Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aga68

guz tarczycy2

Polecane posty

Wo 38 :) mam nadzieję,że juz śpisz,bo mięta niestety Cię nie opamięta :D U góry masz napis " moje konto " klikasz wpisujesz login ,hasło i jesteś ,po czym usuwasz klawiszem do usuwania Twoje maile i na dole zatwierdzasz,tyle.:D Obawiam się Wo,że Twój wirus ,może okazać się grożniejszy od mojego :P Cóż popiszemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 100
Do Guzowata. Dzięki za "pok". Następną wizytę mam za tydzień. Ma to być gimnastyka. A jak to u Ciebie wygląda? - na każdej wizycie dodaje bądź zmienia Ci słówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH Wo_38, Guzkowata jestem waszą fanką:))) ja nadal czekam, wczoraj dzwoniłam do akademii powiedziano mi ze jestem uzależniona całkowicie od Pofesora (że tez zachciało mi sie u niego prywatnej wizyty), mam dzwonic w niedziele i wtedy powiedza mi czy poniedziałek czy sroda.....Spytałam tego docenta czy on nie moze mnie operowac a on na to ze mógłby ale profesor to jego szef a on nie chce kłopotów...a ja myslałam ze relacje w takich szpitalach to jak w serialu Na dobre i na złe :)) ale chyba jednak nie..wiec czekam.... Kurcze moje młodsze dziecko po powrocie ze złobka zaczyna mówic do mnie ciocia..hmmm. to tyle marudzenie..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 100. Gimnastyka piszesz,a to ciekawe takiej jeszcze nie miałam ,oprócz tej na kręgosłup,ale to nie u niej :) Chyba,ze ta gimnastyka to uciskanie nerwu w odpowiednim miejscu,takie cos miałam.:P Mówiła,ze od czasu do czasu płat potrzebuje takiego kopa :) Z każdą wizytą wizytą dodawała mi słówek,w tej chwili mam ich 19. Wizytę mam jutro kolo południa. Domyślam sie,że byłaś prywatnie tak ? :) Haniu,a ja dzis myslałam,że trzeba zapytać co tam u Ciebie :D Telepatia :D Od zawsze tak było,że docent przyporządkowany jest profesorowi,sam by pewnie chciał,ale oni też sie boją niestety.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani po dłuższej nieobecności wracam do Was , próbuję nadrobić zaległości więc czytam Wasze posty i nie mogę się nadziwić ile ciekawych rzeczy tu się dzieje :-D :-D. Dziękuję , że jesteście 🌻 Jestem pełna podziwu dla talentu Guzkowata i wo_38 - chylę czoła i zakładam Wasz Fan-club ;-) , kto chętny proszę się wpisywać . oczywiście proszę o więcej takich rymowanek :-) :-) Haniaa80 Przykro mi :-( ,że Twój termin się przesuwa w czasie , ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - bądź dobrej myśli , przynajmniej masz gwarancję jak Twój lekarz się wychoruje będziesz brana pod uwagę , bo w moim przypadku to jedna wielka niewiadoma brr... :-( Wszystkich bez wyjątków gorąco pozdrawiam mocno trzymam kciuki za Tych co po jak i przed operacją 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parrdą normalnie-wcale nie zniknęłam, tylko se wzięłam do łba że mam wieczną głupawę i poszłam do szkoły :D No więc( się od tego nie zaczyna) na szczęście dla siebie i okolic-nie mam na nic czasu! Blizna przestała mnie uprzejmie kłuć i podszczypywać-olewam ją katastroficznie-więc bidula nie ma wyjścia. Mam napady debilizmu, ale jakby deko mniesze. Odezwała się do mnie towarzyszka niedoli ze szpitala-szalenie cie Ewciu przeprasam-napisze coś na pewno, tyko nie moge sie zabrac! No i nie wiem czy przytyłam-waga to wróg! Ne wiem jak z wapnem-łykam calperosa co jakis czas :D Miewam wrażenie ze coś nie za halo z hormonem tarczycy-ale jakby co to mam przeciez WAS :D W styczniu kontrol-to się dowiem :D Dp 13go grudnia mam zajęcia-potem trochę wolnego-to będę was zanudzać pisaniem :D Buziaki dla nieposiadającychsklerozyforumowiczek/ow :D Pozdrowienia z 15stopniowo ciepłej wielkopolski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu :D :D Młodszemu dziecku różne rzeczy przychodzą i odchodzą. Moja dorosła juz córka mówi do mnie Ula,co ni jak ma sie do mojego imienia.Wzięło się najzwyczajniej z wygłupów i tak zostało :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dla Wszystkich główek :D Proszę mi tu dawać Wasze propozycje :) Jakie jest zdrobnienie od słowa " szczęśliwy/a " ? Wieczorkiem przeczytam coście namodzili :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonagos
