Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość załamana_kobieta
Aha. U mnie się jeszcze pojawia przy tym jedna ważna rzecz: uczucie rozpierania w całej twarzy, tak jakby zatoki. To wszystko trwa około 2 h. - w miarę upływu czasu stopniowo się zmniejszając. Po tym czasie jestem zmęczona i wyczerpana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuta 1 ty mialas e.coli i powiedz mi oprocz szczepionki czym przyaatakowalas i co leczylas w pierwszej kolejnosci ?? e.coli czy grzyba ?nie bardzo widze poprawe po wczorajszej wizycie ale dopiero jeden dzien minal jak jestm na tej innej diecie ale cholera boje sei ze w moim przypadku gardlo dalej bedzie bolalo i szczypalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiula napisałam Ci troche wczesniej cofnij strony mieszanke ziołowa na grzybice drog oddechowych nie wiem czy czytałas ten mój post,moze ja popij i zobaczysz jaki skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka74
Luidi dziękuje za odpowiedź, bo powiem szczerze, że się pogubiłam, pisałaś też coś o kropidlaku . Jeżeli Cię uraziłam, to przepraszam. Myślałam, że miałaś robione tylko to IgG, gdzieś mi umknęły te wymazy. IgG to zupełnie bezwartościowe badanie w przypadku grzybicy i jak o nim słyszę to mnie żółć zalewa. Chodziło mi tylko o tę informację. Życzę Ci powodzenia w walce z chorobą. Podobno wynaleźli jakieś lepsze leki na grzyba. Mam nadzieję, że Ci pomogą. Chodziło mi o to, aby ostrzec osoby którym wmawia się tę chorobę na podstawie badania IgG, a jest ich niemało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka74
Pancracea odpowiadam: 20 lat temu miałam ostre zapalenie miedniczek nerkowych i pomogły mi antybiotyki. Od tamtej pory zjadlam moze paczkę aspiryny + rutynoskorbin. Apapy, hormony i antybiotyki omijam szerokim łukiem, natomiast chorowały mi dzieci(jak to dzieci). Lekarze mają w Polsce ciężki żywot. Widzą dziecko trzy minuty i muszą stwierdzić wirus, czy bakteria? Można to zbadać, robiąc badanie krwi, ale gdyby lekarz zlecał to badanie zbyt często tzn(więcej niż 3 razy w roku) przychodnia podpisałaby kontrakt z innym, mniej kosztownym lekarzem. Tak więc limit wystarcza tylko dla dzieci dyrektora przychodni. Więcej szkody można zrobić nie podając antybiotyku gdy trzeba( o czym przekonałam się boleśnie), niż przepisując go niepotrzebnie. Więc piszą, piszą. Jestem w stanie to po części zrozumieć, (choć sama na miejscu takiego lekarza zwolniłabym się z pracy). Jestem w stanie zrozumieć każdy błąd. każdą pomyłkę w stylu lewa nerka zamiast prawej. Ulitowałabym się nawet nad chirurgiem, który nie wytrzymuje ciśnienia i pije w pracy. Natomiast te wszystkie bicomy, aparaty mora, homeopatię i urojone przez lekarza grzybice (tylko dlatego, że ciężko je zbadać i można leczyć w nieskończoność) kierowałabym do prokuratora, co niniejszym, z dobrym skutkiem czynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do załamanej ja mam podobne objawy i mam na 100 procent stwierdzona grzybicę,ja robiłam wymazy z różnych jam ciała ,na grzyby i drożdże ,które były hodowane przez ponad 14 dni,jeśąli ktoś zaproponuje krótszą hodowle to jest to niemiarodajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Kaju? Czy czytałaś taką publikację lub czy ją nabyłaś: "Alergie-zapobieganie, jak rozpoznować aiergię, najnowsze skuteczne metody leczenia" dr.n.medycznych- Danuta Myłek-wydawnictwo W.A.B. Ta książka potrafi nieco otworzyć oczy na problem-jak zapobiegać i rozpoznawać alergię[praktyczne rady dla alergików i ich rodzin.. Kto ją przeczyta, zmieni zdanie na temat roli candida w organiźmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Pysiula -po braniu szczepionki już nie biegałam z badaniem e.coli bo natrafiłam na artykuł o citrosepcie i objawy pasowały do mnie ,lekarze interniści próbowali leczyć mnie sami na grzybka a potem specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAniska, Pysiula Problem nie w kwiecie wrzosu (jest w aptekach) ale w korzeniu omanu wchodzacego w sklad tej mieszanki. Skad go bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnDy ciezko dostac korzeń omanu,a niektóre sklepy zielarskie go mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuta 1 wiec najpier wzielas szczepionke na e.coli i potem zaczelas leczyc grzybice citroseptem ? co jeszcze wdrozylas do leczenia napisz krotko ???ja jestem po dwumiesiecznym leczeniu ketokonazolem imoze citrosept wystarczy dalej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Do Kajki: Napisałaś: "Pancracea odpowiadam: 20 lat temu miałam ostre zapalenie miedniczek nerkowych i pomogły mi antybiotyki. Czy nie sądzisz, że są to wyjątkowe sytuacje? Zgadzam się z Tobą, że tak należy czynić! Ale nie zgadzam się ze słowami:"Więcej szkody można zrobić nie podając antybiotyku gdy trzeba( o czym przekonałam się boleśnie), niż przepisując go niepotrzebnie". Właśnie takie podejście lekarza i pacjenta jest niebezpieczne dla tego drugiego! Otóż ja sam jestem żywym przykładem tego. Właśnie jeden z "mądrych akademicko" lekarzy w przychodni w której się leczyłem zaorydnował mi silny antybiyk rzekomo na zapalenie gruczołu krokowego(prostatitis) nie mając dokładnych danych odnośnie posiewu i innych dokładniejszych badań w tym zakresie oraz douczenia i doświadczenia w tym zakresie...Efekt? Pogorszenie stanu układy pokarmowego-pogłębienie dysbiozy jelit i zapalenia zwłaszcza jelita grubego w stwierdzonym później w klinice gastro-IBS! A wątroba? USZKODZONA !!!!!!!!!! A więc ja bym się powstrzymał z wyrażaniem "ohów hohów" z tymi antybiotykami, jeśli chodzi o odpowiedzialne leczenie ludzi na zasadzie "profilaktyki Macajewa"! Zgadzam się natomiast z Tobą co do niebezpiecznego szamaństwa, jakie pleni się w sieci internetowej... Bo, żeby leczyć człowieka, trzeba mieć wykształcenie lekarskie oraz dysponować sprawdzonym(100%-centowo)wiarygodnym instrumentarium diagnotycznym oraz udowodnioną w codziennej praktyce jakość metod leczenia, którą jakiś lekarz oferuje. Zauważ też, że nie zawsze jednak wyniki badań są miarodajne w zestawieniu z innymi laboratoriami , które wykonują takie same badania- na co wskazano mi również w klinice! I tu leży też część problemu leczenia konwencjonalnego w "trafieniu w cel "! Aparaty Mora czy Volla i inne niekonwecjonalne metody, jak np. irydologia, mogłyby jedynie wspierać lekarzyw postawieniu 100% diagnozy- o ile badania z obu metod pokrywałaby się w ocenie stanu zdrowia chorego człowieka potrzebującego pomocy! Ale to tylko moja osobista dywagacja, wynikająca z 'info', że wielu lekarzy( nie tych w Polsce) posiłkuje się w wielu krajach w ten sposób. "Od tamtej pory zjadlam moze paczkę aspiryny + rutynoskorbin. Apapy, hormony i antybiotyki omijam szerokim łukiem, natomiast chorowały mi dzieci(jak to dzieci). Lekarze mają w Polsce ciężki żywot. Widzą dziecko trzy minuty i muszą stwierdzić wirus, czy bakteria? Można to zbadać, robiąc badanie krwi, ale gdyby lekarz zlecał to badanie zbyt często tzn(więcej niż 3 razy w roku) przychodnia podpisałaby kontrakt z innym, mniej kosztownym lekarzem. Tak więc limit wystarcza tylko dla dzieci dyrektora przychodni. Więcej szkody można zrobić nie podając antybiotyku gdy trzeba( o czym przekonałam się boleśnie), niż przepisując go niepotrzebnie. Więc piszą, piszą. Jestem w stanie