Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Hanka, widzę, że już sobie poradziłaś :) a ja wcześniej nie miałam czasu zajrzeć na forum i dopiero teraz usiadłam. I tak patrząc na Twój wykres, to dziwi mnie trochę to, że Ci tempka skoczyła przed @ zamiast spaść.. I z tego co mi ginka mówiła, to plamienie zalicza się jeszcze do poprzedniego cyklu, a nowy cykl zaczyna dopiero normalne krwawienie. Haniu ja ostatnio też pierwszy dzień @ przeryczałam... Ale następnego dnia już było trochę lepiej, a teraz po tygodniu znowu żyję nadzieją, że może w końcu ten cykl będzie owocny... Jutro jadę na pierwsze USG w monitoringu, zobaczymy co tam u moich jajeczek słychać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ostatnio pusto na forum:( pewnie molestyjecie swoich M:) a mnie jak na złość przyplątała się jakaś infekcja i ze starań nici:( niepotrzebnie miałam podawany pregnyl, bo wiatropylna to ja nie jestem....heheh. Przytulanka były tylko w dzień podania pregnylu i dwa dni wcześniej, ale wątpię, żeby to wystarczyło. znowu jestem zmuszona napisać: jak nie urok to sraczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam pierwszy okres po 55dniach i po Castangusie! Czuje sie tak bardzo zawiedziona i smutna,ze znowu sie nie udalo ;( Poprostu rycze!!! Przepraszam,ze wam truje... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
...kiedys miałam nawracajace infekcje (swedziawki) po którejs wizycie moja sie wkurzyła i przepisała mi macmiror complex 500 12 sztuk...do tej pory mam jeszcze 6 grochów, bo wybiłam wszelkie g-o 1 serią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Właśnie pisałam ze pogoda barowa i tzreba sie zbierac do pracy a tak mi sie nie chceee. Luteine odstawilam 3 dni temu i nadal nie ma @ mimo iż plamiłam jak ja brałam to teraz jak na złość nie chce wyleźć. Ehh. Byc kobieta, byc kobietą ;) Nie dołujemy sie ! WIerzymy że wszystko jest częscią większego planu. Poza tym i tak na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Jedyne co od nas zależy to dostarczenie pływaka w miejsce docelowe :) i czekanie. I wieze dziewczyny że wszystko sie uda. Naprawde. I najwazniejsze to po upadku podnieść sie, otrzeć łzy i iść dalej. A przeciez tyle nas idzie w ta sama strone :) ( mam dzisiaj dzien filozofa) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) jestem tu nowa!:) mam pytanie...dzisiaj jest moj 29 dc mam cykle nieregularne takie czasami do 40 dni trwaja, to jest moj pierwszy cykl jak biore castagnus i wiesiolek.od wtorku mam dziwne bole podbrzusza, twardy i tak jakby mi cos na nim lezalo, oprocz tego caly czas mi sie odbija:P we wtorek bolaly mnie jajniki i promieniowanie mialam w brzuszku, i czulam cieplo w nim!czy po braniu castagnusa tez mialyscie wrazenie ze wasz brzuszek jest "ciezki" i cos na nim "lezy":P ja wiem ze te wszystkie objawy to moze byc pic na wode...bede wdzieczna za odpowiedz i za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie dziewczyny, Widzę, że nie tylko mnie @ dopadła...... Justysia, tak już zaczaiłam jak się to dodaje, szczególnie że musisz byc zalogowana żeby cośkolwiek tam wpisac....:):):) brak słów... Napisz jak tam Twoje jajeczka:) zuzka_1 no mi też taka infekcja ostatnio się pojawiła w płodne dni ale zabiła ją globulkami z kwasem mlekowym-w aptece bez recepty, będzie dobrze Klauduska, tak mi przykro, wiem co czujesz wczoraj miałam to samo.....dziś już mi lepiej ale czuję się taka wypluta, ze nic mi sie nie chce, pustka w głowie... kle-o25, u mnie tez ponuro za oknem i na dodatek już dwie parasolki wyniosłam do pracy i dzisiaj szłam w deszczu bez.... tuli_panek, różnie to może byc. Może masz owulację a jeśli uważasz, że to cos innego to najlepiej zrób test. Jak wspomniałś o tym ciepełku, to pamiętam, że mi też tak czasem się działo ale ja to wiązałam z podwyższoną tempką w drugiej fazie...np. siadałam po pracy do zimnego auta i czułam takie ciepełko od podbrzusza....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Witaj Tuli_panek:) Ja jestem w trakcie drugiego cyklu z castagnusem i powiem Ci ze moze byc roznie kazdy organizm reaguje inaczej... mnie w tym cyklu w 16dc bolalo podbrzusze jak na @ i dodatkowo mialam mnuuustwo bialego sluzu... a dzis jest 24dc ciagnie mnie po jajniku a bialy sluz od 16dc utrzymuje sie caly czas i jest go naprawde sporo... no i taka troszke ociezala tez sie czuje... ale mysle ze u mnie to albo kwestia organizmu albo castagnusa bo ten cykl raczej spisalam na straty gdyz przytulanek malo w tym miesiacu a ostatnie 13dc... Ale u Ciebie moze byc inaczej, moze zrob test dla pewnosci... ASIENKA GRATULUJE!!! Prezent pod choinka w tym roku bezcenny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 mooniaaaaa123... .33........mazow..................19..... ... 