Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

🖐️ Nie zasypało Was?? Bo nas prawie ;-) My już po spacerze i obiedzie i nawet po kawie - sielsko-anielsko i nawet dziecko śpi ;-) Wczoraj za to Tośka dawała czadu - nie chciała spać a potem była strasznie zmęczona i w efekcie kwękała całe popołudnie, uspokoiła się dopiero na spacerze wieczornym w chuście. A wieczór był miły - pizza i Samiec - czego chcieć więcej po 5 latach małżeństwa ;-) Emilka 🌻 no to teraz trzymamy kciuki za wyniki! A jakie te babeczki? A ja z kawą też tak mam tyle że ja kawiarka popołudniowa - tylko w ciąży miałam przerwę, bo mnie zaczęło odrzucać od kawy (na początku to nawet komuś nie byłam w stanie kawy zaparzyć...). Onfim 🌻 i muffinki zrobiłam, ale mnie nie zadowoliły - nie urosły i nie były puszyste ;-( Może jakaś podpowiedź? Bo to był mój pierwszy raz :-P A co z tym jutrzejszym spotkaniem? Bo ja to najchętniej bym do Was dołączyła gdzieś po drodze z dworca na Rynek (bo z tego, co Ita pisała wnioskuję, że w tym kierunku będziecie zdążać). Strzyga - jak zwykle zaskakujesz - ciągle kasy nie masz a sukienki z allegro, kurteczki... Podziwiam. Mysterry witaj! Jak nie chcesz, to nie dostaniesz kwiatka! Co Cię skłoniło do dołączenia do nas?? A swoją drogą - Romantyk się chyba na nas obraził... Bajka chyba też... Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterrry 🌻 co ty, zafochałeś się na mnie? :) pasiata 🌻 no hej :) Ja robilam babeczki Dr.Oetker, czekoladowe. W ubiegłym tygodniu robiłam jogurtowe. I wiesz co?powiem ci, że wyszły mi lepsze niż muffiny. Te babeczki kosztuja 4.50, i trzeba dodac 100ml oleju tylko. I wychodzą ładne (12 sztuk, w srodku są foremki), puszyste,i cała robota trwa 20 min.razem z pieczeniem :) Więc polecam naprawdę, a są pyyyyycha:) Boże, o czym ja pisze:) strzyga 🌻 kask za 2.500????? a ty masz w ogóle prawko na motor już? Jezu, co to za kask za taką kasę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 powiedz mi jaki przepis to ci powiem na chwilę obecną mogę zapytać czy oprócz specjalnej brytfanki użyłaś jeszcze papierków ? Bez papierków ciężko osiągnąć takie grzybki typowe bo brytfanki są dużo szersze Co do samego ciasta trzeba mieszać tak żeby się nie namieszać czyli absolutnie nie na jednolitą masę co do spotkania ita narazie wyslala smska ze w zakopcu katastrofa siostra zaliczyła [pierwszy wypadek na nartach a ruch na zakopiance jest jaki jest (dla mnie to akurat normalne ze w sezonie 100km robi się w 6h no ale spox) tak wiec ita się poddaje i do nas nie dotrze nie wiem jak reszta U mnie piekna zima lecimy na sanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo onfim doczytalem sie ze sie motorami intersujesz ? a bylas na ostatnim pokazie motocyki w Wawie ? na marsa ? Naprawde Warto bylo pojechac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterrry 🌻 z nas wszystkich motorami to interesuje się strzyga, onfim to chyba nie bardzo :) chyba że... A ty ze stolicy jestes?? onfim 🌻 to miłego saneczkowania, tylko tam nie szalej, żeby dzieciom krzywdy nie zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Stolicy studiuje , a pochodze z Lubelskiego ;) chociaz wieksza czesc mojego zycia spedzam w Warszawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterrry 🌻 ty patrz, ja też w stolicy studiuje a pochodze z Lubelskiego, jaki ten świat mały :) a ty wiesz, ile podobno w lubelskim śniegu nasypało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mamcia do mnie dzwonila i sie skarzyla ze syn nie pojechal i nie odsniezyl chodnika , bo nie maja jak z domu wyjsc hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterry 🌻 no moja starszyzna tez narzeka, ze ich zasypalo :) A ti ti ti łobacku, nie powiem :P W kazdym razie teraz to ja już bardziej tu pracuje niz studiuje, studia nia finiszu. Ale za to 3 lata spędziłam na uczelni w Chełmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulinka 🌻 no też mnie poraziło. Ja po prostu wybrałam taki, który mi się bardzo podobał (patrzyłam wcześniej po sklepach, katalogach itp itd.) i żaden nie spodobał mi się tak jak ten, a potem zapytałam o cenę... Pewnie, że mam prawko ;) Pasiata 🌻 no nie mam... dlatego jej nie kupię... :( mysterrry 🌻 chodzi Ci o tą wystawę na marsa, która się dziś kończy??? Bo to właśnie na niej była ta kurtka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ... wlasnie ta wystawa .. ja bylem w Piątek ! Naprawde spoko sprawa ... Emilunka Smacznego zycze ! Trzymaj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja normalnie jakaś głodna jestem, mimo że obiadek niedawno jedliśmy... :/ zastanawiam się czy pójśc na 18 na mszę... ale jakoś mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterrry🌻 a z którego miejsca