Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

nie docieram do rodziców pogrążeni w bólu nienawiści szukają ukojenia w alkoholu a to powoduje wulkan nienawiści i wylew rozpaczy idę poszukać oazy spokoju stanu spokoju .. spacer po lesie możne on mi pomoże ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasti🌼---przykro mi, a Ty jak sobie z tym radzisz??Korzystasz z jakiejś fachowej pomocy??Masz kogos bliskiego, chłopaka przyjaciołkę?? Ja uciekam do Miśkowego, maja przyjść znajomi posiedzimy pogadamy może coś więcej.... głupio mi pisać o takich pierdołach pod takim wpisem Nasti więc może pożyczę tylko spokojnego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 he he no to mnie się udało bo dziś były bordowe elfik🌻 nasti🌻 przykro mi szkoda że rodzice zapomnieli że drugie dziecko im żyje i powinni się nim zająć. Fakt że to wielka tragedia ale rodzice powinni się skupić na tobie a nie ty na rodzicach Opłakiwanie kogoś przez tyle lat nie przywróci mu życia. W gminach są lub powinny być poradnie dla ludzi w rodzinach z problemem alkoholowym może spróbuj tam uzyskać pomoc i przy okazji może uda się też pomóc rodzicom. Niestety wyjść samemu z takiego dołka do nielada wyczyn A samym wyjsciem do lasu problem się nie rozwiąże bo i tak musisz do tego domu wrócic. A chcesz mieć spokojny dom prawda? To nie wstyd prosić o pomoc. Wydajesz się być obrotną dziewczyną wiec powalcz zwłaszcza że tego małego żal a on na to patrzy i się uczy , niestety samych niewłaściwych zachowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 wczoraj zaliczenie,dzisiaj kolejny egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem 🖐️ Ale się ruch zrobił, aż miło :) Poczytałam Was już wczoraj, ale padałam na twarz i już sił na odpisanie nie wystarczyło. Jeszcze wczoraj dostałam okres to już w ogóle byłam nie do życia. Na szczęście Opiekun się spisał i palcem wczoraj nie kiwnełam, zrobił obiadek, podał, posprzatał i już o 21 poszliśmy lulu. Wypad się udał znakomicie, szkoda tylko, że tak krótko. Strasznie byłam wczoraj zła jak budzik zadzwonil o 5 i trzeba było się zbierać do powrotu. Jednodniowy weekend jest nieludzki, jeszcze nie zdążysz się zrelaksować, zapomnieć o pracy, a tu już trzeba się pakować do powrotu. Ale i tak było fajowo, popływałam troche, wygrzałam się na słoneczku, nawet zrobiliśmy grilla i mięsko polewałam naszym polskim Lechem. Ostatnio na coraz więcej polskich produktów tutaj trafiam :) teraz poluje na pierogi, bo podobno można dostać mrożone :D Klima coś nawala nam w biurze, więc od wczoraj się gotujemy… wczoraj się strasznie męczyłam, dzisiaj już lepiej, bo bylam na prochach, więc nie było juz tych naprzemiennych fal gorąca i zimnych potów… Kobiety to jednak mają przekichane… :( Kasiulka 🌼 oj to czekam z niecierpliwością na zdjęcia i filmik. I ja sądze, że warto zrobić to badanie, i będziesz spokojniejsza i jaka to fajna pamiątka. A Mamie jak pokażesz maleństwo to na pewno zmieni zdanie. Przypomnij jeszcze proszę na kiedy masz termin?? A co do woskowania to ja nogi zniosłam bardzo dobrze. Depilator mam, ale jakoś zapominam go używać. A teraz zapisałam się na bikini to od razu zrobiłam i nogi. No i zdecydowanie najgorsze to bikini… ale już byłam trzy razy i póki co to dla mnie najlepsza forma z dostępnych. Boli przez 10 minut, ale później na długo spokój przynajmniej. A Wy dziewczęta co preferujecie w tej kwestii?? Onfim 🌼 to kiedy Twoje maluchy zaczynają przedszkole?? Trawka genialna, też mam za sobą cztery sezony i czekam teraz na piąty. Elfikowi 🌼 kiedyś polecałam, ale nie wiem czy widziała. Elfik 🌼 widziałaś?? A z grey’s też się wkurzałam, zawsze tak robią…. Już nie mogę się doczekać. Noi co to ten HuP?? Ale szybko ten czas zleciał, już mniej niż 3 miesiące i będziesz Panią Miśkową :D Madziczek 🌼 proszę odezwij się do mnie jeszcze raz na gadu, bo zapodział mi się Twój numer. Nie eksportowałam go chyba do listy kontaktów. Jak tam operacja A?? Bytka 🌼 to Gosia się spisała pięknie :) Ivette 🌼 a