Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

a podobno to facetom wszstko sie kojarzy z jednym...A mojej cOrci wypadl zabek przy obiedzie i teraz sie przejmuje jak ona pojdzie do szkoly,jak bedzie wzgladac.Ale to ten Wiek powaznzch problemow.I moze pojade na swieta do Polski!Hurra!Powiedzcie,ze sie cieszycie razem ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcei dla kazdej 🌻 namea🌻 wybaczam a powiesz Ty mi moja kochanienka jaki trzeba miec programik ??? kiedsy jzu o tym mowilysmy chyba... emilunka 🌻 z tymi schabowymi ... ze caly blok mial pewno :P ita🌻 no ladnie ladnie a ja tez razem ze wspolokatorkami urzadzilysmy impreze.... :D czarna🌻 mika🌻 elfik🌻 strzyga 🌻 i jak tam dzi minal dzionek??? zlocista kropelka🌻 reewelka🌻 little angel🌻 bajbajka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼---alez dlaczego mów mów może ci sie kolorowe lizaki przysnią :-D albo lizak np osobisty lizak :-P :-D hahaha A powiedz mi jeszcze co to za mr zoob?? wyglada jak latino criminal :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam dodalam kilka najnowszych fotek Sarci tym razem ze spaceru. No i gdy normalne pieski sobie biegają po ziemi to ona oczywiście cały czas musi pchac dupsko na..ławki :-D typowy jamnior ;-) a i wreszcie się zaczyna słuchać :-D na spacerze normalnie jestem z niej dumna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 i jak pazurki? czarna🌻 takie wypalenie czy ogólnie ci praca nie pasuje i jest niesatysfakcjonująca emi🌻 nic dodać nic ująć wiele razy pewnie tak nas ktoś namówił, oj dwuznacznie ssiesz :P namea🌻 jakie opory do roboty bajka🌻 dzięki, no to faktycznie o pierdołę wam poszło spokojnie ignorowanie będzie najlepszą metodą elfik🌻 tak mnie ten film zmobilizował że aż sobie RRRrrr załatwiłam bo wolę takie bajki złocista🌻 pewnie hurra i niech zębowa wróżka skompą jedzą nie będzie :] pominęłaś chyba moje pytanie czym ty Sarcie karmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻---- hmmmm mój osobisty lizak? Mój Osobisty to w niedzielę do mnie przyjedzie, a co do lizaka, to musiałabym się nieźle napracować :D agi 🌻 nie bierz wszystkiego co mówię na poważnie,bo ja nie jestem w pełni normalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---widzę że epoka jaskiniowców Cię pociaga :-P Emi🌼---no to Ty lepiej popracuj co by się Osobisty zbytnio nie nawrócił bo jeszcze dojdzie do tego ze do niego ,,ojcze\" będziesz mówić :-D Ślepka mi się kleją idę lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnięta..................................................... byłam na rozmowie. nie wszystko jest ok, ale raczej przystanę na tą ofertę. jutro się zdecyduje ostatecznie. byłam dziś na tej rozmowie, załatwić coś w aster /zobaczyłam dzikie tłumy - spytałam się o coś obsługującego i okazało się, że nie muszę tam stać :) / potem pojechałam do swojego nowego faceta, mieliśmy trochę inaczej spędzić dzień, ale w końcu prkatycznie przenosiliśmy się z wersalki na łóżko, obejrzeliśmy filmik z laptopa, wcześniej zrobił obiadek. pogdaliśmy trochę i musiałam już lecieć, choć prosił, żebym została /tia, za każdym razem prosi./ ,muszę z nim otwarcie pogadać o npr, jak mamy być razem... pewnie nie będzie zachwycony, mam tylko nadzieję, że zaakceptuje... a matka ma naprawdę stan przedzawałowy. wypisała się ze szpitala na własne żądanie, tylko wcześniej nic nie mówiła. cholera by ją wzieła... paaaaaaaaadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno