Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Dobry wieczór:) Oj widzę kobitki ze Wam sie coś pisać tu już nie chce :( Może napiszemy do paru koleżanek emaila żeby sie odezwały?? U mnie pomału leci jestem w coraz bardziej przerażona następnymi tygodniami tak bardzo się boję opieki nad takim maluchem.Ja się czuje coraz cięższa i stwierdzam że ostatnie tygodnie tak wolno mi upływaja że zaraz zwarjuje chyba..Staram się leżeć w łóżku bo niestety ale kondycja siada,głupia wyprawa do pobliskiego sklepu a jak wracam muszę się położyc,bo zadycha,kręgosłup i nogi :O Pocieszający jest fakt że to już za niedługo się skończy.. Elfik 🌼 6.10. jadę do kliniki no chyba że coś wcześniej mnie weźmie,póki co na razie żadnych takich dziwnych objawów,no jedynie że brzuchol mi opadł i juz mnie te zgagi nie męczą:) Jak tam Twoje oczęta?? Onfim 🌼 co u Ciebie?? Strzyga 🌼 no i co Ci się bardziej opłaca??dziekanka czy obrona?? Pozdrwiam was wszystkie:):)odzywajacie się coś więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula 🌻 dobry pomysł z tym mailem. Ja w końcu nie wiem, bo mimo że codziennie spędzam po kilka godzin na uczelni jeszcze nie udało mi się NIC dowiedziec. Teraz też jestem i czekam... nawet cholera nie mam się kiedy położyc, a czuje się kurcze coraz gorzej. Jakby mnie ktoś przez maszynkę do mielenia mięsa przepuścił. Chyba mi zatoki poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Widzę że marne nastroje. Kasiula🌼---no mozna by przypomnieć się mailowo kilku dziwczynom np Namei madziczkowi Icie i całej reszcie jak masz chwile to skrobnij coś też w moim imieniu. 6.10 to już faktycznie niedługo.Opieka na pewno nie lada wyzwanie ale ja jak pomyślę o dziecku to chyba najbardziej przeraża mnie poród nie wiem czemu zawsze czułam lęk na myśl że kiedyś mogę rodzić :-O A co do opieki to przecież nie jesteś sama masz mężczyznę przyjaciół rodziców więc na pewno nie będzie źle poza tym instynkt macierzyński zrobi swoje ;-) więc uszy do góry. Strzyga🌼----czy Ty przypadkiem nie masz powaznej depresji??Co w ogole u Ciebie co z Fizykiem??Czemu chcesz dziekankę wziąć?? Dziewczyny pisaaaać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kobietki:) nie pisałam ostatnimi czasy, bo nie miałam neta i jakos tak czasu brakowało. u mnie przygotowania sa w toku. juz coraz bliżej... nerwy powoli sie zaczynaja. A poza tym oki. troche pracuje:) pilnuje tego małego co rok temu:) Moj głupi brat znowu pije:o od poniedziałku chodzi pijany, masakra!boje sie tego wesela! mam kilku w rodzinie podobnych do tego głupka:o elfik🌼 ciesze sie ze wszystko sie udało:) Kasiula🌼dasz rade:) strzyga🌼trzymaj sie chora! onfim🌼jak Olka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie powoli się jakoś uspokaja z tym że egzamin na aplikację w sobotę a ja na temat mojego przygotowania do niego wypowiadać się nie będę, trudno zrobiłam co mogłam.W pracy trochę luźniej bo szefa nie ma cały tydzień ale dziś wyjątkowo dzień świstaka typowy dobrze że niedługo do domu mąż obiadek ma zrobić :-) Kasiula🌼---pisałaś do kogoś na maila?? Bajka🌼----szkoda nerwów na takich najlepiej ustal z jakimś kolega najlepiej dwoma że w razie problemów z tego typu ludźmi oni dyskretnie się tym zajmą czyli po cichu wyprowadzą delikwenta.U nas mieliśmy takiego bodyguarda ale na szczęście nie było potrzeby. Onfim🌼---jak córa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka 🌻 rety, co się stało???? Elfik 🌻 ja? depresja? pesymistką jestem, ale chyba bez przesady ;) Dziekanka, bo nie mam zdanego certyfikatu z anglika /przez wypadek nie zdążyłam załatwic terminu, zresztą i tak bym go nie napisała pare dni później/. Mogłabym wziąc przedłużenie, ale to wtedy do grudnia i w styczniu obrona. /w międzyczasie oczywiście bym zdała ten certyfikat/, ale nie mam wtedy co zrobic z drugą połową roku. A jak przestanę byc studentką stracę np. rentę, zniżki itp itd. FIzyk... heh... never ending story...