Ty gdzie?? Ita 🌼 Mika 🌼 ja też poproszę zdjęcia piesków jak będziecie wysyłać. Jak tak opowiadacie o swoich nich, to mi się od razu mój przypomina… szkoda, że tutaj nie mogę mieć żadnego, ale nie chcę, żeby całymi dniami siedział sam w domu…ech… Bajka 🌼 no witaj! To jak już suknia wybrana, to pochwal się nam Strzyga 🌼 Twoją ranę polecam wodę utlenioną w maści. Tanie i skuteczne. Nastka 🌼 witaj! słuchaj Onfim 🌼 Romantyk 🌼 no Ciebie to już bardzo dawno nie było Mam jeszcze jedno pytanie do Was. Nie wiecie może jaki jest mój „status pracownika/obywatela” w Polsce? Nie jestem zarejestrowana jako bezrobotna, ale też nigdzie w Polsce nie pracuję, więc co to znaczy? :o Czy moja praca tutaj będzie się liczyła do emerytury na przkład? Jak wiecie może coś na ten temat to byłabym wdzięczna za odpowiedź Za 10 dni minie rok jak jestem z Wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌻 dzięki za fotki w wolniejszej chwili przejrzę ita🌻 teraz twoja kolej na fotki psiaka strzyga🌻 tak jest takie powiedzonko im wiecej wiem o facetach tym bardziej wolę swojego kota namea🌻super że się wypad udał co do przedszkola nadal nic cholera nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 raczej nie. Nie stosuje się czegoś takiego na otwarte rany na dużym obszarze. Zwłaszcza jak są połączone z poparzeniem (jak się okazało)... eh... pięknie się załatwiłam... w ogóle całe moje życie jest ostatnio do niczego... Bardziej niż o studiach muszę myślec o pracy. No i w tym roku kończy się okres mojego studiowania dziennie. Jeśli dokończę studia to tylko pewnie zaocznie. A i czy ten licencjat zrobię, to też stoi pod znakiem zapytania. Fizykowi nawet dziś udało się doprowadzic mnie do płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onifm 🌻 weekend przecież był :P Ale chyba jednak ładnie się będzie goic po tej maści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek:) onfim🌼musisz miec wcześniejsze:P nasti🌼mysle ze onfim ma racje. sama sobie z tym nie poradzisz. mika🌼 jak po egzaminie?? ja mam jutro kolejne zaliczenie, ustne. troche zaczynam sie bac:o strzyga🌼 namea🌼fajnie ze weekend sie udał;)suknie jest z tegorocznej kolekcji salonu z kalisza, http://www.suknie.kalisz.pl/img/kolekcje/kolekcja_wiosna_lato_2009/ 11fotka:) suknie miała byc skromna, ale wtedy wygladałabym ZA skromnie i ZA chudo. tak jakos minał mi dzien ze nie miałam czasu zeby cos napisac. zreszta ostatnio mam takie zaganiane dni. wczoraj sie dowiedziałam ze nie zdałam zaliczenia:/ a kumpela która ze mnie spisywała zdała... wiec same rozumiecie:(jeszcze jutro to zaliczenie... dzisiaj moj brat wraca z Francjii, własnie rodzice pojechali po niego. w ogóle ostatnio moje zycie to pasmo nieprzyjemnych zdarzen, niepowodzen, zawiedzen na ludziach którym bardzo ufałam:( zycze dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 i co nie można znaleźć lekarza ? Nawet na takiej wsi jak Kraków są dyżurujące przychodnie bądź też ostre dyżury :> bajka🌻 no na to wygląda ale za to u mnie nie było jeszcze truskawek chyba dwie dopiero czerwone wiec jesteśmy kwita :P suknia bardzo ładna liczę że dostaniemy fotki w pełnej okazałości ze ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik a co Miskowy znow zbroil? namea mi dzien mamy minal na walce z zapaleniem pecherza :/ ja na bikini to krem do depilacji, raz w tygodniu, jeszcze od czasu ciazy mi tak zostalo... no a nogi maszynka, moze uda mi sie namowic A na depilator :D kasiula z objawow ktore wypisalas to moze byc anemia, ja tez mialam w ciazy. onfim maluszek slodziutki :) bylam u kumpeli pare dni temu, urodzila synka niedawno, Oskarek ma 3 tygodnie, a jaki slodziak!!! nawet go karmilam :D nasti hej :> dasz rade ^^ bajka witaj znow ^^ romantyk hejo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 jak to jest z tym myciem dzieci w angli nie mówię po porodzie ale dalsza konserwacja bo mnie tu pratowa mówi ze im powiedzli ze dziecka się nie myje tylko tam wacikami i ze do 3 miesiaca ma sie nie uzywac zadnych