Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Elfik. Mika ---chciałas mój jadłospis Śniadanie: jakieś kanapki z wędliną i pomidorem czy ogórkiem, czasem płatki. Obiad kurczak z ryżem albo często ryba z ryżem lub fasolką szparagową albo brokułami albo ostatnio taka młoda kapusta co się polewa troszke masłem dla smaku. kolacja nie później niż o 18 jakis owoc albo warzywo. Zadnych słodyczy chipsów burgerów pizzy czasem tylko zrobie sobie popcorn z microfali bo uwielbiam no i jak raz na ruski rok si ę zdarzy gril no to zjem jakąś kiełbaskę.Jak jem jakies ziemniaki to same np podpiekane na oliwie.No i głównie tak sie odzywiam tego typu jedzeniem i co i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik wbrew pozorom ja też myslalam zawsze ze tak odzywiajac sie jem zdrowo. Wiec ja proponuje zaczynac dzien od białka. W moim przypadku rano pije koktail. Fakt ze to koktail odchudzajacy z firmy hmmm zapomnialam;P ale moze byc zwykle bialko kupione na silowni. Wiem, ze pewnie pomyslisz, ze to dla sterydowcow, ale to nieprawda. I taka odzywke/koktail pijesz rano np o 7. Jesli Cie to przeraza, to do sniadania dodaj mleko, a najlepiej serek odltluszczony lub serek wiejski. Jesli skorzystasz z tej odzywki, to sniadanie potraktuj jako drugie sniadanie i zjedz np okolo 10-11, Jesli nie, to koniecznie musisz dodac drugie sniadanie, zeby nakrecac metabolizm. I nie np sam owoc, ale z jogurtem. Obiad ok, ale potem jakis maly podwieczorek, czyli znow bialko. Po treningu powinnas koniecznie uzupelnic bialko, czyli wypic takie gotowe, jak pisalam wczesniej. Podobno juz obalono mit z jedzeniem do 18. Twoj ostatni posilek, na 2h przed snem, nawet jesli kaldziesz sie o 23, powinien skladac sie tylko i wylacznie z bialka, czyli przykladowy serek wiejski. Chodzi o to, ze bialko bardzo wolno sie rozklada i organizm cala noc pracuje. Jesli zjesz o 18 cos, co szybko sie rozlozy, organizm ma glodowke parogodzinna. Pamietaj, ze im mniej jesz, tym wbrew pozorom wolniej chudniesz, bo organizm magazynuje. Kiedys przeczytalam, ze z naszym organizmem jest jak z ogniskiem. Musisz caly czas dokladac, ale tak zeby ani nie spowodowac ogromnego plomienia, czyli nie pzrejesc sie, ani nie zgadic ogniska, czyli glodowac. Masz jesc regularnie, male ilosci, zeby metabolizm caly czas pracowal. ufff mam nadzieje, ze to jakies skladne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim tak 5 posilkow.... i nie ma sensu tez katowac sie 5 razy w tyg basenem, ale zmieniac rodzaj cwiczen. Bo nadmiar jednego rodzaju powoduje podobno spowolnienie przemiany materii. Ja np na przemian cwicze na orbitreku i krece hula-hopem Co do 5 posilkow, to kiedys w "Dien dobry TVN" odchudzala sie Dorota Welman (chyba nie pokrecilam nazwiska), taka grubiutka prowadzaca i jak sie wypowiadala to byla w szoku, bo dietetyczka kazala jej jesc wiecej niz do tej pory a chudla. To wlasnie ubogie posilki byly przyczyna jej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌻 a ja jakoś na żadnej diecie nie mogę wytrzymać i już się nimi nie katuję co do tych 5 posiłków to moja wola niepodjadania jest gdzieś przy podłodze i boli mnie to ale z drugiej strony nie mam do siebie pretensji lubię dobrze zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj w mieście pochodzić. Kupiłam szampon i odżywkę do włosów. A później wstąpiłam do takiego sklepu z tanimi ciuchami i takie super dwie bluzeczki wyczaiłam, które można nawet na golfik założyć i świetnie to wygląda. Ciężko mi je opisać ale bardzo przypadły mi do gustu:) I jeszcze kupiłam golfik w kolorze musztardowym, bo ten kolor ostatnio za mną chodzi. Chciałabym jeszcze apaszke lub szal właśnie taki musztardowy gdzieś znaleźć. Poza tym wstąpiłam do empku i kupiłam gazetki- Zwierciadło oraz Sens, bo w tej jednej moja ulubiona aktorka udzieliła wywiadu- Karolina Gruszka, wiecie która to? Piękna i mądra dziewczyna. I tak oto zleciał dzień samotnej kobiety. Powoli się przyzwyczajam;) Idę teraz napalić trochę w piecu, bo jednak za ciepło to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos diet odchudzajacych.Kiedys bylam na diecie kopenhaskiej,ktora podobno jest znakomita.Ale mi bylo bardzo nie dobrze,ciagle wymiotowalam,wiec sobie darowalam.Mozna schudnac 8 kilo albo i wiecej przez 13 dni.Tylko podstawa tej diety to kawa na sniadanie,wiec za zdrowa nie jest.Ale rezultaty podobna sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff no grób wypucowany a mnie bola plecy.Przeraziłam sie że po takim niewielkim wysilku tak mnie zgięlo no i niestety musze cos z tym zrobić bo nie wytrzymam tygodnia na sylwestra w gorach na desce. Onfim🌼---przykro mi z powodu pieska, i szkoda mi takich psiaków przy budach ja wiem ze czasem taki pies jest po prostu potrzebny ale szkoda mi ich i już. Co do diet ja bylam na kopenhaskiej przez tydzień tylko byla w porządku troche schudłam ale nie wytrzymałam do końca.Teraz zbieram sie w sobie znowu zeby jakos schudnąć ale nei zacznę niczego dopoki nie nabiorę duzo siły i samozaparcia bo mam dośc takiego slomianego zapału. Sipp🌼---a jak sprawy z uczelnia wszystko juz wyjasnione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przyszlam ze sklepu i kupilam te fajki,bo nie moglam juz wytrzymac.nie mam za grosz samodyscypliny.Niestety.Co do facetow to mi sie podoba pawel malaszynski i mel gibson pare lat temu,kiedy byl mlodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dla wszystkich 🌻 czarna 🌻 zagladam czytam jak tylko cza mi pozwala a jakze:) wciagnelam sie niedlugo bedzie dwa latka:) ja tu sie zjawiam i znikam madziczek🌻bedzie dobrze:) zobaczysz.. tylko nie daj sie Dzis w Wawie taki piekny dzionek byl och az poczulam wiosne w powietrzu... strzyga🌻 odnośnie tej szkoly czy sa jakies w miare zachecajace metody.. bo ja chce... ale leniem jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest taka zasada to ok;P na forum jestem dzieki emilunka 1985 :) znamy sie osobiscie:) Jestem z wyksztalcenia pedagogiem ;lubie to co sie kyje zarowno w ziemi jak i na niebie:) Dinozaury i kosmos bardzo mnie kreca:) Lubie dr Housa:) hehe musze sie rozkrecic;) \"podziel sie zyciem- zostan potencjalnym dawca organow\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, Wy krejzole! ile jeszcze zmian bedzie,hę?? 