Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aga68

guz tarczycy2

Polecane posty

Gość wo_38
Lalinko_54 Moje TSH to nie pomyłka. Tyreotropina (TSH) 57.283 pmol/l (wartości referencyjne: 0.400 - 4.000 pmol/l) Usiłowałem się zaczernić albo zaniebieszczyć, ale nie wiem jak to zrobić. Nie mam takiej opcji, żeby zmienić ten pomarańcz. Albo mam zbyt mały talent. A oczywiście wszystkie wątki pamiętam - 111 stron z dwóch lat. Na wyrywki :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha kafeterianie moi mili :D Aleście mnie rozbawili. Jak Was czytam z rana nie potrzebuję śniadania,jak zaś wieczorem,tryskam większym humorem. Mam takie upodobania,lubię pooglądać różne" cacka ",to też na delikwenta wpadłam z nienacka :D. Wo 38. Nie będę zbawiona, nie jestem tym zaskoczona :P :) :) Myślisz,że powinnam była wystrzelić kulkę z procy prosto w jego dolne " oczy " ?:D Zobacz jakie mąż ma szczęście kochać żonę w odpowiednim momencie :D. Iwonagos. Nie pękaj kochana .Nic nie musi się Tobie przytrafić. Problem z głosem to nieliczne przypadki,tężyczka też nie jest dla każdego,wyluzuj. Też nie odczuwałam żadnych dolegliwości,ale guzy rosną,nie warto ich hodować,a to po to, żeby potem nie żałować. Za słowa pochwały Wszystkim dziękuje,obym z czym takim nie przyszło mi się już nigdy zmierzyć. Bunia. Jak mieszkałam w Olsztynie ,to zmuszali mnie do jedzenia tej pigwy :D chyba dlatego,zeby z drzewa się jej pozbyć,smak okropny,ale przyznam,że naleweczki nigdy z niej nie piłam .Chyba wpadnę kiedys w odwiedziny :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata 828. Z wysiłkiem fizycznym myślę,że trzeba się wstrzymać kilka tygodni,nie sądzę,żebyś już była w pełni sił. Na bliznę niby polecają cepan ( śmierdzi cebulą ) :P Contratubex ( silikon cena mnie przeraża ) ten trzeba dobrze wmasowywać,silikon lubi uczulać. Najzwyczajniejsza oliwka dla dzieci.Większość nie smaruje niczym ,jak ma sie zagoić to sie zagoi,jak ma być jakis bliznowiec ,żadne cuda nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich IwonaGos nie penkaj tęzyczka to nic strasznego i szybko mozna z tego wyjsc, zadbaj tylko o stale dostawy wapna (Calperos + Alfiadol). Ja wlasnie odebralem wyniki Wapń 1,91 (2,20-2,75) tsh 3,74 (0,27-4,2) Ft4 20,76(12-22) PTH intact 5,61(15-65) Wapno niby bardzo niskie ale czuje sie dobrze o dziwo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 100
Do Guzowata. Jeszcze raz dziękuje za namiary na foniatre. Byłam dzisiaj jest bardzo fajna. Dała mi około 14 zdań do ćwiczeń. Nie umie tylko jednego rozszyfrować może mi pomożesz (jeśli miałaś takie same) chodzi o zdania na "p" mam następujące: po ile, pik,pyk,puk,no jakieś po...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzkowata, Sebek :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D, hi, hi, hi, hi hi, hi aż policzki bolą. Napiszę cosik później bo dopiero przyszłam z pracy i idę jeśc obiad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wo_38 Opcja jest , tylko zakrywa ją reklama . Kliknij w to co wystaje z pod reklamy pracy :moj......... Tak jest zakładka moje konto. Resztę chyba sobie poradzisz. iwonagos Sebciu dobrze mówi : nie pękaj. Niech cię nie przerażają nasze przygody , bo tu tylko takie porąbane przypadki się znalazły:P Jak komuś usunęli tarczycę , nie uszkodzili przytarczyc i strun głosowych oraz nie znaleźli komórek pewnego gada to już dawno spłynął z tego forum i o tarczycy lub jej braku zapomniał. Tylko takie wyróżnione przypadki przez los :(dalej stawiają do pionu nowicjuszy. Dasz radę! agata828 Ja kupiłam sobie contratubex, ale jakoś szybko zarzuciłam smarowanie. Bliznę smaruje się jeśli rośnie bliznowiec , bo te maści mają za zadanie rozpuszczać blizny. Ja żebym nie wymówiła w złą godzinę nie mam takowej. Po 7 mc. widoczna jest tylko linia cięcia. Moja endo nie kazała mi jakoś szczegolnie się oszczędzać . Oczywiście jakiś czas nie należy dźwigać. Guzkowata Nie czujesz jak rymujesz? Sebci No kiepściutko te Twoje wyniki , spójrz na moje , mam nadzieję że dalej bierzesz wapno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja miałam operację 16 października i w wytycznych od pielęgniarki pisało żeby prowadzić oszczędny tryb życia przez 3 miesiące. