Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Rewelka🌼 Kochana to proponuję zrobić herbatki z dużą ilością cytrynki i albo z miodem albo z sokiem malinowym- rozgrzeje na pewno. Jak nie masz to niech ktoś Ci podskoczy do sklapiku pobliskiego:) Posyłam troszkę zdrówka:) Emilunka🌼 dopiero teraz zauważyłam!!! Sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj żyje Emilunka nam:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Jadzia🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Emilka sto lat, sto lat niech żyje żyje nam , dużo miłości, szczęści w życiu, pomyślności, zdrówka i staysfakcji z pracy i z życia Rewelka zdrówka róznież życzę Elfik co prawda mam kupioną ta książkę, ale jak możesz to prześlij mi ją na maila, a co do Twoich wróżb, to może faktycznie masz coś z koniem wspólnego hahah tzn. z tą wróżbą- najpierw ten sen o koniu potem ten wosk?????? Jadzia i jak tam stresik przed jutrzejszą oceną, bo ja już mam przed obroną w ten piątek o 10.30 uuuu stresuję się. Jeszcze taka sytuacja wyniknęła dzisiaj, że szok myślałam, że się załamię normalnie. Zglądam do swojej pracy mgr żeby ją poczytać sobie patrzę na spis treści i są tam 3 rozdz. z podrozdziałami a potem czytam wstęp a tam 5 rozdz. opisanych pokrótce( w ostatniej chwil promotor kazał mi zmienić z 5 rozdz. na 3 rozdz.,w spisie treści zmieniłam a juz we wstępie zapomniałam pozmieniać, to wszystko tak szybko się działo, na ostatnią chwilę) i dałam tak oprawiona pracę do dziakantu. No i dzwonię do nich dziś rano, że taka sytuacja wyniknęła, a one, że muszę dziś wymienić te prace mgr bo jutro rano recenzent bierze ją, a uczelnia jest 60 km ode mnie dziekanat dziś tylko do 12 tylko czynny nie dała bym rady, nie wiedziałam co mam robić, ale jedna dziewczyna koleżanka pracuje na uczelni i ją poprosiłam o pomoc, i pomogła mi, ale też nie było łatwo, ale o tym już nie będę pisać. W piatek chyba jakieś winko dobre musze jej kupić!!! Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek 🌻 pięknie dziękuję. Kurcze, tyle życzeń już zebrałam, i normalnie mam wszystko, oprócz dobrego i zaradnego męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita 🌻 dzięki za życzenia :) nie dygaj z pracą, moja licencj. zaginęła w dziekanacie w dzień obrony i wmawiali mi że nie złożyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 no u mnie pomalutko wszytsko powraca do normy choć jeszcze do jutra siedze po minimalnie 12 h w robocie:o Lodówka pusta, znajomi narzekają:( A najgorzej, że poświęcam swój czas dla pracy, która nie jest tego warta! Ita🌼 kątem oka gdzies mi się rzuciło, że masz pracę zaakceptowaną. Gratuluję:) A kiedy obrona? Rewelka i Elfik🌼 zapomniałam powiedzieć: tajemnica Poliszynela rozwiązana;) Mam nadzieję, ze domyślacie się o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 to troszkę długa historia:o Jak wyniknie jakas nowa (choćbym nie chciała) to Ciebie też wtajemniczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 no jak ja niecierpliwa jestem :) Ale z tego co mówił Romantyk, jak był ostatnio, to jestem stanowczo za młoda :D:D czarna 🌻 no nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼jeżeli to jest to o czym myślę to mam nadzieję, że pozytywnie:) Ale dla pewności napisz o co chodzi chociaż na gg:) Plisssssssssssss👄 Ita🌼dziękuję Jadzia🌼to łap się za fervex-ja od wczoraj piję i już poprawę widzę. Emilka🌼jestem szczęśliwa, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 a pamiętasz kto ci mówił ostatnio, że dla dwóch tygodni szczęścia czasem warto zaryzykować, że się coś nie uda? widzisz? widzisz? :) Who is the master? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼to już wiem o co chodzi na pewno:) Ale mam nadzieję, ze wszystko pozytywnie przebiegło?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ale to już więcej, niż dwa tygodnie. Poza tym ja nie chcę, żeby się kończyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem nie krzykajcie że pusto. Puciakowi olej musiałam zmienić.