16/04 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12............???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............25.......kuj-pom................. 24?.... .......2-3.03 AsiekAsiekk.........20.....................................2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie...................17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........22.......lubelskie...........7...... ............5-7.05 katiaa85.............26..........wielkopolska......31 .............24.04 Sophia123...........24.........slaskie........4.......... ......... .18.04 Wanda23............23.........wlkp..........ok.17...... .....??..12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........18......... ...........27.04 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedz:) juz 5 cykl sie staram:( i nie chce znowu zobaczyc 1 kreski...boje sie...i moze castagnus wydluzy mi cykl i test moze teraz nie wyjsc...ogolnie nie jestem w stanie ustalic kiedy mam owulacje bo ani sluz ani jajniki mnie nie bolaly..dopiero od tego tyg taka "ciezka" sie czuje...a w pierwszej fazie bralam wiesiolek...i teraz zauwazylam uplaw bialego sluzu na bieliznie..przepraszam ze tak dosadnie pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, dwa dni przed pregnylem i w dzień podania to za wcześnie. Mi gin kazał dzień przed pregnylem a potem codziennie póki się u niego nie zjawie (tj.3dni po pregnylu). klauduska3, będzie dobrze. Powtarzaj sobie że nie przez to że tym razem sie nie udało płaczesz tylko przez głupie zmiany hormonalne które towarzyszą @. Odganiaj złe mysli!! tuli_panek, bardzo możliwe że to od castagnusa masz takie brzuszkowe objawy :) Ja gdy go brałam to na okrągło coś w brzuchu czułam. Zwłaszcza jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA, no ja tak jakby to tez mam teraz @. Bóle brzucha mam już lekkie i to mnie cieszy. Tylko że wciąż chce mi się spać i jestem osłabiona a przecież już nie tracę tyle krwi co wcześniej. Czasami mam lekką tempeature ale tylko do 37"C. To chyba naormalne samopoczucie po poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
tuli_panek, Cast nie ma wpływu na test ciążowy, na szczęście tylko w niewielkim stopniu działa na hormony, jeśli masz biały śluz to na pewno już nie są dni płodne, bo jak pewnie już wiesz ten płodny śluz jest przejżysty i mogłaś go wcześniej nie zauważyc jeśli było go niewiele, to mógł pozostac tylko w szyjce. Ja mam łatwiej bo mam śluz praktycznie cały cykl i zmienia tylko barwe i konsystencję. Tuli_panku namawiam Cie na pomiar temp. to bardzo pomaga ustalic owulację chociażby jej okolice:) Na stronie http://enpr.pl/663 można bezpłatnie notowac pomiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede starac sie mierzyc od nastepnego cyklu...a teraz mam mieszane uczucia..czy znowu sie nie udalo a czy jednak?:/ tylko czuje taki dyskomfort przez ten ciezar..no nic licze ze przejdzie i wkoncu sie wyjasni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Tuli_panek zrobmoze ten test... Tak jak Hanka mowi sluz bialy to juz nieplodny, moz test wyjdzie... Ja tez biore castagnus i poprzedni cykl zakonczyl sie @ w 33dc a w tym juz czuje ciagniecie i jajniki od 16dc i od tego tez dnia mam potok bialego sluzu wiec juz nieplodnego co w tak dlugim cyklu nie powinno tak szybko nastapic... ale moze mi sie owulka na wczesniej przesunela... a moze wogole jej nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
zorka, silna kobietko!! No chyba najlepiej tak myślec o wczesnym poronieniu, żeby nie dac się dołom!! Pilnuj tej temp., no bo jednak zawsze podwyższona temp to może byc jakiś stan zapalny. Te braki w krwi mogą się dopiero teraz objawiac i stąd to zmeczenie. Ja jestem (a wlaściwie byłam) krwiodawcą i w dniu oddawania krwi nigdy się gorzej nie czułam ale czasem dopiero po kilku dniach i wtedy jak porobiłam badania to wyszła anemia. Dbaj o siebie i trzymaj się cieplutko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam wczoraj po 16.00:( i jedna krecha testem qucik view co wykrywa powyzej 25 hcg:/ czyli dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
