Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość asia1983
Paula...tylko nastaw się ,że jedziesz tam na odpoczynek:) znajomi mieli wszystkiego dosyć, po 5 latach pogodzili się z sytuacją i doszli do wniosku,że trudno-oni nie mogą ...i po co wydawać kolejną kasę na ginów i sie dobijać psychicznie, postanowili pomyśleć o sobie, pojechali do Paryża i wrócili we troje :) tylko,że oni jechali tam dla siebie, żeby nie załamać się i zadbać o małżenstwo, bo też byli zmeczeni badaniami w klinice 200 km od domu (w Szczecinie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że na odpoczynek ale wyobraź sobie;plaża,morze,basen,drinki z parasolką,wieczorne spacery na piasku,fale,jakie to romantyczne... Skoro i tak będziemy że tak powiem dbać o małżeństwo to przy okazji... A właśnie czytałam że opaleni faceci mają plemniki lepszej jakości,ma to jakiś związek z witaminą d,na o2 jest dzisiaj taki artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
klimacik zachęcający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
zaprosiłabym was do siebie nad morze, ale tu to różnie bywa z ciepłą wodą w Bałtyku :D a tam ciepełko:) ...a nie wchodzisz do kostek do wody i szczekościsku dostajesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, swietny pomysl z tym wyjazdem! asia, moja kumpela miala cesarke w zeszlym roku ale zdziwiona byla bo jej nie uspili tylko dali znieczulenie miejscowe. Nic ją nie bolało ale narzekala ze czula kazdy ruch reki lekarza w jej brzuchu. Najgorzej sie czuła gdy znieczulenie schodziło z niej -mowila ze trzęsło ją jak narkomanke na odwyku. Ja tez przypuszczam ze bede miala cesarke w przyszlosci (moja mama miała 3) a poza tym moja macica przypomina roller coaster hehe, taka jest powywijana a to już chyba wskazanie do zabiegu cesarskiego cięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
tak zora, dają znieczulenie w kręgosłup i jesteś przytamna i czujesz gmeranie w jelitach jest filmik na youtube o cesarce...brrrr..ale chyba lepsze to niż próżnociąg lub nacinanie nie tylko krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie to wasze zniechęcanie do porodu i tak nie działa :) no!!!!! chce se urodzić i już a jak mi cos nie tak zrobią to ich kupą rzucę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE he he Wanda mam nadzieje że tego żadna położna nie czyta bo dopiero zaczną protestować i domagać się podwyżek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha. Ależ wy mi humor poprawiacie - a mam doła bo dzisiaj mam 24 dc i tempka spadła w dół nieoczekiwanie to dopiero 9 dzień fl (ostatnio miałąm 13). Zerknijcie na mój wykres bo sama tracę obiektywizm: http://28dni.pl/cycles/163119/share

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech czyta i się boi!!! bo ja się boję, a co mam być sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
nie znam sie na temperaturach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, a może to spadek implantacyjny? Życzę Ci z całego serca, aby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestaję już się w to wgłębiać bo oszaleje. Dzięki Justa - czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ......8-9.06 AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26..........wielkopolska......32 .............29.05 Sophia123...........24.........slaskie........4.......... ......... .18.04 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 Lovekrove .......29.......warm-mazur.....1.....................28.04. UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 przy okazji zaktualizuję swoją pozycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa......, a co Ty mi dopisałaś w tabelce :)))). Chcesz mnie nerwowo wykończyć ?? Jak test wyjdzie negatywny to sponsorujesz mi terapię u psychiatry :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo wyszło :) już poprawiam :) NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ......8-9.06 AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26..........wielkopolska......32 .............29.05 Sophia123...........24.........slaskie........4.......... ......... .18.04 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 Lovekrove .......29.......warm-mazur.....1.....................28.04. UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, justysia to Ci wyszło!! I ten komentarz lovekrove!! Jesteście udane. :D Też przez chwilę zwątpiłam o co chodzi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bywa czasami :) i mam nadzieję, że nie będę musiała Lovekrove żadnych terapii sponsorować, bo będą one zbędne :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa może za parę dni Tobie podziękuję. Zobaczyłam dziś cień cienia na ciążowym. Oj Justa Justa - masz w domu srebrną wszechwiedzącą kulę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Lovekrove!!!! Ty nie brałaś pregnylu więc wynik jednoznaczny!!! Z gratulacjami jeszcze poczekam,aż się przyznasz oficjalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam na betę i progesteron. Wyniki o 13,00. Boje się bo od 2-ch dni mam niską temperaturę - ok. 36,74 - może to biochemiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku a ja w pracy do 21, więc około 22 będę mogła zajrzeć. Czekam na dobre wieści, a temperatura może z innego powodu troszkę niższa, to nie przesądza sprawy. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zarejestrowana żeby obejrzeć Twój wykres temperatur, ale rozumiem,że skoro się martwisz to ta temperatura jest niższa od tych sprzed owu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest niższa od tych sprzed owu. Przed owu mam ok 36,55 a teraz 36,72 - wczoraj a dzisiaj 36,81. Nie wiem co jest grane bo przecież w ciąży tempka wzrasta. O 13,00 wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że jest ok, nie musi wzrosnąć ponad 37, ważna aby była te dwie kreski wyższa od tych sprzed owu i się utrzymywała. Ja wierzę,że będzie dobrze i o 13-tej dostaniesz piękny wynik bety :-) Oj szkoda,że nie będę na bieżąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×