Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

jadzia 🌻 bo z rodziną to tak zawsze. U mnie będzie jeszcze większy problem. My w ogóle nie chcemy wesela. a jak już, to naprawdę maleńkie. no ale nasze rodziny nie chcą nawet o tym słyszeć :/ No ja nie wiem, co wy tak na pogodę narzekacie :) ja mam ladną :) mam nadzieje ze jeszcze troche sie taka utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli zauważam pozytywne zmiany- jestem umówiona na dwa spotkania z koleżankami w najbliższym czasie :D To jest akurat super, bo nie widziałam ich bardzo długo i jestem ciekawa co tam u dziewczyn słychać:) Poza tym Sz. dzisiaj się odezwał na gg i taki był miły;) No ale tak jak mówię- narazie staram się myśleć o sobie i swojej równowadze, a nie o facetach. Elfik🌼 super, że się odezwali. Urząd skarbowy- fajna sprawa, tymbardziej po tych studiach:) Żeby jeszcze tylko przyzwoicie płacili. Lecę palić w piecu,ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda kicha ale za to nastrój o niebo lepszy:D Wiecie ja taka się czasem czuję samotna, myślę, że nie mam znajomych. A okazuje się, że jest bardzo dużo osób chętnych na spotkania i same piszą i że to teraz prawie u każdego już tak jest, bo a to czasu nie ma, a to już życie ułożone, a to praca, itd. Okazuje się, że jednak jest dużo ciekawych propozycji, tylko wystarczy się rozejrzeć:) Uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w domciu z corcia.chora jest.A zreszta i tak by nie chodzila do szkoly,bo teraz jest tu przerwa miedzy trymestrami.Mam nadzieje,ze niedlugo znajde jakas prace,bo zwariuje jak to potrwa jeszcze z miesiac!!!!!Ja gotuje grochowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat i 6-letnia corke.Razem z narzeczonym mieszkamy sobie w uk.Nie jest tu zle,ale brakuje mi rodziny i przyjaciol.Kiedy przyjechala do nas nasza corcia,musialam sie zwolnic z pracy,bo nie mialby kto jej zaprowadzac i odbierac ze szkoly.A teraz nie moge znalezc pracy w okolicy.Rzeczywiscie moze zbyt chaotycznie wczesniej pisalam.Sorrki dziewczynki.buziaczki dla was wszystkich i milego dnia zycze.Moze wieczorkiem cos jeszcze napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna wdech i wydech Złocista hmmmm grochówka to smacznego życzę Emilka dziś do której w pracy???? Elfik zapomniałam pogrtulować!!!!! Jednak się nie urwę z pracy bo inni wychodzą szybciej a ktoś musi zostać, za to przełozyłam te pazury na piątek, psiap ważniejsza. Mój dziś szybko bardzo wrócił do domku i dzwoni, że obiadzik zrobił, gulasz z kaszą mniam mnaim już się nie mogę doczekać jak wrócę i to zjem, a kapuśniak będzie na wieczór i na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA i miałam się zapytać tych dziewczyn które mnie widziały na fotkach, jak myślicie czy kolor jasny brąz lub ciemny blond w jednym odcieniu by mi pasował, bo ja zawsze blondynka byłam jasna i się zastanawiam nad zmianą kolorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem😘 Wpadłam na chwilunie choć masa ksiegowania jeszcze mnie czeka:(nie wyjde chyba dzis o normalnej porze..wrr Jadzia🌼usmiech dla Kasi prosze:)A dostała ode mnie fotki?? Strzyga🌼ja ostatnio wychodząc ze sklepu rzuciłam torebka i wyszłam zadowolona z koszykiem:P A wczoraj wchodzac do sklepu powiedziałam manekinowi wdziecznym głosikiem dzien dobry;) Elfik🌼trzymam kciuki bardzo mocno:) Namea🌼po nocach siedze i czytam ksiazeczki od Ciebie:)Tak mnie wciągły:) ita3🌼ile kaw wypijasz dziennie??serduszko ci siadzie babo:( Trzyma kciuki za zupke.ja sie nawet nie podejmuje zrobienia tej zupy;) czarna🌼wałeczek:P?? A ja dzis mielone robie z ziemniaczkami i mizeria.a zupka.. pomidorowa.mniami juz głodna jestem:D Własnie mój łobuz do mnie zadzwonił że wraca już do domku i pytał sie co na obiad i wiecie co mi powiedział??