(Puciak to imie mojego autka :-) ) Emilunka🌼----sto lat sto lat niech zyyyyjeeee zyyyyje nam :-D wszystkiego najlepszego Kochana. Dużo radość i miłości w życiu, spełnienia marzeń i oby Cie nigdy nie opuściło Twoje poczucie humoru 👄 🌼🌼🌼🌼 Madziczek🌼---zaraz wyślę Ita🌼--no tak faktycznie ostatnio w snach tez był koń i to pływający :-) a dziś śnil mi się wielki autobus że go prowadziłam ależ zamot ze mnie :-D A książęczke zaraz wyślę Czarna🌼---no proszę a sama sie rozwiązała czy troszke nadal walczyłaś o to?? No i fajnie to już mordka się cieszy bez zakłoceń?? A ja dziś zakupiłam kalendarz na nowy rok i zgadnijcie jaką datę zakreśliłam jako pierwszą???:-D :-D :-D :-D chyba zaczynam się porządnie cieszyć tym ślubem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 ach dziękuję :) a z tym moim poczuciem humoru, to może ja was okłamuję? :D a może tak naprawdę jestem borsukiem :D:D jestem nieśmiała i zamknieta w sobie? hę? :) Prawidłowo że cieszysz się ślubem, kto by się nie cieszył :P reewelka 🌻 no ale ja wiem że nie chcesz żeby się kończyło :) ja wiedziałam że tak będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼dobra, dobra:) No bo kto by chciał, żeby się kończyło:)? Tylko mam nadzieję, że cały czas tak dobrze będzie:D Elfik🌼ja też się cieszę Twoim szczęściem:) Aporpos ślubów-wczoraj dostałam smsa od takiej bardzo dobrej koleżanki z datą jej ślubu:P Ale ślubnie się robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---noi teraz mogę wreszcie powiedzieć A NIE MÓWIŁAM i nic sie nie skończy tylko od ciebie to zależy 👄 Emi🌼----no ja wiedzialamże coś ze zwierzatka w sobie masz :-P haha Borsuk buahahaha nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼ale pewnie bez dołków i dziur się nie obędzie, więc mail do Ciebie będzie w pogotowu czekał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja tez jestem ciekawa o co chodzi, ale chyba się domyślam, to to o czym kiedyś sobie gadałyśmy, doszło już do tego????AAA i dziękuję za kciukanie Elfik mi sie dziś śniło, że Mój mnie zdradza i że zmarło dziecko naszych znajomych, które urodziło się 2 dni temu, nie wiem co za głupie sny mnie nawiedzają. Aż się obudziłam bo płakałam przez sen Emi akurat ty smutas hahaha a to dobre Rewelka tobie też życzę samych pozytywów domyślam się , że w miłości. Ja teraz sobie poczytałam swoja pracę mgr, wypunktowałam najważniejsze rzeczy którę musze opanować na perfekt i wcale tego mało nie jest brrrrr, a jeszcze dziś musze się spotkac po pracy z koleżanką z poprzedniej pracy bo musze jej cos oddać, ale przy okazji na jakis obiadzik pójdziemy. Jadzia, Ivett wczoraj też jakoś miałam dzień na pranie i ogarnianie mieszkania apotem przed tv leżałam na koniec dnia moja mama nas odwiedziła. Spać mi się chce i jeszcze dziś z tego wszystkiego nic nie jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---pewnie jeszcze troche z lisa [kobieca przebiegłość] kotki [kocia zmysłowość] mrówki .... Rewelka🌼----no raczej nie watpie ale zabraniam za bardzo sie dziurawić i dołować I moze bys się w koncu pochwaliła juz oficjalnie hęęęę??? Czy mam to zrobic za Ciebie?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, chodzi o to;) Rewelka🌼 czy ja Cholero moja kochana czegoś nie wiem??!! Czy ja mam szukać czegoś twardego pod ręką żeby Ci w łeb dać:p Elfik🌼 słodkie imię w sam raz dla aucika:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w przychodni, umowilam sie do lekarza na piatek potem w aptece - wykupilam pol asortymentu na grype :/ dla mojego kupilam czerwona bluze z dla malej sloiczki nareszcie, bo zupek to niestety ale nie umiem gotowac, tj cos tam robilam rano, ale nie wiem czy sie ebdzie nadawalo do zjedzenia haha proszku w koncu nie kupilam, nie mialam gdzie juz go wcisnac, mimo, ze wozek dosc pakowny jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×