Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

hcg-wklejam od Vilii tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAczej nie jestem w ciazy zrobilam drugi test i nie widac nawet cienia drugiej kreski wczorajszy byl jakis oszukanczy. teraz tez robilam z allegro bo dopiero wstalam i jeszcze do apteki nie poszlam. Ne robie sobie nadziei. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......przykro mi, ze jednak raczej nie ja jakos nie mialam przekonania do testow z allegro i nie kupowalam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam testy owulacyjne bo one mi sie sprawdzaja a testy ciazowe byly gratis. No nic ten cykl mam namieszany i sie rozeznac w nim nie moge wiec czekam do nastepnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Katia - ja też kupuję testy ale z ebay. I podobno tak już z nimi jest, że ta druga kreska wychodzi jaśniejsza (nie zawsze ale baaardzo często) Ja tak miałam z owulacyjnymi. Owulacja była na 100 % a na testach ta druga kreseczka jaśniejsza, ale była. Kiedyś na forum wyczytałam, że jakaś kobitka kupiła te z allegro, i z apteki, dużo droższe. Na tym a allegro była dużo jaśniejsza, a z apteki dwie wyraźne krechy (testowa ciemniejsza) z tego samego moczu oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
aha - doczytałam, że drugi ci nie wyszedł... no szkoda. A te plamienia w czasie owulacji to na pewno krwawienia owulacyjne właśnie. Mogą trwać od dwóch do trzech dni... no nic, może jednak ??? Sprawdź za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zora trzymam kciuki za usg. Zuzka a u Ciebie co tam ?Który dc ? Lovekrove nieładnie,że uciekłaś :-( Rozumiem,że niektóre wpisy są mocno bulwersujące, ale jesteśmy też i my...wracać mi tu proszę szybko. Ja Wam powiem,że zastrzyk miałam w piątek, kazała się przytulać w niedzielę rano i wieczorem (ok :-) i poniedziałek rano ( niestety za wcześnie mąż do pracy idzie i nie wyszło ), a śluz płodny zaobserwowałam dopiero w poniedziałek, a najwięcej wczoraj.Dziś idę na usg sprawdzić czy popękały....pewnie popękały tylko czy nie za późno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja juz nic nie rozumiem zrobilam sobie test owulacyjny i pokazala sie jasna druga kreska juz nie wiem czy jestem po owu czy przed. za kilka dni znowu zrobie to sie wyjasni jak ściemnieje to znaczy ze jestem przed :) a co do tych plamien w dniu owulacji to mysle ze to dopiero byl prawidlowy okres bardziej obfity niz ten z 23. i dluzej trwal. A wy jak zalatwilyscie sobie stymulacje owulacji poszlyscie do gin i same mu o tym powiedzialyscie czy on sam zlecil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa ja poszłam do gin, powiedziałam,że staram się zajść w ciążę, obserwacja pierwszego cyklu wykazała brak owu, pęcherzyki nie rosły. Wtedy zaczęłam cykle z clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, jak będzie Ci się nudzić to przejrzyj moje wpisy z 19-21 marca. Miałam identyczną sytuację do Twojej. Pierwszy test z allegro -cień cienia. Drugi test- niby pokazał 2 kreche ale w innym miejscu niż powinna być! (jakiś trefny był) :D A 3 apteczny już normalnie 2 krechy. Póki nie masz @ jest szansa :) A czujesz się inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora w tym rzecz ze dzis czuje sie dobrze wczoraj caly dzien od rana do wieczora czulam ze mam zamulony zoladek i mdlosci i ciagle mi sie odbijalo dzis jest ok.Moze odrobine zamulilam zoladek i teraz czuje taki ciezki ale to byc moze przez kawe. Zrobilam test owulacyjny byly 2 kreski druga jasniejsza ale juz wyrazna czuje ze test ciazowy sie pomylil a ze zbliza sie owulacja. nawet z moich wyliczen by wypadalo ze za kilka dni owu by byla(liczac ze prawidlowa @ byla 6 czerwca) Hmm to trzeba meza na starania zachecic :P (choc on zawsze chetny na to) NIe nastawiam sie na ciaze do gin nie chce mi sie jechac dzis pojade za tydz DZis mam lenia na wszystko dobrze ze wolny dzien od pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkoda gadać! Narazie nie widać żadnego. W dodatku mój gin stwierdził że macica ma cechy dwurożności. Co miesiąc wynajduje mi nową dolegliwość :( Drugie usg mam dopiero w poniedziałek bo na dniech mu nie pasuje ale już dziś dał recepte na pregnyl. Dziś mam dopiero 6dc więc może jakieś jajo nadrobi i się pokaże. W sumie to i tak je zawsze było widać nie prędzej jak 8dc. Gin mówił też że jak tym razem poronie to wysyła mnie na hsg bo ta nieszczęsna macica mu się nie podoba. Normalnie żyć - nie umierać.. Ciekawe co mi powie za miesiąc?! Acha, najlepsze było to że jak poszłam do niego pierwszy raz to powiedział że mój lewy jajnik jest o połowę za duży, a dziś go znalezc nie mógł ! ! ! Nie wiem, śmiać się czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, dopiero zaczaiłam :D Trzy Ci pękły???!!! Zadziwiasz mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty farciaro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora a co to ta dwurozność ? Urosną Ci jeszcze,zobaczysz. Farciaro :-)? W zeszłym cyklu pękły dwa i nic...a jak za pierwszym razem pękł jeden to się udało...nie ma reguły. Tylko trochę się obawiam, bo nie daliśmy rady we wszystkie dni kiedy ginka kazała...0 5.30 to jakoś ciężko wykrzesać chęci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Beti, żeby tym razem w Twoich jajeczkach ktosik zagościł:) ja mam dziś pierwszy dzień @....ale wiedziałam, że ją dostane bo musielimy się wstrzymać od starań ze względu na HSG Katia....a może to jednak to...odczekaj parę dni i powtórz test wtedy będzie wiarygodny. Zora...bo z tymi lekarzami to tak właśnie jest. jeden mówi jedno, a drugi wszystkiemu zaprzecza...wszystko będzie dobrze ja byłam wczoraj w Gamecie, lekarka trochę mnie zdołowała, ale a się nie dam:) Stiwierdziła że muszę szybko koniecznie iść na laparoskopię, żeby potwierdzić wynik z HSG i sprawdzić dlaczego jajowód jest niedrożny. Jakoś się wzbraniam od laparo....chyba się boję.... wolę spróbować parę cykli p ym HSG, bo niby szanse się wtedy zwiększają, a jak nam się nie uda to wtedy się zastanowię. Skierowanie do szpitala już niestety mam, ale włożyłam do szuflady:) Wanda!!!!!! odezwij się !!!! jak się czujesz? Wszystko jest ok? Lovekrove, wracaj..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko bez Was wytrzymać. Trochę odetchnęłam więc wracam....... Paula jesteś silną babką i dasz radę - musi być dobrze - ja jestem dobrej myśli i myślę o Tobie Katia - sprawdź na normalnym aptecznym sikańcu lub od razu na bhcg by mieć jasność. Zorka - a może mień lekarza, skoro sam sobie zaprzecza.... Kurcze dwurożność powinien zobaczyć wcześniej !!!! Nie wspomnę już o znikającym jajniku..... Beti - Ty jajcaro..... jak teraz nic z tego nie będzie to w następnym cyklu 4 wyprodukujesz..... Dzis byłam u gina - widziałam i słyszałam serce - groszek ma 0,90 mm. Wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz_i_sól
