Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość mooniaa123
nowe dziewczyny, najważniejsze, to sprawdzić, czy jest owu (zróbcie monitoring) i do tego progesteron 7 dni po owu. To wyjaśni większość wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia życzę przespania i 8 godzin. Mam pytanie czy ktoś CI pomaga? Mama? Moja już zapowiedziała, że będzie, a wiadomo życzliwa osoba zawsze się przyda. Ja niestety na hemat hormonów się nie wypowiem, bo miałam w normie. Życzę aby wszystkim Staraczkom się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Vilia fajnie, Cię widzieć znowu. z tymi uśmiechami to pewnie grymas, bo małemu się kiszki zatkały, :-) A powiedz, czego nie przewidzieliście, bo ja jeszcze nic nie mam i odkładam na potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny:) Katia, bardzo mi przykro, że dzisiejszy test był negat:(:( Mam nadzieję, że przeżywasz to lepiej niż ja swoje negatywne....widać musimy się dobrać w pary i razem zaciążyć:D:D:D: Monia123, trochę mnie przeraża myśl, że zaraz sama tu zostanę bezdzietna :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka szczerze przestalam juz o tym myslec. I tak podswiadomie wiedzialam ze sie nie udalo. Mowi sie trudno. Bedzie nowy cykl nowe nadzieje. Ja to najchetniej chcialabym zapasc w sen i obudzic sie dopiero wtedy jak bylabym w ciazy :P Nie ma tak latwo wiec trzeba swiadomie sie starac. Mysle ze przyjdzie nowy cykl i dni plodne znowu wtedy bedziemy dzialac az do skutku. Nie ustapie tak latwo! :P Lece sie szykowac za 1,5 godz mam autobus i jade do rodzicow. Byla u mnie kolezanka troche pogadalysmy i poszla. Uff bo mialam juz troche powyzej uszu jej gadulstwa :P Aguuula ja trzymam te kciuki mocno zacisniete wiec musi sie udac ktoras musi miec to szczescie jak nie ja to inna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Hanka nie zostaniesz kochana sama ciagle ja tu jestem :P Albo ty mnie pociagniesz za soba albo ja ciebie nie ma innej opcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,bylam na usg! jest juz lepiej,lozysko sie przesunelo i przoduje brzeznie a nie calkowicie co jest znaczna poprawa! No i na 90% bede miala kolejnego synka :) Pozdrawiam was wszystkie i za wszystkie 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania i Katia - jakie same !!!!! My zawsze bedziemy z Wami - do skutku - nie myślcie, że na jednym dzieciaczku pozostaniemy - tez bedziemy jeszcze staraczkami !!!! Nie łamać się !!!! Araguaia - jeszcze LH i Estradiol w fazie okołoowulacyjnej - czyli tuż przed owu. LH - pokaże czy pęcherzyk pęknie, Estradiol - czy jest odpowiedniej jakości. Poza tym wszystko ok :). Vilia - aj zazdrościmy Ci tych nieprzespanych nocy - ajaja. Wypiłam kawę i Mikołaj się wściekł - będzie cyrkowcem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka, trochę nieaktualną tabelkę przekopiowałaś, więc ją zaktualizuję do tej wersji co była jako ostatnia przed Twoją :) STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 HANKA81..............29.........ŚLĄSKIE..............45 ................30.08 netta2...............27.........mazowieckie...........17. ...............31.08 Zaczynam od nowa...31.........zach-pom...........10................01.09 katiaa85..............26........wielkopolska.........35.. ............ 3/4.09 aguuula25,25.........25.........śląskie..............19 .............ok.05.09 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska....13 .............10.09 justysia88............23.........lubelskie............11. ............12.09 kobieciatko32.........32.......podkarpackie.........6.... .............14.09 Araguaia..............32........dolnośląskie........... 3.................16.09 Katii82................29.........pomorskie.............. .4...............16.09 Sophia123............24..........śląskie............... 9................19.09 Ala1984...............27..........śląskie.............. ...9.................21.09 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40.........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* asia1983.............28......zach-pom..........7...............12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow...........19.