to po części zrozumieć, (choć sama na miejscu takiego lekarza zwolniłabym się z pracy). Jestem w stanie zrozumieć każdy błąd. każdą pomyłkę w stylu lewa nerka zamiast prawej.". Trochę to niesprawiedliwa ocena: Z jednej strony negatywnie oceniasz leczenie niekonwecjonalne(jeśli np.chodzi o homeo)-nie dające efektu i kwalifikuje się do prokuratora, a z drugiej strony bierzesz niejako w obronę "szamana" akademickiego, którego beztrosko usprawiedliwiłabyś. Nie jest to jedno z drugim chyba zrównoważone w takiej ocenie! "Ulitowałabym się nawet nad chirurgiem, który nie wytrzymuje ciśnienia i pije w pracy.". A czym się jeden od drugiego "poprawiacz stanu drowia" różni w poważnym traktowaniu życia ludzkiego? Jednemu zależy na "kasie i drugiemu zależy na kasie"... No może warunki i metody pracy mają "różniste"! Ale bądź tu "poetą i pisz wiersze". Trudno trafić na uczciwego człowieka -parającego się medycyną - w dobrej specjalizacji i profesji, tj. tego, czego sie podjął! Umiesz znaleźć taki klucz do powiązania i zrozumienia tego wszystkiego? Bo ja go znalazłem... I ty chyba też..KASA! To wyznacznik obecnie ludzkiego zdrowia ! Dr Judym, w dzisiejszych czasach, to "FATAMORGANA"!!! I nie pomoże straszenie "szamanów" prokuratorami, jeśli powyższy wyznacznik będzie brał coraz bardziej górę nad najwyższą wartością , jaką jest ZDROWIE I ŻYCIE LUDZKIE! Pozdrawiam i życzę zdrówka! Natomiast te wszystkie bicomy, aparaty mora, homeopatię i urojone przez lekarza grzybice (tylko dlatego, że ciężko je zbadać i można leczyć w nieskończoność) kierowałabym do prokuratora, co niniejszym, z dobrym skutkiem czynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
I nie dziw sie Kajko, że ludzie w takiej sytuacji, kiedy każdemu brakuje "przysłowiowego grosza", szuka po prostu pomocy i rozwiązania swoich prblemów zdrowtnych w inny sposób! Co oczywiście, nie wychodzi zawsze na zdrowie takie "błądzenie po omacku" i leczenie się na własną rękę. Wtedy funkcojonuje też nie zawsze dobra rada "cioci Kloci"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiula ja równiez brałam autoszczepionke w zastrzykach na moje ecoli w nerkach ale nic mi to nie pomogło bo moim problemem nie były bakterie tylko grzyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Kaju? I w żadnym wypadku nie popieram też "szamanów " stosujących leczenie 'bioenergią'(bioenergoterapeuci tak zwani). To jest wielkie oszustwo i czysty demonizm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaaaaaaaaaa
uwzgledniacie w waszej diecie kasze kukurydziana ??? juz sama nie wiem co mi szkodzi a co nie .....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pancrea nie mam na razie zadnej poprawy po diecie jaka dala mi ta lekarka :):):) jest chyba jeszcze gorzej .I tak zakazane sa nabialy , cukry, wszytko co ziarno , ryz ,kukurydza .Mozna jesc ziemniaki i ciagle ziemniaki i ziemniaki :):)smazone na boczku , placki ziemniaczane i to chyba szkodzi i wszystko wskazuje na grzybice bo ta nie lubi ziemniakow .Rece juz opadaja !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Pysiula -kilka lat temu leczyłam wszystkim co wpadło mi w ręce ,azulanem [bo też działa na candidę ],didą ,ale dopiero tu na forum dowiedziałam się o wszystkim,diecie lekach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
pysiu ja wciaz uwazam ze masz grzbice ,pij orzech polecam,efekt przewyzsza ketokonazol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi czy dobrze zrozumiałam Twój ostatni post,ze picie orzecha jest lepsze niz ketokonazol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
