zakupy to tylko z list膮 hahaha Sonia to czekam na fotki Czarna no to ju偶 przy艂膮cz si臋 do nas, zapraszam na kawusi臋. Elfiku a Ty gdzie????? Naemka a ja juz si臋 tak st臋skni艂am za Tob膮, gdzie ty????? Jadzia a Ty ?????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ita馃尲dlatego podaj臋 Emilce co mam kupi膰, 偶eby ona mia艂a w g艂owie moj膮 list臋 zakup贸w:P Emilka馃尲jeszcze do Intersportu chc臋 po czapk臋, bo uszy mi odmarzaj膮:P A no i z takich nowo艣ci poza atakiem suczy to P. nie wyjecha艂 do Wrocka jednak:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 no spoko, czyli jakie艣 Leroi albo RTV odwiedzimy? Czy Kerfur? :P Spoko, to w takim razie b臋d臋 czeka膰 na info na tel. sonia 馃尰 a wi臋c o mnie: lat 23 (艂o matko, a ju偶 chcia艂am 22 napisa膰 22 :o ). Z moim Osobistym 2 lata, plan贸w na dalsze 偶ycie prawie nie ma :) studiuj臋 fil. angielska, w tym roku bronie mgr, o ile go napisz臋. W lipcu m贸j Osobisty si臋 do mnie wprowadza. 呕yj臋 se w Warszawie, znam si臋 ju偶 osobi艣cie z Reewelk膮 i Strzyg膮, bo one Warszawianki :) I tyle :D No i jestem naczelnym chamem i czepiaczem Kafeterii :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ooo fajnie reewelka 馃尰 to jak b臋dziemy w Intersporcie to ja poszukam dla mojego takich r臋kawic bez palc贸w na si艂owni臋 :) Spoko, pami臋tam, czapka, 偶ar贸wka, listwa, pendrive :) I kawa piernikowa :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Soniu 馃尰 kolejna bratnia dusza, to co napisala艣 mog艂abym skopiowac do siebie wiesz? Chyba wszystko :) A i mi tez wy艣lij zdj臋cie olenka9988@op.pl Ita 馃尰 typowa kobieta zapuszcza i po 艣lubie ciach . Chyba wi臋kszo艣膰 tak robi, a ja dla buntu p贸jd臋 do o艂tarza w kr贸tkich albo 艂ysa hehehe Fajnie ,偶e masz ju偶 m臋za i planujesz bobaska. jeste艣 z Wawy? Jak tak to Ci b臋d臋 mog艂a z nim siedzie膰 , mam do艣wiadczenie , bo w艂a艣nie chrze艣nice chowam ju偶ma 9 miesi臋cy :). Siostry bobas. Co do w艂os贸w ja s膮dze , ze jak masz proste to dawaj , przecie偶 odrosn膮 wi臋c po co si臋 zastanawia膰, najwy偶ej si臋 przem臋czysz torch臋 tak jak ja teraz z tymi kr臋conymi. No tylko zr贸b tak mniej wycieniowane , ja te偶 wole tak na prosto. A i troch臋 藕le zrobi艂a艣 z tym , 偶e masz psa anie bobaska, bo potem pies jest zazdrosny, a jak masz ma艂e dziecko tak z roczek i kupisz psa to si臋 bardziej z偶ywaj膮 ze sob膮 i pies si臋 troszy o dziecko a tak b臋dziesz musia艂a uwa偶a膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emi馃尰 nie wiem taka informacja do mnie dosz艂a u mnie -14 ita馃尰 widz臋 偶e obie jeste艣my na tym samym etapie te偶 knuje co z w艂osami my艣l臋 sobie a mo偶e tak w og贸le w inn膮 stron臋 i mo偶e trwa艂膮 :> fajna fryzurka reewelka馃尰 jak 艣mieliby艣my nie t臋skni膰 :D sonia馃尰 co艣 o sobie hmmm 26 b臋d臋 mie膰 za kilkana艣cie dni, jestem z Krakowa m臋偶atka dw贸jka dzieci nie studiuj臋 \"pracuj臋\" na sw贸j 艣mieszny spos贸b i w og贸le tutaj jestem osob膮 kt贸ra