Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

🖐️ Witajcie namea🌼 ja poproszę książeczkę:) Elfik🌼 Hehe ród męski wyjęty ale nie wiem na jak długo... Fajnie, że dałaś linka do tego tematu. Zaraz tam zajrzę:) A do mnie babcia przed chwilą dzwoniła i mówiła, że widziała A. w autobusie i zaczęła mi o nim mówić jaki to A. nie był wspaniały i fajny. Otóż wyprowadziłam ją z tego błędu i nie wytrzymałam już, powiedziałam jej o dwóch rzeczach \"cudownych\" jakie to A. robił no i już chyba teraz ma pełny obraz jego, nie taki kolorowy niestety. I jeszcze jedna sprawa odnośnie Sz. tym razem. On chyba za szybko mnie do łóżka ciągnie...To znaczy owszem znamy się kupe lat na stopie koleżeńsko przyjacielskiej ale spotykamy się dopiero od nie tak dawna i jeszcze ja mam taki mętlik w głowie z A., z byłą dziewczyną Sz. Poza tym ja jeszcze Sz. nie kocham!! U mnie z tymi uczuciami to nie tak szybko działa, on mnie też jeszcze nie kocha. Więc to by było takie dziwne. Nie chciałabym spaść z deszczu pod rynnę... U mnie ostatnio to się zdecydowanie za dużo dzieje jeśli chodzi o sprawy sercowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ po weekendzie:) nie miałam dostepu do neta:( Misiek byl u mnie, było cuuudnie:* jak ja Go kochuniam:* mam nowe okularki,ale nie mam zadnej fotki, jeszcze, jak tylko cos sie fajnego pojawi wysle! znowu odezwała sie ta głupia laska mojego przyszłego szwagra i doprowadza mnie do szału:( nagle jej sie przypomniało ze ona chce koniecznie pogodzic!ale tylko po to,zeby pokazac tesciom jaka to ona jest swietna i potrafi dojsc ze mna dom porozumienia, a po swietch bedzie dalej mi dupe obrabiac! poczyatm troche co u Was,ale nie mam za duzo czasu. milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼dziewczyno...jak nie chcesz się godzić i nie lubisz tej panny, to olej ją i nie rób nic tylko dla "świętego spokoju".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---no sporo ale jest trochę ciekawych postów Madziczek🌼---to dobrze ;-) i milej lektury ;-) Onfim🌼---Twój wybór ;-) Bajka🌼----hahah masz talent do słowotwórstwa kochuniam :-D kciukanie to tez chyba twój wynalazek :-) Podpiszę foty z andrzejek i wysyłam linka na maila. Tylko nie śmiejcie się z Miskowego bo ciągle oczy zamykał do zdjęć :-D śpiąca krolewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼odpiszę na maila później lub jutro, bo tak zawalili mnie robotą, że ho ho. Widziałaś co Ci na gg odpisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 i dobrze że powiedziałaś ale jest jeszcze problem taki że mogą pomyśleć że mówisz tak specjalnie bo on cię skrzywdził bajka🌻 witamy po przerwie , a kij szwagierce w oko elfik🌻 wiem :D a ja się wziełam za porządki przed przed świąteczne jejku za chwilę nam się rok skończy ale to zleciało nawet nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wstalysmy ^^ tata jeszcze chrapie ;) moje dziecko jest genialne :D wrzuca wszytsko do pudla po drukarce :D :D :D a przed chwila chyba sie modlila nad zakretka od butelki :P ha ha teraz nosi przed soba ten akrton ^^\' chyba sie przeziebilam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam linki do fotek. W sumie po cenzurze to nie wiele tego zostalo :-O ale niektore zdjęcia nie są na widok publiczny hahaha oj wariaty z tych moich Łośków wariaty :-D Madziczek🌼---no to nei za dobrze świadczy o zamiarach Sz :-O Rewelka🌼---no widzialam i odpisałam.A ten zestwa specjalny dopiero teraz do mnie doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 właśnie nie za dobrze o nim świadczy...Dlatego ja już się pogubiłam i nie wiem czy istnieją jacyś normalni faceci na tej planecie, czy każdy jeden taki sam i do jednego dąży pięknymi ścieżkami. Co do zdjęć to super ta ekipa łosiów:) dobrze im z oczu wszystkim patrzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam powiedzieć!!!! Poprosiłam Dorotkę żeby była moją świadkową i się zgodziła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Rewelka brawo Kochana, jeju jak ja chciałabym to zobaczyc! Madziaczek myślę że są normalni faceci. a To że Sz. dąży do zaciągnięcia Cię do łóżka to bardzo niedobrze..... głowa mnie boli i ogólnie czuje się jakbym miała zemdleć.... po pracy może do rosmana pójdę a potem odgrzeje sobie pierogi i bede czytać ustawy i ropzorządzenia w ramach przygotowania do oceny czwartkowej... Wróciłam wczoraj do pisania pamiętnika, mam już 3 zeszyty zapisane, 1 niestety nie mogę znależć gdzieś w domku jest., Wczoraj opisałam ślub do momentu w którym w kościele jesteśmy... 