(IUI)..........26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1...............2.02.2012 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... .........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20............17.02.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata............16.03.2012 mala_gosienka.......25.........zach-pom........5..............30.03.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?...........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD..........ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie........4.......... .18.06.2011 (córka) Vilia................27........łódzkie...........12.... .......17.08.2011 (syn-Bartuś) justynp.............32.....świetokrzyskie....ok20....... ..21.08.2011 (syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka100, to dobry znak. Wszystko odbyło sie tak jak trzeba :) Ja też zauważyłam że po zastrzyku najczęściej owu u dziewczyn (u mnie tez) jet na drugi dzień. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia, jak zawsze czujna i pilnuje porzadku :) Nasza liderka, mysli o wszystkim. Dziękujemy 🌻 Vilia, super że się odezwałaś. Współczuję nieprzespanych nocy i mam nadzieję że chociaż za dnia możesz odespać. Pisz co i jak, bo mnie też interesuje co i gdzie się kupuje. Jestem zielona!! Kto mi tu grymasi że zostanie sam na forum??? Hanka? Katiaa?? Ja wam dam?! My tu zostaniemy i będziemy wam tak długo dupy truły aż zajdziecie w ciąże dla świetego spokoju!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nam zaginęła choć coś mi w głowie świta że mogła coś pisać że jej nie będzie i byśmy nie myślały że znowu jest na wakacjach -..a może to pisała wcześniej.. :P Elus tez się nie odzywa! Hallo!! No i co z paulą????? Tęsknie za nią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Zorka :) ale skoro już podjęłam się uporządkowania tabelki, to teraz będę pilnowała, żeby w niej nie bałaganić :P a ciekawe co tam u Ineski słychać? Tydzień temu miała dostać @, a teraz się nie odzywa i nie daje znać co wynikło :) odezwij się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, tylko Ty mi z tąd nie nawiej czasem, bo znajdę i zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Kurcze ale mam dziś zajob w pracy, nie nadążam czytać..... Dziękuję dziewczyny za przywrócenie do pionu:D:D: racja-na pewno sama tu nie zostanę bez bobaska!!!! Katia, jestem mniej wymagająca z tym snem zimowym....:) zawsze powtarzam, że do owulacji spoko, można się bzykać ile wlezie i jest to w tym staraniu najprzyjemniejsze....ale od owu do @ zapadłabym się pod ziemię, nie mogę znieść tego czekania. Vilia, życzę Ci żeby Bartuś jak najszybciej skończył te kolki....nie pamiętam jak było u moich siostrzeńców ale najgorzej jest chyba do 6 tygodnia???? Wszystkie bobaski w mojej rodzinie były na kroplach ESPUMISAN i ich odpowiedniku z CZECH- miały jeden składnik więcej i na nich tylko te czeskie działały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy taką nadzieję że zostaniecie z nami nasze zaciążone :) Katiaa, Hanka i reszta staraczek- w końcu nadejdzie ten wymarzony dzień dla nas :) Ja staram się o tym nie myśleć ale jakieś małe objawy przypisuję sobie do tej słabej krechy na teście, np. lekkie kłucie w brzuchu i częste sikanko w wc, zaraz mi psycha wysiądzie nieświadomie, bo nie myślę o tym a jak coś to zapala mi się lampka że to może "to". Przypuszczam że gdybym nie zrobiła testu to bym na te odczucia wcale nie zwracała uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula, a robisz bete czy testujesz na dniach?? Alez mnie mdli :( Masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora, mi też coś świtało, że Asia coś o tym pisała, ale przejrzałam jej wszystkie posty do 380 strony i w nich nic takiego nie wyczytałam :P chyba że wcześniej coś pisała, ale już dalej nie chciało mi się przeglądać :) ja też myślę, że prędzej, czy później każda z nas będzie mamusią :) oczywiście najlepiej by było, żeby jak najszybciej się to stało, ale niestety nie na wszystko mamy wpływ i czasami trzeba długo czekać na spełnienie marzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Och Agula, z całych sił liczę na