Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

ja dwa lata mieszkałem w londynie dużo złych rzeczy wydarzyło się w tym czasie moje kłopoty ze zdrowiem tam sie zaczeły i dlatego wróciłem. a zawodowo pełen sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez Ty jej docinasz Cezary. Ale jak to sie mowi kto sie lubi...:) Wlasnie Slonko wymysl cos na szumo-piski. Neurolog w Polsce powiedzial mi-dam Ci tabletke i bedziesz jak nowka-nie sprawdzilo sie. A jutro trzeba isc do pracy...wiec tez dobranoc Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Czarek! Nie chcij żebym Cie dorwała w tym Świeradowie ! Zdziwiłbyś sie jaka jeszcze ze mnie laska, a dane to ja podałam swojej mamy.Mam długie czarne włosy i długie nogi do pasa,hihihih Czarek, do tego sanatorium to najbardziej przyda Ci sie , ale dużo kasy. Pozdrawiam zachodzące Słoneczko i pozostałych szumowiczów,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich szumisiów! Alda ja mam dłuższe nogi, bo aż do samej ziemi,ha,ha,ha. A u mnie dalej jak zwykle gra i buczy i musi tak być. Morela juz pewnie po wizycie ,ciekawe co zadecyduje ja mysle jeżeli mają jej do zaoferowania tylko generatory to lepiej do Poznania.Ale ja sama nie wierze w nic,to nam nie przejdzie i trzeba sie nauczyć z tym żyć.Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaardzo podoba mi sie ta dyskusja z długościa nóg poszczególnych pań:) czekam niecierpliwie na resztę:P Alda ja wiem , że z Ciebie jest niezla laska, jak zreszta z każdej kobiety:D uroda to tylko kwestia gustu...a ja lubię płeć piękną baardziej od swojej hihihi:P powiadasz , że musze wziąć duuuzo kasy..czyli ile na 21 dni??? 1000?? 1500?? z kasą u mnie nie ma problemów większych ale zaznaczam, że nie zamierzam tam za bardzo balowac:P choc zapewne nie opędze sie od płci przeciwnej, jak tylko puszczę wiadomość , że wróżę z kart:D:P i dłoni:) heheheh Prosze was..jak był ktos w sanatorium napiszcie mi bliżej co mam wziąć ze sobą , prawdopodobnie będe mieszkać w pokoju wieloosobowym...3 lub 4-ro..mam gwarantowane 3 zabiegi dziennie zobaczcie co oni tam oferują:) http://www.uzdrowisko-swieradow.pl/cennik%20pobytow%20leczniczych.pdf juz czuje sie lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie czarek powiem tak: w niebie Pan Bóg oprowadza Świętego Piotra po swoim gabinecie Podchodzą do jednej szafy a tam wielki pulpit gdzie palą się same zielone światełka . Świety Piotr pyta -Panie Boze co oznaczają te zielona światełka? - a to !!! to jak żona zdradza męża - odpowiada Bóg idą dalej nastepna szafa , nastepny pulpit a tu same czerwone światełka. Święty Piotr znów pyta -Panie Boże a co oznaczają te czerwone światełka? A to!!! to jak mąż zdradza żonę -odpowiada i znów idą dalej a tam następny pulpit i palą się zielone i czerwone -Panie Boże a to? a To!!! To Świeradów!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D wszystko jasne????????????????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha. W pelni sie z Toba zgadzam Mewa. Moj ojciec kiedy wyjezdzal do sanatorium to zawsze jakas nowa milosc sobie przywozil no i kasy tez potrzebowal sporo. Czarku Ty tu o jakis dresach opowiadasz a wiadomo po co ci ludzie tam jezdza.hahaha.Kup sobie takie koszykarskie-szybko sciagane- na \"zabiegi\" - oczywiscie :) hahaha. Wybacz mi te zarty, wybaczysz??? Kwasny, przyznam Ci racje byla dopiero 10-ta ale ja wstaje bardzo wczesnie, oj baaardzo no i ta 10-ta to ostateczny termin czy szumuje czy nie, zeby zasnac. A jezeli chodzi o wyspy to na szczescie nie na brytyjskiej przyszlo mi zyc :) Zawodowo chyba sie spelniam choc to tylko jedna czesc tego co robilam w Polsce.Tutaj jest spokoj (oprocz szumu). A no i dzis znalazlam stowarzyszenie osob z szumem