Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

KAJU 312 jasne ze mozesz stosowac do pedzlowania ale ja bym zaczela od tego co radzi ci gabsonik. Z tego co napisalas na temat swoich i swego meza objawow to bardziej bym obstawiala ze to on ma grzybice wewnetrzna a nie ty. Twoje objawy(wpis 22.03) moga pochodzic od wielu innych problemow. Poczynajac od rozchwianej flory jelitowej (a to jeszcze nie jest grzybica) czy jakiejs bakterii rozwijajacej Ci sie w gardle/jamie ustnej (bo jesli dobrze rozumiem to to sa Twoje objawy???) choc tu moze byc i grzybica jamy ustnej. Czy zaczelas brac Nystatyne? I jak, sa jakies zauwazalne zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAJU312 Tymi wypryskami ponoc organizm usiluje usunac toksyny. Mialam calkiem sporo i b. bolesne. Zwalalam to na zmiane wody, zarelka, proszkow do prania (bo nasililo sie gdy przenioslam sie do Be). Jakies pol roku przed \'erupcja\' glowna\' bylo narastajace swedzenie ramion, dloni, glowy. A co z tym twoim kupskiem? Sorry ale nie pamietam jakie masz objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
kaja312 a ten doktorek ciapaty z;ecil ci jakies wymazy czy cos podobnego?w sumie ci powiem ze moja lekarka rodz orzekla na oko ze to grzybica ,ale potwierdzila to wymazem z jezyka gardla i migdalow,mozeszz zrobic badanie kalu na grzyby,ale z tym wymazem radzilabym naprawde ,bo jak powiedziala ANDY mozesz miec rozne inne bakterie chociaby w tej jamie ustnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaama
Mnóstwo: cała diagnostyka do operacji serca i 2 zabiegi, kamerki z jednej, drugiej strony układu pokarmowego, dwie pehametrie okazało się w międzyczasie zabiła HCV(!!!) Wymiotuje tylko rano, mozna zbadać tę flegmę czy to do niczego nie prowadzi? Fakt żew nie lubi jeść od urodzenia ale wtedy był silniejszy ten refluks po podawaniu przez miesiąc Loosecu jak miała 9 m-cy przeszło jej nie wymiotowała i po jakimś czasie pojawiły się te poranne wymioty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rochu swedzenie lydek swiadczy o naprawde powaznych problemach. Mamaa czy mozesz napisac co dziecko je?? przez caly dzien?? wszystko czyli razem z ciasteczkiem itd. to bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i swedzenie lydek nie jest spowodowane usuwaniem toksyn. raczej trwaniem konfliktu wg GNM. u mnie podczas usuwania toksyn pojawial sie brazowy nalot na zebach i jezyku, pryszcze itd. ale swedzialo mnie przed podjeciem 'leczenia'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do spraty tej malej dziwczynki to znowu szok!! tyle operacji:(:( zamiast najpierw po prostu wlasnie zbadac ta wydzieline, kal, itd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABSONIKU napisalam ze problemy nasilily sie po \'wyladowaniu\' w Be pare lat temu (i tam tez dpadlo mnie najgorsze). Teraz jestem w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Pysiula, czy Ty kilka dni po rozpoczęciu diety miałaś problemy neurologiczne: mrowienie, drżenie kończyn, szybkie męczenie się, napięcie łydek? ja tak niestety mam, a jutro wyjeżdżam na narty. dzownilam juz nawet do dr W, ona tweirzi, że to może być spowodowane brakiem magnezu (mam łykać magnez), stresem. trochę mnie to niepokoi, bo jak tu jezdzić na nartach ...:) No i jeszcze jedno: nadużyłam podobno białek i zrobił mi się biały język w okolicy gardła, niestety nalot nie pachnie zbyt pięknie. czy miałaś na początku diety takie problemy? Aha, pozdrowienia od pani dr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIENIA 77 dziękuję za pozdrowienia i Witoszek ma mnie chyba juz dosyc :):) tak ja nachodzę ze szok :) tak Asiu mialam podobne objawy , nogi miekkie , serce czasami chcialo mi wyskoczyc z klatki piersiowej , i srasznie drętwialy mi palce u lewej ręki :):) gryzlam je czasami bo myslalm ze jaki wylew dostaje i nie mam czucia :):) ale przeszlo czasami jak mam malo weglowodanow to tak czuje a bialko tez ograniczylam bo jajka robie bez bialek np jajecznice z samych zoltek itd .Gardlo juz u mnie rewelacja :):):):) nie boli przy przelykaniu , pieczenie ustepuje czasami wieczorem bardziej boli ale to pewnie od calodziennego gadania :):) nie przejmuj sei tym oslabieniem , organizm musi sie przestawic :):):) dieta jest jak lekarstwo i kazdy inaczej ją znosi :):) ale ja początkow tez bylam taka wystraszona i pisalam ci kiedys jak zaczelo mną tak trzepac to szybko zjadlam kostkę czekolady :):):) zreszta mam za malo weglowodanow bo w moczu pokazalo mi cialka ketonowe na 3 krzyzyki ale Witoszek kazala sie tym nie przejmowac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Pysiulko