no i w niedziele mam biopsje... a tak na marginesie - biopsje robi sie tylko i wylacznie pod kontrola usg? Bo moj lekarz zaprosil mnie do swojego gabinetu w szpitalu i powiedzial, ze tam mi bedzie TO robil, a jakoś tam usg u niego nie widzialam.... Mam nadzieję, że będzie ok i nie bede musiala tak na cito robic operacji. Do chrzcin sie przymierzam. W każdym badz razie oswajam sie z mysla o calkowitym wycieciu. A jak to jest z tyciem przy braniu hormonów? Nie jest to co prawda najwiekszy problem, z ciekawosci tak pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja . A co tam u Ciebie jak samopoczucie ? Wielkoopolanka. Ja zaczynam kochać moją wagę,bo wskazuje 1,6 kg mniej :D Jakie masz wrażenia,że niby z hormonami nie hallo ? Iwonagos. Powinno sie robic biopsje pod kontrola usg,ja tak miałam. Na ślepo to sie przecież nawet zastrzyku w dupencje nie kłuje :D Nie przybieraj sobie do głowy tycia. To nie po braniu hormonów,lecz czasami zdarza sie jeśli pojawia sie niedoczynnosć,gdyz powoduje ona spowolnienie metabolizmu,hormony w postaci tableteczki sie z tym uporają. Nie kazdy tez w niedoczynności tyje. To indywidualna rzecz organizmu . No to chyba ciekawość zaspokoiłam co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzkowata Wydaje mi się , że to: "szczęśliwiuteńka/i" A tak wracając do odwiedzin nieproszonego gościa w Twoim domu to podziwiam Cię za zachowanie zimnej krwi. Ja niestety jestem straszną panikarą. Opowiem moją historię : pięknego ciepłego sierpniowego wieczoru drzwi balkonowe mojego mieszkania na I pietrze otwarte na ościerz , wtedy jeszcze byłam niewolnikiem fajek więc od czasu do czasu wychodziłam na balkonik puścić sobie dymka. Była godzina 23 stoję na balkonie puszczając dymka i zauważam , że pod moim balkonem na parterze złodziej buszuje , usiłując dostać się do mieszkania mojej sąsiadki , która mieszka sama i w tym momencie coś się ze mną dzieje , chcę krzyczeć - nie mogę , mój głoś uwiądł w moim gardle , chcę się ruszyć wejść do pokoju - nie mogę bo nogi odmówiły posłuszeństwa - totalny paraliż całego ciała i tak stoję dość długo , złodziej robi swoje. Na szczęście mój mąż zaniepokojony moją zbyt długą nieobecnością wychodzi na balkon i wtedy paraliż powoli puszcza pokazuję mu palcem o co mi chodzi , złodziej w tym czasie zaczyna się ewakuować oczywiście z łupami , mój mąż niewiele myśląc biegnie do kuchni bierze największego ziemniaka z kosza i z całej siły uderza celując w plecy złodziejowi . Ten nie spodziewając się chyba ataku z góry porzuca wszystko co w łapach trzymał i bierze nogi za pas. Potem akcja sąsiadów powiadomionych , ale niestety po złodzieju ani śladu. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonagos
guzkowata dzieki za odpowiedz. tak, zaspokoilas. Na razie temat odchudzania nie jest mi zbyt bliski, bo karmie cycem, a ze mam takiego cycojada, ktory caly czas wisi i je, chudne masakra. Ale tak ogolnie to babki w mojej rodzinie sa jak szafy gdanskie. Moja mama ma wyciety lewy plat i bierze hormony, jest wlasnie taka jak ta szafa i caly czas mowi, ze to przez hormony w co nie bardzo do konca wierze, bo je za dwoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzkowata Dzięki - nerwowo odliczam dni do operacji , która nie wiadomo czy się odbędzie mam dzwonić dzień przed. A poza tym wszystko OK :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzkowata-wiesz... miewam zmarzliny wieczne lub dzikie napady gorąca-co kilka dni i bez znaczenia jest temperatura w domu lub na dworze. Miewam zaparcia-jakoś sie nie moge przyzwyczaić ze do kibla chadzam raz na dwa dni. Miewam humorki-jak mi gorąco. Miewam śledowe depreszki jak mi zimno. Nie czuję się stabilna ani psychi ani fizy-cznie. To ze się rozerę czasem wpłynęło zbawiennie na mój związek :D Ale zdziwienie sobą-to już nie jest rewelacja. Wolałam wiedziec jaka jestem. Niespodzianki są fajne, ale nie jeśli chodzi o moją osobistość :D Wiecie jak się myje klawiaturę? A i po ciuchach-myślę że ciutek schudła, ale szaaa-bo pozwolę sobie na zeżarcie wagonu ptasiego mleczka. Aaaa ale moge ewentualne tycie zwalić przeciez na hormony! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 100