wywnioskowałeś że ja się interesuje motorami chyba ci o strzygę chodziło :P emi🌻 z motorami miałam tyle wspólnego co widziałam fotki paru takich co przesadzili a potem gdzie ręka gdzie noga grzeczna byłam żadnemu się nic nie chciało, smacznego strzyga🌻 zapraszam na hot dogi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 bardzo chętnie, narobiłaś mi smaka, ale nie mam nawet parówek :( chyba sobie zaraz camembert w panierce usmażę :) o ile wcześniej nie zapcham się herbatnikami z czekoladą, które kupiłam wracając z kościoła ;) A teraz zabieram się na obiadek na jutro, bo niestety inaczej nie będę miała czasu zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 zrobiłam roladki schabowe z farszem z pieczarek i cebulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 ja takie robiłam w ubiegły weekend, bardzo dobre :) onfim 🌻 to dobranoc i do pogadania jutro z rana przy kawie :* mysterrry 🌻 liczę na to, że jutro dokończymy naszą rozmowę o korzeniach :) miłej nocy łobacku A u mnie była Reewelka, zjadłyśmy zupkę, sajgonki i owoce z bita smietana, do tego chipsy i szklanka piwa- wreszcie czuję się najedzona i w pełni szczęśliwa :) Miłej nocy dziewczęta :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie 🌻 przysmażyc na patelni poszatkowaną cebulkę z 4 pieczarkami (oczyszczonymi i umytymi) z dodatkiem soli, pieprzu i tymianku. schab rozbic cieniusieńko, masę pieczarkową ułożyc na kotletach i zawinąc. Spiąc wykałaczkami lub zawiązac nitką. Obtoczyc najpierw w mące, potem w jajku i na koniec w bułce tartej. Smażyc obracając na złoty kolor. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Widzę, że się kulinarnie na forum zrobiło - jak miło :-D Emilka 🌻 zazdroszczę sajgonek! Muszę mojego Samca namówić, żeby zrobił w któryś dzień... Co do babeczek - nie lubię wypieków \"z proszku\". Wolę wyzwania :-P Onfim 🌻 robiłam wg Twojego przepisu z sokiem pomarańczowym tylko zamiast skórki dodałam rodzynek, bo skórki nie miałam. Papierki były i nie mieszałam zbyt dokładnie (chociaż nie wie... bałam się, że jak mi suche \"prześwituje\" to nie jest dobrze...). Szczerze powiedziawszy to ja i tak gratuluję Icie, że dotarli do Zakopca. Szkoda. Ale jakby coś, to ja się mogę do centrum jutro popołudniu pofatygować (jak nas oczywiście nie zasypie do jutra). A ja dzisiaj zrobiłam na obiad chilli con carne (pycha tylko trochę mało pikantne ze względu na Tosię) a wieczorem zepsułam tartę z nadzieniem z kiszonej kapusty (zakalec) - jutro drugie podejście, bo farsz rewelacyjny, ale tarta bez ciasta mnie nie usatysfakcjonowała :-( Mam nadzieję, że jutro nie okaże się, że żurek, który zrobiłam przed chwilą, również jest niejadalny... :-/ A poza tańcem z garami byliśmy jeszcze w kościele - dawno, o ile w ogóle, nie słyszałam tak dobrego kazania. A teraz mam w planach książkę i haftowanie :-) Dobrej nocy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiędłam dziś normalnie...a Emilka rozwaliła mnie totalnie jak tylko stawiałam mi jedzenie, zabierała talerz i donosiła kolejne jedzonko. Było normalnie jak u mamy;) Wczoraj wypiłam sama butlę wina i piwo-pijak ze mnie straszny i co najgorsze to nawet pijana nie byłam. W szkole się wkurwiłam strasznie, ale na szczęście jedzenie i słodycze zagłuszyły moją złość:) Dziś będę egoistyczną księżniczką i nie napiszę do nikogo, bo nie mam siły. Tylko się przywitam z nowo przybyłym osobnikiem płci przeciwnej:) Mysterrry🌼witaj w moim królestwie:P Pasiasta🌼no może jakoś to przeżyję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfi, jednak nie bede chora znow bo jestem caly czas, ale nie w tym rzecz. odkrylam dlaczegot ak sie obzeram na noc - mam okres :/ u mnie dzis dzien wygladal tak, ze mala przyszla do nas po 8, wzielam ja do nas do lozka, dalam cyca i spalysmy do 11. wstalysmy, zmienilam pieluche, dalam sniadanie, ubralam ja i siebie, A w tym czasie spal, zrobilam mu kawe. o 12 sie dowedzialam ze mamy gosci na 3, wiec w biegu robienie obiadu, odkurzanie, sprzatanie, mycie garo, pieczenie ciasta, przemeblowanie w salonie, sprzatanie zabawek. A w tym czasie ponad 2 godziny spedzil w tesco, kupujac mleko, mimo ze wcale nie bylo potrzebne :roll: chwile po tym jak wrocil to wpadli znajomi a ja w biegu w lazience prostowalam wlosy i przebieralam sie z pizamy... po 17 padlam na sofie w salonie, wstalam przed 22 :/ :( :( :( :( :( tort mi wyszedl pyyyszny polowe zjadlam sama :D :D :D a potem narzekam ze jestem gruba...ech :/ emi, no postanowione, zakupie babeczki u polaka niedlugo :> strzyga, jednak Ci sie zachcialo na msze wybrac ;) czy to te herbatniki Cie przekonaly do wyjscia? :D :D :D pasiasta, chyba kochasz gotowac co? :D ide po pifo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×