Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Rewelka🌼 Ty masz dopiero 23 lata??? Kurcze myślałam, że starsza jesteś! Oj, to ja staro sie poczułam:o Patrzcie, ledwo od ziemi wyrosło a już cham, no:p Ita🌼 też myślałam o takiej fryzurce, ale bałam się, że za bardzo oklapnięte by były no i nie tak proste jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelko tarchomin więc trochę daleko . Onfim zaopiekowac się dzieckiem a je mieć 24h na dobe do duża różnica. chciałabym mieć pieska ale ja ciągle jestem w innym miescu , ciągle gdzieś jeżdzę albo wychodzę i niestety w takiej sytuacji nie mogę mieć psiaka, mam fretkę bo ona to i tak mnie nie lubi , więc sobie sama w domu siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia 🌻 doszedł e-mail? rzepq 🌻 daj jeszcze raz maila reewelka 🌻 no to jesteśmy dwa chamy :D :D proszę na nas uważać i z nami nie zadzierać :) A gdzie ty chcesz te rękawiczki kupić? też w Inter? No dobra, jak ładnie poprosisz, to może uda ci się mnie namówić na kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 właśnie sobie uświadomiłam, że chyba nie mam Twojego zdjęcia:o Szperałam w skrzynce i fakt- nie mam!!! Przyślij mi co?:) Plissss:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka🌼 mniammmmm kawy piernikowej to i ja bym się napiła, bo nigdy nie próbowałam:) hehe "skrzyżowanie" i też trochę już za strzygą nie nadążam ale chyba chodziło, o to w ostatnim poście, że to fizyk zmienia pracę. Rzepq🌼 dzięki za komplement:) wysłałam Ci swoje najbardziej aktualne zdjęcia ze spacerku w weekend, a włosy prawie zawsze miałam długie:). I Twoja fretka w kąpieli bardzo mi się podobała:D sonia🌼 dzięki za zdjęcia:) bardzo się cieszę, że dołączyłyście z Rzepqiem do nas i w końcu świeżością na forum powiało:) i wysłałam swoje Aa może by i moje "stare" dobre koleżanki chciały obejrzeć fotki z weekendowego zimowego spacerku? ;) Miałam iść wiem ale nie chce mi się w piecu rozpalić i muszę tam co chwilę zaglądać, także wypiję jeszcze kawkę i się biorę już za wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia🌼ewka150@o2.pl Czarna🌼czuję się staro...na tyle co mnie pewnie uważałaś:P Mam dopiero tyle lat, a doświadczeń co najmniej dwa razy więcej:) A Ty ile niby ode mnie starsza jesteś? Emilka🌼Ty nie masz nic do gadania:P Idziemy i już:) A rękawiczki to albo w Inter sporcie, albo w jakimś New Yorker, cropp itp. Bo ja nie wiem jakie chcę, ale ciepłe muszą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka Ty jak coś walniesz to tonę waży skrzyżowanie Bajki i Jadzi hahahah normalnie kulam się ze śmiechu Rewelka ty to też jak możesz Zwłokiem nazwać swojego faceta, to nie wiem czemu się Ci nie otwiera się ten link. Rzepq no ja też taka, że ciągle gdzieś latam i wyjeżdzam ale teraz jak mam psa to prosto do domku i tak się cieszę jak wracam po pracy i takie coś merdające ogonem z prędkością światła na mnie czeka. A co do dzidzi to no nie prównujmy psa do opieki na dzieckiem hahaha Emi a czemu myślisz, że ja nieodpowiedzialna??? hahah Czarna to choć razem się tak zetniemy Onfi noo ja na trwałą nigdy bym nie poszła. Strzyga no ja za Tobą to też nie nadążam. Sonia mój mail to ita3-84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 na NK nie, bo nie jestem zarejestrowana:) Tak, są jeszcze takie osoby;) Dzięki, lęcę obejrzeć:) Rewelka🌼 myślałam, że w moim wieku jesteś:) Ja za 4 m-ce 26 będę miała:o Madziczeka🌼 jako \"stara\" koleżanka mówię, że chcę:) Następnym razem się nie pytaj tylko wysyłaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeestem, test oblałam :-( ale raczej nie dziwne skoro się zbytnio do niego nie przygotowałam, przed świętami się tego uczyłam a wczoraj jeszcze dochodziłam po wyjeździe i średnio powtórzyłam :-O No ale najważniejsze rozmowy ciagle przede mną w czwartek w Lafarge i w poniedziałek test w Izbie celnej. A Wy szalone baby piszecie i piszecie a ja nadążyć nie mogę :-P Strzyga🌼---ja pierdziulam w takiej kiecce to sory ale chyba tylko do pracy w najstarszym zawodzie można by iść :-O Emi🌼---nie chamami tylko wredniakami :-P Ita🌼---ja miałam taka fryzurkę jak ostatnio obcięłam