3 strony. Mąż zerkal na meile swoje z roboty a ja jak przystało na dobrą Żonkę przy nim pisałam i pisałam :P Jutro napewno Mąż wraca późno bo jakaś kolacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼super...bardzo się cieszę:) Madziczek🌼są normalnie faceci...znam kilku, ktorzy nie dąrzą tylko do sexu. Jadzia🌼podniósł mi koleś ciśnienie to oberwał. Normalnie cham nad chamami, bo trochę kultury to jednak dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczek ja też rzadko teraz piszę ostatni wpis miałam sprzed roku... chociaż, jak coś napisze i potem to czytam to moge sobie przemyśleć pewne sprawy i inaczej na nie spojrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na drugą kawkę, bo normalnie usypiam Kurcze jeszcze 1,5 h i do domku tzn po psiap hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼pierwszy raz takie coś mi się zdarzyło w pracy, bo zawsze się powstrzymywałam, bo sądziłam, że nie wypada i nie będę robić afery, ale jak ktoś w taki sposób się do mnie odzywa, to sorry, ale ja nie będę tolerować poniżania. Ita🌼ja jeszcze chwilę ponad 2 godziny i do drugiej pracy, ale chociaż wieczór miły może będzie jak o ludzkiej porze skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka 🌻 rety, ile tych fotek :) super są :) gratuluję postawy do kolegi! ivette 🌻 faktycznie jakiś taki dzień był... onfirm 🌻 toż jak drugi raz zadzwoniła, co się drzec zaczęła, to właśnie jechała do drugiej. Właśnie z nią gadałam, trochę sie uspokoiła, kazała mi tylko oddac papierki od samochodu, co miałam załatwiac. madziczek 🌻 właśnie sie zastanwaiałam czy iśc na ten film, ale po takiej recenzji chyba namówię fizyka, choc mam dylemat, bo chcę też wyciągnąc go na \"upiora w operze\" do teatru. ciekawa jestem które mi się szybciej uda ;) Ale to ciągnięcie do łóżka przez Sz... kurcze... a on już wie, czego chce w końcu... taki chyba trochę niestały jest. :/ jadzia 🌻 kurcze... a nie da się tego zastrzec jakoś w umowie konretenego terminu wyprowadzki? emulinka 🌻 tia... 😠 wrrr.... ita 🌻 ja już po jednej jestem c\\_/ i na razie mi wystarczy, choc trochę przymulona jestem... no ale po 4 dniach w pracy po 11-14 h to chyba normalne, że mi dojście do siebie trochę zajmie. Jak poszłam spac zaraz po tym, co Wam pisałam ostatnio, bo miałam wstac do pracy na 8, to jeden z kolegów, co zostali nie miał sie gdzie położyc, to przyszedł do mnie do łóżka... budzę sie rano, a tu normalnie chłopak śpi obok, ale grzecznie, więc w sumie tylko pokręciłam głową i zebrałam się na autobus. w pracy ok, fizyk potem po mnie przyjechał i dziś spałam już u niego. Wszyscy się też śmiali, bo jak wziełam z domu kaktusy, to się teraz bałam, bo tam u koleżanki często zimno jest, żeby mi nie zmarzły i je chciałam do niego zawieźc, więc rano ze sobą wziełam i sobie stały na biurku obok telefonu :) wszyscy się uśmiechali i były główną atrakcją dnia :D Kurcze... jak byłam w łazience to dzwonił tel - telefon zastrzeżony. nie wiem kto to. boję się, że to z pracy coś chcieli i zła jestem, że nie odbrałam. jak nie zadzwonią więcej, to się będę chyba musiała zebrac i pojechac do Wawy do nich, bo to dziś 1 i może coś chcą odnośnie umowy albo wypłaty, godzin czy czegoś i jak nie dostaną odpowiedzi, to mogą przyjąc wersję szkodliwą dla mnie. 