🖐️ po dluzszej nieobecnosci,ale od wtorku nie mialam neta, a dzisiaj juz nie poczytam co u Was. jutro wsio nadrobie. u mnie oki. poza tym ze trzy razy dzisiaj nawiedzila nas burza dwa w kaliszu i jedna jak wracałam autobusem do domu. moj Mis spiocha sobie na moim lozeczku i zaraz mykam do niego:* troche sie kiepsko czuje, bo mam okres:/ do juterka 🌼dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dizs w podłym nastroju. do pracy na 9 dotarłam. wkurwili mnie z grafikiem. mnóstwo godzin mi obcieli za niby przerwy czy coś. 😠 prace niby dalej w tym polsacie zaproponowali, ale w takiej lokalizacji, że wstąpił do piekieł po drodze mu było i jeszcze chcą, żeby mieć działalność gosp na siebie założoną. chyba ich popierpzyło. zapisałam się w końcu na jakiś sprzedażowy projekt w tej firmie co teraz pracuję. no i jutro ta rozmowa. zobaczę co mi powiedzą tam. w dodatku dziś autentycznie cały czas latałam, przerw miałam ze 3 na 7 h pracy i w ogóle masakra. nawet zrobionego obiagu nie miałam kiedy odgrzać w mikofalówce i zjeść. do tego kolega mnie zdenerwował, bo cały czas wypisywał smsy, że może się sporkamy, dziś jutro, o tej, on przyjdzie i przy którymś smsie z kolei ododzwoniłam i mocno zirytowanym tonem oznajmiłam mu, że \"nie to znaczy nie\". Głos miał taki, że chyba zrozumiał, a ja mam wyrzuty sumienia, bo w sumie nic nie zawinił, że ja zirytowana i głodna własnie jechałam pociągiem /bo mi jeszcze pociąg uciekł przez jakąś idiotkę i własną głupotę też/. Trochę odpoczłęam przy tym nowym facecie. zjedliśmy na spólkę mój obiad (dobrze, że więcej wziełam), powiedzmy, że obejrzeliśmy film, chociaż głównie ja oglądałam, pogadaliśmy trochę o niczym i w ogóle i trochę też o nas, przyszłości i zamierzeniach, naszych skomplikowanych sytuacjach jak mnie odwoził do domu. Nie pamiętam, żebyśmy doszli do jakichś konkretnych wniosków poza tym, że nam ze sobą dobrze mimo wszystko :) w domu oczywiście matkę wzieło o ten mój wyjazd w sb na górb ojca ma do mnie żal, jest jej przykro, że tam jadę i takie tam. A ja i tak powiedziałam, że pojadę. trudno. rozumiem ją, ale musi też zrozumieć mnie. no i z tym pieprzonym mieszakniem nic nie wiadomo. Ta koleżanka tez cholera nic wcześniej nie powiedziała tylko teraz i myślę, że tego z dziadkiem nie załatwi. Ta pscyholożka niby nawet z dna na dzień mogła to załatwić,a teraz tydzień mija i ona się nie odzywa. Normlanie jak mnie coś trafi, to spakuję sie i przeprowadzę się do tego nowego faceta. jestem ZŁA 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika 🌻 to chyba nie do mnie było. choć wydaje mi sie, że o kopenhaskiej piszesz, którą zamierzam kiedyśtam wyprobować ;) o south beach mam ze dwie książki w domu. Najlepszy na chudnięcie jest stres. 3 kg w tydzień własnie straciłam. elfik 🌻 może na razie jakąś maścią posmaruj i wygrzej się ;) czarna 🌻 no faktycznie szkoda. AGI 🌻 mi się tam podobało. i lkecje nie przepadają jak nie możesz być na którejś, tylko możesz odrobić. ;) onfirm 🌻 bardzo mi przykro z powodu pieska :( namea 🌻 dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kawce, małej, bo zostały jakieś marne resztki z wczoraj, a nowej mi ise nie chciało parzyć. Jeszcze herbatkę wypiję i zmykam do pracy. ostatni dzień... w dodatku przy robieniu tej lasagne się poparzyłam troszkę i mam ciemne slady na ręce. na szczęście nie za duże. mam nadzieję, że znikną... dziś sobie cokolwiek daruję wszystko i wszystkich