włosy i taka fryzurka jest dobra tylko jak masz naturalne druty bo jak ci sie kręcą to sie zamordujesz. Soma🌼---zażalenie rozpatrzone. Cos pewnie jeszcze komus miała napisać ale mi się zapomniało więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie płodne:D Zostawić na kilka godzin i proszę co się dzieje:D O ludzieee jak zmarzłam, tylko co najlepsze wcale nie na dworze tylko na wydziale. Bo wydział mój się remontuje i dzisiaj postanowili wyłączyć ogrzewanie:D:D:D:D Rzepq🌻, Sonia🌻 Ja również poproszę zdjęcia:-) Emilunka🌻 Nie widziałam Cię jeszcze! Dawaj fotę:D Bajbajka🌻 Nie można wszystkiego zaliczać w pierwszym terminie. Zwyczajnie nie wypada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼Zwłok to zasłużone określenie...wypracował sobie je bardzo mocno. Mam nadzieję, że obietnicę dotrzyma to pomyśle o zmianie na coś milszego:P Emilka🌼czyż Zwłok nie pasuje do P. po moich opowieściach Tobie o nim?:) Madziczek🌼chyba na nk oglądałam:) Elfik🌼wczoraj dałam radę tylko 100 zdjęć looknąć. Co do reakcji na smsa to powiem Ci, że miło mnie zaskoczyła. No i szucz zaatakowała. Ale nawet już we mnie nie wzbudza emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik a wyślij mi jakieś foty w tej fryzurce, no ja mam w sumie proste, a ja myślałam, że jak ostatnio ścinałaś to na dłuższe troche. Madziaczek ja chce nie pytaj się a wysyłaj Onfi bo tak sobie pomyślałam teraz czy ty mnie dobrze z tym psem zrozumiałaś ja teraz nie przeniosłam mu legowiska do kuchni dalej śpi z nami w sypialni tylko, że ja mam nowy gadżet stopery hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło rewelko a ty gdzie? Ja chciałabym może i zmienić mieszkanie ale w centrum to drogo do tego stare bloki , a tu na Tarchominie nowy blok i spokój , to ważne . madziczku 🌻 to zdjecie dobrze obrazuję dlaczego fretka ma na imie parówka :) Ja tez się ciesze , że zawitałam na forum , bo jesteście bardzo miłe i fajne, miło się z wami gada. dobrze Cię rozumiem madziczku ja od rana miałam iśc na miasto ale olałam to , niedawno się wykąpałam i teraz zmyłam trochę naczynia i nie wiem co dalej , uczyć mi się nie chce ;/ a mam kolosów parę w weekend. ita🌻 no dokładnie pies a dziecko to zupełnie co innego , no ja może się kiedys zdecyduję na psa , miała kiedys przez tydzień i nie wzięłam go jednak , bo ciągle gdzieś jeżdziłam to jeżdził ze mną ale jak miałam iść do szkoły to wył na cały blok i zdemolował cąle mieszkanie jak poszłam do sklepu, więc jak mieć psa to przyjamniej na wakacje , żeby odchowac szczeniaka, żałuje , że go nie zostawiłam bo byl kochany mam staszne wyrzuty, ale czasem popełmnia się błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌻 ty za 4 miesiące ja za 2 tygodnie i co mam powiedzieć :P rzepq🌻 przez kilka godzin to też nie takie łatwe jak się wydaje :] Ja miałam królika też nas nie lubił :] sonia🌻 doszła fotka już odesłałam swoją ita🌻 mnie się naturalnie kręcą wiec myślę żeby to może wykorzystać dobrze zrozumiałam on piszczy bo ma do kogo piszczeć bo na to reagowałaś zamiast zostawić go samego sobie, nauczyłaś go że piszczeniem wymusi wszystko , to jak pozwolić dziecku w sklepie piszczeć gdy nie kupisz mu lizaka elfik🌻 szkoda z powodu testu soma🌻 ja nie nadążam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq🌼żoliborz city:P Od nie dawna, bo jestem "rodowitą" ursynowianką i kocham tamte rejony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik a miałam napisać, że sukienka Strzygi to i może na Twój bal sylwestrowy by pasowała hahaha Rezpqu wiesz ja tak ponad rok zwlekałam z decyzją o kupnie psa, bo po pierwsze pracuję i w domu 8 h mnie nie ma i bałam się , że będe brała psa żeby cały dzień siedział sam w domu tzn ponad pól dnia, ale poszłam do wet. i on mnie przekonał, że nic mu się nie stanie jak będę w pracy, i mam mojego kochaniutkiego frodo od 2 tyg na około tydzień czasu miałam urlop i powoli go przyzwyczajałam do tego, że będzie sam przez kilka godzin i nic mi nie demoluje, nic nie gryzie oprócz swoich zabawek i jest kochany. Echh już niedługo bede w domku i będę się z nim bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×