😠 a tyłka wcale mi się nie chce stąd ruszac. fizyk teraz znów pojechał do lekarza - chyba chce zwolnienie na kolejnych parę dni, skoro chce jutro wyjechac. przy okazji ma wstąpic do apteki i mi leki na uspokojenie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga, ogolnie, odkad wrocilam z pl, jakos niedobrze sie dzieje.... przeziebilam sie, mala tak sie rozbestwila, ze juz nie mam sily do niej, mam nadzieje ze dzis przespi cala noc, dzis kolo 3 wstala z placzem to ja wzielam do siebie.... mialam isc do apteki, no ale jakos srednio mi sie chce :| ale it ak musze ejszcze do sklepa cos do zarcia kupic bo w lodowce niedlugo samo swiatlo i lod zostanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też pustki w lodówce i przydałoby się zakupy zrobić, jakieś wędlinki, ser i owoce mniam, mniam Dostałam od teściowej siostry fasolke po bretońsku i całe szczęście, bo obiad już mam z głowy na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zła😠😡 miałam robi dzisiaj projekt z laskami, ale zadna nie mogła, albo nie miała nic zrobione😠 oki, miały mi przysłac na poczte,ale zadna sie nie pofatygowała. znowu pewnie dostane okolo 23 i badz madry i rob po nocy robote za kogos😡 jedyn plus dzisiajszego dnia to to,ze wpłyneło mi stypendium:) narazie tylko za dwa miechy,ale zaraz bedzie za grudzień. mozna coisk kupic do ubrania na swieta:) reewelka🌼 no fakt nie trawie tej lali, działa na mnie ja plachta na byka! ona mysli,ze jak powiedziala pogodzmy sie to ja bede latac za nia, i oczywiscie! a jak ja chciałam sie pogodzic, to suka nawet nie chciała ze mna rozmawiac😠 dzieki za foteczki:) Elfik🌼 a dziekuje bardzo;) tak to kciukanie to moj twór:) ja bede miała chłopaka swiadka, mojego brata. nie wiem jeszcze jak moj Misiek, czy wezmie swojego brata.... ciesze sie,ze Ty sie cieszysz:) onfim🌼tez tak mysle:P mi tez czas leci jak szalony:o zaraz koniec roku, pozniej obrona i slub:) az strach sie bac tego ubywajacego czasu! madziczek🌼 ivette🌼ja jestem przeziebion:( kumpela mnie zarazila. jadzia🌼ja juz dawno nie pisze pamietnika,ale achyba wroce do tego, bo potrzebuje tego. ita🌼ja na obiad dzisiaj miałam spaghetti, tak szybko i smacznie:) strzyga🌼 ja poszłam spac o 1(grałam z Miskiem w monopol),a o 5 wstałam bo Dominik jechał do domu:( połozyłam sie pozniej jeszcze na 1.5 godzinki. i nawet sie w mire wyspałam:) ulala:D z kolega sie spało, nono... musze chyba sama cos porobic do tego projektu, bo słabo to wsio widze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia 🌼---29 sierpnia 2009 Rewelka🌼-----już biegnę. Namea🌼---masz linka do ostatniego odc greys bo ja nie moge znaleźć :-( i przypominam o e booku jak możesz bardzo bym się ucieszyła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Ja wczoraj po pracy miałam pracowity dzień, 2 pralki i stos prania recznego posprzatałam w całym mieszkaniu, a zjadłam dopiero o 18,30 i to nie było mądre bo slabo mi się zrobiło blee i miałam wczoraj ustawe poczytac ale tylko 2 strony przeczytałam... wczoraj urodziła sie mała kobietka w rodzinie, dzwoniliśmy do sczesliwego Tatusia, super jak opowiadał :D :D :D miłego dnia i dla każdej po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)😘 Chciałam wam fotki poprzesyłac z imprezy andrzejkowej ale właśnie cos mi nie łączy kabel od tel:/wczoraj zrzucałam zdjęcia i zostawiłam kabel na stoliku,w nocy kot sie nim zabawił bo cały jest pogryziony:( Bede musiała zrzucic na karte od aparatu i podesle wam jeszcze w tym tygodniu:D Rewelka🌼😘 dziekuję ci slicznie za foteczki:) Ita3🌼ja tusz sie sprawdza??Powiem ci że ten tusz z rimmela o którym ci pisałam nie sprawdził by sie na twoich oczkach:/Wiec dobrze ze mnie nie posłuchałaś:P.Ale ten z bonjurs mysle ze by ci siadł.. Nie wiem jaki masz kolor ocząt,ale jak chcesz je powiekszyć,stosuj np.brazową kredke na dolna powieke.Albo stosuj jasny cień a ciemniejszym pomaluj kaciki oczu.to zawsze działa:D Madziczek🌼nie każdy mysli o seksie:PJa tez znam takich:) Napiszesz mi coś więcej o tym kremie??Sama jestem w trakcie nowego zakupu i kompletnie nie wiem jaki sobie zapodać:( Elfik🌼a ja zandego linka nie dostałam:( Jadzia🌼jak miła poranek?? Namea🌼😘😘 Byłam wczoraj u mojej przyjaciólki która jest w ósmym miesiacu ciąży.Pojadłysmy ciasteczek i maleństwo sie obudziło:D Jak kopał to cały brzuszek sie ruszał:)Niesamowite uczucie:) Dziewczyny a wktórym miesiącu dziecko sie przewraca??u mojej przyjacióki jeszcze sie mały nie obrócił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×