janiska powiem tak napewno ja potrzebowalam ketokonazolu na pewnym etapie leczenia,jednakze pije orzech kilka tygodni,puk,puk ale efekty sa ,WYLECZONA miala racje, pysiula na nadzerki podzialal mi dopiero wywar z orzecha ,sprobuj metoda tania i raczej malo inwazyjna,gdzies nawet wyczytalam o dobroczynnym dzialaniu na watrobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Pysiulu?Czy mówiłaś jej, że ty masz grzybicę? Skąd na pewno wiesz, że ją masz? Jak masz możliwość kupna optymalnika z maja 2008(Candida palgą XX wieku) to go kup. Tam dość jasno wypowiada się dr Janus, a także na stronie 11 i 12 dr Ewa Bednarczyk-Witoszek. Miesięcznik kosztuje ok.6zł . Możesz go sobie sprowadzić za zaliczeniem pocztowym pod nr 034 362 34 99 w Częstochowie! Ja tez tak sprowadzałem sobie jeszcze inne numery dotyczące np.również cholesterolu i serca... W tym numerze z maja 2008 roku dr Witoszek dokładnie naprowadza (jak sama pisze)na ponoć skuteczną walkę z CANDIDOZĘ, która można wyleczyc dietą! Zacytuje ci fragment jej artykułu: (...)"Przyczyną nadmiernego rozrostu Candida albicans są nadmiary niewłaściwych produktów zjadanych codziennie. O jakie produkty chodzi? 1.Cukry proste(owoce i cukier obecny w różnych produktach np. czekoladzie ), marchewka. 2. Alkohol w każdej postaci. 3. Wszystkie produkty zbożowe(żytnie, pszenne, owsiane, jęczmienne, z ryżu, kukurydzy, prosa). Jak te produkty działają? Pierwsza grupa karmi bezpośredni grzyby, jest zatem doskonałą pożywką dla grzyba. Marchewka -podobnie, z powodu dużej zawartości cukru- jest pożywką dla grzyba. Zdarza się szkodliwe działanie marchewki ze strony alergii krzyżowych. Nietolerancja marchewki i wywoływanie przez nią PRZEKRWIENIA w róznych miejscach jest zawsze związana z krzyżową nietolerancją zbóż. Druga grupa-etanol w swym działania zwiększa ilość intermediatów(związków pośrednich) glukozy,większa ilość wolnych kwasów tłuszczowych w krwiobiegu, zmniejsza obrót cyklem kwasu cytrynowego, działa jako histamino-uwalniacz powodując przekrwienie w miejscach słabszych. Efektem tych działań jest skutek pt.: "mamy ostatecznie wyższy poziom glukozy w organiźmie "-pożywki do dalszego namnażania się grzyba. Trzecia grupa- wszystkie produkty mleczne mają działanie"cukrogenne" działają tak w organiźmie wieloma mechanizmami. Znaczący udział produktów mlecznych w rozroście Candida alibans obserwuje Brostoff-światowej sławy alergolog. Zauważam, że cała grupa produktów mlecznych ma podstawowe znaczenie w rozroście kolonii grzybów o jakimkolwiek umiejscowieniu. Czwarta grupa- jest głównym dostarczycielem glukozy dla osób odżywiających się PIECZYWEM. Produkty tej grupy jako często nadużywane działają nie tylko na zasadzie zwiększania ilości szlaków obsługujących cukier(większy obrót nimi), ale także na zasadzie wzrostu związkównietolerowanych(machanizmy alergologiczne)- właśnie z powodu ich nadużywania. Nie jest też prawdą, że podnosi się "pożyteczność" tzw. Grzybów obecnych w jogurcie czy drożdżach. Dlatego, że te w jogurcie czy kefirze są przysłowiowym "kwiatkiem do kożucha" wobec substancji działajacych cukrogennie, a obecnych we wszystkich produktach mlecznych. Nietolerancja drożdży piekarniczych z punktu widzenia alergologii sugeruje, by uważniej się przyjrzeć całej grupie zbóż z powodu reakcji krzyżowych- czyliczwartej. Uznaje się, że tylko rafinowana skrobia sprzyja namanżaniu się drożdżaków. Nie jest to cała prawda. gRafinowana skrobia(oczyszczone zboża, mąka ziemniaczana ) w istocie szkodzi. Bardziej jednak szkodzi nietolerancja całej grupy, która wymieniona jest jako czwarta. Polecane są rośliny strączkowe w "leczeniu" infekcji grzybiczej, szczególnie SOJA. Zawiera najmniejszą ilość