Do Guzowata. Pisząc gimnastka miałam na myśli powtarzanie w kółko tych samych słówek jak mantre.💤 Acha niczego sobie nie ucisakam :P a może powinnam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę, wisicie mi kawę i mycie monitora. Szczęśliwa - szczęśliwiutka/i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonagos Tyje się kochana z braku hormonów a nie od ich brania. Ja po operacji usunięcia tarczycy przytylam 1kg. I to dlatego , że miałam miesiąc przerwy w braniu hormonu. Guzkowata , wo_38 Wariactwo jest zaraźliwe , jak i ja zacznę wierszem pisać to trzeba będzie opatentować sposób przenoszenia goopawki w sieci.:) Moje gratulacje , żaden endo tak skutecznie nie namówi usunięcia tarczycy jak wy. Jeszcze ktoś uwierzy , że to z braku tarczycy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonagos Nie sądzę zeby w dzisiejszych czasach ktoś biopsję robił bez USG. Ela zwana Lolkiem odezwij się , proszęęęęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko :) Niestety " szczęśliwiuteńka " to nie to :) Ozam :) Niestety to też nie to:) Sama myjesz swój monitor i niestety herbatka co najwyżej :D Czekam dalej i przyznaję,że zaraz mi mordkę rozerwie ze śmiechu :D :D:D Wielkoopolanka. Robiłaś badania inne niż te tarczycowe. Przyznam ,że mi pomógł magnez i venescin forte. Iwonagos:D Ta szafa gdańska ubawiła mnie do łez :D :D Jak długo żyję takiego określenia nie słyszałam. Na śląsku mówi się du** jak piec kaflowy.:D Ewa 100. Ty kochana niczego nie uciskaj,mi uciskała lekarka przy odpowiednich wyrazach ,sama tego mam nie robic,chyba,ze będzie do tego jej wskazanie,a wtedy dokładnie pokaże jak i kiedy. Jak jeszcze pozgadujecie troszkę to napiszę Wam odpowiedż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Niestety głupawka to też moja przypadłość. Głupawka, debilizm czy jak tam to jeszcze nazwiecie przestaje mnie już śmieszyć. Doszło do tego ze wieczorami wykładam sobie na rano eutyroks bo nie pamietam czy już wzięlam czy nie, a tak jak kieliszek pusty to tabletka połknięta. Problemy z pamiecią, humory od depresji do napadów śmiechu. jak ktoś na mnie patrzy to pewnie sobie myśli, że właśnie uciekłam z wariatkowa.Znajoma mnie pocieszała że to wcale nie przez brak tarczycy tylko wpływ narkozy i po jakimś roku mija. Nie mialam okazji się przekonać bo co rusz operacja, ale jestem dobrej mysli. Pozdrawiam p.s. o was jeszcze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzkowata To może szczęśliweczka, chociaż nie łapię o co chodzi .Czy my jakiegoś rymu szukamy?:) Koczelada Fajnie , że się odezwałaś. Nie katuj się ten stan nam wszystkim nie obcy. Ja na przykład wiem że rozmawiałam z kimś przez telefon ale o czym już nie:( Moja endo mówi , że dlatego że dostajemy tylko jeden hormon. Nie wiem czy czytałaś wszystkie posty, bo ja teraz będę eksperymentować z innym lekiem żeby zobaczyć czy goopawka ustąpi. Ulla się nie odzywa , może wiesz co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzkowata Szczęśliweczka? chociaż nie wiem o co chodzi, czy my jakiegoś rymu nie daj Boże szukamy:) Koczelada, fajnie że się odezwałaś. Ten stan wszystkie znamy , wiem że rozmawiałam przez telefon ale o czym ni diabła.:( Nie wiem czy czytałaś wcześniejsze posty. Moja endo mówi , że to dlatego że dostajemy tylko jeden hormon. Ja tera ekspeymentuję z innym lekiem , zobaczymy czy doopawka ustąpi. Ulla się nie odzywa , nie wiesz co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich ciekawa rzecz, czy ktoś wie dlaczego na jednym komputerze widzę 112 stron forum a na innym komuterze - 160 stron, dlaczego na jednym są jedne osoby a na drugim inne, ale żeby było ciekawiej na na obu przewijaja sie te same???? co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonagos
no bo są dwa fora: guz tarczycy i guz tarczycy2. Guz tarczycy powoli wymiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!! Maju_54 a myslałam o Tobie kto wie, która z nas pierwsza pójdzie pod skalpel:)) Iwonagos Biopsje miałam robioną pod kontrolą usg. A co do tycia to właśnie pożarłam 20 krówek i mnie zemdliło:(( chyba teraz czas na cos ostrzejszego .... Ja tez przy karmieniu cycem schudłam, potem jak odstawiłam małego to żałowałam ze nie utrzymałam laktacji figura by była i niezly cyc, hehe no i oszczedność na nabiale hihi fujjj.... A teraz 3 kg przytyłam tylko jakos nie uchodzi juz zwalać na hormony bo jeszcze ich nie biore wiec juz sie boje co bedzie jak zaczne:))) to póki co trzymajta sie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonagos apropo twojej biopsji...może mają usg na kółkach:)) wiesz zeby przewozić z gabinetu do gabinetu, taki mieli u mnie w szpitalu tam gdzie rodziłam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita 52.:D Ja Ci odpowiem jako informatyczka od siedmiu boleści :D Na jednym komputerze pewniakiem klikasz w topic Guz tarczycy 2 i tu jest obecnie 113 strona. Na drugim kompie klikasz w topic Guz tarczycy i tam jest 160 stron. Guz tarczycy 2 jest kontynuacja tamtego,czasem osoby wypowiadajace sie na 2 wypowiadaja sie i tam :D :D No to prosze bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×