usznym tutaj na miejscu! ha! a tam metody leczenia, terapie , spis szpitali i w ogole. Ale mi sie glupi audiolog trafil tu na wyspie-gadal tylko o pieknych polskich dziewczynachh duren zamiast mi pomoc-poduszke co szumi kazal sobie kupic i powiedzial, ze jak nie mam zwrotow glowy i takie tam bla bla bla to mam tego nie leczyc.Bo tego sie wlasciwie nie leczy.Dopiero u Was wyczytalam, ze cos mozna z tym zrobic, ze szum moze byc objawem czegos niedobrego co sie dzieje w naszym organizmie.U mnie jak na razie wszystkie badania OK. Przeciez warto sprobowac cos z tym zrobic, prawda? Ciekawe jak Morelka i Martyna. Pieknie jest bo rozpoczal sie weekend! :):):) A nogi najdluzsze mam ja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim juz wróciłam jestem cała skołowana szumy przeszły mi w piski badnia szumów wyszły 6000 Hz i 38 db. Jeżeli chodzi o generatory to lekarka powiedziała, że to mój wybór., że mam sobie najpierw wypozyczyć i spróbować, bo są osoby, które nie tolerują generatorów. Przyjechałam do mojego miasta i zaraz poszłam do takiego sklepu co zajmują sie tymi generatorami, więc cena z zausznikami jest 2600 za dwa generatory i są jakieś co się wkłada do ucha i cena wychodzi 5000 za dwa ale ta pani mi powiedziała, że osoby biorą po jednym generatorze do jednego ucha. Zastanawiam się czy jeden generator ma sens (choć najbardziej piszczy mi w prawym uchu rzadziej w lewym. Jest możliwość wypożyczenia za opłatą tych generatorów na 2 tygodnie ale nie wiem, które wziąć i czy wziąć jeden czy dwa. To mój dylemat, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski z długimi nogami i nie tylko właśnie weekend......... ten audiolog to pewnie kolorowy zomiast generatorów dobrze jest zatkać sobie uszy na kilka godzin nawet mniej i odetkać ,efekt gwarantowany. przynajmniej na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy macie fajnie macie już wekend a ja jeszcze nie,jeszcze nocka przedemną.Mewa fajny kawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolik popatrz na to z tej strony że przynajmniej głowa nie będzie Ciebie bolała z wiadomych powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaśny z jakich powodów , ja niewiem słyszałam tylko że czasami w wekeend można w bójkę się wkręcić :D:D:D i po bójce miło spędzić czas oraz na drugi dzień napić się przepysznej kawy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha mewa nie wierz plotkom a powody to takie weekendowe, jutro bede potrafił lepiej wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre Mewa ,dobre śylwia :) jeżeli podobno w sanatoriach wiekszość jest w w ieku + 60 to wybaczcie ale ja odpadam:P mam 44, a mentalnie zatrzymalem sie gdzies na 25:P i nic na to nie poradzę ;-) nie jestem na dzien przed śmiercia ,abym się łaszczyl na wszystko co sie pojawi na horyzoncie:D znalazłem cos jak kafejka , jest net od 8 do 16 tylko bez sobót i niedziel - tak, że będę na biezaco relacjonowal swoj pobyt i zweryfikuje to co piszecie... jolik i morelka a co z waszymi nóżkami???:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem ,jestem! Czarek Na pewno musisz wziąść ciepłe majtki i stringi na balety, bo tam są one rozbierane i szkoda takiej okazji przepuścić. Morela Jak wypożyczyc to za ile??? A tak wogóle to zadowolona jesteś??? Mewa Juz po podwieczorku i nawet po kolacji. Martyna - ma brak dostepu do kompa , to mi Morela wyjasnij wszystko dokładnie co i jak,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek Nie masz już w tym wieku za bardzo co wybierać , o tej porze to same emerytki turnusują.Bierz wszystko co leci nawet to co na drzewo ucieka. Ale dzisiaj wczesnie zawitaliście. Morela Z tego co wyczytałam to prawie tak samo jak w Poznaniu,tak??? kwaśny Jak