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼 jechał samochodem i podobno ciężarówka w niego uderzyła i śmierc na miejscu:( nie wiem gdzie był Bóg! co On nam zrobił!!! Powiedzcie jak w takim momencie wierzyc w Boga? chlopak 25 lat, mlody ksiądz 31maja miał swiecenia, tak oddany Bogu, tyle włożył wysilku i pracy, aby zdobyc wykształecenie, zostac ksiedzem. w zyciu sie duzo wycierpiał - ojciec sie powiesił jak był mały, brat to lepiej nie mowic, mama i siostra go wspierały, ale i one maja powazne problemy zdrowotne:(i gdzie tu sparwiedliwość?? Bog jest samolubny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼---to rzeczywiście straszna wiadomość no i tragedia młody człowiek, ale po tym widać że dla planu boskiego nie ma równych i równiejszych a dla nas taki plan może być całkiem niezrozumiały.Tragedie spotykają dzieci młodych ludzi i tych którzy wydawałoby się nic złego w życiu nie zrobili a spotyka ich zło.A może tylko nam się wydaje że to jest zło a tak naprawdę to po prostu cześć czegoś dobrego może ona jest teraz w lepszym miejscu może jest szczęśliwszy.Nie wiem trudno powiedzieć.Smutna sprawa tym bardziej że miał Wam udzielać ślubu :-( Przytulam Cię Strzyga🌼---heh no ja też jestem pesymistką niestety :-( Mam ochotę się gdzieś zaszyć zniknąć na całe dwa dni :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez jakos ostatnio pochmurnie :( Niedawno kolezanka wpadła,której nie widziałam chyba z rok,a na naszej klasie miała opis bo w ciąże zaszła.Zaprosiłam ją do siebie,przygotowałam dla niej gazetki i inne drobne gażdżety dla przyszłej mamy,ta przyjechała i w płacz jak mnie zobaczyła..A nie wiedziała że jestem w ciąży..Okazało się że poroniła w 3 miesiącu :( więc tylko przykrość jej sprawiłam nasza wizyta.. A zaś wczoraj pojechałam z kumpelą do szpitala do kliniki dziecięcej bo ma zaś synka chorego tylko nie wiadomo na co :( I pojechałam razem z nią zeby sama nie siedziała z tym dzieciątkiem.Chciałam po prostu przy niej być bo naprawdę jest jej ciężko,zważając na to ze jej synek ma dopiero 5 lat..Obok gdzie siedziałyśmy i czekałyśmy na lekarza,oddział onkologiczny i masa dzieciątek z łysymi główkami 😭To jest dopiero niesprawiedliwość:(:( Odechciewa mi się wszystkiego:( Elfik 🌼 nie jeszcze nie pisałam do dziewczyn,wezmę się za to w przyszłym tygodniu.A i wpadłam w manię oglądania chirurgów:) Jestem już w trzeciej serii:) Naskrobie coś później do Was jadę na jakies zakupy spozywcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dwie godzinki jade do Lubrańca, na msze pozegnalna za Ks. Marcina:(a jutro jest pogrzeb w naszej parafii:( Mi zostało niecałe 2tyg. do ślubu:) Tak dziwnie to sie ulożyło, z jednej strony ogromny smutek i ból, a z drugiej radość...życie jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) a co tu takie pustki?? Ja dochodziłam do siebie po śmierci i pogrzebie Marcinka:( nadal nie potrafie zrozumiec tego co sie stało, dlaczego On, a przede wszystkim dlaczego tak wczesnie? http://ego-sum-qui-sum.bloog.pl/d,22,id,5002246,m,9,r,2009,index.html?_ticrsn=3&ticaid=68cf5#komentarze poza tym przygotowania do ślubu trwaja:)x Kryspinek robi nam jazdy na tydzien przed ślubem, wiec nie wiem jak to bedzie:( zaczynam sie bac tego slubu, tyle ze względu na niego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) jakos ostatnio nie mam na nic sily. poza tym mam anemie, zaczelam prace pod koniec sierpnia i jakos staram sie ze wszytskim nadazyc, dom, Ania, praca, szukanie pracy i jeszcze zakupy, sprzatanie... niedlugo chyba mi organizm wysiadzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i złożyłam papiery o dziekankę... dalej jestem chora. drugi tydzień już minął... ale dziś pierwszy dzień poczułam jakbym zdrowiała... Bajka 🌻 będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 