i zaraz po tej rozmowie wrócę do domu, choć chciałabym być zupełnie gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Strzyga ja Cię popieram jedź na grób Taty, masz prawo, ja też dziś jadę ale na grób pójdziemy wszyscy jutro razem. Choć też z dojazdem są problemy jak zawsze nie wiem co sie ze mna dzieje normalnie, wściekam sie jak nie wiem,wczoraj znowu płakałam...w nocy okres dostałam.Mąż od 3 dni budzi się o 3 w nocy :/ a teraz siedzę w pracy i zwijam sie z bólu, juź 2 no-spy wzięłam, ibuprom też w pogotowiu... jestem tak do niczego dziś a tu do domu, jakoś nie mam ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little🌻\"dinozaury strasznie mnie kręcą \":D złota🌻a mnie się żaden aktor nie podoba :/ elfik🌻no zostało ci troszkę czasu do sylwestra, mnie też przykro AGI🌻 bajka🌻 witaj strzyga🌻 wiesz jeśli relacje z ojcem były dobre to czemu miałabyś się niby na jego górb nie wybrać prawda? jadzia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mi26
Witam zlocista kropelka 🌻 trzymam kciuki jednak za rzucenie tego okropnego nałogu. Onfim 🌻przykro mi z powodu pieska. Co do mojego hobby to jest to szeroko pojęty scrapbooking. jadzia*24🌻 ja co miesiąc zwijam się z bólu ale tylko w pierwszy dzień. Zapytałam nawet lekarza przy okazji co jest skuteczne. Więc no-spa musi być połączona z jakimś środkiem przeciwbólowym. Na mnie dwie nospy i 2 ibupromy działają już po ok 30 min. Może spróbuj a pomoże. Co do diet ja już mam kilka na swoim koncie i najlepiej podziałała na mnie kapuścianka. Ale każdy ma inny organizm i inaczej toleruje zmiany w żywieniu. Mi kopenhaska również nie służyła. No a ja dzisiaj mam rocznicę, tzn żadne to wielkie wydarzenie. Od 3 lat mieszkam i jestem ze swoim faciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacjcie:D U mnie dziś piękna pogoda za oknem i nie tylko:) Słońce świeci, jestem umówiona na spotkanie. Także od rana mam dobry humor i oby już taki do wieczora pozostał:) Posprzątałam, teraz chyba jeszcze sobie poćwiczę żeby mieć więcej energii i jeszcze lepiej się czuć:) Elfik🌼 jadzia🌼 namea🌼 onfim🌼 strzyga🌼 bajbajka🌼 mika🌼 ita🌼 emilunka🌼 czarna🌼 zlocista kropelka🌼 LittleAngel🌼 AGI25🌼 ivette🌼 gdzie jesteś? Miłego i udanego dnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne panie Elfik oj z plecami a tym bardziej z korzonkami nie ma żartów wiem cos o tym, najlepiej je wygrzej, poduszką elektryczną albo plastrami rozgrzewającymi, a miałaś może gołe placy czy dłuzszą bluzkę????? Kiedy ten tes w urzędzie? Onfi prrzykro mi z powodu pieska. Jadzia, Mika hmmm ja chyba nie mam jako takiej diety, bo co jakiś czas skuszę się na chipsy lub słodkie, ale staram się na co dzień jeść zdrowe jedzonko. Mój jadłospis przeważnie jest monotonny przez 5 dni w tyg, ale chyba monotonność jedzenia nie wpływa na wagę nie? W Weekend czasem zaszleję. Jadzia mój jadłospis specjalnie dla Ciebie( inni może niech ominą bo to nic ciekawego hahah). Mika może Ty też przeczytaj to mi coś doradzisz???? Czy to jest ok wg ciebie ewent. co byś zmieniła? Dzień zaczynam od czerwonej herbaty, potem jogurt nat. 0% (dla mnie i tak sukces że koło 9-10 wezmę coś do ust) potem kawa, potem znowu czerwona herbata, potem drugie śniadanko 11-12 chleb (schulstda