tuli_panek, nie smuc się. Wiem, że takie gadanie nic nie zmienia ale to dopiero 5 miesiąc starań, u Ciebie nawet nie ma mowy o niepłodności. Porób sobie w tym nowym cyklu wszystkie badania hormonalne, żeby się nie martwic niepotrzebnie i zacznij mierzyc temp. Może jak nie będziesz działac po omacku to się trochę wyluzujesz i zadziała:):) Głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_83
Sophia mam pytanie odnośnie Cykloprogynovy. Nie jest to lek anty więc tak myślę ze można sie przy nim starac. Wlasnie podczas brania tego leku wyczuwam objawy owulki. Czy znasz przypadki udanych staranek po tym leku?? a może inna z Was zna?? Dzięki cyklo mam regularne@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki hanka za slowa otuchy...ja wiem ze nie dlugo sie staramy z mezem o dzidzie:/ ale meczy juz mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Anulka starac sie mozna jak najbardziej... ja osobiscie kiedy bralam ten lek jeszcze sie nie staralam, dostalam go tylko ze wzgledu na to ze mialam bardzo rzadkie miesiaczki i po skonczeniu serii nie pwiem zebym miala jak w zegarku ale byly w kazdym miesiacu przynajmniej... no i efekt jest dlugotrwaly bo minelo kilka lat odkad je bralam a miesiaczki nadal w miare regularnie czasem mam cykle po 28 a czasem po 34 ale @ juz nie przychodzi gora co 3 miesiace wywolywana, wiec na to napewno pomoze jezeli mialas z tym problem... Ja teraz biore castagnus i co mnie przy nim zaskoczylo nie bola mnie piersi... zawsze juz z tydzien przynajmniej przed @ byly takie tkliwe, a przy casta zaczely byc delikatnie ociezale dzien przed @... Wiec przynajmniej wiem ze mi jakos bardzo nie zaszkodzil... Tylko martwie sie co z ta moja owulka skoro od 16dc juz bole jak na @ i duzo bialego sluzu... to troche szybkie objawy jak na @... No nic zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Anulka poszukaj jeszcze na innych forach ja teraz popatrzyam na kilka z nich tak jednym okiem na szybko jak to faktycznie jest z ta ciaza przy cykloprogynovie i znalazlam taka wypowiedz: cyclo-progynova nie jest lekiem antykoncepcyjnym i w trakcie jego brania jak najbardziej można zajść w ciążę! Tak było w moim przypadku. Brałam ten lek tylko jeden miesiąc i w tym samym cyklu zaszłam w ciążę. Zresztą takie miało być jego zadanie, czyli przyczynienie sie do ciąży. Pozdrawiam wiec jak widac jest nadzieja ze Ci sie uda czego bardzo Ci zycze:) a zapomnialam wczesniej dodac ze 2 opakowania cykloprog bylo u mnie wszysko ok a przy 3 ostatnim opakowaniu troche widocznie mi sie przytylo... ale po skonczeniu kuracji szybko zgubilam kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,HANKA dzieki za dobre slowo! Dobrze wiedziec,ze tam po drugiej stronie monitora jest ktos komu mozna sie wyzalic!!! DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 mooniaaaaa123... .33........mazow..................19..... ... 16/04 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............25.......kuj-pom................. 24?.... .......2-3.03 AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........22.......lubelskie...........7...... ............5-7.05 katiaa85.............26..........wielkopolska......31 .............24.04 Sophia123...........24.........slaskie........4.......... ......... .18.04 Wanda23............23.........wlkp..........ok.20...... .....??..14.05?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........18......... ...........27.04 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła@ Nigdy w życiu tak mnie brzuch nie bolał :( jakoś grupowo Nas nawiedza :) kolejny miesiąc strań :) Przynajmniej wiem ze z czystym sumieniem moge być Matką chrzestna, no i że dzidzia nie urodzi się w grudniu Ale jak sie każdy domyśla z innego obrotu sprawy cieszyłabym się bardziej Tuli-panek nie wiem czy czytałaś ale ja w tym cyklu też miałam wrażenie że w moim brzuch coś jest, ale podejrzewałam raczej wielką torbiel, bo mnie rozpychało od środka Jak skoncze @ to biegne do gina, bo tylko to mi jest do szczęścia potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_83
Dziękuję Sophia, rzeczywiście poczytam jesczze sobie. JUz kiedys tez brałam cyklo ale tylko 1 miesiąc. Tearz mam skierownie do endokrynologa na czerwiec i do tego czasu chciałabym sie wspomagac cyklo aby wyregulowac cykle. A jak długo brałas?? pamiętasz? ja niestety za każdym razem mam co kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Spohia ...dzięki :) cześć Tuli-panek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×