Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

elfik-- siostro🌻 u mnie slychac szum komputerow w biurze, no i klikanie na klawiaturze:) a tak poza tym to zjechalam na jakis czas do polski, znaczy sie na taka dluzsza chwile. wyremontowalam podworko i czesciowo dom. poszlam do pracy coby nie oszalec siedzac w domu, teraz planuje zakup samochodu. z ostatnim chlopem rozstalam sie chyba pol roku temu i jak na razie nei pojawilo sie nic co warte by bylo wzmianki:) moje robienie dobrego wrazenia chyba dzisiaj bedzie moim glownym zajeciem:) prezes wyjechal, dyrektor wyjechal, i bezposredni przelozony tez wyjechal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp 🌻 a gdzie D. posiałaś, że już nie jesteście razem? jak nie chcesz, to nie odpowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika-- D. poslalam w diably. zdraznil mnei do granic wytrzymalosci. ja sie nie nadaje do zwiazku z niedouczonym egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 na złe nastroje sprzątanie jest najlepsze ale dobrze że już lepiej kasiula🌻 działa sipp🌻 witaj elfik🌻 podobno tak się robi każdą rzeczą którą chcesz psa nauczyć ale chyba dotyczy to takich podstaw nie spodziewam się zeby pies tak sam z siebie tańczył np ita🌻 myślę że skoro tak mało masz czasu to chyba kot byłby mniej inwazyjny mika🌻 no faktycznie nie wesoło madziczek🌻 zmień nr telefonu A nam zdechł pies ten co sobie na polku był szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp-wydaja mi sie,ze dobrze zrobilas puszczajac go w diably...Jestes wyksztalcona,inteligentna kobitka,zaslugujesz na szacunek.gratuluje odwagi,bo uwierz mi nie kazda stac na taka decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciolka np;pozornie jest szczesliwa matka i zona.A za tym cudownym obrazkiem idealnej rodziny,kryje sie niezbyt sympatyczna prawda.Pracuje 10 godxin dziennie,maz ciagle pije,oszukuje,ona nawet drewno na opal sama rabie podczas gdy on spi na kanapie.A ona jeszcze sie zapozycza na samochod dla niego,mimo,ze on nie ma prawka.Ale jezdzi.No i oczywiscie ciagle zmienia prace,wiec praktycznie na okraglo siedzi w domu.Katasrofa!Kiedys myslalam,ze ona sie gdzies zagubila,a teraz to juz sama nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Zaraz się pożygam. bleeeeeeeeeeeeeeeee ale mi źle :/ Byłam wczoraj na koncercie Homo Twist z koleżanką, było super! Wypiłyśmy po 3 piwa, luzik, ale oczywiście podkusiło mnie, żeby sobie papierosa zapalić. jednego. no i mam dziś efekty. sipp 🌻 witaj namea 🌻 o kurde, same inżyniery :) madziczek 🌻 ale ty chyba nie masz zamiaru wrócić do A.? Boże, jak ja tu wytrzymam do 19.00 ... a wczoraj znów wyszłam z pracy godzinę później :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczek nie za szybko!!! Onfi kot raczej odpada Naema to zapraszam na kapuśniaczek pierny bardzo pierny Czarna oj działoby się działo hahahha Jadzia jestem Mika współczuję a mocno boli? Nie poszłaś na zw. lek. Byłam załatwić jedną sprawę i na ryneczek wskoczyłam, kurcze od jakiegoś czasu to raz w tyg lub raz na 2 tyg na rynku się znajduję hahah, ale akurat słońce wyszło i była przerwa między jedną ulewą a drugą także przyjemnie mi się pospacerowało, widziałam łądną kurteczkę fioletową, ale ostatnio kupiłam płaszczyk także sobie odpuszczam. Dziewczyny spaććććććććććććććććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 30 minut i do domu, normalnie zanudzic sie na smierc chcialam dzisiaj:( wole robic cos konkretniejszego niz tylko dobre wrazenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp podpisuje sie pod tym co napisałaś wszytskimi swoimi łapkami blee zastanawiam sie co na obiad zrobic hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp dobrze, że chociaż masz taką możliwość w swojej pracy hahah bo ja nie mam takiej niestety, 6 listopada jest zwołanie rady nadzorczej i chyba się wszystko wyjaśni czy będziemy zlikwidowani czy nie hahah w sumie mi to wszystko obojętne jest Jadzia to ja zapraszam na kapuśniaczek i na klopsy w sosie pomidorowym (muszę po nie wskoczyć do mamy) ja ich nie będę jadła tylko kapuśniaczek( spotkałam dzis znajomą panią na rynku i to jest kolejna osoba która twierdzi, że schudłam, a ja do niej, że nie, że to czarne spodnie robią swoje a ona, że nie, że też na twarzy schudłam) dziwne na wadze tylko 1 kg zjechałam w dół przez długi okres czasu. Ja za niedługo też się zwijam z pracy , chciałabym wskoczyć do galerii po drodze( już od pół miesiąca się do niej wybieram i zawsze mi się nie chce) bo poszukuję kilku rzeczy od długiego czasu Macie jakieś plany na popołudniu lub wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam dodać, że próbuję od dłuższego czasu unikać mącznych rzeczy typu makaron, ryż, kasza i jeść drób lub rybę z warzywami na obiadzik, ale nie mogę trafić na jakieś dobre i smaczne mrożonki warzywne, a tak to za zaleceniem Miki jem dużo nabiału i chyba to przynosi efekty. A również zapomniałam wam powiedzieć, że u mnie jest BURZA z piorunami hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 no to fajnie że się koncert udał jadzia🌻 ja nie mam humoru za bardzo siedzieć ita🌻 dlaczego odpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 pies nam zdechł taki kundelek którego mieliśmy przy budzie i nikt nie ma pojęcia co mu się stało dziś rano już było po wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 a mówiłam, ze to przynosi efekty:) jadzia 🌻 z tym nabiałem to zadna rewolucja.... poszukam chwile moich wypowiedzi, to skopiuje Ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia już mam. Najpierw dyskusja była o diecie kopengaskiej: strzyga to, ze ktos tam napisal, ze poprawia metabolizm, to nie oznacza, ze tak naprawde jest. To jedna z najbardziej destrukcyjnych diet, uboga w skladniki odzywcze. Zaden posilek nie odpowiada zasadom zdrowego odzywiania. Wymeczysz swoj organizm przez dwa tygodnie, schudniesz - nie zaprzeczam, ale glownie bedzie to utrata wody. Wiekszosc osob wie, ze podstawa skutecznej diety jest pozywne sniadanie, ktore nakreca metabolizm na reszte dnia, a kazdy posilek ma miec duzo duzo bialka i reszte skladnikow takich jak weglowodany i tluszcze w odpowiedniej proporcji. Nie wmowisz mi, ze kawa i suchar, to prawdziwe sniadanie. Jesli chcesz naprawde skutecznie schudnac, to poczytaj o diecie south beach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×