dbasz o Słoneczko ,że sie jeszcze nie wygrzała??? Ten Passat to jaki rocznik???znam sie troche na vw. Sylviaa No jak myslisz???czy Czarus wpadnie w sidła kuracjuszki??? Mewka Juz mi g...e na wacie wyschły, jestes niemożliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela Jak szumi w obu uszach to chyba od razu dwa,co??? wypożyczysz czy od razu kupisz??? No gdzie jesteście??????????????????????????? Czarek Powaga!musisz wziaść jakiś dres i miękkie obuwie.Kupe kasy i dokumenty osobiste itp.Piżame,kapcie,swobodny strój i jakis na balety.Ciepła kurtke i ciepłe spodnie.nNie zapomnij o kalesonach. Nie zabieraj zadnej bizuuterii, bo na zabiegach i tak będziesz musiał to zdejmować i moga cie okraśc , co nie należy do rzadkości,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jest szefowa a ja już prawie musze iść. Kwaśny jeszcze mnie głowa nigdy nie bolała,trzeba umieć to robić i wiedzieć jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie nazwałam szefową ładnie nie?Lecę już mam nadzieje że śnieg pojawi się dopiero na Boże Narodzenie bo droga u nas straszna nic nie dbają .Pa-wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela Ja czegoś tu nie rozumiem, po co Ty jechałas do Kajetan jak u as jest taki sklep z tym i mozesz sobie to kupić. Na mój rozum to ktos musi to załozyc i ustawić ,tak??? No gdzie się podzialiście????zaraz sobie pójde . Czarek Jeszcze takiej ręki do wrózenia to Ty nie widziałeś!jaka ja mam ,hihihii Najdłuzsza to jest linia miłości , a za nia linia zycia, a więc zastanów sie co Ci grozi,jeszcze taka laska to Ci sie nie trafiła,wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda ja tylko wróżę..nie konsumuje:P, no chyba..że...:-) ale tylko jakis dowód wdzięczności..może byc browarek jakowyś... ewentualnie male tete a tete w kafe moja czarownica by mi żądło wbiła gdybym..brrr.strach nawet pomyśleć:D dowiedziałem sie że to jest tzw. szpital uzdrowiskowy..czy to cos zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli masz dobrąpolisę w pzu to najprawdopodobniej za dobę będziesz miał płacone moja znajoma tam była z tego co pamiętam to nawet jej tam nieźle było , kobitka na fleku ok 45 lat - blondynka o nogach do samej ......więc możesz wziąć wiecej ubranek wyjściowych , - najprawdopodobniej takich 65 latek nie będzie bo takie na uzdrowienie się nie nadają według nfz. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa.....UFFF...Dobra kumpela z Ciebie. potrafisz na duchu podtrzymac:) nie wyobrażam siebie wśrod sympatyczek RM z Torunia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszumiony_17latek
Morelka, Alda i inni- co u was ? U mnie piszczy jak cholera, chyba będę musiał się przyzwyczaić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was. wstałem wcześniej niz Słoneczko:) Słoneczko_86 a jaką Ty chcesz wróżbę??? mam z fusow wróżyc? zresztą większość moich wróżb jest (i nie wiem czemu?) CZARnowidzka, a nie chcę żeby Słońce nam poCZARnialo, wolałbym żeby non-stop było magicznie zaCZARowane...:-) czego Ci życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM I O ZDROWIE PYTAM! Czarek to w końcu kiedy Ty tam jedziesz???? Szpital tzn. że chodzicie normalnie w ciuchach , ale po ośrodku i na terenie tzw. szpitala są zabiegi.Przewaznie wysyłaja tam zaawansowane schorzenia jak no.z kulami, a wiec dziwie sie dlaczego Ty tam .Chyba ze coś ukrywasz. Mewka 65-to kwasny zrobił sie lekko za ki tez jeszcze potrzeby maja , wiesz??? Morela a Ty co???pisz nam tu , ale dokładniej , co? byłas sie pytac ile kosztuje wypozyczenie??? Słoneczko Zdrowiej nam , bo kwaśny zrobił sie lekko za kwaśny,wiesz??? Jolik porozmwiasz dzisiaj ze mną???bo Mewka mnie juz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×