Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

🖐️ Kobietki:) co tu taaakie pustki? pozdrawiam sredecznie ze szkocji, a dokłdnie z jejdnej jej wysp. juz ponad tydz. tu jestesmy i jest good:)praca spoko,ludzie fantastyczni!widoki rewelacja:) szkoda tylko ze to taka troche dziura... ale przynajmniej nie bedzie gdzie kasy stracic;) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny mam nadzieję że mikołaj was odwiedził :) o mnie zapomniał A co u mnie eh znów poszukuję pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej Mika🌼---no chyba umarł.Ja straciłam nadzieję już jakiś czas temu, ale w sumie dopóki temat jest może jeszcze kiedyś odzyje?? Zagląda ktoś tu jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech odzyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez zajrzałam. Ale jestem ciekawa co u Was.....może na maila prędzej odpiszecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Może faktycznie forum ożyje? już nie chodzi nawet o to żeby było tak jak kiedyś ale żeby chociaż cokolwiek pisać raz na jakiś czas;) Tak w skrócie to u mnie trochę nowości ale większość w zasadzie po staremu;) Byłam na stażu z UP, teraz pracuję na umowę cały czas w jednej firmie w moim mieście, stanowisko biurowe-administracyjne/urzędnicze. Ale ogólnie to już byłam w 3 miejscach w tej firmie, bo ona w każdej dzielnicy prawie ma swój oddział taki jakby.Wyszłam z domu w końcu, poznałam trochę ludzi, mam już jakieś malutkie doświadczenie(z jednego oddziału tej firmy niestety nie jest to do końca pozytywne doświadczenie), ale tutaj gdzie pracuję jest mi w końcu dobrze. Jestem taką jakby małą kadrową dla pracowników fizycznych, bo zajmuję się ich urlopami, itd. itp. i jestem też taką jakby sekretarką dyrektora. Ogólnie mogę podsumować, że praca z facetami jest 100 razy lepsza i łatwiejsza:) Niestety zarobki są marne i takie już pewnie zostaną, będą wzrastać ale wolno i mało, więc zobaczę co dalej. Narazie (odpukać) jestem zadowolona. Z nowości to jeszcze tyle, że mam swoje auto- forda ka i powoli chcę zacząć na nowo uczyć się jeździć, bo miałam prawko ale nie miałam samochodu własnego. To tak w wielkim skrócie i nie wiem czy w miarę udało mi się streścić i przekazać zrozumiale to co u mnie słychać. Reszta po staremu. A co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziczek No może jakoś odżyje :-) Fajnie, że wyszłaś z domu i masz pracę a te złe doświadczenia są najcenniejsze więc nie ma tego złego. Super, że odświeżasz umiejętności kierowcy :-) a fordy ka zawsze mi się podobały takie słodkie żabki :-) A powiedz jak tam ze studiami już po obronie wszystko zakończone??Przepraszam jeśłi już o tym pisałaś ale było troche przerwy i nie pamiętam. No i co w sprawach sercowych?? U mnie wszystko po nowemu właściwie. Stan zamęzny bardzo mi się podoba z Miśkowym całkiem fajnie się układa także odpukać.Co do pracy to się całkiem pozmieniało bo z tej okropnej firmy z rąbniętym szefem przeszłam do ogromnego holdingu złożonego z kilkunastu spółek, który ma swoją wewnętrzną kancelarię i się załapałam od nowego roku w tej kancelarii warunki pracy nie do porównania no i szef zupełnie inna bajka. Teraz mogę powiedzieć, że mam wymarzonego szefa, od którego mnóstwo się uczę i który jest bardziej jak kumpel niż szef :-) Poza tym dalej mamy Sarcie rozpieszczucha kochanego. Na razie bez dzieciuff :-) No i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja się melduję :) Dziś Emilka kończy pól roku :D Ogólnie jest baaaardzo pogodna dziewczynką,zaciesza do kazdego kto tylko zwraca na nia uwage.Jest cudowna!! Kolki nas ominęły,bezsennne noce też. Do pracy nie wracam bo nie mam z kim zostawić Emilki.Nie przejmuję się tym zbytnio bo jednak uważam że czas spedzony z małą jest dla mnie bezcenny :) No i przeprowadzam się w tym tygodniu na swoje wlasne M :) Cieszymy się niesamowicie z samcem bo w końcu bedzie to tylko nasze :) Pozdrawiam Was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja się melduję :) Dziś Emilka kończy pól roku :D Ogólnie jest baaaardzo pogodna dziewczynką,zaciesza do kazdego kto tylko zwraca na nia uwage.Jest cudowna!! Kolki nas ominęły,bezsennne noce też. Do pracy nie wracam bo nie mam z kim zostawić Emilki.Nie przejmuję się tym zbytnio bo jednak uważam że czas spedzony z małą jest dla mnie bezcenny :) No i przeprowadzam się w tym tygodniu na swoje wlasne M :) Cieszymy się niesamowicie z samcem bo w końcu bedzie to tylko nasze :) Pozdrawiam Was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna*490
Cześć dziewczynki moje:) To ja tez o sobie przypomnę choć troszke pod inną "nazwą" bo hasła zapomniałam... U mnie wszystko po staremu: ta sama praca, choć sie awansik po drodze pojawił:), ten sam facet, to samo otoczenie... Rzec mozna - wieje nuda;) Jednak nie narzekam choć fakt, mogło by być lepiej:) Ściskam Was wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna*490
Cześć dziewczynki moje:) To ja tez o sobie przypomnę choć troszke pod inną "nazwą" bo hasła zapomniałam... U mnie wszystko po staremu: ta sama praca, choć sie awansik po drodze pojawił:), ten sam facet, to samo otoczenie... Rzec mozna - wieje nuda;) Jednak nie narzekam choć fakt, mogło by być lepiej:) Ściskam Was wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna*490
Hej dziewczynki moje:) To może ja tez o sobie przypomnę.... Pod troszkę zmienionym pseudo, ale to wszystko z zapominalstwa (hasło uleciało). U mnie bez zmian, ta sama praca, choć awansik po drodze mnie spotkał, ten sam facet, to samo otoczenie. Rzec można-wieje nudą, ale nie narzekam:) Ściskam wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×