Hej Dziewczyny U mnie dzis 25 dc z castasnusem. Silnie odczuwam lewy jajnik, az dziwnie sie z tym czuje bo u mnie sa one raczej 'uspione". Jutro wizyta u lekarza, i niestety nie jest to ginekolog tylko dentysta :( Lovekrowe gratuluje i zazdroszcze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove-super! super, że wróciliście - Ty i Bobo :) i super,że Groszek jest rozmiaru groszka :) ...to sie zapisałaś na poród w okolicach walentynek? dziewczyny trzymam kciuki za Wasze jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ......8-9.06 AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......33 ........ok 26/27.06 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 /> Sophia123...........24.........slaskie........6.......... ......... .22.06 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................1/02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale u Was się dzieje :) Katiaa, zrób jak mówi Lovekrove - test ciążowy z apteki albo poziom beta HCG z krwi, będziesz miała wtedy pewność. Trzymam kciuki za pozytywny wynik :) Zora, z tą dwudrożną macicą to lekarz rzucił sobie takie hasło czy jest pewien? Bo to chyba dość poważna sprawa - szczególnie jak Ty starasz się o dziecko. Lovekrove, super że Twoje maleństwo już pięknie widać na USG :) Zobaczysz, że niedługo nie będzie się mieścił na ekranie ;) A jak się czujesz? Ja dowiedziałam się, że niestety czeka mnie cesarka - ortopeda nie chciał podjąć ryzyka i nie wystawił zaświadczenia, że mogę rodzić naturalnie a w zamian za to wystawił skierowanie na cesarkę... Już się z tym pogodziłam, ale jak się dowiedziałam to przepłakałam pół dnia. Tak to jest jak się człowiek nastawia, że naturalnie lepiej. No, ale jak tak ma być to nie ma dyskusji :) Dla zdrowia i bezpieczeństwa :) Czuję się jak słoń - brzuch mam duży, ale jeszcze się "toczę" ;) To mój 32 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa to pięknie, już tyle masz za sobą, a co do cesarki to też dasz radę, jak są na nią wskazania to tym bardziej. Wiem, że to indywidualna sprawa, ale jestem ciekawa ile przybrałaś na wadze do tej pory? Ja czekam do 22 na @, chyba się nie udało, coś tak czuję, że znowu nic. Pożyjemy zobaczymy, tyle tylko, że przez tą luteinę potwornie boli mnie głowa i się odechciewa wszyskiego. Lovekrowe super że wróciłaś:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa - nie martw się znam mnóstwo dzidzi po cesarce - zdrowe i różowe - jeżeli tak lepiej to bez dwóch zdań ....... Dzisiaj zaczynam 8 tydzień i wstałam o 5.00 z mega mdłościami..... masakra jakaś. Podjęłam jednak próbę zrobienia kanapek M i udało się bez zwrotki :). Poza tym wszystko wzorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam kciuki "ciężarówki" za Wasze dobre samopoczucie, a dlapozostałych dziewczyn "zafasolkowania" :) Ja przytyłam do tej pory 11,5 kg i pewnie z jakieś 4 jeszcze na siebie "wrzucę " :o No ale jeszcze tylko 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wagę masz książkową:) U mnie zaczyna się dzisiaj remont, już mam dość, a to pierwszy dzień, jak się nie pozabijamy w domu będzie cud... Nie cierpię remontów i tym podobnych... wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, mi gin wyznacza 3 dni na starania ale nie mówi o godzinach :D Przepraszam ale troszke mnie to bawi że musisz tenteges z zegarkiem w ręku :) Ale jak trzeba to trzeba.Pytałaś co to ta dwuroznośc. Wklejam Ci link -tam jest krótko i na temat.http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,409,macica-dwurozna-a-ciaza Lovekrove, Vilia -gin powiedział że moja macica jest dziwna i że ma cechy dwurozności ale niekoniecznie taka musi być. Ufam mu. Jak dotąd to najlepszy specjalista na jakiego tu trafiłam. Tylko że jak zwykle zaczełam sie martwić :( Najpierw martwiłam sie że nigdy nie zajde w ciaże a teraz że żadnej ciąży nie donosze.. Jeszcze mnie znajoma dobiła bo powiedziała że jej kuzynka cała ciąże musiała leżeć w szpitalu bo wciąż roniła. Kurde no!! Raz roniłam a teraz każdy przepowiada mi kolejne poronienie. I jak tu sie nie dołować?! Ale sie jeszcze trzymam. Wczoraj trochę poryczałam ale chyba tego mi było trzeba bo dzis już jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×