Że obierze ziemniaczki.Dumniacha jestem z tego mojego chłopa normalnie:) dobra dziewczynki lece,pojawie sie napewno niebawem:) trzymajcie sie cieplutko i miłego popołudnia wam wszystkim życze😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 kochana ale ja nie wyśmiewam słowo obciach w moim mniemaniu oznacza poprostu bardzo duże zakłopotanie z zawstydzeniem łącznie bo tak bym się czuła gdyby mnie się to przytrafiło. Głupio wyszło i tyle koniec tematu. Psiak dobrze ale sika mi w domu co mnie jako prawie pedanta doprowadza do szału ale jak mantrę powtarzam to tylko szczeniaczek ita🌻u mnie piękne słoneczko było skończyliśmy sprzątać na budowie w koszulce z krótkim rękawem można było spokojnie chodzić powodzenia kapuśniak lubie wiec wpadnę jak się uda, w kwestiach koloru się nie wypowiadam nie znam się komu w którym ładniej emi🌻ok ok, my myśleliśmy o ślubie cywilnym ale naszym też to nie wystarczyło ale powiem szczeże świetnie się bawiłam na swoim weselu wiec warto było powodzenia kapuśniak lubie wiec wpadnę jak się uda, w kwestiach koloru się nie wypowiadam nie znam się komu w którym ładniej czarna🌻 a bij skoro jej się należy złocista🌻 w uk siedzisz ? he he właśnie doczytałam oni tam same przerwy mają :] kasiula🌻 może czas spróbować iść do sklepu na trzeźwo ? :P mi🌻 a jakie masz hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 oj u mnie to jeszcze daleka droga, a jak bede planować ślub to wtedy bede sie zastanawiać :) ita 🌻 planowo dziś do 19. I mam nadzieje, ze nic mi nie pokrzyżuje planów, bo.... o 21 ide na koncert Homo Twist :D:D:D:D HURA HURA HURA Wreszcie jakas odmiana. Fakt, znów się nie wyśpię, ale co mi tam :) złocista... to mialaś 19 lat jak urodziłaś? i nie wzięłaś ślubu? Cool, podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 ale miło się myśli o sobie w białej sukni i w ogóle takie tam chociaż moja biała nie była bo w białej trupio wyglądałam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi-slub ze wzgledu na ciaze?Nie ugielam sie rodzicom!To ja decyduje o moim zyciu a nie oni.Poki co jestem w zwiazku od 8 lat i poki co nosze tylko pierscionek z platyny.Moze niedlugo sie zdecyduje.Zreszta sie ostatnio zaczelam zastanawiac czy to rzeczywiscie "ten jedyny". onfim-tak, tutejszy poziom edukacji pozostawia duzo do zyczenia.Ale musze wam powiedziec,ze moja Ola ma specjalna nauczycielke do nauki angielskiego i to za darmo.Tak ostatnio sie zastanawialam czy nie zapisac jej do polskiej szkoly.Niestety tylko weekendowej.Anglia zawsze mi sie podobala,wiec nie bede narzekac.Nie ma rozy bez kolcow.Chociaz leki dla dzieci sa za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złocista🌻fajnie ,no ja uk też lubię taki sentyment, twoja córcia ma tak samo na imię jak moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za ojczyzna tesknie i troche przykre to,ze w Polsce nie moglam nic odlozyc.Wiem,dziewczynki,ze pieniadze to nie wszystko i zgodze sie z tym,ale bez kasy nie da sie normalnie funkcjonowac.A tu prawie wszystko jest tansze.Taki hu...owy rzad mamy.Mam nadzieje,ze za 2 lata bede mogla wrocic.Ja nawet mieszkania w Polsce nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 w pracy bardzo fajnie, roboty odgroma, ale ja to lubię:) Tu ktoś w końcu docenia to, co robię.... A ja czekam na D. w pracy i uciekam na angielski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złocista🌻no cóż w polsce się łatwo nie żyje to na pewno mika🌻 dobrze mieć prace w której cię doceniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi🌻 znalazłaś nas :) no wszystkie chyba już mamy dość przenosin oby te były ostatnimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 trzymaj sie cieplo bedzie dobrze:) Elfik gratulacje🌻 uda sie w koncu ... co do kwalifikacji to mojej kolezance w Urzedzie Gminy powiedziano wlasnie takie same slowa jak Tobie ... ze nie maja stanowiska dla osoby z jej kwalifikacjami.... ita🌻 namea🌻 ja jestem sobie ale w zwiazku z tym ze moja praca nie wymaga w ciagu dnia pracy przy komputerzez dlatego zawsze jestem opóźniona...jesli obdarowywujesz ksiazkami to ja brdzo chetnie wszystko przyjme:) strzyga🌻Ty tez sie trzymaj cieplo zlocista kropelka 🌻 witaj onfim🌻znalazlam bo dzis miala troche czasu na poczytanie jadzia🌻 przepraszam ze zapytam ale w zwiazku z tymi przeprowadzkami nie doczytalam czy przeprowadzialas sie ??? emilunkaa🌻 a gdzie Ty pracujesz ze tak dlugo muszisz siedziec w pracy??? Mi 26🌻 czarna 🌻 kasiula 24🌻 a u mnie jakies wiercenia w scianach u sasiadow na gorze ja zabieram sie do pisania mam jeden rodzial pracy do oddania za dwa tygodnia taki roboczy ale ja jeszcze nic nie mam przygotowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki z Wawy czy któras z Was chodzila moze na angielskie ktora bylby godzien polecenia???? chce mi sie chyba...pouczyc angiellskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******______________*******
przepraszam,ze w ogole zabieram glos ale Madziaczek kopnij tego A w dupe,nie jest Ciebie wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×