węglowodanów pośród wszystkich suszonych roślin strączkowych. Strączkowe nie są jednak tolerowane, jeżeli sie jada codziennie jajka. Leki sterydowe(pochodne kortyzonu) i popularnie stosowane antybiotyki sprzyjają namnażaniu sie grzyba. Podawanie probiotyków hamuje rozwój grzyba, ale czyż nie sprawi nam więcej radości likwidacja grzyba BEZ odwiedzania apteki? Kiedy grzyby się namnażąją? Gdy mogą sobie wniknąć w śluzówkę z powodu jej niewłaściwej budowy. Niewłaściwa budowa komórki, niewłaściwe łącza międzykomórkowe sprzyjają usadowieniu się grzyba. Grzyb nie namnoży się na PRAWIDŁOWEJ śluzówce czy skórze mimo, że NADAL jest ona wilgotna. Namnoży sie TYLKO na osłabionej śluzówce, skórze. Nie tylo wilgoć sprzyja grzybom, wymienione wyżej CZTERY GRUPY mają zadanie PIERWSZORZĘDNE! Pełne ziarno zbóż jest podstawowym środkiem uszkadzającym śluzówki zarówno całego PRZEWODU POKARMOWEGO, jak i całego UKŁADU ODECHOWEGO! A tyleż diet doradza jedzenie musli czy owsiankę! Nie każdy "łapie" infekcję grzybiczą. Organizmy lepiej odżywione utrzymują ilość grzyba w rozsądnych granicach! PORADA: 5 razy dziennie owoce w likwidowaniu rzybicy- jest poronionym pomysłem. Podobnie zastosowanie codziennie kaszy gryczanej bez liczenia dobowego węglowodanów. Uważa się, że mleko czy kwaśna śmietana nie nasilają GRZYBICY-nic bardzie błędnego. Co nie jest pożywką dla grzyba? Tłuszcze(słonina, oliwa, majonez, żółtka, smalec). Infekcja grzybicza przy tym dostarcza wolnych kwasów tłuszczowych-bardzo dobrego materiału energetycznego-dla wielu tkanek! Grzyb ZJADA jedzone przez nas w nadmiarze węglowodany i produkty CUKROGENNE(nadmiar białka ma również działanie cukrogenne)dostarczając nam w zamian cennych wolnych kwasów tłuszczowych. Zadbajmy zatem o dietę niskowęglowodanową, nie stroniącą od tłuszczów. Podnosi się- i słusznie-korzystne działanie siemienia lnianego. Przestrzega się przed..cukrem wmajonezie, a nie bierze sie pod uwagę ilośći cukru w..marchewce. Niewielka ilość węglowodanów w siemieniu lnianym nie stanowi Takiego zagrożenia jak góra klusek ziemniaczanych czy 4 pajdy chleba. Nie jest pożywką dla grzyba celuloza, inulina, natomiast gloryfikujące produkty ubogie w materiał energetyczny(węglowodany i tłuszcze) NIE WSKAZUJĄ na potrzebę zastosowania c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Dalszy ciąg ..... na potrzebę zastosowania diety niskowęglowodanowej, nie stronącej od tłuszczów. Zalecane: talerz zupy jarzynowej czy sałatka, w pewnym sensie wychodzą naprzeciw przejedzonemu społeczeństwu, nie wskazując dalej właściwego materiału energetycznego dla człowieka... WARZYWA mimo, że są często korzystne NIE POWINNY stanowić materiału energetycznego człowieka. Podnosi się znaczenie stresu w krzewieniu grzybicy. ten, kto na to wskazuje, nie zna zasad funkcjonowania BIOCHEMICZNEGO człowieka.. Oczywistym jest, że stres koreluje ze stosowanym niewłaściwej diety, a osoby na właściwej diecie sie mniej stresują. Doradza się NADAL potrawy chude wiedząc, że porcja ryby, olej z wiesiołka, jako czy słonina działają korzystnie dla organizmu zaifekowanego grzybem. Doradza sie magnez, jod inulinę, kwas foliowy, algi i NADAL zaleca się dięte bogato węglowodanową! MIKSTURA Z AOLEOSU, GREJPFRUTA, CYTRYNY, OLEJU ROŚLINNEGO USPRAWNIA ORGANIZM BEZ PODANIA MECHANIZMU JEJ DZIAŁANIA, ZATEM POPRAWIA FUNKCJONOWANIE ORGANIZMU BEZ LIKWIDACJI PRZYCZYNY. Osoba nadal nadużywa jednej z czterech (lub wszystkich) "karmicieli" grzyba. Samą dieta DA SIĘ ZLIKWIDOWAĆ CANDIDOZĘ. Nie da się ich zlikwidować pozostawiając w codziennej decie odrobinę przedstawicieli którejś z czterech grup. Wystarczy odrobina śmietany, odrobina