kochana, dzięki Ci, to mnie uspokoiłaś, bo jak to Ryba ;), już się martwiłam, że niedługo poważnie zaniemogę :) U mnie z gardłem też świetnie: migdał nie boli, chrząkania mniej, zatoki się oczyszczają, a ten rzekomy żołądek, który niby mnie bolał, to nie żołądek, tylko mięśnie, okazało się wczoraj u pani dr. Faktycznie, organizm musi się przestawić i pewnie na pocxzątku popełniamy błędy. a białka jadłam za dużo, to fakt. stąd pewnie to drżenie, mrowienie (ręce mam jakby omdlałe). miałaś też nieprzyjemny, pardon, zapach z ust i biały nalot przy gardle na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIENIA mialam i zlikwidowalam sokiem pomidorowym i odstwialm citrosept .Moze jesz za duzo kwasnego to nalot wyskakuje :):) jakpilam duzo mietowej herbaty tonalot powracal nie wiem czemu ponoc mięta w duzych ilosciach zakwasza :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Pysiula, jem codziennie coś kiszonego (kapusta, ogórki), to pewnie stąd. dzięki za sugestię! Ja w sumie dopiero tydzień jestem na tej diecie, więc nie można oczekiwać cudów. choć i tak cudem jest to, że migdał, gardło ustąpiły :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIENIA ale mi smaka narobilas na kiszone ogorki :):) jeszcze dzisaij nie jem bo mam dzien bez weglowodanow i duzo tluszczow ale jutro juz chyba zmniamkam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto poczytać
Przyczyn swędzenia łydek, czy podbrzusza może być multum, nie tylko guz. Wystarczy dobrze poczytać w książkach medycznych. Np. chora wątroba albo nerki , alergia lub pseudoalergia (nietolerancja pokarmowa)może skutkować w takie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto poczytać
Refluks to nic innego jak zarzucanie kwaśną treścią żołądkową nawet aż do przełyku. Może być zgaga lub nie musi się objawiać, a może powodować stany wymiotne lub zapalne nawet w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto poczytać
Mądry lekarz gastro dziecięcy , może się z tym uporać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze warto
.... napisać wszystko w jednym poście zamiast rozciągać niepotrzebnie temat. A noni jest tak samo dobre jak wszystkie inne cud-specifiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto przeczytać
Czy chcesz mieszkać w zdrowym domu? http://www.roik.pl/efektywne-mikroorganizmy-chcesz-mieszkac-w-zdrowym-domu-stosuj-em-refresh/#more-12969 Jeśli Losec czy Helicid nie powoduje długotrwałych efektów to warto zastanowić się co jestprzyczyną tego stanu. Ciągłe niwelowanie kwasowości zawartości treści żoładkowej może spowodować słabie trawienie skladników pokramowych zwłascza białk, a w konsekwencji alergizację jego błony śluzowej. Udowdnilli to lekarze z Węgier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto przeczytać
"Nalepszym " specyfikiem jest flukanazol i GNM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może warto
nie klepac ciągle tych samych postów i o tych samych metodach porad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dyżurnej tego topiku
Ile czasu masz zamiar jeszcze szkodzić ludziom znajdującym się w potrzebie swoimi niefachowymi postami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASienia dzisiaj nie jadlam w ogole weglowodanow i czasami nachodza na mnie poty i robi mi sie gorąco :):) mowie bo mozesz tez takie cos miec :):) az chwilami jestem wystraszona :):):) bacznei obserwuje co sie ze mna dzieje .dobrze ze to tylko taki jeden dzien bez slodkiego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor bla bla
a juz pancrea mialam nadzieje ze nie bedziesz truc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Pysiula, dzięki za info! ja dzisiaj łykam magnez i jest trochę lepiej: drżenie i mrowienie czasem ustepuje. muszę być w formie, bo jutro wyjeżdżam na tydzień. powiem Ci, że ta dieta nieco mnie przytłacza: nie jestem jakąś jej wielką wielbicielką, ale postanowiłam jeszcze trochę dac jej szansę. na razie drażni mnie ten wstrętny biały nalot na jęzku w okolicy gardła i jego niepiękny zapach... :) długo Ci się Pysiulko, utdzymywał ten nieprzyjemny stan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienia nie mialam niemilego zapachu :):):) jezyk mial bialy nalot ale mi to nie przeszkadzalo i nie bylo tego czuc :):):) gdybym sie nie naczytała o tych nalotach to pewnie bym tego nie zuważyła :):):) zejdzie Ci pij sok z pomidorów albo chyba mowila zjedz jedną bułkę pszenna :):) tylko mi poniej bylo niedobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr bla bla
Ile juz zatrułaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×