Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Wanda23, ale mnie rozbawiłaś z tym bólem pępka :D Wcinam jabłuszko i aż się nim zachłysnęłam! Pępek mnie jeszcze nigdy w życiu nie bolał. Nie denerwuj sie bo jakby miała przyjść @ to ją jeszcze bardziej ,,przesuniesz'' w czasie stresem i wtedy narobisz sobie nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przedewszystkim Zora trzymam kciuki bardzo bardzo mocno by sie udalo, jak tobie sie uda to jest nadzieja ze posypia sie nastepne... Ja ten cykl raczej daje na straty poniewaz mam teraz dni plodne owu jeszcze nie bylo wczoraj i dzis robilam testy i badalam szyjke, za to sluzu mam od cholery ciagle mokro czuje tylko ze nie mam ochoty na seks albo moj nie ma nastroju. Zmuszac ani siebie ani jego nie bede. Poprostu czulam ze tak bedzie jak zachcialo mi sie przytulanek zaraz po @. Ale wiecei co nie przejmuje sie tym przestalam myslec teraz o ciazy z jednej strony chce ale z drugiej teraz mi tak fajnie i moge skupic sie tylko na sobie i rozerwac sie ze znajomymi :P Za was trzymam kciukasy :) :D Niech dobre humorki wam sie utrzymuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
No zora bo to jest śmieszne, myslałam, że mi się śniło, ale M mi powiedział ze obudziłam go w nocy, ze umieram i takie tam. A z przytulankami to jakos nam też sie układ tak ze najwiekszą ochotę mamy właśnie nie w owu W owu sie żarłam z M, a teraz chodzi za mna jak piesek az mnie wku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za pomoc:) Lutkę jeszcze mam bo dostałam wczesniej też na wywołanie... Paula mam podobnie jak Ty długie cykle i @ sama rzadko przychodzi. Myslałam ze Cast coś wyreguluje. Zora trzymam też kciuki:) Samym sukcesem jest już oulacja i jak występuje to jest szansa w przyszłości:) Dzis złapałam doła...ale na razie nie chce martwić mojgo M.... po co ma się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Na drugi dzień po odstawieniu dupka test?? Tego nie wiedziałam, i już wtedy powinnien cos pokazać?? Znów sie nakręcam, ale podobnie jak Tobie Zora mi też mówił ze jak tylko zobacze dwie kreski mam być u niego. To ważne przy odstawianiu progesteronu A tak sie dzisiaj zastanawiałam czy my wszystkie staramy sie o pierwsza ciąze?? Słyszałam ze z drugim jest zdecydowanie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Na drugi dzień po odstawieniu dupka test?? Tego nie wiedziałam, i już wtedy powinnien cos pokazać?? Znów sie nakręcam, ale podobnie jak Tobie Zora mi też mówił ze jak tylko zobacze dwie kreski mam być u niego. To ważne przy odstawianiu progesteronu A tak sie dzisiaj zastanawiałam czy my wszystkie staramy sie o pierwsza ciąze?? Słyszałam ze z drugim jest zdecydowanie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda ja sie staram zeby drugi raz zajsc ale to nie ma reguly z tym czy jest latwiej. NIektore kobiety co zaszly pierwszy raz latwo nieraz maja problemy by zajsc w druga ciaze. Ja mialam problemy by zajsc pierwszy raz udalo sie po 3 latach prawie niestety nie udalo sie utrzymac wiec teraz chce jeszcze raz probowac do skutku. Tylko ten moj slomiany zapal ehh akurat teraz jak mam dni plodne za bardzo checi nie ma. Ale dzis dorwe meza niech sie dzieje co chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się Wanda. Kazał zrobić test po skończeniu doopka ale dopiero w dniu w którym już go nie wezmę czyli chyba dzień po odstawieniu :P Bo on mi mówił że jak się uda to na 100% muszę mieć coś na podtrzymanie. Ale z drugiej strony to dobrze bo nie będę się łudziła gdyby @ się nieco opózniła. Ale i tak sądzę że nie zaskoczyłam. Teraz tak myśle i obliczyłam że to by było 14, 15 dni po owu. Za wcześnie na test!! Teraz to już sama głupia jestem kiedy testować. Dziewczyny co mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, zakręcona znowu jestem. Test mam zrobić w dobrym terminie. Od jutra doopek i koniec gadania o tym przez 10 dni :) Biorę ,,urlop'' od myślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka 14 dni po owu test może już coś pokazać. Mi pokazał kreskę ledwo widoczną po 2-ch godzinach w 12 dniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove jak zwykle niezawodna :* Tak sobie myslałam o procesie zagnieżdżenia, że to trochę trwa itd i się zakręciłam :D U was też tak szaro i wietrznie na dworze?? Brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pięknie słonecznie:) ale chłodno póki co. ponoć weekend ma być piękny. mimo chłodu i tak zamierzam dzisiaj umyć samochód;P jak tak Was czytam o tych dupkach i reszcie tabletek, zastrzyków itp to zaczynam się trochę bać:/ i widzę że ja jednak jeszcze nic nie przeszłam. ale mam nadzieję że zaciążycie:) to będzie znaczyć że jednak chemią można coś zdziałać:) ja jestem zupełnie zielona w tym temacie na to wychodzi. Wanda23 ja się staram o pierwszą ciążę. ale już stwierdzam że o ile mi się w ogóle uda zaciążyć to będę od razu próbować drugie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................17..... ....... 