mąki czy łyżeczka cukru na dobę i grzyb WYMYKA SIĘ spod naszej kontroli. Faktem jest, że każda radykalna dieta rujuje jakość życia, niemniej jednak potrzebne jest trochę dyscypliny przy wykonywaniu KAŻDEJ czynności, nawet w stosowaniu diety. Objawy opisane na wstępie znikają całkowicie lub prawie całkowicie po 3 dobach zastosowania produktów zalecanych przeze mnie w cukrzycy z mojej strony internetowej www. dietaoptymalna.com. Celem wyleczenia candidozy zalecam zastosowanie 3-6 dób diety w cukrzycy w wersji niskowęglowodanowej. tłustej z rzadko jadanymi owocam(lepiej 6 dni) po czym 1 dzień dowolnej diety(preferowana niskowęglowodanowa, bez stronienia od tłuszczów) i znów powrót do 3-6 dni w cukrzycy. Objawy grzybicy są obszerne. Wzdęcia, NIEMOŻNOŚĆ SCHUDNIĘCIA biegunki, zaparcia, osłabienie, potliwość, zaburzenia snu, wahania nastroju, nawracające przeziębienia kołatania serca, świądy, łupież, zapalenie dróg rodnych u kobiet i mężczyzn [np.zapalenie żołędzi-cewki moczowej], alergie, BÓLE REUMATYCZNE, astma oskrzelowa, bóle mięśniowe, upławy, afty. Wymienione wyżej objawy są także objawami....nietolerancji pokarmowych". Myślę Pysiulu, że pwoinnaś jej to zgłosić, co sie u ciebie teraz dzieje... Wydaje mi się, że jako lekarz może le[iej doradzić, niż ktokolwiek kto nie zna dobrze medycyny i nie ma doświadczenia w tym zakresie. Zadecydujesz sama co masz zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam wszystkim naprawde mi pomagacie i dzieki temu dalej mam optymizm na wyleczenie .DZisaij mija trzecia doba i pogorszenie wg jej diety ale kazala dzwonic na czwarta dobe wrecz nalegala i Pancrea moze masz racje , ze teraz po tych skladnikach ktore podala nie pomaga to wyeliminuje cos jeszcze :):) mam taka nadzieje :):):)mowilam ze bralam ketokonazol i zeby obejrzala mi jezyk i mowila ze chyba jezyka zagrzybionego nie widzialam :):):) ludi napisz mi jeszcze dokladnie co to ma byc za orzech bo chyba juz jestem nudna w tym temacie , ale skoro nie szkodzi a moze pomoc to czemu nie :):):) odchodze od zmyslow ze nic nie dziala :):) ale cierpliwosci :):)::)!!!!! powiecie wszyscy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Pysiulu? Co znaczyły jej słowa:"mowilam ze bralam ketokonazol i zeby obejrzala mi jezyk i mowila ze chyba jezyka zagrzybionego nie widzialam " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
pysiulka orzech wloski do parzenia ze sklepu ziielarskiego,ja daje lyzeczke na filizanke zalewam wrzatkiem,przykrywam spodkiem,pol godziny i mozna pic,zaczelam od kilku lyczkow,teraz pije te filizanke,na kilka razy po pare lykow,powiem ci dziala ,nadzerki odpukac nie wystepuja.ggardlo tez oki,chrypa nawet odpuszcza ,co prawda pojawja sie jeszcze ale nie to co bylo,wyleczona ,na tym forum wyleczyla sie wlasnie orzechem ,nie wierzylam szczerze mowiac,ale teraz chyle czolo nad medycyna naturalnom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pancrea no zrozumialam ze nie jest ze mna tak zle skoro sa gorsze jezyki :):):)dala glowe ze zlikwiduje mi anemie , nadzerki , bole gardla , podciagnei limfocyty bo tak jak pisalo w artykule znajdzie przyczyne uszkodzenia sluzowki i ja wzmocni .Tylko jak czloweik nie widzi poprawy to zaczyna watpic cholera jasna .:):):)a powiem ze od dwoch dni zaczelam pic soki naturalne z marchwi i moze ta diablica mi tak daje popalic :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pancrea pytalam sie czy to grzybica ? to powiedzial mi ''sluchaj , jestes tu po to aby cie wyleczyc i jestem ostatnim lekarzem do ktorego przyszlas z tym problemem """ no i wierze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×