Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

A ja się właśnie wkurzyłam na siebie, jak przeczytałam swój post i widzę, że te same słowa powtarzam pod rząd. Grr ale dzisiaj w kawie czy herbacie rano taki fajny chłopak prowadzący 3 razy jedno słówko powielił i też się wkurzał, więc nie jestem sama;) Kasiula🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się właśnie wkurzyłam na siebie, jak przeczytałam swój post i widzę, że te same słowa powtarzam pod rząd. Grr ale dzisiaj w kawie czy herbacie rano taki fajny chłopak prowadzący 3 razy jedno słówko powielił i też się wkurzał, więc nie jestem sama;) Kasiula🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 nie palę to powiedzmy wybryk taki bo od września nie paliłam :] dobrze że już piątek jadzia 🌻 powiem tak mam cholernie grube włosy do tego jest ich cholernie dużo co przyprawia o drżenie fryzjerów ba najśmieszniejsze jeszcze do tego że moje włosy robią dosłownie co chcą cześć jest prosta cześć się kręci i dobrać do tego fryzurę która utrzyma się dłużej niż do dnia następnego lub pierwszego mycia włosów i jeszcze się w krakowie fryzjer nie znalazł który by coś poradził madziczek🌻 czemu :D elfik🌻 dziękujmy Woodemu Allenowi za poczucie humoru :] wiem że nie jesteś ale my staramy się być dobrej myśli za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się właśnie wkurzyłam na siebie, jak przeczytałam swój post i widzę, że te same słowa powtarzam pod rząd. Grr ale dzisiaj w kawie czy herbacie rano taki fajny chłopak prowadzący 3 razy jedno słówko powielił i też się wkurzał, więc nie jestem sama;) Kasiula🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 teoretycznie to jest tak, że ja kończę o 19. Ale jest tu taki jeden, co zawsze swoje pisma tworzy wieczorami. i jak jest cos NAPRAWDĘ PILNEGO to trzeba zostac i pisac. Ale np. wczoraj powiedzial, ze ta sprawa jest mega pilna, i trzeba skonczyc bo dzis z samego razu on pismo musi zawieźć do Sądu.i co? i jest 13.30 a jedna z dziewczyn dopiero kończy to pismo na spokojnie i ok. 16.00 trzeba bedzie zawieźc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ja paliłam 6 lat. ale Osobisty mnie z tego wyleczył. aczkolwiek często mnie nachodzi taka ochota na taki właśnie wybryk, zwłaszcza przy piwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 no wiec mam problem myślałam o czymś z grzywką ale ja nie jestem wstanie chodzić co 2-3 tygodnie do fryzjera zeby mi podcinał moze je zakręcę nie wiem nie mam pojęcia jak to ruszyć madziczek🌻 no masz powód do wstydu :D emi🌻 ja w domu nie mam takich problemów no chyba że mnie mąż wkurzy ale wczoraj wyszłam z domu z myślą że idę sobie popić i popalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy, ale jakoś nic się nie dzieje :( Aha, jakby ktoś pytał, to dzwoniłam do Reewelki, ale jest w pracy zawalona robotą i nie ma jak nawet neta odpalić. A co do Namey, to nie była wczoraj u lekarza,ale wieczorem wyskoczyła gdzieś na jakąś imprezę :) Pewnie dziś wieczorem się odezwie bo ma wolne. Widzicie, ja wiem wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciągnęłam sobie need for speedka undergrounda 2 i wszystko by bylo pięknie gdyby nie to że po portugalsku 😠 i mam przyspieszony kurs :-O jak nie urok to sraczka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 co ty, ja się na szpiega nie nadaję :) Po prostu odczułam nieprzemożną chęć zadzwonienia do Reewelki :) a z Namea gadałam na dziadu-dziadu :) Elfik 🌻 dziubku mój, nie denerwuj się na grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 to teraz mi wytłumacz, dlaczego bym się nadała :) W liceum mówili na mnie 'kolka' bo mówili, ze jestem mała i wszędzie wejdę :) A ciekawska swoją drogą też jestem, więc moze i masz rację :D Co więcej, moją idolką jest Mała Mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i normalne między 15 a 16 mieli sie odezwać i oczywiście do tej pory nikt nie raczył oddzwonić co to qrwa jest???!!! ja rozumiem raz czy dwa komuś się zapomni ale oni nie oddzwaniają w 100% przypadków!!!!!chamstwo i buractwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼--tak tez zrobię ale dopiero w poniedziałek teraz jestem za bardzo zdenerwowana 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 bo bym cię tu zaprosiła posadziła na kanapie a ty byś mi mówiła o czym mój mąż rozmawia i z kim i dlaczego :) bo ja ty wszystko wiedząca to pewnie moglabys w tej materii być pomocna No oj jesteś jak mała Mi elfik🌻 emi dobrze mówi zadzwoń ale fakt niech emocje opadną plany na weekend nie mam wsumie ale może coś się wymysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh bo ja jestem typ wszędobylski :) cytuję: Mała Mi (Little My) - typ wyjątkowo złośliwy i wszędobylski. Jej ciekawość jest aż niebezpieczna. Mówi to co myśli i na co ma ochotę. Generalnie - robi tylko to co chce i chodzi tam gdzie jej się podoba, albo tam gdzie chodzić nie wolno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×