mi... masakra... jestem półprzytomna. jak już wstałam i kawę sobie nastawiłam, to zwinęłam się w kłębek na łóżku itak sobie leżę... ale dziś nie za bardzo mogę nie iść na zajęcia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ wpadlam tylko zamachac potem bedzie wiecej, buzki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 czegokolwiek nie napiszesz i tak już mi się będzie tylko z jednym kojarzyć elfik🌻 tak jak emi lizanie i ssanie:P strzyga🌻 a jakie sa warunki, złego diabli nie biorą a pozatym to kiedy ona przepraszam się z tego szpitala wypisała ile tam spędziła bo nie zauważyłam żadnych wpisów że w nim jest poza wpisami że codziennie ci robi o coś afere? reewelka🌻 czarna🌻 jadzia🌻 bajka🌻 Agi🌻 złocista🌻 namea🌻 i dla reszty po 🌻 i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 a cholera ją wie. pewnie w czw albo pt. nic wcześniej nie powiedziała, a ja nie zamierzałam się dopytywać. a z tymi warunkami to chodzi o te godziny. mogą mi zagwarantować tylko wtorki wolne, a resztę będę musiała kombinować. Ale muszę sobie zrobić na razie wolne, bo nie wyrabiam. nie pójdę jutro na to szkolenie, tylko dopiero w przyszłym tygodniu na następne... muszę trochę na zajęcia na studiach pochodzić. lecę 🖐️ miłego dnia! 🌻 dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja nadal jestem trafiona alkoholowo, a w pracy już siedzę od rana i nie mam siły, ani chęci do niczego...:o Zapas Tigera stoi koło komputera, na drugą kawę zaraz się wybieram, więc może za jakiś czas dojdę do siebie wreszcie:) Ale fajnie było-to muszę przyznać. Emilka🌼 Czarna🌼 Bajka🌼 Namea🌼 Strzyga🌼 Elfik🌼 Ofim🌼 Złocista🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea, widzę że pożałowałam Ci kwiatka, więc proszę...bukiet dostaniesz:)🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja już po śniadanku teraz zapraszam na kawkę Rewelka współczuję a źle się czujesz tzn niedobrze Ci jest? To może zrób sobie taki niby rosołek z paczki np. gorący kubek mi zawsze pomaga. Onfi paznokcie fajnie wyszły są króciutkie tak jak chciałam i nawet fajnie było, bo się tak naśmiałam u tej dziewczyny, że szok. Czarna i jak tam wczoraj na zakupach było? Bajka Ty to masz nerwówkę w tym domu ... Strzyga a mam takie pytanko tylko się nie gniewaj czy Ty czasem nie zerwałaś z M. bo poznałaś tego nowego faecta? A i jak mozesz to przypomnij mi w skrócie co to jest ten npr? Jadzia i jak wczorajsze popołudnie? Złota cieszę się razem z Tobą? Emilka no z Ciebie to nie mogę hahahaha Madziaczek co u Ciebie? Jak było na tym spotkaniu? Wczoraj włóczyłam się po pracy do godziny 18 żeby nie iść do domu, byłam na zakupach i na lumpkach, kupiłam ładną brązową koszulę tak jak chciałam z takim wiązniem przy szyji i ładny miodowy szal-chustę za wszytko dałam tylko 12 zeta a i paseczek granatowy. Jak przyszłam po 20 Mój chciał rozmawiać, ale ja powiedziałam, że nie chcę, nie wiem kurcze jak ja mam go oduczyć tego wydzierania się podczas kłótni, nie wiem jak to zrobię, ale zrobię to. Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Od dziś blokada na wszystkie lizaki, lizanie, ssanie, cmokanie, ciumkanie, i tak dalej :) Emilka przyjmuje poważną minę :D onfim 🌻 wypraszam sobie ;P proszę mnie z jednym nie kojarzyć :) reewelka 🌻 mój ty pijaku... mam nadzieje, że nei wylądowałaś w końcu na podłodze? Dopiero teraz maila od ciebie odczytałam, dzięki za nr gg. I jak tam bajerowanie po pijaku? :) namea 🌻 ja też ci macham 👋 elfik 🌻 Ładna Sarcia ita 🌻 no weź przestań się ze mnie śmiać :P Bo jak tak dalej będzie, to ja się w sobie zamknę, i co wtedy? strzyga 🌻 ja powoli zaczynam się gubić w tych twoich opowieściach. Mówisz,że matka robi ci jazdy, teraz że się ze szpitala wypisała, to ona w ogóle była w szpitalu? i ty o tym nie wiedziałaś? Dziwne to wszystko jadzia 🌻 jak się mąż czuje? Mam nadzieję, że już coraz lepiej bajka 🌻 mam nadzieję, że sytuacja w domu się trochę uspokoiła? złocista 🌻 i jak, przyszła zębowa wróżka? czarna 🌻 DOTYK DOTYK DOTYK DOTYK DOTYK :) A nei wiecie, co się dzieje z Saita? Ona chyba miała jechać do tego swojego faceta do Anglii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie ja się zaraz rozpłynę z nadmiaru pieszczot:D Namea🌼 pieszczot?;) Emilunka🌼 zaklęłaś mnie w dotyk:D A dlaczego koniec ssania? Kochana jak lubisz to ssij aż Cię usta rozbolą:p Rewelka🌼 oj to ja współczuję z tym kacusiem:o Trzeba było tyle nie pić a nie teraz marudzic;) :p Ita🌼 no zakupy udane. Przyjaciółka kupiła sobie ładną kurtkę a ja nic sobie nie znalazłam, bo jakiś wściek mnie dopadł na mieście. Ludzie, ludzie, ludzie, wszędzie ludzie! Jakby za darmo rozdawali:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie marudzę dziewuszki:) Dobrze się czuję, tylko trochę wypieki mam na twarzy:) Emilka🌼były rozmowy nocą z Wrockiem:)Zaraz mail będzie:) Czarna🌼mi dobrze na materacyku było:) parce łóżko udostępniłam:)Do Ciebie pewnie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Rewelka mi też kwiatka pożałowałaś 🌻 Bajbajka może nie jeżdzij tak często do domu, bo wiesz ja miałam podobną sytuacją jak na studiach byłam... Namea 🌻 a zobaczyłabyś czy jest druga część \"Dziewic\", Moniki Szwei, \"Dziewice do dzieła\" chyba.. a jak Twoje samopoczucie? Ita nic nie pisałaś o kłotni... przykro mi... ja Cię podziwiam za te lumpy ja wchodzę i nic nie widzę, niecierpliwa jestem i wychodzę Onfim a jak Twój szczeniaczek? po 🌻 dla każdej czarna 🌻 kto chce dobrej zielonej hernaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼dla Ciebie również bukiet, ale musisz mi wybaczyć dziś-jestem lekko nie dysponowana przez pijaństwo:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek🌼🌼]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ jadzia🌼 ja poproszę zieloną herbatkę:) reewelka🌼 nie dostałam kwiatka:( Elfik🌼 Sarcia słodziutka AGI25🌼 fajnie, że zaczęłąś więcej pisać na forum:) bajbajka🌼 z rodzicami juz tak jest niestety, powinno się mieszkać od 20 roku życia osobno. Tylko niestety to nie jest takie proste zwłaszcza jak ktoś studiuje dziennie na przykład, ale nie tylko. Poza tym wiadomo jakie kosmiczne teraz są ceny mieszkań, domów itd. strzyga🌼 a ile czasu Ty znasz tego nowego chłopaka? i jak długo ze sobą jesteście? itus🌼 spotkanie ok, było fajnie. Sprawy przybierają coraz poważniejszy obrót;) dla wszystkich 🌼 Tak się dziwnie czuję jakoś ostatnio, za dużo myślę i to pewnie dlatego hihi:D I tak co ma być to będzie przecież. Lecę się wykąpać, miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja dziś tymi bukietami szastam:) Ale co mi tam... Madziczek🌼bukiecik dla Ciebie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebowa wrozka przyszla i byla wielka radosc.Rano obudzilo mnie:\"Mama,przyfrunela!I przyniosla mi dolara!\"Wlozylismy jej 5 funtow pod poduszke.juz kombinuje co za to kupi. Dziewczyny zostawcie biedna Emilke-ja tez lubie lizac i to nie tylko lizaki.Milego dnia!zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×