19/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 35?.. .............??? alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.03 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................24.02 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ...................??? paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok14......... ..28.02 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa23
Ja właśnie byłam wczoraj pierwszy raz w Invimedzie i na koniec marca mam mieć IUI. Gościu nie bardzo chciał robić na cyklu stymulowanym clo, tylko mówi, żeby "parę" IUI zrobić na naturalnym, tylko że za jedną 900 PLN + dojazd. Ale powiedziałam, że mogą być 2 na raz i zapodał mi Clo 1+1/2 tabl od 2 do 6 dnia cyklu. Z czym się jeszcze nigdy nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mam wolne dziś, właśnie piję sobie kawkę :-) Maluda ciesz się, że nie musisz brać tych wszystkich specyfików, czy może musisz :-) a nie wiesz ? Kurcze tyle Was jest, a ja trochę nowa, że nie mogę zapamiętać, która na jakim etapie badań i ile się stara... Zora jak samopoczucie ? Ja zastrzyk miałam 26 listopada, owu 27-28, a 10 grudnia wyszła kreseczka. Boże jak o tym myślę to mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluda1982, bo coniektóre z nas się już bardzo długo starają. Twoje starania to nawet nie połowa moich prób!! Ale ja liczę staranka od 2 lat z kawałkiem (już się pogubiłam sama!!), bo pierwsze 2 lata zajęło mi zbicie wysokiego tsh więc pewnie wtedy nie było mowy o owulacji. W każdym razie nigdy się z M nie zabezpieczaliśmy. Na początku tylko był stosunek przerywany a potem po całości. Do roku w ogóle sie nie przejmowałam że nie zachodzę ale potem zaczęłam się martwić. Czekałam i czekałam aż w końcu rok temu poszłam do gina który stwierdził że usg jest ok, cytologia też itd. A ciąży brak. Dostałam namiary na gina od niepłodnośći ale kolejny rok zwlekałam żeby umówić się na wizytę. Ciągle się łudziłam że się uda naturalnie. Pojechałam do niego dopiero w zeszłym miesiącu -diagnoza PCOS, a resztę już znacie :) WKLEIŁAM TABELKĘ BO SIĘ ZAWIERUSZYŁA KILKA STRON WSTECZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905, czuję się jak zawsze. Od wczoraj już prawie nie czuję jajnika. Raz dziennie tylko zapika i to tak szybko że nie zdąże przyuważyć czy to jajnik czy może coś innego. Wzięłam rano doopka i też czuję się po nim ok :) mooniaaa123, mój gin też mi mówił o inseminacji, że to kłopot że nie mam auta bo nasienie podaje się nawet 2 razy dziennie i też miało by się to odbyć na clo. Nie mówiłam mu że iui nie wchodzi w grę bo mnie nie stać. Wciąż mam wielką nadzieję że clo + pregnyl pomogą. Potem zrobię hsg i jak wyjdzie ok to po czasie wrócę do clo. Nic więcej zrobić nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ja też już 1,5 roku się staram. znaczy półtora roku było bez zabezpieczeń żadnych a od dobrego pół roku to były badania M. Beti dobre pytanie czy muszę:D byłam jakiś czas temu na monitoringu i WTEDY było wszystko ok, więc nic nie dawała. Hormony też niby dobre. no a teraz jak byłam na monitoringu to niestety byłam na antybiotykach i z owulki nici. więc w sumie tak nie do końca wiem. może się okazać w przyszłym miesiącu że będę wbijać sobie do głowy co i jak brać i co jest na co, bo może mi się coś poprzestawiało w organizmie i już nie będzie takiej ładnej owulki:( mam nadzieję jednak że tak nie będzie. jestem wstępnie umówiona z gin na telefon, bo cykle mi się też nieregularne zrobiły.i w sumie tak nie wiem;P czekam do następnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa23
ZOra, skoro zdiagnozowany masz problem, to powinno udać się naturalnie. U nas niby wszystko OK, wczoraj ten gin tylko jako jedyny po wynikach nasienia męża powiedział, że parametry ma obniżone-większość ma nieprawidłową budowę, więc jest to jak najbardziej wskazanie do IUI. Ale 300 stówki + 200 km dojazd, teraz jeszcze parę badań hormonów i od 10dc ze 2-3 wizyty, się uzbiera kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123, ale ja mam zaraz czarne myśli że może znowu coś się okaże, np że jajowody mam niedrożne itp. Bo rok temu usg nic nie wykazało a teraz pcos -no to jak to możliwe?? M za chiny nie chce zrobić badań, a co za tym idzie na pewno nie oddałby nasienia do iui. Uparty osioł!! Myślałam też o tych droższych lekach że jakoś by się z