on jest ciemny i taki mokry, nie trzeba go masłem smarować i ma mniej węglowodanów niż zwykły razowiec)+ szyneczka drobiowa, potem jakiś owoc lub warzywko a koło 14-15 serek wiejski np z ziołami. Koło 17 na obiad staram się jeść drób lub rybę z warzywami, a unikać węglowodanów tzn ryżu, kaszy, makaronów bo to lubię jeść ale z sosami( fakt staram się robić mało zawiesisty sos tzn na oliwie, bez śmietany za to z dodatkiem jogrurtu nat, ale żeby jakoś zagęścić to muszę mąką zaklepkę zrobić, nie wiem czy to jest zbytnio dietetyczne???), chce też zacząć zupy gotować bo są smaczne i mało kaloryczne. Kolacja hmmm z tym jest największy problem rzadko potrafię sobie odmówić, białka już mam dosyć, zresztą ja w ogóle za białkiem nie przepadam i troszkę wmuszam sobie, także w sumie nie wiem co mam jeść na kolacje żeby było ok. Mika może coś poradzisz? Jadzia a czemu koło 3 się budzi? Ja słyszałam, że właśnie takie budzenie to wynik stresu? Tulam żeby Ci już przeszło z bólem brzuszka. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczek a z kim to spotkanie hmmmmmm? Fajnie pewnie umawiaj się, wychodź z domu, baw sie i myśl o sobie. A co do ciuszków ja chyba muszę troszkę sobie odpuścić bo ostatnio za dużo kasy wydawałam, a zawsze przeważnie szłam z myślą o spodniach i ciuchach dla Mojego a że nie było dla niego a dla mnie zawsze coś to nigdy prawie z pustymi łapkami( dobrze, że to lumpy) nie wychodziłam Wczoraj w końcu dotarłam do tej galerii i siedziałam chyba tam 1,5 h bo do wiekszości sklepów weszłam, mi się to często nie zdarza, bo zawsze z kimś idę na zakupy a wtedy jestem nerwowa czy temu komuś się nie dłuży itp hahah ale tego czego szukam w sumie nie było, tylko jedna rzecz tzn czarna torba była taką jakbym chciała tylko, że w rozmiarze XXL hahah naprawdę duża i sama nie wiem czy bym w niej śmiesznie nie wygladała. A i jeszcze 2 pary spodni mi się podobały i dosyć dobrze w nich wyglądałam, ale w sumie wyszłam z niczym tzn tylko książką dla Mojego i mojej mamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi🌻 fajne hobby, madziczek🌻 u mnie też piękne słonko :) ita🌻nie mogłabym tak jeść zwłaszcza że jogurt naturalny to dlamnie jest bardzo mało smaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie i Panienki po tak długiej nie obecności:) Nadrobiłam topik \"Kontynualcja\" i na tym przeczytałam wszystko:D Madziczek🌼bardzo się cieszę z decyzji, którą podjęłaś odnośnie A. Teraz żyj sama dla siebie:) Strzyga🌼Twojej decyzji też gratuluję:) Czarna🌼cieszę się, że jesteś zakochana do szaleństwa:P Emilka🌼już jestem, jestem...nie wiem na jak długo, ale póki co jestem:) Mi26🌼witaj, bo się jeszcze nie poznałysmy Kasiula🌼dziękuję za zdjęcia, jeżeli interesują Cię moje to odeślę jak w domu przy kompie wyląduję:) Namea🌼wielki come back:D Złocista🌼Ciebie również witam Mika🌼buziaki i szybkiego powrotu do pełnej strawności życzę:) Agi🌼ja też wczoraj poczułam wiosnę:) LittleAngel🌼witam Elfik🌼a jednak HP....;) Bajka🌼 Ofim🌼 Jadzia[kwiatek Ita🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rewelka gdzie byłaś jak Cię nie było???? Chyba już nam nie uciekniesz na tak długo co????? Teraz opowiadaj co u Ciebie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×