to, że Twoja słaba kreska jutro będzie grubszą krecha!!!!!!!!! Mała Gosieńka, czyli Twój synuś będzie Rybką jak ja:):) ....marzec fajny miesiąc na narodziny, do lipcajuż będzie silniejszy i będziecie korzystać z uroków lata :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Mała Gosieńka......aaa......yyyyyy nie wiesz może skąd wiem, że Twoje dzieciątko to chłopak.....:):):):D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Justysia, a jak tam Twoje szaleństwa okołoowulacyjne ?????? Nie zajrzałam dziś jeszcze na enpr bo jakiś error mi rano wyskakiwał... ale rozumiem, że molestujesz seksualnie Twojego M????:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kurcze nie wiem. Gin mówiła że jakbym nie dostała @ w terminie to mam odczekać ok tygodnia i robić test. Jak wyjdzie pozytyw to nie brać clo i dzwonić do niej, jak negatyw to od 5 dc brac clo. Więc teraz sama nie wiem czy czekać na @ która powinna być około weekendu, a jak nie przyjdzie to zrobić test, czy zrobić już w piątek (bo tak myślałam) no ale szkoda znów kasy zeby robic kurcze 3 testy w m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym do końca przyszłego tygodnia nie dostała @ to chyba zrobię koło piątku ( 9go ) bete i wtedy będę mieć pewność, ale i tak czuję ze ta wredota przylezie prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, molestowanie Męża już skończone :P u mnie dzisiaj trzeci dzień wyższych temperatur :) też się wkurzam, że enpr nie działa, bo z przyzwyczajenia co pół godzinki zaglądam, a tam nadal error :P aguula trzymam kciuki, żeby ta wredota już nie przyszła do Ciebie przez najbliższe 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia, Tobie życzę teraz 2 kresek na teście. Jak porządnie zmolestowałaś M to wyjdą porządne 2 kreski :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starałam się go porządnie zmolestować :P nawet zdarzało się po kilka razy dziennie jak test owulacyjny wyszedł pozytywny :P za 11 dni się okaże, bo wtedy mam zamiar zrobić test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przewidzieliśmy zakupów związanych z jego butelkowym jedzeniem - tzn. butelki, podgrzewacz itp. Jeśli mogę Wam coś doradzić to kupcie (nawet na wszelki wypadek choć jedną) butelki antykolkowe. Ja kupiłam przed porodem dwie jakieś zwykłe (Tomee Tipee) butelki i teraz trzeba było kupić inne. Wiele osób poleca dr Brown's i takie teraz mamy. Ja nadal nie karmię piersią, ale ściągam pokarm laktatorem (mam wypożyczony elektryczny z wypożyczalni bo mój ręczny nie dawał rady), a dziś zakupiłam na allegro elektryczny firmy Medela - mam tej firmy wypożźyczony. Oby zdał egzamin. Daję mu moje mleko co drugie karmienie, więc uważam że nie jest źle, ale szlachcic piersi nie chce ssać ;) Co do uśmiechów to wiem, że są zupełnie nieświadome (najczęściej przez sen), ale i tak rozczulają :) zresztą paletę min ma szeroką ;) Hanka, my jedziemy na Sab Simplexie (Espumisan nie dawał rady), trochę jest może lepiej ale cudów nie ma. Ja po dwóch tyg. nadal kiepsko się czuj e po tym cięciu - rana ciągnie, ciężko wstać z łóżka, małego ciężko podnieść. Mimo, że mąż na razie jest ze mną w domu to nie dasię uniknąć takich sytuacji. No i wkurza mnie że na razie mam taki mały brzuszek o konsystencji galarety (wielkość jak z początków ciąży) :( Jyuż bym chciała być płaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie powiem Wam w jakiej dawce przyjmowałam magnez bo nie pamiętam,a opakowania już nie mam Pamiętam tylko, że należało przyjmować jedną, a ja brałam ok 3 dziennie Były to tabletki, które w zawierały jednocześnie B6 Także przykro mi nie pomogę LOVEKROVE??? napewno wiesz :) Kiedyś wklejałaś taką stronkę, ale za żadne skarby świata nie chce mi się jej szukać HANKA jak już wróżysz to jak myślisz co bede miała?? :) u mnie instynkt wrózki gdzieś uciekł :( Zora to chyba Lovekrove pisała że jej nie bedzie Jeju nie wiem co z ta Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, moja kumpela po porodzie wróciła do domu z prawie takim samym brzuchem jak sprzed porodu!! To normalne. Z kazdym dniem będzie coraz mniejszy i odzyska większośc jędrności sprzed ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×