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guzowata i Lalinka_54 Dziękuję ślicznie za porady, z wysiłkiem to już chyba przesadziłam bo w sobotę coś mnie wzięło na grabienie i zamiatanie liści.. a to jednak trzeba jeszcze poczekać, co do maści to chyba się jeszcze wstrzymam...zobaczę co powie lekarz we wtorek na kontroli, wiem tylko tyle że raczka nie było ale co dokładnie to się dowiem... Zycze zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka Trzeba zapytać takiej mądrali co to jest oszczędny tryb życia. Jak dusiłam swoją endo to mi powiedziała żebym piwnicy nie sprzątała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jezzzzzzdem z pełnym brzuszkiem:P Anulka Warmia Nie wiem jak to ma wyglądać dalej, ale myślę, że trzeba pogadać z lekarzem rodzinnym i co by on dał Ci skierowanie na Ankowską bo już ona Ciebie prowadzi i wie co i jak. Pewnie, że po diabła wywalać kasę jak tu człowiek jest ubezpieczony i odprowadza składki to niech leczą w ramach NFZ-tu. Tylko musisz mieć to skierowanie do niej i zaraz na początku stycznia rejestruj się a za wyniki to i tak trzeba płacić bo ta zołza nie daje skierowania na nie. Teraz jak już masz wyższe dawki leku to organizm wytrzyma do następnej wizyty. Lalinka Wypisałam sobie te nazwy leków i wrzucę w przeglądarkę to się cosik dowiem na ich temat. Widzisz, jak to jest jak się eksperymentuje z lekami. Ja np nie wezmę 3 tabl. Calperosu a tylko 2 razy w zamian przyjmuję 3 tabl. Alfadiolu chociaż mam ją przyjmować 2 x dziennie . Oczywiście nie jest to tak codziennie ale tylko wtedy jak mnie ciągnie z prawej strony plechów no i pomaga! Guzkowata Ty Słoneczko to jesteś ukrytym talentem rymowania !:) Tylko patrzeć jak tu na naszym forum wespół z Wo 38 skomponujecie utwór i wypuścicie go w świat. Te rymy to mi pasują do rapu :) Co do pigwy, to owoc ten nie jest smaczny ale do nalewki wyśmienity a że nie piłaś jej to pewnie byłaś za smarkata na takie trunki, chociaż ja już od małego lubiłam wylizywać kieliszki tam gdzie było coś słodkiego :P:), dobrze, że mi to na stare lata nie zostało! Wpadać tylko po tę nalewkę z tak daleka to nie musisz bo Tobie ją wyślę /napisz mi adres na e-mail/ ale jak będziesz tu okazyjnie to serdecznie zapraszam. Dajesz mi cynk a ja już działam z przygotowaniami /żołądkowa gorzka, śledzik, obiadek i inne smakowitości dla tak zacnego Gościa/.Mój e-mail bunia106@o2.pl Sebciu Z Ciebie też się dobrze uśmiałam z Twojego "tzn nie pękaj o matko" Widzisz, jak się czasami pieprzy to się pieprzy na całym froncie. A jak tam z Twoją pamięcią? czy taka jak przed operką czy z lekka szwankuje? :):):) Pozdrawiam 🖐️ Mnie też od czasu do czasu coś tam nie wyjdzie w tych postach:) Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O psia kość coś się działo z serwerem bo nie można było tu zaglądnąć. Dopiero po 22-giej mogłam się zalogować a tu c i s z a !:P poszli Wsie spać. No to dobranoc :):):) Pozdro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonagos
wszystkim dzieki za slowa otuchy. kochani jesescie. dobrze, ze tu weszlam. i tak sobie siedze do 2-3 i czytam. dziecie me dwumiesieczne chadza spac o 3 w nocy od urodzenia. niezla jazda... ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BuniaOl Nie poszli spać tylko właśnie zalogować się nie mogli. Bunia a ty się kiedyś zastanawiałaś co ma do tego prawa łopatka. Bo ja także jak zapomnę wziąc calperosu to łaskocze mnie pod prawą łopatką. Czy to nie głupie a dlaczego nie lewa? Niech mi ktoś wyjaśni bo endo nie chciałam zawracać d.. dlaczego leki które bierzemy są używane przez osoby , ktore pakują. Wrzućcie w przeglądarkę np;cynomel albo ten novothyral ktory teraz biorę i zobaczycie co wyskakuje. Mieśnie mi na starośc urosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiec zawsze mi lekko szwankowala , nie wiem czy cos sie pogorszylo czy nie. oo wlasnie moje kotki przyszly sie poprzytulac. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Guzkowatej Kiedyś w lustro popatrzyłem, Czas nieubłaganie mija. Schudłem znowu czy przytyłem? Powiększyła mi się szyja! Więc bez rozstrzygania sprawy, Noga w nogę, w nogę noga, By przegonić me obawy, Cwał do endokrynologa. Tam w sekundę orzeczenie Padło, tylko jedna racja: Podskoczyło mi ciśnienie, Nie ma wyjścia - operacja! Moja wola się nie liczy, Gdy mam guzowate wole, Trzeba pozbyć się tarczycy. Blady strach! O ja p... ole! Spać nie mogłem, rozmyślałem Że to już mój czas do piachu... Nawet się nie obejrzałem, Rachu ciachu i po strachu. Dzisiaj to już jest bajeczka: Raz w miesiącu do lekarza, Rano mała tableteczka, Blizna też mnie nie przeraża. A na pewnym zacnym forum, Gdzie nie tylko ja to czuję, Kto poczucie ma humoru Ten rymuje i rymuje :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalinko Dzięki. Dzięki Twoim wskazówkom udało mi się zaczernić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 100 :D To ostatnie na p to pok. W tym wszystkim chodzi o samogłoski brzmiące między poszczególnymi spółgłoskami,ciągle rozpracowuję zależność ;od czego zależy,że raz samogłoska przed spółgłoską ,a raz po niej ,ale jeszcze nic nie wymysliłam :D Jak jakies pytania to służe uprzejmiaście . Fajna babka i konkretna wiem:) Co ile masz wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia :D O tym to ja nie pomyslałam kiedy nalewki nie kosztowałam,że za smarkata byłam Pisałam kiedyś pogadanki rymowanki,ale za dużo czasu na tym spędzałam i większej goopaffki dostawałam :P Heh i co sie stało .....znów sie zrymowało :P Wo 38. Ha ha ha Ty jesteś chyba nie mniej walniety niż ja ha ha ha . Bardzo Ci dziękuję ,jak mnie natchnie czasowo,to też coś " wyprodukuję "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonagos
wo_38 poeta? haahhaha. dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia :) Jutro do Ciebie kochana napisze ,no pięknego maila masz.Teraz zajmę się odgadywaniem hasła w moim :P Dam radę słowo :P Schowaliście kiedyś 3 parówki w szufladzie komody ? Dopiero dzis sie zorientowałam,bo tam po latarkę sięgałam :) Musze sie jeszcze podleczyć niestety :Bunia ja nie spałam Jerrego Springera na TVN Style oglądałam :D :D Dobra kończe to pisanie ,bo widzę,że wychodzi pitolone rymowanie.:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystko jasne: Jestem walnięty :-) częściowo wycięty a teraz też wcięty. Bynajmniej przeklęty, choć nie taki święty rzucony w odmęty i życia zakręty... Napiję się mięty Bez sensu Nic na to nie poradzę - u mnie głupawka tak się objawia. A Wy wszyscy, za to, że byliście dla mnie tak uprzejmi, teraz będziecie narażeni na epidemię rymowania (to silniej atakuje niż grypa) - na usprawiedliwienie dodam tylko, że pierwszy wirus rymowania wypuściła Guzkowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wykasować ten e-mail, co mi się przypadkiem objawił po "wyczernieniu" nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonagos
niezle. w zyciu nic nie zrymowalam. wariatow lubie. cos sie ze mna zlego dzieje. bo czuje, ze powoli przestaje byc wariatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonagos Ty naprawdę nie śpisz? A Twój maluszek Co robi jak nie śpi do 3:00? TV ogląda? Książkę czyta czy razem z Tobą klika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonagos
wisi na cycu glownie. a jak nie wisi, lezy na kolanach, a ja bujam, az leb podskakuje, w nadziei, ze wreszcie padnie, ale jest to baba nie do zdarcia. a ja wlasnie za chwile wezme sie za nowa ksiazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×