czasem kasę uzbierało ale chyba nie ma sensu skoro na clo dobrze reaguje. Na pewno mam też w planach zrobić kiedys badania na wrogość śluzu, bo nigdy nic nie wiadomo. Maluda1982, Każdej nawet zdrowej kobiecie zdarza się od czasu do czasu cykl bezowulacyjny!! I nie ma w tym nic niepokojącego. Może akurat trafiłaś z usg w taki właśnie cykl. Myślę że dobrze by było powtórzyć usg w nastepnym cyklu. Skoro teraz nie było owu, cykl miał prawo się rozregulować. Ja też wszystkie hormony miałam dobre, ale żaden z lekarzy nie wpadł na to by skierować mnie na badanie testosteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że może się zdarzyć bezowulacyjny i zapewne tym bardziej przez antybiotyki taki akurat miałam. więc powtórzę usg bo powiedziała, że przed badaniem drożności musi mieć pewność że to owu jest, że pęcherzyk pęka itp, tak że to pod kontrolą. a cykl to już mi się jakiś czas temu rozregulował, nie wiedzieć czemu. ja z hormonów nie miałam tylko prolaktyny robionej. może się w końcu na nią wybiorę. a mój M też oj dłuuugo były sprzeczki żeby poszedł na badania. w końcu odpuściłam ale mu wysłałam linka do tej akcji bocian. no i chyba sobie poczytał że nie on jeden może mieć problem i sam się umówił na badania nawet mi o tym nie mówiąc. a teraz jak był na badaniach to mówi że przepełnienie ogólnie. w poczekalni jest dużo miejsc siedzących a teraz nawet ze stojącym był problem. więc widać szerzy się niestety niepłodność. albo conajmniej problemy z zajściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Hej dziewczyny... biorę juz drugi miesiąc castagnus, skrócił mi cykl z 34, 35 dni do 29, i taki miałam poprzedni cykl właśnie, a teraz powinnam dostać @, 3 dni mi się spóźnia, robilam test dzis rano i negatywny...no co jest do cholery:( jakie to przerażjące uczucie patrzeć na jedną kreskę:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Wiesz KALA czasem testy wychodza negatywne, zdarzalo sie juz tak niektorym dziewczyna z tego co czytalam na forach, ze robily test i nic a za po kilku dniach powtorzyly bo @ dalej nie bylo a tam dwie krechy... Moze powtorz test za pare dni jak @ dalej nie bedzie... Ja biore pierwszy cykl casta i czekam na @ teraz mam 22dc... A wogole w tym cyklu zaobserwowalam teraz od 3 dni sluz jakiego jeszcze nie mialam taki bialo-mleczny i raz jest rzadki innym razem troszke gesciejszy... miala juz tak ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia123, to śluz niepłodny. Przewaznie pojawia się przed @ choć ja dzis też takowy u siebie dojrzałam a jestem 5 dni po owu. Jesli temu śluzowi nie towarzyszy świąd, pieczenie itp to jest to zupełnie normalna wydzielina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dzis 17dc wczoraj robilam test owu i wyszedl pozytywny i o dziwo mialam ochote na staranka i dzis rowniez poprawka byla:P Wiec jednak jest nadzieja za moze sie uda a myslalam ze ten cykl juz bedzie stracony i ze nie bedzie nastroju na przytulanki ale jest ok. za 3 dni zaczne brac luteine zobacze co z tego wyniknie ostatnio jak tak zrobilam udalo sie zaciazyc :) Dziewczyny trzymam mocno kciuki by marzec okazal sie owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia Nie chcesz zrobić badań - czasami po łyżeczkowani hormony się przestawiają. Oczywiście nie ma reguły - pewnie u Ciebie wsio ok. Byłaś na badaniach kontrolnych - na usg - po lyżeczkowaniu? Warto mieć pewność i spokojną głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Zora dziekuje za odpowiedz... Tak myslalam ze wszystko ok, ale wolalam zapytac bo tak naprawde to ja zawsze pod koniec cyklu mialam raczej bardzo gesty sluz takiej bardzo lepkiej i gestej ale rozpadajacej sie po dotyku konsystencji, a ten jest raz taki plynny ale mlecznobialy, a innym razem taki gesty i rozciagliwy ale tez mlecznobialy... dlatego mie to troszke zbilo z tropu... Katia miejmy nadzieje ze to bedzie szczesliwy cykl:) Ja czekam na @... teoretycznie powinna byc za jakies 6 dni... Ale fajnie byloby tez jakby nie przyszla, choc na to ze sie udalo wole jakos specjalnie nie liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bylam juz na badaniu kontrolnym po poronieniu, mialam USG i wszystko jest dobrze dzis znow robilam test owu i badalam szyjke wiec test wyszedl negatywny a szyjka juz nie jest taka miekka i otwarta jak wczoraj wiec byc moze byla ta owu. NIe bede sie nakrecac ale zawsze jest ta nadzieja... Teraz tylko 2 tyg czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia trzymam kciuki aby się udało:) tak fachowo wszystko opisałas krok po kroku i teoretycznie z tego co piszesz to coś powinno być...:) miłego wieczorku dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×