ma zawsze odmienne zdanie od innych :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rzepq tu dziewczyny uwa偶aj膮, 偶e ja do roli matki si臋 nie nadaj臋 hahahaha wiesz najpierw pies musz臋 potrenowa膰 na nim hahaha. No ale masz z tym racj臋 , 偶e pies mo偶e by膰 zazdrosny skoro by艂 pierwszy no ale po偶yjemy zobaczymy. A co do fryzuru to chyba si臋 skusz臋 a co tam raz si臋 zyje, nawet wydrukowa艂am sobie ten fryz 偶eby fryzjerowi pokaza膰. Emi ja nie pi艂am jeszcze kawy piernikowej, ale bym z ch臋ci膮 si臋 napi艂a mniam mniam, zaraz sobie zrobi臋 zwyk艂膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ita 馃尰 no w艂a艣nie o tym m贸wi艂am Rzepq :P A co kawy, piernikow膮 daj膮 w Coffee Heaven :D I mo偶esz sobie do niej wsypa膰 czekolad臋 albo mas臋 cynamonu :D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No z jednej strony to dla dziecka nie dobrze jak si臋 ma psa, ale nie 偶adna tam katastofa, przecie偶 nie zje tego dzieciaczka, po za tym nie wiadomo jeszcze kiedy bedzie je mie膰. Z 2 strony w艂a艣nie tak jak m贸wisz, dobrze na pocz膮tku sprawdzi膰 czy jest si臋 w stanie zaopiekowa膰 psem , bo dziecko to o wiele wi臋ksze wyzwanie. Ja tam nie da艂abym rady nawet z psem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
madziczek 馃尰 no w艂a艣nie pr贸buje z jednej pracy zrezygnowac, 偶eby znale藕c inn膮. Tylko go tu ca艂y czas blokuj膮. W艂a艣nie zreszt膮 go wydzwonili i poszed艂. Ja te偶 lec臋. Na zaj臋cia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲kawa musi by膰:P A jak:P No i ja te偶 r臋kawiczki chc臋 ciplutkie:) Ita馃尲mi si臋 link to fryzurki nie otwiera. Rzepq馃尲a z jakiej dzielnicy jeste艣? A co o mnie? Mam 23 lata, w tym roku b臋d臋 broni膰 licencjata jak napisz臋, pracuj臋 w 2 miejscach, od jakiego艣 czasu mam swojego Zw艂oka, studiuj臋 resocjalizacj臋, mieszkam sama, jestem naczelnym chamem tutaj, uwielbiam si臋 k艂贸ci膰 i podobno z艂a kobieta ze mni臋:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ok dzi臋ki Soniu co艣 leci , ale dzi艣 mi tak s艂abo chodzi internet Przysz艂o mi zdj臋cie od Madziczka , 艂adna kobitka z Ciebie i jakie masz d艂uuuuugie w艂osy ,ja bym musia艂a chyba ca艂e 偶ycie nie 艣cina膰 , 偶eby takie mie膰. Chocia偶 znalaz艂am jaki艣 czas temu lepsze rozwi膮zaznie doczepi艂am sobie hehehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sonia 馃尰 艣licznie dzi臋kuj臋 za fotki. troch臋 mi przypominasz skrzy偶owanie... naszej Bajbajki i Jadzi :) Loki to naturalne?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emi馃尰 to to pewnie jest rzepq馃尰 co do ps贸w to nie jest zasada ale fakt 偶e czasami tak bywa 偶e pies czuje si臋 zagro偶ony dobrze 偶e m贸wisz 偶e nie mo偶esz si臋 zaopiekowa膰 nawet psem zw艂aszcza 偶e ju偶 oferujesz si臋 z opiek膮 nad czyim艣 dzieckiem :P ita馃尰 kawka kawka mniam mniam te偶 sobie musz臋 zrobi膰 sonia馃尰 jak dojdzie ode艣l臋 swoje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×