kasiula🌻 leci powolutku, no to chyba tylko poród [przychodzi mi do głowy czyżbym miała rację? elfik🌻 pisu pisu bajka🌻dobrze :) ojoj przykro mi a co to się porobiło 25 lat to jednak młody chłopaczek i już ksiądz do tego szok ja mam wrażenie że jak ktoś kiedyś napisał człowiek jest dla Boga tym czym muszka/ŻABA dla małego chłopca ivette🌻przecież pisałaś że masz prace co się porobiło ? A ja jak widać czasu na nic ale powiem wam że fajnie dobrze mi zrobił kontakt z ludzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bajka🌼---trzymaj się i nie myśl teraz o tym, teraz jest dla Ciebie ważny i radosny czas mimo wszystko.ON by nie chciał żebyś się teraz z jego powodu smuciła. Strzyga🌼---zdrowiej Kasiula🌼----ja chcę wiedzieć co Cię tak pochłonęło :-) Onfim🌼---co u Ciebie?? U mnie po staremu tzn po nowemu :-) miesiąc już jesteśmy małżeństwem, pożycie układa się całkiem przyjemnie :-) staram się nie zołzować za bardzo :-D W pracy jakos leci powolutku nie ma co narzekać no i tak sobie pcham wózeczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór;) wpadłam na chwilkę bo już padam na mordkę ze zmęczenia.. Oficjalnie mogę się Wam pochwalić że zostałam już mamą słodkiej córeczki:) mała jest boska póki co nie sprawia większych problemów,narazie jeszcze nie wiemy co to kolki czy nieprzespane noce:) Oby tak dalej:) bajabajka 🌼 kryspinek juz odpuścił?? elfik 🌼 a fotki z wypadu albo z Twojego wielkiego dnia mozna zobaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼----to ogromne GRATULACJE :-D to się malutka pospieszyła :-D bo termin chyba w październiku miał być?? Fotki jakieś z wypadu i jedno ze ślubu mam na nk a od fotografa ślubne mamy odbierać lada dzień.Może podeślę jeszcze coś z egiptu z domu. Nie wiem czy masz linka do mojej nk to Ci podeślę na maila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 gratulacje pochwal się małą :) czekamy na fotki elfik🌻 no to czekamy na fotki z wielkiego dnia A ja dziś mam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula 🌻 to ogromne gratulacje!!!! Elfik 🌻 też bym prosiła o jakieś fotki. :) mnie dziekan ostatnio wpienił. sprawę na 10 min miałam, a spędziłam jakieś 5 h na uczelni, nic nie załatwiwszy. Normalnie poszłam do innej prodziekan i powiedziała, że do niego dziś pójdzie... no i jeden facet uwalił mnie na egzamie, którego nie mogłam nie zdac. Teraz to już nie wiem jaki jest mój status na uczelni w związku z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Byłam wczoraj na ściągnięciu szwów i kurna myślałam że już elegancko będę sobie śmigać a tu wcale do końca tak nie jest :/Próbuje już pomału sprzątać ale bez przerw nie daję rady bo zaraz kręgosłup albo brzuchol boli.Ale nie narzekam bo już z dnia na dzień coraz lepiej i przynajmniej już nie mam takiego wielkiego brzuszka i nie dysze jak stara babcia:)I widzę swój pępek i mogę pomalować sobie paznokcie u nóg i i jeszcze normalnie chodzę na siusiu do kibelka czyli co parę godz a nie co chwilę:D:D:D:D no i bajera:) A co u Was dziewczęta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh spaćććććć kasiulka fotki fotki fotki to jeszcze tak poboli troszkę ale spox przestanie pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jak miło że już piątek ostatnio wpadłam w tryb życia od weekendu do weekendu ale szybko leci to chociaż tyle. Kasiula🌼-----córcia śliczności.Na pewno z każdym dniem będziesz się czuła lepiej ;-) Onfim🌼------co tam śpiochu u Ciebie??Jak dzieciaki i Dianka?? Ivette🌼---hej jak u CIebie?? Romantyk 🌼----nie zapomniałeś o nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! tak od czasu do czasu sobie was podczytuje, ale ostatnio mialam mase roboty i jakos nie mialam kiedy was podczytac i pogratulowac. tak wiec elfik-- gratulacje i szczesci ana nowej drodze zycia;) kasia-- gratulacje coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×