kosmetyków dla dzieci bajka🌻 a spodziewasz się nie wytrwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ lece do pracy, wpadne wieczorem :) milego dnia zycze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Namea🌼---czy co widziałam??A HUP Historia Ustroju Polski jedna z cegieł na I roku ;-) Co do statusu to nie wiem ale moze jak znajde chwile to pogrzebe gdzies cos. Ivette🌼---Miśkowy z reguły nie broi i tym razem nie przypominam sobie żeby coś się działo :-) chyba że coś mi umknęło to napisz o co chodzi. Ja mam na głowie kolejny poniedziałek więc meksyk no to miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieńdoberek :) namea🌻 mika 🌻 elfik🌻 zapowiada się bardzo pracowity dzień tu w pracy i popołudniu w domciu też, mój mężuś ma jutro urodzinki i chcę upichcić coś smakowitego... koncepcji jeszcze nie mam, ale dzisiaj muszę zacząć coś przygotowywać, bo jutro po pracy to bym się mogła nie wyrobić pasiata🌻 zaglądasz jeszcze do nas czasem, jak Tosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 do wieczorka wieczorkiem tez sie mozna kawki napic mika🌻 gratuluję zdanego egzaminu elfik🌻 bytak🌻 to wszystkiego najlepszego dla męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) jestem juz po zaliczeniu:) zdałam na 4:) chyba na weekend bede musiała zostac w Kaliszu bo mam seminarium w sobote:/ onfim🌼oj ostatnio przechodzimy jakis mały kryzysik wiec róznie to moze byc. ale nie trace nadziei... namea🌼 mika🌼 gratuluje:)oby tak dalej! Elfik🌼to miłego:) bytka🌼to najlepszego dla meza:) i powodzenia w przygotowaniach. a ja nie mam neta w mieszkaniu, tylko na uczelni, który chodzi jak slimak:o musze sie uczyc na zarzadzanie produkcja, zadania, wrrrr:/ miłego popołudnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki :) mika 🌼 dziekuje za zdjecia, zaraz lece obejrzec :) no i gratuluje zdanego egzaminu bajka 🌼 Tobie tez :) zawsze bardzo lubilam czworeczki ;) no i co tam sie dzieje z Twoim chopem?? :( elfik 🌼 czy widzialas serial trawke mialam na mysli :) a jak w pracy dzisiaj?? bytka 🌼 no to naj dla meza?? a co bedziesz pichcic?? onfim 🌼 kawki to juz pic nie bede dzisiaj, ale wlasnie sacze biale wino :D masz ochote?? ivette 🌼 kasiula 🌼 gdzie sie podzialas znowu?? strzyga 🌼 dobrze, ze sie juz goi :) dbaj tam o siebie roztrzepancu kieliszek wina to jest cos :) zwlaszcza po ciezkim dniu pracy. zapraszam wszystkie chetne. moj jeszcze w pracy, biedny :( ma tyle roboty, ze polozyl sie spac o 5.30 rano :( ale ja mam teraz czas, zeby popisac z Wami, choc powinnam zabrac sie za skladanie prania, ale nie chce mi sie przeokropnie i juz gora narosla :P mysle, ze na przelome lipca i sierpnia uda nam sie w koncu pojechac do polski. Tato juz zalatwia nowe zaproszenie, potem wyrobimy nowa wize i hulaj dusza :) mam tylko nadzieje, ze wszystko dojdzie do skutku... teraz koncze juz moj projekt i poki co nic nowego sie nie zpaowiada, wiec bede miala troszku luzniej w pacy, szkoda tylko, ze bez neta :o no ale moze cos wymysle w tej kwestii ide cos przekasic, zajrze pozniej jeszcze 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 odkąd mnie na ostrym dyżurze nie chciwli przyjąc po tym jak mi drzwi samochodowe spadły na głowę nie wierzę w takie rzeczy. W mniejszych miejscowościach jest lepiej pod tym względem. ja dziś nie moiałajm kiedy się do neta dobrac. teraz w korku stoję to korzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 bajka🌻 no ale chyba nie na tyle poważne żeby ślub odwoływać namea🌻oj chętnie strzyga🌻 no to znaleść dyżurującą przychodnie napewno są takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 możesz mi wysłać na gg namiary na 22 odcinek grey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam tylko na szybkie dobranoc i lece spac, oczka sie juz kleja :) onfim 🌼 winko dla Ciebie sie juz leje, a z odcinkami nie pomoge, bo ja sciagam BearShear\'em. moze elfik 🌼 Ci cos podesle mika 🌼 Twoj Piorun jest boski :D to dobranoc Wam, do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×